چه جریان: “سقوط فرشته” یک دیوانه وار Otto Preminger عاشقانه در Turner Classic Movies

A man hides outside a store listening to two people inside.
“سقوط فرشته” تولید شده و کارگردانی شده توسط Otto Preminger می گوید یک داستان متقاطع اعترافات و فریب با یک فریب آمیزی تقسیم سبک برای مطابقت با.عکس از 20th Century Fox / اورت

TCM—Turner Classic Movies—نوع سینمایی گنج قفسه سینه است که این همه بیش از حد آسان را برای اعطا. اما برای cinephiles ایده round-the-clock کانال اختصاص داده شده به طور عمده به هالیوود کلاسیک است که به عنوان انقلابی و به عنوان حیاتی به عنوان تد ترنر برپایی بیست و چهار ساعته اخبار کانال—بی پروا throwdown که البته بیشتر بی سر و صدا, علائم دوران است. ناگهان فیلم که یکی trawled احیای خانه برای—یا عبور انگشتان انتظار VHS و یا دی وی دی منتشر شده و یا حتی ضبط (با تبلیغات) از اواخر شب تلویزیون بودند نشان داده ختنه نشده و بدون وقفه و در شرکت خوب از بسیاری از فیلم های دیگر که سخت و یا غیر ممکن است برای پیدا کردن. این برنامه ممکن است ویژگی های یک ادای احترام به Edward G. Robinson که شامل هوارد هاکس را داد و بیداد کن, psychosexually مجموعه درام “ببر کوسه” از سال 1932 که من ضبط از تلویزیون حدود سی سال پیش و نشان می دهد که وجود دارد در مارس 7th. اما بدون نیاز به صبر کنید تا هفته آینده برای گنج نادر: این آخر هفته به عنوان بخشی از TCM جاری Noir کوچه, سری میزبانی ادی مولر کانال ارائه می دهد یک فیلم بزرگ است که در جریان است و در دی وی دی “سقوط فرشته” (پنج شنبه در نیمه شب و یکشنبه در 10 A. M.), Otto Preminger را محکم بسته و منقبض و دیوانه وار عاشقانه, داستان, بازیگران Dana Andrews, Linda Darnell, آلیس فی و یک دسته از شخصیت متمایز بازیگرانی که قرض دادن انرژی و ادویه برای هر صحنه.

راه اندازی کلاسیک است: یک نفر از هیچ جا با هیچ پول و هیچ جایی برای رفتن است unceremoniously رها کردن یک تازی اتوبوس در نیمه شب در یک کوچک ساحلی کالیفرنیا شهر و او نمی خیلی باعث دردسر می یابد به عنوان آن در حال انتظار برای او وجود دارد. پسر اریک استانتون, بازی های برگزار شده توسط اندروز بود که چیزی از Preminger, الهه شعر و موسیقی; او ستاره دار در مدیر برک آوت فیلم “لورا” و به زودی با پیگیری های گرم, نقش در “دیزی کنیون” و “جایی که پیاده رو پایان می رسد.” در اینجا به عنوان در “لورا” شور سوختگی از طریق روکش از شدت محاسبه کنترل که اریک حفظ خود را از طریق بی پروا خطر ناک طرح. این شهر مرکز اقدام یک رستوران به نام پاپ است. پاپ (بازی های برگزار شده توسط papery زندگی-فرسوده پرسی کیلبراید) است که عمدتا در مورد محل نگهداری او یک پیشخدمت شرجی زن جوان به نام استلا (دارنل) که مشغول اواخر شب زندگی به نظر می رسد مجذوب همه از کسی که شام میخورد به مشتریان از جمله یک بازنشسته نیویورک کارآگاه پلیس به نام جاد (Charles Bickford). زمانی که او نشان می دهد تا اریک سریع-صحبت کردن در بزرگ شهر حقه باز می افتد به او در یک بار.

اریک یک زمانی در تئاتر روزنامه نگار و به باک و برخی از ارتباطات او با اعزام او تئاتر نیرنگ به ترویج گرد طرفدار اصول روحانیت ومعنویت عمل, بازی های برگزار شده توسط, قد بلند spidery John Carradine. با چند دلار در جیب خود اریک جرقه امر با استلا, که مایل به ازدواج با او جز این که او چیزی جز وعده های بزرگ هیچ پول واقعی به او ارائه و پول چیزی است که او می خواهد. به طوری که او می یابد و آسان خوانده شده را علامت از آنها به سیفون برخی townswoman نام ماه ژوئن میلز (فی) یک مجرد ساده و منزوی اری برنده زن که همچنین یک روشن فکر نوازنده و گنجه فکری گیر در شهر های کوچک حد وسط—و کسی را که به شدت محافظت شده توسط او تلخ و با احتیاط خواهر بزرگتر کلارا (Anne ریور).

Preminger—که هر دو تولید شده و کارگردانی “سقوط فرشته”—می گوید این داستان متقاطع اعترافات و فریب حقایق و دروغ و با فریب آمیزی تقسیم سبک برای مطابقت با. آموزش دیده به عنوان یک وکیل (و از برجسته اتریشی دادستان), Preminger تاسیس یک دیالکتیک روش برای فیلمبرداری صحنه های جنگ, برگزاری مخالفان در متشنج و بی ثبات تعادل است. در “سقوط فرشته” او متمایل تعادل با گیج کننده قطر به مسابقه داستان را پیچیده احساسات; آمار و ارقام برچسبها ominously در پیش زمینه در یک لبه قاب و عمل محو می شود به خالی در دیگر. او قرض بسیار inflected سکوت-فیلم اکسپرسیونیسم که اورسن ولز دوباره به راه افتادند به صحبت کردن تصاویر و کار با فیلمبردار یوسف LaShelle (که قابل توجه حرفه ای شامل بیلی وایلدر “آپارتمان” و ” جان فورد “7 زنان”) می افزاید: با کنتراست بالا و روشنایی شوم engulfing سایه. در زندگینامه Preminger شکایت کرده است که او نمی باید انتخاب زیادی از افراد در این مرحله در حرفه خود—اما که او قادر به حفظ مجازی پشت صحنه سهام شرکت از تکنسین ها و صنعتگران از جمله LaShelle مدیر هنری لایل ویلر ، طراح صحنه و لباس بانی Cashin و آهنگساز دیوید Raksin که مشغول به کار در “سقوط فرشته” در میان سایر فیلم های او که پایدار یک واحد Premingerian سبک همراه با آنچه او در نظر گرفته خود را به طور منظم گروهی از بازیگران.

تلفیقی از کاملأ پیچیده تلطیف تصاویر و اجرای برنامه در “سقوط فرشته” peculiarly نمونه هر دو پایدار قدرت چنین هالیوود کلاسیک و محدودیت های روانی خود را رئالیسم. کار با اسکریپت توسط هری Kleiner بر اساس یک رمان توسط مارتی هلند Preminger ایجاد تعلیق همراه با احساسات و تنش همراه با احساسات است که تهدید به تغییر شکل درام و آچار آن را از هم جدا در آن بستگی دارد. این یک فیلم است که در آن شخصیت می دانید بیش از Preminger نشان می دهد که در آن خود را offscreen گفتگو با یکدیگر و همچنین با سایر نهان اما با این وجود شخصیت های مهم—ارسال به یک مقدار بیشتر کافی داستان. فیلم پشت فیلم شامل مراتب غنی تر طیف وسیعی از تم ها و پیامدهای آن نسبت به محکم بسته شده و مختصر و مفید درحد ساده و سریع با دقت طرح را تبدیل و قطعنامه. والا نوآوری از جمله هالیوود کلاسیک الهام بخش باقی مانده به فیلمسازان—به عنوان یک نوع از مواد خام اولیه مجموعه ای از تم ها و روش ها و سبک ها و تصاویر که نزدیک به گریه کردن نه به تقلید می شود اما باید از هم فاصله گرفته.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>