چه جریان: 1978 فیلم که الهام گرفته از رابرت ردفورد برای پیدا ساندنس

عقاب Pennell را "کل Shootin' بازی" ساخته پایدار تغییر در آمریکا, سینمایی, چشم انداز است.منبع: ساعت ساز فیلمFac

توسط NEWS-SINGLE در 14 فروردین 1399
Eagle Pennells The Whole Shootin Match wrought an enduring change in the American cinematic landscape.
عقاب Pennell را "کل Shootin' بازی" ساخته پایدار تغییر در آمریکا, سینمایی, چشم انداز است.منبع: ساعت ساز فیلم

مدیران جدید/فیلم جدید سری که می شده اند در حال اجرا در حال حاضر از طریق آوریل 5th, در مرکز لینکلن است به میزبانی نیویورک premières بسیاری قابل توجه بین المللی فیلم, از زمان تاسیس آن در سال 1972 است. فیلم های آمریکایی اعم از مستقل و یا Hollywoodian شده اند بیشتر scantly برنامه ریزی و آنهایی که به نظر می رسد فراموش کرده اند که اغلب به دور از خط مقدم جاه طلبی و نوآوری است. از سوی دیگر یکی از سری " ارائه شده و از سال 1978 ساخته پایدار تغییر در آمریکا, سینمایی, چشم انداز: "کل Shootin' بازی" به کارگردانی عقاب Pennell—که از آن ساخته شده و در سن بیست و پنج هم به عنوان کارگردان و فیلمبردار.

این فیلم (که در دسترس است به جریان در Vimeo و آمازون) داستان دو scuffling ne'er-do-چاه مادام العمر دوستان در Austin, تگزاس, Loyd (لو Perryman) و فرانک (سانی Carl Davis) جایی در سی سالگی خود را که فشار بالا گاه به گاه و پرداخت ضعیف کار تخلیه cast-off مبلمان. این دراز و باریک لوید که نگه می دارد یک قفس مرغ خود را rumpled خانه توسط یک افسرده بلند پروازانه خیال باف. فرانک—کوتاه ستیزه گر و بدبینانه—با همسر خود زندگی Paulette (دوریس Hargrave) مرتب کردن بر اساس او ماندگار خود را ارائه اتفاقی به عنوان به خوبی به عنوان خود را carousing نگه می دارد که او را روز و شب. او در نظر او مجازی غایب پدر برای پسر جوان خود را T. فرانک (David وبر) و او را در حال شور و شوق به استقبال توسط فرانک صاف صحبت کردن بیشتر مرفه پسر عموی Olan (Eric Henshaw) که خواستار او را به روگرفت ادم بیکار و تنبل—به نفع او. در ضمن لوید lures فرانک به حال دیگر شدن سریع طرح با پوچ نتایج و پس از آن دیگر—و وقتی که یکی به نظر می رسد به احتمال زیاد به آمار آن اضافه می کند انرژی و هیجان و درام به خود را آشنا و معمول است.

Pennell می گوید این meandering محلی picaresque داستان با پایین کلید احساسات است که ظهور بسیار بالا خود را از طریق چشم مشخص به ویژه رفتار (به عنوان در اولین صحنه از فرانک خواب یک بندر در لوید, استخر, جدول). وجود دارد مشاهدهای شعر در گسترده dialogue که veers از uproarious braggadocio و سخت لبه برخوردهای تند و تلخ به افشاگری و اعترافات. اجرای هر دو shambling و آماده و Pennell را startlingly یدکی و در عین حال ظریف فیلمبرداری—فیلم به ضرب گلوله کشته شد در سیاه و سفید در 16mm.—اغلب دارای هنوز هم برای نافذ طولانی طول می کشد, به, بازیگران, فضا برای پر کردن با شخصیت آنها را درهم احساسات و کلامی خود را wrangles. (او نوشت: این اسکریپت با لین ساترلند بود که آن هم فیلم تولید; او می گوید که بسیاری از دیالوگ بداهه بود توسط بازیگران.)

حتی Pennell را داخل صحنه احساس به عنوان بزرگ به عنوان مناظر, ریشه شخصیت های خود را بصورتی پایدار و محکم در مکان هایی که آنها در آن ساکن است. ترکیب بندی و زاویه آرام جسارت و نیروبخش و در عین حال متواضع اصالت که با هیچ سر و صدا امتداد تخیل و درام. او پذیرای واقعی چشم انداز به عنوان خوب به دنبال با عشق و مراقبت در نقش ونگار ریگی دادن-جاده های پهن و بلند چمن شنا و صخره ای تپه های زنجیره ای پیوند حصار و دست و لنگ بستنی و چوب قدیمی از خانه متوسط با آشغال-پهن متری—و ارزان جذبه لباس و اتومبیل از شهر که حق در دست و در عین حال به ظاهر جهان دور.

خلق و خوی سرشار از کنایه امیز و در عین حال زمان عمل و انفعال گاهی نشسته بر روی لبه های کمدی و درام, گاهی اوقات گردش بین پرشور ملودرام و طنز teems با صمیمی زندگی می کردند-در جزئیات—یک خانواده تفرج به یک درایو در فیلم است که مانند یک playlet است که نیش ترمزی میزند در یک آرایه گسترده ای از تمایلات و مشاهدات. یک صحنه از پشتیبان گیری از یک وانت با یک تریلر است که در زندگی واقعی کمدی که مانت به absurdist ارتفاعات. جدی و در عین حال antic نکات از کار روزانه که شامل نردبان و دریچه و غرور و تحقیر آشکار در یک وسوسه انگیزی, کاملأ پیچیده دردناک سرعت. مبتکرانه رویای دنباله لنگر در فردی که یک کمدی تسلط جامع. نیز وجود دارد برخی از gunplay است که هر دو مسخره و مرگبار جدی وجود دارد هیچ چیز خنده دار در مورد خشونت از یک نوار که بدون آن هالیوود رقص و کنسرت بربس زشت است خام و وحشتناک است.

Paulette را در تضاد وجدان او غضب و وسوسه های او طولانی-نا امید از خود گذشتگی به خود پسندی و preening فرانک او در تلاش برای بالا بردن T. فرانک مجازی به عنوان یک پدر و مادر تنها و تکنیک های مقابله با خود او انتخاب شده بار ها رشته از طریق فیلم مانند یادداشت های باس که به گریز از مرکز طرح آن ضروری ساختار. زندگی خود را در صفحه اصلی و پیش فرض است که زمینه ساز تلخ از نظر او, ازدواج, به طور مشابه, سایه فیلم مانند سنگ بستر که در آن فیلم جفت بی خیال و هرزگرد fuckups به عنوان یابم و به عنوان سرگرم کننده به عنوان آنها ممکن است را می توانید در ادامه به تماشا کردن. نتیجه گیری دنباله grubby و با شکوه افزایش می یابد به ارتفاع نورانی بینش است که همچنین به عنوان benighted است که قبل آمد.

عظمت "کل Shootin' بازی" ثابت کرد با نفوذ در تعجب آور سازمانی از نظر. آن را به نمایش در یوتا/ایالات متحده جشنواره در سال 1978; پس از دیدن آن یک عضو از جشنواره مدیره, رابرت ردفورد, تصمیم به پیدا Sundance Institute. Pennell نیز با الهام از دیگری کوچکتر Austin علاقه مندان به فیلم ریچارد لینکلیتر که فیلم دوم "Slacker" آیا صفحه نمایش هر دو در ساندنس و مدیران جدید/فیلم جدید در سال 1991. Pennell درگذشت در سال 2002 در سن چهل و نه پس از یک مبارزه طولانی با اعتیاد به الکل است. (وجود یک عشق, بی پرده و تند و تلخ فیلم مستند در مورد Pennell "پادشاه تگزاس" توسط برادرزاده اش رنه Pinnell و کلر Huie جریان در یوتیوب; Steve McVicker یک دوست از Pennell را نوشت یک حرکت ادای احترام به او در تگزاس ناظر.) هر چند Pennell فیلم نامیده شده است این قالب بسیار از فیلم ساندنس, چه چیزی باعث آن همواره مهم است و چه چیزی غیر معمول و استثنایی بی نظیر.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب