چه جریان: کلاسیک برای راحتی در حالی که قرنطینه در برابر Coronavirus

A still from the film The Bride Wore Red featuring Franchot Tone Joan Crawford and Robert Young
“عروس عینک قرمز” (1937) به کارگردانی دوروتی Arzner تبدیل رمانتیک-کمدی ژانر داخل و خارج با تند خو بینش و تئاتر استعداد.عکس از اورت

“شادی نیست شاد” می رود آخرین خط از یکی از بزرگترین فیلم Max Ophüls را “Le Plaisir” و پس از آن با آسایش ، آنها را متناقض اشکال: من نمی دانم که بسیاری از افرادی که hunkering با بی کمدی و نرم و ملایم موزیکال, با این حال هیجان انگیز و تخیلی کسانی که ممکن است. نه من برداشت تا در جستجو برای ماده برای فیلم است که باید حل و فصل و جامد کیفیت کلاسیک (با وجود باریک فرض که چنین سبک باستانی است که بر اساس)—فیلم به اندازه کافی جدی برای خلق و خوی قانع کننده به اندازه کافی برای ارائه آماده حواس پرتی و اعتماد به نفس کافی به فراتر از مشکلات است که آنها را بیرون کشیدن. در اینجا برخی از فیلم هایی که من سپاسگزار برای تماشای در گذشته چند استرس زا روز.

این اولین بار است که همه بیش از حد به موقع: Allan Dwan را درام “تخته پاره روی اب” از سال 1947 اخیر عمده کشف دوباره و ترمیم تحت هنری اعزامی از مارتین اسکورسیزی. این داستان در یک شهر کوچک در ایالت کلرادو است که در مواجهه با یک بیماری همه گیر از یک tick-borne بیماری در میان جمعیت است که حاضر به واکسینه و غیر مسئولانه تماشای یک بیهوده و عوام فریب شهردار که انتقال پول از یک بیمارستان به یک پارک. (پسر شهردار توسط راه یک پسر قلدر مدرسه.) نه ساله ناتالی وود نقش یک یتیم نجات از بیابان توسط یک دکتر جوان و دانشمند (Dean Jagger) که به شدت در تلاش برای غلبه بر مقاومت محلی و حفاظت از این شهر از این بیماری همراه با یک معلم محلی (Ruth Warrick) که او را دوست دارد. دین نقش مهمی در این فیلم بیش از حد و آن را نمی خواهد هالیوود اگر نقش آن نیست احساساتی; در نهایت علم و ایمان نیروهای خود را به صرفه جویی در روز. آن را به یک زمان خوب به رویای خوش بینانه.

جریان “تخته پاره روی اب” در آمازون است.

آمریکا موم داغ” از سال 1978 یک داستان از تحولات فرهنگی از نوزده-پنجاه بود. آن را باریک-span بیوگرافی-عکس بر روی بوم با پرتکاپو بازیگران داستان (بخواهند صفحاتی دوباره مرتب شده و مقادیر) از گسترده پيشرفت و سقوط سریع آلن فرید معروف d.j. و impresario که تحت فشار قرار دادند راک اند رول بیشتر به خط مقدم جریان اصلی از جریان اصلی بود و در عین حال آماده به خرس—و از تلاش های مقامات را تعطیل فرید, کند, کنسرت, و سرکوب موسیقی است. تیم مک اینتایر به طرز حیرت انگیزی محور نوسانی عملکرد به عنوان فرید حلول او را با خویشتن داری است که ارتعاش با متمرکز بینش و شور و انرژی است. آزاد است که توسط نوازندگان که پر کردن فیلم با روی عملکرد و همچنین به عنوان توسط آهنگسازان (به ویژه یکی از بازی های برگزار شده توسط Laraine Newman) و تولید که شکل آن را در زمان واقعی زرنگ به دنبال بهره برداری موسیقی و مردم در این شهر که زندگی موسیقی در حال تغییر است. این پشت صحنه داستان ایجاد موسیقی و ایجاد آن لحظه تاریخی; این هم یک داستان از محیط تعصب و نژاد پرستی و تبعیض جنسی و باریک moralism که تحت سلطه زندگی عمومی در زمان اوجی صحنه شامل پلیس پیدا کردن بهانه ای برای خاموش کردن یک کنسرت شامل چاک بری و جری لی لوئیس هر دو آنها تحویل هیجان انگیز اجرای خود را دارند. این فیلم به کارگردانی فلوید Mutrux یکی از قهرمانان سینمای آمریکا در دهه هفتاد (فیلم های خود را “گرد و خاکی و شیرینی مک گی” و “سلام بابی و رز” نیز جریان); اتصال خود را به موسیقی راک است که در هسته بسیار از کار خود را.

جریان “آمریکا موم داغ” در یوتیوب.

یکی از کالاهای اساسی از افسردگی-دوران هالیوود بود glossily اشرافی کمدی رمانتیک مجموعه در لذت گنبد از اروپا است. “عروس عینک قرمز” از سال 1937 به کارگردانی دوروتی Arzner تبدیل نوع در داخل و خارج با تند خو بینش و تئاتر استعداد. در تریسته بدبینانه اشراف زاده (جورج Zucco) می دهد یک شیرجه-نوار خواننده و تاکسی رقصنده (و تا آنجا که هالیوود در آن زمان می تواند اشاره به یک زن روسپی) نام Anni Pavlovitch (جوآن کرافورد) دو هفته interlude جعل هویت یک زن اشرافی در سوانک توسل در روستای باغچه از میسترال بود. آنجا پر زرق و برق و فریبنده به تازگی تعمید Anni ویوالدی decked در زر و زیور خود نیکوکار هزینه حساب نوبت سران بسیاری از مردان به خصوص غریب محلی پستچی (به تکانه تخیلی Franchot تن و سپس کرافورد زندگی واقعی شوهر) و دیگر اشراف زاده (رابرت جوان) که در حال حاضر درگیر یک از مجموعه خود را (Lynne کارور). پس از او از ثروت مهم که برای اولین بار طعم و مزه از دانستن که در آن به او وعده غذایی بعدی در حال آمدن است از—Anni قصد ندارد از دادن آن و توطئه و طرح به ازدواج با غنی در عجله بسر می رسانید. Arzner—کار با یک قایق از فیلمنامه نویسان (اعتبار و نه) از جمله رمان تس Slesinger که اقتباس از یک بازی به بازی Ferenc Molnár—به نظر می رسد با همدلی در Anni را خشمگین ناامیدی که کرافورد مظهر با سفارشی و ترکیبی از شدت و حسرت. فیلم whirls پیش با یک vulture از تاب و زیرک فتنه حتی به عنوان هالیوود انطباقها و هالیوود احساسات قرار داده و بی پروا ناپایدار داستان در جامد زمین پایدار تصور است از یک شاهد جامعه ای که کنار می گذارد پاداش آن به نالایق.

جریان “عروس عینک قرمز” در آمازون و آیتونز.

یک فکر برای ایتالیا: پیر پائولو پازولینی شاعر که در اوایل دهه شصت نزدیک چهل آغاز شده بود خود فیلم حرفه ای ساخته شده یک فیلم مستند است که premièred در سال 1964 “عشق جلسات” که در آن سفر او را از طریق ایتالیا و ظاهر شدن در, دوربین, میکروفون در دست مصاحبه هموطنان خود در مورد رابطه جنسی. رویکرد خود را گسترده است, بی پرده, مصر دلچسب و معوج. او در مصاحبه پسران در مورد پرندگان و زنبورها, گفتگو با دختران مورد اینکه آیا آنها همان آزادی را به عنوان پسر می پرسد beachgoers و سربازان بورژوازی و روشنفکران و کارگران کارخانه ها و تجار و بازرگانان در مورد همجنسگرایی فحشا و پورنوگرافی قاعدگی, ازدواج و طلاق و رسوب از بلامنازع سنت. یکی از قابل توجه ترین توالی ویژگی های مردان و زنان به طور یکسان در سیسیل بحث مجازی عدم امکان وجود دارد شرکت در زندگی عمومی است. (قابل توجه دنبال کنید تا به این ترتیب است Kim Longinotto را 2019 مستند “تیراندازی مافیا” که نیست جریان هنوز من چشم را نگه دارید.) پازولینی را پراکنده بحث با چنین نویسندگان به عنوان آلبرتو موراویا و Oriana فالاچی هر دو صمیمی و جالب: دیدگاه های خود را نشان می دهد که کاری که انجام شده توسط پازولینی است پر گسترده ای از درجه اعتبار ساقط در زندگی فرهنگی. آن کار که او طول می کشد در شادی.

جریان “Love جلسات” در آمازون و یوتیوب.

در سال 1920 کمتر از دو سال پس از موج اول آنفلوانزای همه گیر ویران ساخته جان فورد ساخته شده و اولین فیلم خود را برای تولید ویلیام فاکس “فقط بگیرید و یاد دهید” یک کمدی درام عشق برای جامعه آمریکا را منفور بیگانگان و تحقیر خود را برای پر افاده اخلاق. (فورد است که در اینجا اعتبار به عنوان “جک فورد” که جلب این فیلم breezy شیوه و خوش رویی شدید.) این یک غربی نفسه; این مجموعه در زمان خود در یک شهر در مرز نبراسکا و وایومینگ که در آن Bim (باک جونز) محلی layabout (او می گوید او می شود خسته از تماشای دیگران کار), نجات یک پسر بچه به نام بیل (Georgie سنگ) که با پرتاب کردن یک قطار حمل و نقل برای hoboing. در مدرسه لایحه به سخره و اذیت خود را برای فقر و ارتباط خود را با Bim خود را بداهه نگهبان. Bim یک معلم مدرسه, خانم بروس (هلن فرگوسن) اما او در جریان بوده است در اطراف با یک بانکدار محلی. وجود دارد برخی از سیم بالا ملودرام تبدیل می شود که شامل پاداش پول جرم یقه سفید پتی توطئه و وحشی سوارکاری; فورد leavens عمل با امیز طنز ظاهرا محترم جامعه آن نمایش ریاکارانه فضیلت زیر تماس برای نظم و قانون و انرژی حیاتی و ثابت قدم اخلاقی و مدنی—وجدان کسانی که آن کست را کنار بگذارند.

جریان “فقط بگیرید و یاد دهید” در آمازون و یوتیوب و سایر خدمات است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>