چه تهمت می توانید انجام دهید در حال حاضر به نگه داشتن کارگران ایمن از Coronavirus

ایده های ایمنی شغلی و بهداشت و درمان دولت قدرت موسسه اورژانس استاندارد—اما این امر نیاز به رئیس جمهور برای

توسط NEWS-SINGLE در 12 اسفند 1398
دیوید رایدر / ایسنا

با توجه به سازمان بهداشت جهانی حفاظت از مراقبت های بهداشتی کارگران از COVID-19 عفونت باید هر کشور در اولویت است. زمانی که این کارگران بیمار آنها دیگر می تواند کمک به جلوگیری از شیوع بیماری و یا درمان آلوده و بیمار کارگران که در ادامه کار بیشتر می تواند گسترش ویروس. مورد اول در ایالات متحده بهداشت و درمان-مراقبت کارگر در حال حاضر تشخیص داده شده است و بسیاری دیگر بدون شک به دنبال.

برای جلوگیری از مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگر کارمندان ضروری است از گرفتن بیمار تهمت و دولت باید با استفاده از یک پایه ابزار سیاست: تنظیم و اجرای با ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA).

به عنوان معاون وزیر کار ایمنی و بهداشت شغلی من چراغ OSHA از سال 2009 تا سال 2017. منحصر به فرد در میان سازمان های فدرال OSHA می تواند موضوع قوانین است که نیاز کارفرمایان مراحل را برای کاهش یا از بین بردن خطرات است که تهدید کارگر ایمنی یا بهداشت. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به عنوان مثال مسائل مربوط به دستورالعمل های کنترل عفونت بیمارستان, اما نمی تواند نیاز یک مرکز به دنبال آن توصیه.

اما OSHA دست گره خورده در این بحران به دلیل آن در حال حاضر نیست که مقررات پوشش هوابرد عوامل عفونی. OSHA می تواند کمک به محدود کردن تاثیر جهانی همه گیر در ایالات متحده با صدور اضطراری و موقت استاندارد به سرعت به حفاظت از مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگران از قرار گرفتن در معرض COVID-19.

در اوایل 1990s در اوج اپیدمی HIV/AIDS OSHA صادر bloodborne پاتوژن استاندارد که مورد نیاز موسسات که در آن کارگران می توانند در معرض آلوده به خون یا دیگر مایعات بدن به اجرای اقدامات حفاظتی. این استاندارد به این دلیل است که هر اتاق بیمارستان دارای یک ظرف برای دفع زائدات و که هر بیمارستان ارائه می دهد کارکنان خود را رایگان هپاتیت B واکسن.

OSHA تلاش در این منطقه مخالف بودند در آن زمان توسط بسیاری از در بهداشت و درمان-مراقبت از جامعه است. دندانپزشکان به عنوان مثال شکایت اگر آنها تا به حال به پوشیدن ماسک و دستکش های آنها نمی قادر خواهد بود برای تمرین دندانپزشکی. اما هنگامی که استاندارد صادر شد, صنعت یافت مفاد آن موثر بودند و نسبتا آسان به پیاده سازی. نتایج حاصل شده بسیار مثبت است. نرخ needlesticks در میان کارگران بهداشت و درمان به طور چشمگیری کاهش یافته است و تعدادی از کارگران بیمارستان که توسعه کار مرتبط با هپاتیت B کاهش یافته است به عنوان موارد کاهش یافته و از حدود 12000 سالانه به صرف تعداد انگشت شماری در هر سال.

ادامه داد: ارزش OSHA bloodborne پاتوژن استاندارد بود دوباره نشان داد و دوباره در سال 2014 که چند متحده مراقبت های بهداشتی کارگران آلوده با ویروس ابولا است. از آنجا که استاندارد و تحت پوشش ابولا قرار گرفتن در معرض OSHA مقامات قادر به اطمینان حاصل شود که بیمارستان ها است که ممکن است دریافت ابولا به دنبال مورد نیاز اقدامات احتیاطی.

ایجاد یک استاندارد است که محافظت از کارگران در معرض هوابرد بیماری های عفونی شده است یک OSHA اولویت است. در سال 2010 پس از پاندمی آنفلوانزا H1N1 آژانس شروع به کار بر روی یک قانون که درخواست بهداشت و درمان-مراقبت از تاسیسات و سایر موسسات که در آن کارگران ممکن است در معرض آنفلوآنزا و سل و یا دیگر بیماری های موجود در هوا و همچنین دیگر خطرناک در بیمارستان-انتقال عفونت های مقاوم به متی سيلين استافيلوکوکوس اورئوس (MRSA). استاندارد نیاز کارفرمایان به منظور توسعه و پیاده سازی یک عفونت-کنترل برنامه ریزی برای حفاظت از مراقبت های بهداشتی و مرتبط با کارگران با مواجهه شغلی. این امر شامل مقررات مربوط به آموزش کارگران و توزیع ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی.

قوانین که نیاز کارفرمایان به برنامه ریزی برای یک بیماری همه گیر ممکن است به نظر می رسد مانند حس مشترک و بسیاری از کارفرمایان به طور داوطلبانه در حال حاضر انجام همه چیز آنها مورد نیاز خواهد بود به انجام. اما بسیاری از است کافی نیست. یک OSHA استاندارد را فراهم می کند بسیار مورد نیاز, راهنمایی, و چشم انداز بازرسی و مجازات مدنی بدون شک ایجاد انگیزه در برخی از کارفرمایان به انجام کار درست. چنین استاندارد را در جوهر را زیر CDC راهنمایی اجرا مورد نیاز است.

آن را نه تنها کارگران مراقبت های بهداشتی که نیاز به حفاظت از دوره و کارفرمایان نیز باید شروع به برنامه ریزی برای ادامه فعالیت همه گیر تحت شرایط. وجود دارد تعداد زیادی از کارگران که فعالیت های حیاتی برای جامعه تابع به خصوص در طول یک بیماری همه گیر. چه اتفاقی می افتد اگر رانندگان اتوبوس بودند بیش از حد بیمار به درایو و یا داروخانه تحویلدار متوقف آینده به کار می کند ؟ این کارگران در افزایش خطر ابتلا به عفونت, چرا که آنها به طور منظم در تماس با مردم است. آنها باید آموزش دیده و آماده برای کنترل مواجهه آنها, اما برای اکثر کارفرمایان خود را تجربه کمی در پرداختن به این مسائل است. وجود دارد دیگر کارگران مانند رانندگان کامیون و ابزار کارگران که ممکن است در معرض خطر بالا اما که توابع حیاتی برای اقتصاد است. چگونه ما مطمئن شوید که آنها سالم باقی می ماند و قادر به انجام شغل خود را ؟

OSHA پیشرفت های قابل توجهی در حال توسعه بیماری های عفونی استاندارد در طول دولت از رئیس جمهور, باراک اوباما, تکمیل پیش نویس زمانی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در ژانویه 2017. در میان اوایل اقدامات جدید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود جامع deregulatory ابتکار. OSHA کار بر روی استاندارد متوقف شد.

زمانی که کنگره تصویب OSHA قانون تقریبا دقیقا 50 سال پیش آن را پیش بینی وضعیت مانند یکی از ما در حال حاضر چهره. در پاسخ به ظهور خطر مانند COVID-19 OSHA می تواند به سرعت به موضوع اضطراری و موقت استاندارد (ETS) است که می ماند در اثر به مدت شش ماه.

ماه گذشته دموکراتیک نمایندگان بابی اسکات و آلما آدامز نوشت: به وزیر کار یوجین Scalia درخواست او را برای آماده سازی به موضوع ETS باید شرایط در ایالات متحده رو به زوال.

اگر ما برای کنترل بیماری ضروری است تمام کارگران باید آموزش دیده و مجهز به پاسخ. هنوز هم وجود دارد زمان—شاید هنوز خیلی برای این برنامه ریزی و آماده سازی رخ می دهد. رئیس جمهور تهمت باید خود را رها ضد نظارتی شور و استفاده از OSHA برای کمک به محافظت از همه ما.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب