چه جریان: چهل و شش فیلم از OVID.tv و تروق و IFC Films نامحدود

A still from Welcome to Me.
کریستن Wiig ستاره در “به من خوش آمدید,” Shira Piven را giddily تخیلی روانی, کمدی, که در دسترس است به سازمان دیده بان در Crackle کمتر شناخته شده جریان سایت اجرا شده توسط سونی.عکس از برون Studios / Alamy

جزئیات ریچارد برودی لیست بهترین فیلم در Hulu آمازون نخست و Netflix و بیست و سه فیلم کوتاه به جریان.

با گذشت زمان به شیرجه رفتن به ارائه عمده خدمات جریان و آمد تا با گنجینه های من هم متوجه شده ام که برخی از مهم حذفیات—به ویژه در عرصه فیلم های مستقل اخیر بین المللی فیلم های مستند و حتی مدرن برای تلفن های موبایل. سه نفر از کمتر برجسته اما سخاوتمندانه برنامه ریزی sites-OVID.tv و تروق و به تازگی راه اندازی IFC Films نامحدود—کمک به پر کردن شکاف. در تاسیس 2019, OVID.tv یک کنسرسیوم متشکل از هشت نفر از فهیم ترین توزیع کنندگان. صدای ترق و تروق, اجرا شده توسط سونی و شامل برخی از آن فیلم همراه با کسانی که از سلف خود, Columbia Pictures (که سونی در زمان بیش از در سال 1989) احساس می کند مانند یک رجعت به پایه کابل هر دو در آن ارائه شده و عملکرد آن: از آن رایگان است اما امکانات تجاری وقفه حدود ده نفر از آنها را در هر فیلم. همانطور که برای IFC Films, نامحدود, از آن رو قابل توجه دسته ای مستقل و بین المللی فیلم از بیست سال گذشته. در اینجا برخی از نکات برجسته از هر یک از آنها. (لینک در هر عنوان به بررسی من از نیویورکر.)

OVID.tv

“نبرد شیلی”

Patricio گوزمن را قهرمانانه سه بخش مستند در مورد کودتا که مجبور شیلی جمهور منتخب دموکراتیک سالوادور آلنده از قدرت در سال 1973 و به جای او با خونین دیکتاتوری آگوستو پینوشه. آن شروع فیلمبرداری حتی قبل از کودتا صورت گرفت و گزارش های غم انگیز, وحشتناک مستقیم و بی واسطه.

“Cassandro این Exotico!”

ماری Losier مستند درباره کشتی گیر بزرگ در مکزیک lucha libre صحنه (که ویلیام فینیگان برفلد در نیویورکردر سال 2014) یک مرد همجنسگرا که مقاومت و غلبه خصومت در ورزش و در خانواده نیز صمیمی اول شخص حساب فیزیکی تلفات و ورزشی خود را و تئاتر, هنری و عاطفی تلفات و مبارزه خود را برای پذیرش.

“Chez جولی ارایش مو”

انتشار در سال 2019 از دو مستند توسط بلژیکی بر اساس کامرونی متولد فیلمساز Rosine Mbakam تشکیل یک سال عمده اکتشافات. این مجموعه در بروکسل سالن مو و متعلق به اداره شده توسط یک زن آفریقایی که تبدیل فروشگاه به یک مرکز جامعه برای این شهر کرد. (Mbakam دیگر فیلم “دو چهره از یک Bamiléké زن” یکی از بزرگ های اخیر شخصی و مستند است که در آن Mbakam بازگشت به بومی کامرون در این شرکت از شوهر و پسر و در بحث با مادر و دیگر بستگان آشکار خود فرهنگی ، خانوادگی و سیاسی میراث.)

“داوسون شهرستان: منجمد زمان”

لایحه موریسون خطر ناک مستند محور در کشف صدها نفر از قرقره فیلم از نوزده-و بیست سالگی بودند که به معنای واقعی کلمه به خاک سپرده شد در یک Yukon شهر و توامان تاریخچه از فیلم و از این شهر که این کشف به ارمغان می آورد به نور است.

“آیا شما تعجب می کنم که از کار اخراج تفنگ؟”

تراویس Wilkerson را متشنج و مهیجی اکتشاف یک جنایت است که خود را بزرگ پدربزرگ, یک مرد سفید متعهد در شهر خانه خود را در مناطق روستایی آلاباما در سال 1946—که در آن او به ضرب گلوله یک مرد سیاه پوست به مرگ و رفت بدون مجازات—نشان می دهد جزئیات صمیمی از تاریخ Jim Crow و مقاومت به آن را به عنوان به خوبی به عنوان آن پایدار اثر در این منطقه به این روز است.

“دور از ویتنام”

این 1967 تلفیقی از فیلم های مربوط به جنگ ویتنام توسط بسیاری از بهترین مدیران کار در فرانسه در اواخر نوزده-دهه شصت از جمله اگنس Varda, ژان لوک گدار, Alain Resnais و ویلیام کلاین—گرد هم آورده توسط کریس مارکر—ارائه می دهد طیف گسترده ای از چشم انداز سیاسی سینما.

“Fengming: چینی خاطرات”

مدیر وانگ بینگ را تمدید و مخفی مصاحبه با او Fengming—که بازگو وحشتناک exactions که او و همسر مرحومش تحمل در اواخر نوزده-پنجاه در چین به اصطلاح ضد Rightist جنبش و سپس سال بعد در زمان انقلاب فرهنگی—به ارمغان می آورد به زندگی بی رحمانه سرکوب و ارائه می دهد تکان دهنده یادآوری است که این رژیم که مرتکب آنها هنوز هم در قدرت سرکوب شواهد. (این سایت نیز ارائه می دهد خود را و حتی بیشتر گسترده مستند “ارواح مرده” که در آن بسیاری از قربانیان بحث در مورد تجارب خود را و کمک به فیلمساز پیدا فیزیکی اثری از آنها را در چشم انداز.)

“Full Moon in Paris”

کار خود را با بازیگر سرب Pascale Ogier, یکی از واقعی زندگی غم انگیز قهرمانان مدرن فرانسوی سینما اریک رومر توسعه در این سال 1984 درام داستان از شور جوانی و انتقال فرهنگی است که هر دو منحصر به فرد به فیلم شناسی و نمونه از هر دو مادام العمر خود را با تم ها و بار ها.

“در سایه زنان”

Philippe Garrel را درام از سال 2016 نقشه فیلمسازی زن و شوهر عاشقانه بحران بر روی سیاسی و تاریخی درگیری و این کار را با یک خود آگاهی و خود excoriating طنز.

“مارسل Ophüls و ژان-لوک گدار: در این جلسه در سنت Gervais”

این روند در مصاحبه با فیلم سازان آغاز کرده در فرانسه در نوزده-پنجاه یافت آن پادشاه ژان-لوک گدار که شصت سال سابقه فلسفی و کلامی بداهه نوازی (به عنوان در Instagram ظاهر در اوایل مارس) یک فرم هنری را در خود دارد. او در سال 2009 بحث با او نزدیکی معاصر مارسل Ophüls (که همچنین منتشر شده در قالب کتاب) محور است در تلاشی ناموفق از فیلمسازان به همکاری در یک فیلم در مورد یهودیت—یک پروژه است که با این وجود علامت آن در گدار را در کار های بعدی.

“Party Girl”

“پارتی دختر.”عکس از Alamy

آن را در زمان سه نفر از مدیران (از جمله ساموئل Theis یکی از فرزندان قهرمان داستان) را به این حیاتی و شدید docu-داستان از سال 2014 در مرکز Angélique Litzenburger به تصویر کشیدن خودش به عنوان یک زن فرانسوی که رفت و آمد در سراسر مرز به آلمان به عنوان میزبان در یک باشگاه و که زندگی شخصی رشد می کند به طور فزاینده ای در هم تنیده با او کار است.

“مجازات”

Jean Rouch ممکن است مهم ترین little-فیلمساز شناخته شده در تاریخ سینما; او ترکیبی از مستند و داستانی خود را مجازی اختراع metafiction و اول شخص, مستند ثابت شده startlingly با نفوذ و بسیاری از فیلم های بزرگ در سایت در دسترس هستند از جمله “انسان هرم” از سال 1961 و این مقابله و تحلیلی داستان از سال 1962—این برنامه شامل چند تن از شرکت کنندگان که در اوایل فیلم در یک داستان در مورد یک زن جوان یک مدرسه در پاریس که انجام یک شخصی اجتماعی-آزمایش علوم به مردان زندگی خصوصی و پروب شهر بلامنازع محیط عمومی تجاوز جنسی.

“جاده سنگی به دوبلین”

این 1968, مستند, روزنامه نگار پیتر لنون تنها فیلمی است که با محبت و در عین حال تلخ چشم انداز سیاسی و مذهبی ظلم و ستم غالب است که در ایرلند در زمان و که در معرض تهدید این کشور غنی هنری و میراث فرهنگی است. به عنوان نشانه ای از قدرت خود را فیلم بود ممنوع در ایرلند تا سال 2004. (پل Duane فوق العاده مکمل “ساخت ‘جاده سنگی به دوبلین,’ ” نیز جریان بر روی سایت است.)

“آقا! نه آقا!”

این مستند توسط دیوید Zeiger, movingly جزئیات اعتراض به جنگ ویتنام از درون نظامی خود ترکیب مواد آرشیوی با حساب جانبازان در سال های اخیر است.

“زمان بازیافته”

رائول رویز daringly تلطیف اقتباس از مارسل پروست هفت جلد رمان (محور در final book) بازیگران Catherine Deneuve و جان مالکوویچ نمایش تخیلی و ویژگی های استعداد که در دیدار پروست در عرصه حافظه و برقرار با خاموش دوران فیلم در قلمرو فانتزی.

صدای ترق و تروق

“تاب”

آلن رودلف rarefied حس سبک می دهد فانتزی تاثیر فیزیکی و spangles ملودرام با مسائل رویاها در این تند و تلخ و ستیزه گر داستان متقاطع عاشقانه از سال 1997 با بازی جولی کریستی و Nick Nolte.

“کریتوس”

اوان Glodell اولین ویژگی از سال 2011 نشئه ترور از وسوسه ها و انگیزه های داستان عاشقانه و بی پروا آن خود مجازات گناه-سرند عواقب.

“برنی”

“برنی.”عکس از هزاره سرگرمی / اورت

ریچارد لینکلیتر محلی و شخصی و هنری شکوفا با دلچسب و کنایه امیز glee در این کمدی قتل با بازی جک سیاه و Shirley MacLaine, و یک میزبان از اهالی شهر از سال 2012.

“The Big Chill”

Lawrence Kasdan 1983 درام بسته طیف گسترده ای از گراند تم ها به آن طرح عاشقانه—پراکندگی نوزده-شصت آرمان به زندگی آمریکایی در بزرگ enshrinement فرهنگی نوستالژی به عنوان نخست جریان اصلی حالت و راه اندازی نسل جدید از بازیگران که شامل Glenn Close, Kevin Kline, Mary Kay Place, Jeff Goldblum و Meg Tilly. (این نیز ارائه می دهد که بیشترین استقبال از دانستن تاب تنوع در تم توسط ارنست همینگوی, به روز شده برای عصر جدید و رسوم.)

“Bob & Carol & Ted & Alice”

Paul Mazursky اولین ویژگی از سال 1969 یکی دیگر از نسل نشانگر یک کمدی عاطفی و جنسی liberations و سر و صدا خود را تا تاثیر بر جوان-میانسال لیبرال بورژوازی تجسم با خود dramatizing flamboyance توسط کوارتت از الیوت گولد, Natalie Wood, Dyan Cannon و Robert Culp.

“دیروز به دنیا”

Judy Holliday ساخته شده تنها تعداد انگشت شماری از فیلم ها و, این فیلم کمدی به کارگردانی George Cukor است که او را بیشتر یاد یکی (بر اساس یک مرحله نقشی که او می خواهم معروف ساخته شده), که در آن او بیشتر effervescently نمایش کمدی درخشش بازی dumb و هوشمند بودن.

“Buzzard”

جوئل Potrykus دوم ویژگی از 2014, پانک-خام زوزه از خشم اهانت و تخریب حدود یک دفتر موقت (جاشوا Burge) که طرح خرده سرقت ميگيرد catastrophically.

“Drinking Buddies”

Joe Swanberg, کار با بازیگران بازیگران تاسیس (Jake Johnson, Anna Kendrick, اولیویا وایلد و ران لیوینگستن), رها مقید کردن احساسات خروشد در دنج همینطور نوه ها از حل و فصل زندگی می کند و باعث اجرای نادر خودانگیختگی.

“Jeff Who Lives at Home”

جیسون سیگل ستاره در این کمدی درام نشسته بر لبه اشک در حدود یک-مرد جوان که نتواند به راه اندازی و نوع خارج و پا زدن در آن طول می کشد به او می رویم; سوزان ساراندون نقش مادر خود را.

“ماری آنتوانت”

برای ثبت نام از benighted دولت از نقد در سال 2006 ببینید بد بخت Rotten Tomatoes امتیاز برای سوفیا کاپولا سومین ویژگی یک شاهکار از بازسازی تاریخی که فیوز همدلانه بینش سبکی تخیل سینمایی و دقت در راه است که پس daringly از عقل به عنوان به گیج کردن بحرانی ایجاد. زمانی که من آن را دیدم در جشنواره فیلم نیویورک مطبوعات غربالگری که در آن سال من تقریبا شناور از تئاتر در حالت زیبایی سعادت.

“نبراسکا”

بروس درن را gruffly تئاتر بازیگران نقش به عنوان یک مرد مسن با وسواس بازگشت به شهر خانه خود را داده است poignantly ریگ و لمسی تنظیم الکساندر پین سودا ملودرام مبارزه برای بازیابی محو خاطرات و به دنبال بخشش و رستگاری است.

“1941”

استیون اسپیلبرگ تاریخی, فانتزی, از سال 1979 مجموعه در کالیفرنیا در طول جنگ جهانی دوم و dramatizing با antic انرژی محلی در واکنش به حمله ارتش ژاپن است بیشتر رایگان-wheelingly تخیلی unhinged فیلم. آن پرتکاپو بازیگران شامل John Belushi, Dan Aykroyd, Ned Beatty, لورن, Gary, Christopher Lee, Toshiro Mifune, Warren Oates, نانسی آلن و رابرت پشته—واقعی آب نبات جعبه فراوان اجرای برنامه.

“سکوت”

“سکوت”.عکس از پارامونت پیکچرز / اورت

مارتین اسکورسیزی 2016 درام تاریخی “سکوت”—داستان مجموعه در قرن هفدهم اروپا مبلغان به ژاپن که وقف برای جامعه محلی مسیحی تبدیل آنها هزینه های وحشتناک جسمی و روحی فداکاری—مجازی غربی که هل اسکورسیزی اخلاقی و فلسفی تخیل به افراط و مشقت بار.

“12 O’clock Boys”

Lotfy Nathan مستند در مورد بالتیمور نوجوان-سن گروه از دوچرخه سواران جشن هنری خود را در حالی که به دنبال از نزدیک در آن اعضای دراز مدت آرمان. (آینده از ویژگی های “جذابیت شهرستان پادشاهان” یک انزجار از فعالیت های این گروه.)

“ما خود شب”

James Gray شاعر روسی-یهودی بیرونی-قصبه خانواده, خشم کارگردانی این درام از پلیس کسب و کار و جنایی معاملات در برایتون, ساحل, سکس با بازی خواکین فونیکس به عنوان سریع-زندگی شب-مدیر باشگاه که سایه معاملات منجر به درگیری با پدرش (رابرت دووال) و برادر (مارک والبرگ) که در نیروی پلیس است.

“به من خوش آمدید”

کریستن Wiig ستاره در Shira Piven را giddily تخیلی روانی کمدی به عنوان یک مشکل زن که وسواس با برنامه های تبلیغاتی خود منجر به تولید و ستاره در خود عمومی-دسترسی به تلویزیون نشان می دهد.

IFC Films نامحدود

“Ain’t Them Bodies Saints”

یکی دیگر از مجازی غربی توسط تگزاس کارگردان David Lowery, در مورد, مدرن, زن و شوهر (کیسی افلک و رونی مارا) که زندگی roiled توسط عواقب جنایی خود گذشته است. بن فاستر و Keith Carradine شرکت ستاره.

“دره”

لیندسی لوهان ستاره در پل شریدر را احساسی گیج کننده و tonally تلخ درام در مورد هالیوود, وابسته به عشق شهوانی و فساد مالی بالا و پایین.

“برخی از زنان”

Kelly Reichardt سه بخش درام مجموعه در مونتانا و اقتباس از داستان توسط Maile Meloy می رسد شدید چشمگیر اوج در داستان بومی اسب آمریکایی-مربی (لیلی گلدستون) که اعتصاب تا دوستی با یک وکیل (کریستن استوارت).

“کپی برابر اصل”

برای اولین ویژگی در خارج از ایران, عباس کیارستمی کارگردان ژولیت بینوش و خواننده اپرا William Shimell در این منشوری اسراف عاشقانه, داستان از یک زن و شوهر که ملاقات در یک کنفرانس ادبی در ایتالیا—در عین حال در واقع ممکن است یک دیرین زن و شوهر در بحران است. (این سایت نیز ارائه می دهد کیارستمی نفیس و tensely صمیمی نهایی فیلم “مثل یک عاشق” در مورد رابطه یک استاد و یک دانشجو است که حمایت خودش را به عنوان یک کارگر جنسی.)

“بابا لنگ دراز”

رونالد برونشتاین مدیر “Frownland”—یکی از بنیادی آثار مدرن مستقل فیلمسازی—ستاره ها در ویژگی دوم توسط جاش و بنی Safdie (“جدا نشده جواهرات”) در نقش یک بر اساس Safdies’ پدر یک anarchically گاه به گاه مراقب; برونشتاین توابع اساسا به عنوان یک شرکت مدیر از درون قاب.

“پدر فرزندان من”

زندگی واقعی داستان فرانسوی تولید کننده Humbert Balsan الهام Mia Hansen-Løve دوم از ویژگی های مجموعه ای در میان مالی و عاطفی پیچیدگیهای صنعت فیلم کشور و برخورد در آن برجسته’ زندگی خصوصی.

“پیدا کردن ویویان مایر”

این مستند توسط جان معلوف و Charlie Siskel به ارمغان می آورد به نور کار و زندگی فوق العاده ای عکاس خیابانی و گریزان خود portraitist که درجا طبیعت قرار داده بقای عکس او را در معرض خطر.

“فرانک Serpico”

شگفت انگیز, مستند توسط Antonino D Ambrosio, از سال 2017 است که در آن سابق افسر پلیس نیویورک که پلیس مبارزه با فساد را در معرض خطر شخصی (و به تصویر کشیده شده توسط Al Pacino در Sidney Lumet را 1973 درام) خود می گوید داستان—داستان این شهرستان در زمینه سیاسی پوسیدگی و revisits سایت های مبارزه خود را.

“که غریب سیاره”

جولیا Loktev این درام در مورد یک زن و شوهر جوان (Gael García Bernal و هانی Furstenberg) که سفر از طریق وحشی مناطق جمهوری گرجستان در حال تبدیل خود را در برخورد با خشونت غریبه فیوز معاصر خلق و خو با کلاسیک ادبی استعاره.

“شب و روز”

برای اولین بار از ویژگی های ساخته شده در خارج از کره جنوبی, مدیر هنگ Sang-soo فیلم های جالب داستان یک هنرمند کره ای در پاریس که مبارزه با محلی فکری و عاشقانه و رسوم و روابط خانوادگی به خانه و تبدیل آن به یک درام از برخورد فرهنگ ها و نقد سنت کره ای.

“پلیس صفت”

“پلیس صفت.”عکس از 42 متر فیلم / Alamy

رومانیایی مدیر Corneliu Porumboiu دوم ویژگی از سال 2009 است که یک جنایتکار و زبانی thriller centered on a young افسر پلیس که دستور به دام انداختن نوجوانان در یک مجسمه نیم تنه مواد مخدر و همسرش, یک معلم ادبیات که philological تجزیه و تحلیل بازتاب تناقضات از کار خود را و زندگی خود را.

“ملکه زمین”

شدید روانی کشمکش دو frenemies محدود با هم در یک خانه کشور است تجسم با flaying شدت توسط الیزابت ماس و کاترین واترستون در این نوگرایی ملودرام توسط الکس راس پری.

“جنس کمدی”

Catherine Breillat را در سال 2002 درام در مورد تلاش های یک مدیر (جوراب) را به قابل توجهی درام است که بر محور یک رابطه جنسی شدید, صحنه, یکی از بهترین فیلم تا کنون ساخته شده در مورد اخلاق فیلمسازی و مخاطرات جنسی در سینما. (این سایت نیز ارائه می دهد Breillat را خشمگین درام تاریخی “آخرین دلبر” از سال 2007 بازیگران Asia Argento.)

“کوچک مبلمان”

متاسفانه Lena Dunham رو به دام افتاده در افسانه ای است که این 2010 ویژگی باعث و “دختران” magnified; این فیلم یک داغدار از نظر اخلاقی قیمت از موفقیت حرفه ای به عنوان یک هنرمند و یک نمایش کمدی از سردرگمی روحانی جوانی است که هر دو پایدار دستاورد خود را در آن و یک منادی از ارتفاعات و موانع آمده است.

“ناشناخته دختر”

این درام توسط بلژیکی مدیران لوک و ژان پییر داردن مجموعه در شهر سرن و شامل Adèle Haenel (یکی از ستاره های “تصویری از یک خانم در آتش”) به عنوان یک احترام دکتر که یک حرکت نادرست را تحت الشعاع خود را با جبران ناپذیر گناه شگفتی پژواک مرکزی موضوع “غریب سیاره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>