چه در مورد نور مورد COVID-19

کتی مارتین / اطلس

بیایید می گویند شما می آیند را با COVID-19. شما احساس بدبختی می کنم. شما درد شما سرفه و بدتر در حال حاضر شما باید یک تب. اگر شما در معرض خطر از یک مورد شدید و یا اگر شما با داشتن مشکل در تنفس کارشناسان می گویند شما باید به دنبال توجه پزشکی. اما اگر شما فقط مدیریت چیزهایی که در خانه شما باید Advil برای پایین آوردن درجه حرارت خود را?

مزایای استفاده از “سوار کردن” تب به جای مصرف داروهای مسکن مانند ایبوپروفن ماده فعال در Advil هستند که این موضوع یک بحث در میان متخصصان پزشکی. برخی از پزشکان بر این باورند تب مفید است برای طبیعی بدن پاسخ ایمنی بدن دیگران نیست بنابراین مطمئن شوید و به جای آن می گویند که بیماران فقط باید تمرکز بر روی ساخت خود را راحت است.

که بحث شد شعلهور زمانی که الیور Verán فرانسه وزیر بهداشت توییتی در روز شنبه که ایبوپروفن می تواند بدتر COVID-19. “مصرف داروهای ضد التهاب (ایبوبروفن کورتیزون …) می تواند یک عامل در تشدید عفونت,” او نوشت. “در مورد تب را پاراستامول. اگر شما در حال حاضر مصرف داروهای ضد التهابی و یا اگر شما در شک هستند, درخواست مشاوره دکتر خود را.”

صدای جیر جیر خود را رفت و ویروسی باعث بسیاری را به تعجب که آیا آنها باید در واقع جلوگیری از ایبوپروفن اگر آنها پایین آمده با COVID-19. کل قسمت نمونه ای کثیف, طبیعت, پزشکی و چگونه درمان همان بیماری می تواند به طور چشمگیری متفاوت از دکتر به دکتر و بیمار به بیمار است. همانطور که مردم سعی می کنید برای انجام هر کاری که آنها می توانند برای جلوگیری از گسترش coronavirus عدم اجماع تنها می افزاید: استرس به یک در حال حاضر nerve-racking زمان.

وقتی یک ویروس وارد بدن مواد شیمیایی التهابی به نام سايتوکاين سفر به مغز است. وجود دارد آنها به مغز به جک تا دمای بدن خود را برای مبارزه با مهاجم. این کمی مانند زمانی که شما راه رفتن به آپارتمان خود را در اواسط ژانویه و لانه خود را دماسنج می داند که برای خم کردن حرارت به 70. به جز آپارتمان خود را ندارد تلاش برای شما بکشند.

به جای عادی 98.6 درجه مغز می گوید بدن به در می گویند 102. در آن بالاتر از دمای سلول های سفید خون در بدن شما می تواند موثر تر تشخیص و کشتن ویروس-سلول های آلوده با توجه به پل Offit متخصص اطفال در بیمارستان کودکان فیلادلفیا است که دارای تخصص در بیماری های عفونی. Offit است که در این اردوگاه است که توصیه می کند در برابر مصرف ایبوپروفن. او به من گفت که تب طبیعی بدن برای مبارزه با عفونت و درمان آن با بیش از حد داروها فقط تداخل با این روند.

“هنگامی که شما خود را کاهش تب شما را فریب دهد خود را به فکر شما در واقع بهتر است,” او گفت: “هنگامی که وجود دارد بسیار اطلاعات نشان می دهد که شما می توانید طولانی تر و بدتر شدن بیماری با درمان تب.”

به جای ظاهر Advil, اگر شما یک فندک مورد COVID-19 و شما گفته شده که شما امن هستید به سادگی به سر خم کردن در تخت, Offit نشان می دهد که شما باید به سادگی به استراحت و نوشیدن مایعات و اجازه دهید خود را تب انجام کار خود را.

Offit فرستاده من یک لیست از مقالات است که به نظر می رسد نشان می دهد که کاهش تب می کند, در واقع طولانی شدن و یا بدتر شدن عفونت. مطالعات متعدد مربوط به مارمولک موش یا سگ مثلا دریافته اند که حیوانات آلوده بودند که مانع از داشتن یک تب بودند بیشتر احتمال دارد به مرگ است. در یک مطالعه از بیماران بدحال کسانی که تب بالا 101.3 درجه بودند تحت درمان با استامینوفن دچار عفونت بیشتر از کسانی که تب رفت و درمان نشده است. این مطالعه به دلیل متوقف هفت بيماران در درمان تب گروه کشته شده بود در مقایسه با فقط یکی در درمان تب ،

اما هنگامی که این سوال از دکتر ریچارد Klasco در یک Q&A در نیویورک تایمز در سال 2018 آمد و به یک نتیجه گیری: درمان تب با مسکن تا به حال هیچ اثر در همه. “پس دقیق آزمایش های بالینی نشان داده اند که این داروها را بدتر کند و نتایج” Klasco گفت: بار “چرا که نه خودتان را راحت؟” Klasco گفت: من در مصاحبه ای که او هنوز هم می ایستد با این مشاوره.

جاناتان Schimmel, استادیار طب اورژانس در بیمارستان کوه سینا دانشکده پزشکی Icahn به من گفت که ما هنوز هیچ شواهد قطعی در مورد تب بر به عنوان تب-کاهش مواد مخدر نامیده می شود. “اگر یک فرد ناراحت کننده از یک تب است و نه گفته شده توسط دکتر خود را برای جلوگیری از این کلاس ها از داروهای” او می گوید: “سپس یک تب ممکن است کمک به آنها را احساس بهتر است.”

در علاوه بر این به ایبوپروفن Offit فکر می کند شما باید خودداری از مصرف مسکن های دیگر از جمله Aleve یا تیلنول. او می بیند هیچ دلیلی برای درمان تب با هر نوع تب-کاهش مواد مخدر است. اما Véran فرانسه, وزیر بهداشت, توصیه می شود درمان یک COVID-19 تب با تیلنول یا هر داروی دیگر که شامل عنصر استامينوفن. فرانسه وزارت بهداشت را دستورالعمل جدید می گویند که وجود داشته اند “عوارض جانبی جدی” مربوط به استفاده از همه غیر استروئیدی ضد التهابی داروها از جمله ایبوپروفن در بیماران مبتلا به COVID-19.

Véran ممکن است تحت تأثیر نامه منتشر شده هفته گذشته در این لانستیک مجله پزشکی. در این نامه با اشاره به این که COVID-19 متصل به یک ریه مولکول به نام ACE2 و ایبوپروفن می تواند به افزایش میزان ACE2 در بدن است. اما این نامه صرفا نشان می دهد ارتباط بین ایبوپروفن ACE2 و COVID-19—نبود يک کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده مطالعه است. پرسید: در مورد این نامه که سخنگوی مسیحی Lindmeier گفت: Agence France-Presse که کارشناسان شد “به دنبال این به راهنمایی بیشتر” اما “در عین حال توصیه می کنیم به جای استفاده از پاراستامول و نه استفاده از ایبوپروفن به عنوان یک خود دارو. که مهم است.”

Véran می تواند یک نشانه از همکار خود پزشکان برخی از آنها در حال حاضر توصیه به مصرف استامينوفن به جای ایبوپروفن تب, چرا که دومی می تواند به بیماران بدتر معده و کلیه اثرات جانبی. (یک ایمیل به وزارت بهداشت شد و بلافاصله بازگشت.)

در پی Véran نظر و انگلستان آژانس سلامت بیرون آمد و با آن بیانیه خود گفته است: “در حال حاضر هیچ شواهد قوی که ایبوپروفن می تواند coronavirus (COVID-19) بدتر است. اما تا زمانی که ما اطلاعات بیشتر را پاراستامول در درمان علائم کروناویروس, مگر اینکه پزشک به شما گفته است پاراستامول است برای شما مناسب نباشد.”

آن را سخت به دانستن اینکه دقیقا چه چیزی را از مشاوره است که بر اساس شواهد محکم. متاسفانه ما به سادگی لازم نیست مقدار زیادی از شواهد در مورد جزئیات COVID-19 تا کنون. همه ما در حال مبارزه با یک دشمن ما واقعا نمی فهمم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>