چه جریان: یک فیلم مستند در مورد یک شکست خورده Stephen Sondheim تولید

A group of young people sing in a booth.
“بهترین و بدترین چیزی است که تا کنون می تواند اتفاق افتاد” یک حرکت ترکیبی از یک, پشت صحنه, موسیقی مستند و اول شخص داستان جوانی رویاهای.منبع: اطلس رسانه

Coronavirus مستند می افزاید وحشی عاطفی lurches به فیلم-مشاهده معادله: آنچه که به سازمان دیده بان برای لذت بردن در زمان پریشانی و نگرانی ؟ و چه به تماشای زمانی که به طور منظم ریتم جدید منتشر شده اما متوقف شده است ؟ من متوجه anecdotally که علاقه مندان فیلم من با آنها آشنا هستم دنبال یک طیف گسترده ای از انتخاب های مستند زمان: برخی رفته اند برای تلفن های موبایل کلاسیک آشنا یا نه دیگران باید به دنبال گسترده انتشار فیلم از دهه های اخیر است که آنها می خواهم از دست رفته اولین بار در اطراف و یا در عین حال دیگران در حال تماشای مدرن شاهکارهای بین المللی سینما. برخی از بینندگان سر بی قید فیلم از احساسات گرم و نرم و خوش بینی. من شده اند قادر به را تشکیل می دهند ذهن من, بنابراین من نه شده است بازده به تصادف و تماشای فیلم است که اکتسابی دهید به ارمغان آورده اند به ذهن است.

باعث یک صدای جیر جیر از Odie, Henderson, همکار-منتقد با اشاره به بررسی خود را در ایجاد صدااز 2016, من به تازگی به تماشای این مستند قابل توجه “بهترین بدترین چیزی است که تا کنون می توانست اتفاق افتاده است.” این مورد تا حد زیادی پیش بینی تولید و فوری شکست Stephen Sondheim/Hal شاهزاده موسیقی “Merrily We Roll همراه” در سال 1981; این کارگردان Lonny Price بود که یکی از بازیگران سرب در که اصلی تولید. (من نمی نقد و بررسی این فیلم در آن زمان به دلیل خانوادگی و شخصی و اتصال به قیمت; شدیم تا در اطراف گوشه ای از هر یک از دیگر در کوئینز.) قیمت فیلم جذاب است و در حال حرکت ترکیبی از یک, پشت صحنه, موسیقی مستند و اول شخص داستان جوانی رویاها و بلند زدم-در سراسر زندگی کمان.

که برای ماده, آن را نیز یک دوم شخص داستان, داستان قیمت همکار-هنرمندان در بازی از جمله جیسون الکساندر تونیا Pinkins جیم والتون تری فین, ان موریسون و ابیگیل Pogrebin او مصاحبه در مورد زندگی خود در زمان بازی و زمان. او همچنین با Sondheim و شاهزاده—اکثر movingly—می شود دسترسی (و می گوید قابل توجه داستان چگونه او آن را کردم) به قرقره از یابم خاطره انگیز آرشیوی فیلم خام گلوله در سال 1981 و به سمت چپ تغییر نیافته برای یک فیلم مستند بود که به ساخته شده است در مورد ایجاد و باز نشان می دهد.

“Merrily We Roll همراه” البته معلوم شد که “Ishtar” از برادوی: از آن رنج می برد از gossipy گزارش از مشکل تولید و به عنوان یک نتیجه دریافت شد با خصومت توسط منتقدان و آن را بسته و تنها پس از شانزده اجرای تنها به بازگشت سال ها بعد به عنوان یک کشف کلاسیک. (قیمت نقش مهمی در این فرآیند بیش از حد و آشکار کامل با جاذب آرشیوی فیلم داستان قابل توجهی از آن به تاخیر افتاد تحسین.) ترسیم جزئیات در سراسر فیلم به چشم انداز Sondheim و شاهزاده و دایره خود را در محل کار در تهیه بازی استادانه درست شده و روند دردناک از آن امیدها و آرزوهای هنرمندان جوان (و همه آنها جوان—که نشان می دهد فرض) بودند که آزمون های اکستازی از کسانی که قطعات ستایش که بازیگران جوان ابراز Sondheim حس دارای نعمت غیر مترقبه شکوه است که انتظار آنها را به عنوان بخشی از خود را قهرمان نشان می دهد و زمین شناسی تاثیر است که بسته شدن آن تا به حال در همه آنها (از جمله Sondheim و شاهزاده که مشارکت به پایان رسید).

آنچه می آید از طریق مهمتر از همه این است که قیمت عشق برای تئاتر—برای عملکرد, برای, هنرمندان, در, سوال, برای, روند, برای جهان بسته به مرحله و درخشندگی خود را به زندگی در بزرگ—و او آن را نمایش uninhibitedly تعمق عمیق به گذشته خود و مشروح داستان شخصی خود را از تئاتر حرفه که منجر به بخشی خود را در نشان می دهد و این راهی است که مسیر خود را در هنر شکل گرفت و متزلزل نشان دادن شکوه و سختی. من کمی شور و شوق برای تئاتر. من همیشه احساس کرده ام که فیلم و تئاتر هستند مانند انگلیس و فرانسه: اگر یک بریتن می تواند یک Francophile و یک فرد فرانسوی یک Anglophile یکی نمی تواند هر دو عاشق تئاتر و cinephile. بیش از هر فیلم من دیده ام به تازگی “بهترین بدترین چیز” به من یک احساس است که من از دست رفته توسط نه یک تئاتر بچه نداشتن تجربه شور و شوق است که انگیزه قیمت فیلم.

جریان “بهترین بدترین چیزی است که تا کنون می توانست اتفاق افتاده است” در Netflix بکشد و آیتونز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>