چه جریان: چهل از بهترین فیلم در Netflix بکشد در حال حاضر

Jill Lamantia and Bobby Allen from the documentary American Factory
یک عدد تعجب آور از فیلم خوب مانند مستند “آمریکا کارخانه” در دسترس هستند به جریان.عکس توسط استیون Bognar / Netflix

Netflix است که به سختی معیار کانال—آن را ارائه نمی دهد بسیاری از کلاسیک اعم از بین المللی و یا Hollywoodian. آن را OVID.tv یا موبی یا حتی آمازون; آن انتخاب اخیر و بین المللی فیلم های مستقل است که بلند و باریک. بسیاری از بهترین فیلم های من وجود دارد منتشر شده در ده سال گذشته حتی گذشته پنج تعصب است که تقویت بت سازی از زمان تکنیک های خلق منابع و اصطلاحات. با اینحال فقط به عنوان گل است یک جای خوب برای پیدا کردن قطعات طلا Netflix بکشد با دقت الک است یک جای خوب برای پیدا کردن فیلم و بیننده با هیچ سیستم عامل های دیگر در دست می تواند خود را مشغول و خوشحال وجود دارد برای مدتی. یک عدد تعجب آور از فیلم که من محترم ترین در سال های اخیر—و حتی یک تعداد انگشت شماری از ارجمند کلاسیک—موجود برای جریان در آن در حال حاضر. اینجا چهل و آنها را به ترتیب حروف الفبا:

 1. “آمریکا کارخانه”: یکی از نادر موارد اخیر که در آن اسکار را به خوبی: این مستند توسط جولیا Reichert و استیون Bognar است که هر دو از یک تلسکوپ و میکروسکوپ متحد محلی تاثیر از دنیای کسب و کار بین المللی در دسترس نهادهای محلی و آداب و رسوم.

 2. “Atlantics”: تلاقی ژانرها و ایده ها در ماتی آرسنال را برای اولین بار از ویژگی های یک داستان از روابط کار و پیامدهای سیاسی یک حسرت, عاشقانه, یک, درام, مهاجرت یک داستان ارواح—همسان است با او عمیقا بافت و غنی تخیلی ،

 3. “B-Side”: جذاب پرتره از یک portraitist: السا دورفمان یک عکاس که بزرگ قالب Polaroids هستند شاهکارهای از تکنیک و حساسیت سهام او داستان زندگی و صندوق خرد با فیلمساز مستند Errol Morris.

 4. “تصنیف شکن Scruggs”: برادران کوئن ” شش مختصر غربی طرح مخلوط خودآگاه antics و ملودرام تلخی با طرح های کلامی و شایع ظلم و ستم خام مکان و زمان.

 5. “وان حمام بیش از برادوی”: Dava Whisenant بالا-روحیه مستند در مورد ناخواسته مضحک و در عین حال جذاب موزیکال نوشته شده و صحنه را برای شرکت های بزرگ نیز داستان یک فن است که به دنبال برای چندین دهه برای حفظ نشان می دهد’ میراث—و از هنرمندان که آنها را ایجاد کرده.

 6. “بهترین و بدترین چیزی است که تا کنون می توانست اتفاق افتاده است”: این Stephen Sondheim درام موسیقایی “Merrily We Roll همراه” یک فاجعه عظیم زمانی که آن را باز کرد و به سرعت بسته—در سال 1981; این مستند توسط Lonny Price عضو اصلی بازیگران آثار توسعه آن و خود زندگی پس از مرگ و همچنین اثر آن بر زندگی خود و همکار خود-اجرا.

 7. “The Bling Ring”: سوفیا کاپولا نوجوان واقعی جرم و جنایت, درام, همچنین یک چشم انداز تحول قدرت رسانه های اجتماعی و هنر عکاسی از خود—و شواهدی که همه خود تحولات هستند به طور یکسان.

 8. “دفن Kojo”: غنا نوازنده حمله رعد اسا Bazawule اولین ویژگی نورانی حافظه قطعه از خانواده و شهر, زندگی از دیدگاه یک کودک که conjures یک پرتکاپو و تغزلی ذهنیت را برای مطابقت با.

 9. “سوزاندن نیشکر”: فیلیپ Youmans—که کارگردانی این فیلم را در سن هفده—نمایش طبیعی بلوغ احساسی و زیبایی در این درام در مورد یک زن مسن را تلاش برای محافظت از او نوه و دختر در قانون از او غیر مسئولانه ،

Bradd پیت و آنجلینا جولی در فیلم “در کنار دریا.”عکس از Alamy

 1. “By the Sea”: چهارمین فیلم به کارگردانی آنجلینا جولی شدید وابسته به عشق شهوانی, ملودرام, set in نوزده-دهه هفتاد در مورد هنری زن و شوهر فروپاشی ازدواج در میان تودرتو تجملات از ساحل دریای مدیترانه.

 2. “کری” (2013): این اقتباس از استفان کینگ, رمان, کارگردان Kimberly Peirce بهتر است از یکی به کارگردانی برایان دی پالما; بنابراین شکایت من.

 3. “همین وردان”: مذهبی عنصر Jared Hess را loopy کمدی در اینجا می یابد خود را رادیکال ترین و نگران کننده بیان در یک داستان از یک باستان شناس به دنبال مصنوعات برای اثبات اعتبار تاریخی کتاب مقدس.

 4. “یک داستان ارواح”: David Lowery کم بودجه مخفیانه ساخته شده رمز و راز داستان تبدیل طنز غرور از کتاب های کمیک به سبک روح به یکی از مهمترین grandly تخیلی و کاملأ پیچیده ظریف, عاشقانه, درام سال های اخیر است.

 5. “زمان خوب”: این سوار وحشی از جرم و جنایت, درام, که Safdie برادران ساخته شده فقط قبل از “جدا نشده سنگهای” پر از آشفتگی ملکه خیابان و سیاسی آن زمینه از همه بیشتر آشکار.

 6. “رفقای خوب” (روم 30 آوریل): هیچ مارتین اسکورسیزی نمی glamorize گانگستر اما او قطعا می داند نقطه نظر افرادی که در انجام و بی امان میل است که باعث می شود جامعه, بالا و پایین اجرا کنید.

 7. “مبارک به عنوان Lazzaro”: آلیس Rohrwacher بی باکانه لینک دو قصه—یکی از neo-فئودالیسم در یک روستایی ایتالیایی و مستغلات و یکی دیگر از شهری مهار در شهر مدرن—راه شگرف ماجراهای عرفانی افسانه ای بی گناه است.

 8. “پرواز پرنده”: استیون سودربرگ infuses این داستان کسب و کار حرفه ای بسکتبال—و تلاش از ورزشکاران و عوامل برای مقابله با آن نابرابری—با پرشور انرژی و عجول و بی پروا حس نوسان است.

 9. “هوگو”: تطبیق یک رمان کودکان توسط Brian Selznick, مارتین اسکورسیزی می گوید خیالی نسخه از زندگی واقعی داستان های نوآورانه کارگردان فرانسوی Georges Méliès (که حرفه ای آغاز شد و در هجده نود و غمگین آخر سال—و در مورد ماهیت سینمایی نوآوری است.

 10. “من او را به نام مورگان”: Kasper Collin روشنگری و گسترده مستند در مورد بزرگ و کوتاه مدت ترومپت جاز لی مورگان محور در تنها extant ثبت مصاحبه با او مشترک, همسر, هلن مورگان که او را کشتند.

“امپریال رویاهای.”عکس کاترین فیرفکس رایت / Netflix

 1. “امپریال رویاها”: ملک Vitthal اولین ویژگی این است که یک تنش درام در مورد یک جوان سیاه نویسنده مبارزه با Kafkaesque کابوس از carceral سیستم و طولانی خود را در رسیدن به زندگی خانوادگی.

 2. “The Irishman” : سریعترین سه ساعت و نیم من تا به حال در فیلم در مدتی—و آن را حتی بهتر در Netflix بکشد که در آن شما می توانید مکث آن را و آن را حتی بیشتر طول بکشد.

 3. “پسران جرسی”: کلینت ایستوود می شود این اقتباس از یک بازی موسیقی درباره فرانکی والی و چهار فصل به یک پانوراما داستان از محتوای سیاسی از فرهنگ پاپ آمریکایی.

 4. “Krisha”: Krisha Fairchild ستاره در این آشفته و مناقصه, خانوادگی, درام با کارگردانی شدید فوریت توسط برادرزاده او Trey ادوارد Shults که مجموعه ای در اطراف یک آخرالزمانی جشن شکرگزاری.

 5. “رختشویخانه”: استیون سودربرگ داستان بین المللی پول شویی و اثرات آن بر کسب و کار محلی, سیاست و زندگی خانوادگی شامل برخی از startlingly, sardonically کمدی توالی و همچنین برخی از scintillating عملکرد (شروع با که از مریل استریپ).

 6. “نقشه به ستاره ها”: تکان دهنده, دیوید کراننبرگ نکرده یک فیلم پس از این داغدار داخل-برای تلفن های موبایل ترسناک-طنز از 2014—که نشان می دهد چقدر در نقطه آن است.

 7. “ازدواج داستان”: به نظر من این پایان-از-یک-ازدواج داستان به یکی از بزرگ حقوقی پلیسی; های واقعی شخصیت های اصلی سه وکلای طلاق, بازی های برگزار شده با دیالکتیک glee توسط Laura dern, Alan Alda و Ray Liotta.

 8. “استاد”: پل توماس اندرسون را متمایز ایده در مورد یک شبه فرقه مذهبی—یعنی آن جلب دلیل آن در واقع کمک می کند تا برخی از مردم در حال همسان با florid و رزونانس عملکرد او باعث به خصوص از فیلیپ سیمور هافمن.

 9. “مهتاب”: Barry جنکینز دوم ویژگی شروع می شود در یک نادر عاطفی زمین و سبکی الهام از آن تنها رشد می کند عمیق تر و جسورانه تر.

 10. “از طرف دیگر باد”: هر چند Orson Welles کامل نیست ویرایش نهایی خود نمایشی از ویژگی های مورد بی پروا فیلمساز سوزاندن از طریق دم از حرفه ای آن را بازتاب با تایتانیک و خود scourging الهام از شروع تا پایان.

لیلی-رز دپ و ناتالی پورتمن در “افلاک نما.”عکس از Alamy

 1. “افلاک”: ناتالی پورتمن ستاره در فرانسه مدیر ربکا Zlotowski را بی سر و صدا های عجیب, درام مجموعه در نوزده-سی سالگی به عنوان یک رسانه که همراه با خواهرش (لیلی-رز دپ) است که در استخدام یک تولید کننده که ابداع یک دوربین است که می تواند فیلم ارواح.

 2. “ملکه”: فرانک سیمون 1968, مستند در مورد کشیدن مجلل در نیویورک تاون هال بسیار مهم پیشرو به “پاریس در حال سوختن است”; در اینجا یک گروه از مردان صحبت می کنند و با صراحت در مورد زندگی خود را در یک زمان زمانی که آنها در خطر محاکمه در حالی که تنش ها در پشت صحنه رقابت خطر ترکیدن روی صحنه.

 3. “نتایج”: Andrew Bujalski های اولیه mumblecore مدیر مجذوب جزئیات کسب و کارهای کوچک—در اینجا یک ورزشگاه که اجرا اصولی کارآفرین که مشکلات مالی قرار داده و او را در تقابل با زن او را دوست دارد (و کسی که برای او کار می کند).

 4. “روشنک روشنک”: Michael لارنل زیستی-عکس در مورد رپر روشنک Shanté پر حرارت عملکرد و بران درد پر از رویا و تصوراتی از دشمنی که او رو در کسب و کار موسیقی و خشونت که او رو در زندگی خصوصی.

 5. “School Daze”: اسپایک لی دومین ویژگی از سال 1988 هر دو پربرکت موسیقی و نافذ درام در مورد اجتماعی و سیاسی بخش در بدن دانش آموز از تاریخی سیاه و سفید کالج.

 6. “یک مرد جدی”: برادران کوئن’ raucously امیز, درام مجموعه در سال 1967 در مورد یک خانواده یهودی در حومه شهر مینیاپولیس, جایی که آنها بزرگ شده است همچنین فلسفی داستان در مورد ارتباط بین هویت یهودی و فرهنگ عامه آمریکایی است.

 7. “Shirkers”: عنوان Sandi قهوهای مایل به زرد را از ویژگی های هر دو اشاره به این مستند و به هرزگرد مستقل فیلم علمی تخیلی که او و دوستان شات به عنوان نوجوانان در سنگاپور در سال 1992; مشکل داستان آن incompletion است رمز و راز است که فیلمساز پروب.

 8. “شبکه اجتماعی”: دیوید فینچر قطاری تاریخی شوک زندگی آنلاین همراه با عجیب و غریب عدم تعادل از آن مخترعین توانایی ها و شخصیت خود را.

 9. “13”: این مستند توسط Ava DuVernay در مورد توسعه آمریکا carceral دولت در تلاش برای انکار آمریکایی های سیاه و سفید خود را به حقوق مدنی است که کاوش کار از تجزیه و تحلیل تاریخی و نزول مداوم جنایت علیه بشریت است.

 10. “در حالی که جوان هستیم”: Noah Baumbach را کمدی, درام مجموعه در فضای نیویورک مستقل فیلمسازی محور در برخورد سه نسل از فیلمسازان و هنری و ایده های عملی.

 11. “پیروزی از آن همه”: Joe Swanberg که ایجاد جامد چشمگیر چارچوب خود را تا حد زیادی بداهه—فیلم و کار می کرد که با Baumbach در اواخر دو هزار نفر—در اینجا confects تنش و آشفته داستان شیکاگو قمار باز در آب داغ با طلبکاران خود را.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>