چه رفت با کروناویروس تست در ایالات متحده

This is a picture of CDCs laboratory test kit for severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 . CDC tests are...
در ماه فوریه به عنوان اولین مجموعه از COVID-19 تست کیت ارسال توسط مراکز کنترل بیماری موفق به درستی کار آزمایشگاه در سراسر کشور درهم برای پر کردن جای خالی.عکس حسن نیت ارائه میدهد C. D. C.

در فوریه 5, شانزده روز پس از سیاتل ساکن است که تا به حال بازدید بستگان در ووهان چین تشخیص داده شد به عنوان اولین مورد تایید شده از COVID-19 در ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل بیماری ها در آتلانتا شروع به ارسال تست های تشخیصی برای یک شبکه از حدود صد, دولت, شهرستان, استان و بهداشت عمومی آزمایشگاه. تا به آن نقطه تمام تست برای COVID-19 در ایالات متحده انجام شده بود در C. D. C.; برخی از پانصد موارد مشکوک آزمایش در مراکز دوازده تایید کرده بود مثبت. جدید تست کیت که اجازه می دهد حدود پنجاه هزار بیمار آزمایش می شود و آنها نیز آزمایش بسیار سریع تر به عنوان بیمار نمونه دیگر نمی خواهد به آن ارسال شود به آتلانتا می شود مورد بررسی قرار گرفت.

کیت حمل شد در کوچک سفید جعبه های مقوایی. در داخل هر جعبه چهار ویال بسته بندی شده در سفت خاکستری فوم برگزار مواد لازم شناخته شده به عنوان معرف به اجرای آزمون در حدود سه صد نفر. قبل از اینکه یک دولت محلی و یا آزمایشگاه می تواند با استفاده از C. D. C.-طراحی و توسعه آزمون واقعی بیماران, با این حال, آن را به مطمئن شویم که آنها مشغول به کار به همان شیوه آنها در آتلانتا یک فرایند شناخته شده به عنوان تایید. دسته اول از کیت های ارسال شده به بیش از پنجاه ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه های وارد شده در فوریه 7th. از آزمایشگاه که دریافت آزمون حدود شش تا هشت قادر به بررسی کنید که آنها مشغول به کار به عنوان در نظر گرفته شده. اما تعداد زیادی در حدود سی و شش نفر از آنها دریافت مجمل نتایج از یکی از مواد. یکی دیگر از پنج, از جمله شهر نیویورک و ایالت نیویورک آزمایشگاه تا به حال مشکلات با دو معرف. در فوریه 8th, چندین آزمایشگاه گزارش مشکلات خود را به C. D. C. در یک جلسه چند روز بعد از نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت که اگر چه “ما امیدوار است که همه چیز را هموار که ما با عجله از طریق این” تایید مشکلات شد “بخشی از روش های طبیعی.” در عین حال او گفت: تا زمانی جدید معرف می تواند تولید تمام COVID-19 تست در ایالات متحده ادامه خواهد داد را به طور انحصاری در C. D. C.

عمومی-بهداشت و درمان-شبکه آزمایشگاهی هرگز در نظر گرفته شده برای ارائه گسترده آزمایش در این رویداد از یک بیماری همه گیر. به ارائه آزمون برای هر کسی که می خواست آنها را به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را در ماه مارس 6th, همیشه رفتن به نیاز به تجاری امکانات تست آمده در خط. هنوز سه هفته تاخیر ایجاد شده توسط C. D. C. شکست به کار کیت های آزمایش به دست بهداشت عمومی آزمایشگاه آمد و در یک زمان بسیار مهم. در مراحل اولیه شیوع تماس, ردیابی, انزوا و فرد قرنطينه به طور منظم مستقر برای جلوگیری از گسترش یک بیماری است. اما این ابزار بی فایده است اگر مورد مشکوک به یک بیماری نمی تواند آزمایش می شود. خالی ایجاد شده توسط C. D. C. s معیوب آزمون ساخته شده آن را غیر ممکن است برای بهداشت عمومی مقامات برای دریافت یک تصویر دقیق از چه حد و با چه سرعتی این بیماری پخش شد. در نقاط مانند سیاتل و احتمالا در جاهای دیگر COVID-19 گسترش کشف نشده برای چند هفته است که به نوبه خود تنها ضرب نیاز به تست های بیشتر. “هنگامی که شما پشت هشت توپ, آن را بسیار سخت به عقب” آلبرتو گوتیرز رئیس سابق F. D. A. دفتر در شرایط آزمایشگاهی تشخیص و سلامت رادیولوژیک که تنظیم آزمایشات به من گفت. “مشکل این بود که مهار نمی شد انجام می شود بسیار خوب است. در این مرحله ما به دنبال در رشد نمایی و ما نیاز به کشف کردن که چگونه به ملاقات نمایی تقاضا است.”

این COVID-19 آزمون با استفاده از واکنش زنجيرهای پلیمراز یا PCR یک تکنولوژی که اختراع زیست شیمیدان Kary Mullis برنده جایزه نوبل در سال 1993. PCR بسیار حساس به آلودگی و دیگر گسل به همین دلیل است که تایید مرحله لازم است تا مطمئن شویم که نتایج دقیق. و این در حالی است که معرف مشکلات در راه خود را نسبتا عادی ویژگی های سکسکه—r. schultze ، در C. D. C., نمی شد در حال چرخش وضعیت—آبشاری است که اثرات آنها تا به حال در این کشور COVID-19 آماده سازی پیشنهاد می کنم یک مشکل بسیار بزرگتر با راه ایالات متحده است ساختار آن همه گیر پاسخ. که مشکل تشدید شد یک رئیس جمهور که به طور همزمان underplayed شدت شیوع و overpromised ابزار موجود برای مبارزه با آن است.

مشکلات با COVID-19 تست در ایالات متحده پنهان چه بود در نزدیکی شروع این بیماری همه گیر یک پیروزی علم پزشکی مدرن. در ژانویه 10th, سه روز پس از چینی مقامات دولتی اعلام کرد که یک رمان coronavirus در حال حاضر شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 بود که مسئول قیام پنومونی موارد در ووهان, چین یک تیم از دانشمندان چینی آپلود یک کپی از ویروس ژنوم به یک مخزن آنلاین و virologists در سراسر جهان به کار برای توسعه تست های تشخیصی جدید برای بیماری است. در ژانویه 21st, یک تیم در برلین به رهبری مسیحی Drosten یکی از دانشمندان که کشف اصلی سارس ویروس در سال 2003 ارائه اولین مقاله به توصیف یک پروتکل برای تست برای SARS-CoV-2. (که پروتکل را شکل پایه ای برای تست منتشر شده در اوایل توسط سازمان بهداشت جهانی.) که همان روز r. schultze ، اعلام کرد که C. D. C. حال نهایی خود را تست است که از آن استفاده می شود برای تایید اولین مورد شناخته شده از COVID-19 در آمریکا

در سیاتل یک تیم در دانشگاه واشنگتن آزمایشگاه ویروس شناسی بحث که آیا آن را به ارزش در حال توسعه خود را تست. “من صادقانه باشد. من فکر نمی کنم که این ویروس قرار بود به انجام همه چیز را در آن انجام می شود” کیت جروم آزمایشگاه مدیر به من گفت. “من فکر نمی کنم این امر می تواند عمده موضوع سلامت برای ایالات متحده است.” او گفت: “آخرین چیزی که ما می خواستیم به انجام بود که گیر افتاد, تخت, پا.” U. W. ویروس شناسی آزمایشگاه منوط به مقررات سفت و سخت نظارت, اما, با تشکر عجیب و غریب از ویژگی های از ایالات متحده آمریکا قانون نبود و در ابتدا نیاز به هر گونه ویژه ترخیص از دولت فدرال برای تولید آن COVID-19 آزمون. “ما احتمالا به صورت جدی در اواسط ژانویه برای آماده سازی آنچه ما تماس بگیرید آزمایشگاهی-طراحی و توسعه آزمون” جروم گفت. آن زمان یک تیم در آزمایشگاه مشغول به کار تحت هدایت الکس Greninger حدود دو هفته به منظور توسعه یک نسخه کار. اما به عنوان به زودی به عنوان الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی, اعلام عمومی-بهداشت و درمان اضطراری در فوریه 4, جدید نظارتی رژیم اثر صورت گرفت. از آن نقطه در هر آزمایشگاه که می خواستم به انجام خود را آزمایش جدید کروناویروس اولین بار نیاز به امن چیزی به نام اضطراری با استفاده از مجوز از F. D. A. (C. D. C., که تا به حال مشغول به کار از نزدیک با F. D. A., دریافت اولین E. U. A. برای COVID-19 آزمون در همان روز آذر اعلام شده است.)

این تغییر در مقررات برای تلفن های موبایل عجیب از آن را محدود می کند استفاده از آزمون های جدید دقیقا در همان لحظه آنها بیشتر مورد نیاز است. اما جاشوا journal club, یک مدیر سابق معاون کمیسر F. D. A., به من گفت که این تغییر است که به منظور محافظت از مردم است. “شما قطعا نمی خواهید به می گویند هر آزمایشگاه می توانید تبلیغات coronavirus آزمون.’ چرا که پس از آن برای رفتن به هرج و مرج. وجود دارد بسیاری از مردم که به فروش چیزهایی است که ممکن است یا ممکن است کار نمی کند.” Journal club گفت که ایالات متحده آمریکا قانون طراحی شده برای ارائه F. D. A. راه برای کاهش از طریق نوار قرمز در مورد شرایط اضطراری. او امضا اولین E. U. A, در سال 2009, در طول H1N1-بیماری همه گیر آنفلوآنزا پس از C. D. C. درخواست تایید برای تست های تشخیصی. “من از ملاقات با وکلا به به من توضیح E. U. A. روند و اساسا آنها گفت:” هر چیزی است که ما فکر می کنم آن است. ما می توانیم آن را تا به تناسب زمان.’ اگر شما به من بگویید من دوازده ساعت من می تواند برخی از افراد بسیار باهوشی در گوشی برای انجام بهترین های ما به شکل چیزی است که رفتن به محل کار. E. U. A. روند بینهایت انعطاف پذیر است.”

و در عین حال انعطاف پذیری چیزی بود که جروم و آزمایشگاه خود را در بر داشت که آنها در تلاش برای به دست آوردن یک E. U. A. خود COVID-19 آزمون. “از نقطه نظر علمی, آزمایشگاه های ما را در آن نگاه کنید مانند زمانی که وجود دارد هر اجرا از آسیاب ویروس است که مردم استفاده می شود به آنها اعتماد ما را به یک آزمون” او گفت:. “اما زمانی که بزرگ وجود دارد اضطراری و ما احساس می کنیم باید واقعا انجام کاری آن را سخت می شود. آن را کمی خسته کننده است. ما باید بسیاری از دانشمندان و پزشکان و پرسنل آزمایشگاه که فوق العاده خوب در ساخت سنجش. آنچه ما خیلی خوب است که بدانند تمام فرم ها و کار با بوروکراسی دولت فدرال است.” جروم گفت که Greninger تا به حال به تماس و پست الکترونیکی F. D. A. چندین بار به شکل از آنچه آنها نیاز به امن یک E. U. A. “در یک نقطه او بسیار نا امید چون او می خواهم از طریق پست الکترونیکی آنها را به آنچه که ما انجام می دهند به طوری که آنها می تواند بررسی آن را” جروم گفت. “اما از نظر قانونی شما نیز تا به حال به ایمیل یک کپی فیزیکی. در اینجا ما در این SARS-CoV-2 بحران و شما را به ارسال آنها را به چیزی از طریق خدمات پستی ایالات متحده. آن را فقط تکان دهنده است.” (F. D. A. تاکنون کاهش یافته و نیاز به ارسال یک CD-ROM یا درایو USB با یک کپی از نرم افزار.) با وجود این مشکلات جروم گفت: F. D. A. در نهایت ثابت پاسخگو به آزمایشگاه entreaties. “آنها خوب و اساسی بازخورد ساخته شده است که ما تست بهتر و زمان پاسخ به طور معمول فقط چند روز.”

در حالی که آنها منتظر مجوز از F. D. A., جروم و همکاران او تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا آن را به ارزش را افزایش تست ظرفیت. “اگر شما شروع به فکر کردن در مورد ramping تا حجم شما در حال صحبت کردن در مورد خرج کردن پول واقعی به انجام این کار” جروم گفت. اما هر چند محدودیت هایی که همراه آذر اضطراری اعلامیه به معنای آن است که U. W. ویروس شناسی آزمایشگاه نمی تواند انجام آزمایشات بالینی برای COVID-19 آنها معنا نیست که آزمایشگاه تا به حال برای متوقف کردن آزمایش برای بیماری جدید به طور کامل. با تشکر از یکی دیگر نظارتی تغییر ناگهانی آزمایشگاه اجازه داده شد به repurpose نمونه آن را دریافت کرده بود برای تست های دیگر مانند آنفولانزا و تست آنها را برای SARS-CoV-2. جروم گفت که آزمایشگاه آزمایش نمونه ها از حدود سه صد نفر از طریق نیمه دوم فوریه است. “ما نمی پیدا کردن هر چیزی در آن سه صد تا زمانی که من آن را باور داشت, مارس 29th,” او گفت:. “و سپس ما یک نمونه از یکی از افرادی که دو اصلی موارد در واشنگتن است.”

E. U. A. مقررات, اما, ممنوع آزمایشگاه از گزارش نتایج به پزشکان که به دستور آزمایشات برای بیماران خود را. به کار در اطراف منع جروم آزمایشگاه به نام مقامات در وزارت امور خارجه آزمایشگاه و به آنها گفت: “شما رو به این بیمار و تست.” (آن را به عنوان اتفاق افتاده است بیمار نمونه در حال حاضر در حال مطالعه برای COVID-19.) در اثر جروم گفت: این آزمایشگاه قادر به انجام حداقل برخی از نظارت از شیوع با وجود عدم تست از C. D. C. “اگر ما قادر به تست یک هزار نفر یا دو هزار نفر شاید ما خواهد داشت, چیزی, دیر,” او به من گفت. “اما آن را نشان می دهد که آن را مانند هر کس تا به حال آن را از طریق کسانی که در دو هفته آخر فوریه است.”

علمی labs مانند جروم بودند نه تنها موسسات را به تلاش برای پر کردن جای خالی سمت چپ توسط C. D. C. s معیوب آزمون. اسکات بکر است C. E. O. انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه, یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در سیلور اسپرینگ مریلند است که نشان دهنده و coördinates یک صد و پنجاه ایالت و شهرستان و شهر و بهداشت عمومی آزمایشگاه. دانشمندان در بهداشت عمومی آزمایشگاه های بکر گفت: من تمایل به مشتاق برای عمل است. “آنها اولین کسانی هستند که در خارج از دروازه. آنها می دانند که نقش خود را.” اما بکر شبکه راه اندازی شد تا به اداره آزمونهای تشخیصی آنها را تولید کند. “ما نمیفهمد خروش ما نمیفهمد تمام انواع دیگر اجزای اما این فرض بوده است که وجود دارد خواهد بود یک تست,” او گفت:. هنگامی که مشکلات خود را با کیت اولین کشف شد, C. D. C. گفت: این آزمایشگاه به ادامه هر آزمون تا کیت جدید ساخته می شوند اما آن خودداری می گویند هنگامی که آن آماده خواهد بود. “شما فقط به فکر هر روز آن را به نشان می دهد تا” بکر گفت. “ما واقعا این احساس فشار زیادی به شروع آزمایش در هر راه ما می تواند.” او خود را اصلاح: “نه تنها فشار اما مسئولیت است.”

C. D. C. اطلاع F. D. A. مورد معرف مشکلات در فوریه 10. به گفته یک مقام آژانس های C. D. C. گفت: F. D. A. که پیمانکار که تا به حال تولید شده معیوب کیت های آزمایش خواهد به زودی یک دسته جدید از مواد آماده برای یک مجموعه از پیشرفته کنترل کیفیت اقدامات است. اگر معرف کار می کرد و سپس تست در بهداشت عمومی آزمایشگاه قادر خواهد بود برای شروع در چند روز. جمعه, فوریه 21st, اما, نانسی r. schultze ، در C. D. C. به خبرنگاران گفت که مشکلات با کیت تست شد و هنوز هم حل نشده. “ما در حال کار با F. D. A., که نظارت بر ما تحت E. U. A. در redoing برخی از کیت,” او گفت:. “بدیهی است که ما نمی خواهد می خواهید به استفاده از چیزی جز کامل ترین کیت ممکن است از آنجایی که ما در حال ساخت در مورد تعیین اینکه آیا مردم COVID-19 یا نه.”

دو روز بعد بکر به نام A. P. H. L. مدیر از بیماری های عفونی کلی Wroblewski و به او گفت: “من یک ایده دیوانه.” بکر گفت که او می خواست به درخواست F. D. A. اجازه می دهد تا شبکه خود از بهداشت عمومی آزمایشگاه برای ایجاد خود را COVID-19 آزمون. Wroblewski گفت که او تا به حال شده فکر کردن در امتداد خط های مشابه. “پس از آن دیوانه نیست درست است؟” بکر خواسته Wroblewski. او به نام رئیس جمهور از سازمان خود را به زمین ایده و پس از آن او به نام مدیران از ایالت نیویورک و شهر نیویورک labs. “آنها مانند” ما می تواند انجام این کار است. ما باید برای این’ ” بکر گفت. “پس من فقط شروع به دعوت از همه اعضای هیئت مدیره و نبود یک فرد است که گفت: هیچ.”

صبح روز بعد پنج شنبه, مارس 24th, بکر و A. P. H. L. رئیس جمهور فضل Kubin با ارسال نامه ای به F. D. A. با استناد به “جاذبه از زمان COVID-19 وضعیت در سراسر جهان” آنها خواسته F. D. A. کمیسر اجازه می دهد تا A. P. H. L. عضو آزمایشگاه به “ایجاد و پیاده سازی یک آزمایشگاه طراحی و توسعه آزمون (LDT) برای تشخيص SARS-CoV-2 (COVID-19).” این نامه در ادامه: “در حالی که ما درک بسیاری از تلاش های در حال انجام در CDC . . . ما در حال حاضر بسیاری از هفته به پاسخ با هنوز هیچ تشخیصی و یا نظارت تست های موجود در خارج از CDC برای اکثریت قریب به اتفاق ما عضو آزمایشگاه.” توسط شب که بکر بود و هنوز هم بدون دریافت اذعان به نامه خود را. “من در با بررسی آنها می گویند:” آیا شما آن را دریافت?’ و من یک e-mail که گفت:, ” بله, کمیساریای دفتر کار است تا پاسخ.’ من گزارش شده است که به کارکنان صبح روز بعد. من گفت: “O. K. طوری که اداری ناقوس مرگ. ما سعی. ما بهترین ما می توانیم. این یک بیت از یک Hail Mary اما هیچ آسیبی در درخواست.’ “

بکر بود خاص بود که در پایان آن است. اما در چهار شنبه, فوریه 26th, نیم ساعت قبل از برگزاری کنفرانس هفتگی تماس که A. P. H. L. با استفاده coördinate آن COVID-19 پاسخ که شامل نمایندگان C. D. C. F. D. A. او دریافت الکترونیکی از طریق پست نامه ای از F. D. A. کمیسر. “در زمینه بهداشت عمومی اورژانس” در این نامه گفت: “غلط تست های تشخیصی می تواند منجر به عوارض جانبی قابل توجهی پیامدهای بهداشتی—نه تنها پیامدهای جدی برای فرد بیمار مراقبت بلکه پیامدهای جدی برای تجزیه و تحلیل از پیشرفت بیماری و برای بهداشت عمومی تصمیم گیری.” اما سپس آن را به دولت رفت که اورژانس با استفاده از مجوز قانون—همان یکی که نگه داشته U. W. ویروس شناسی آزمایشگاه از انجام آزمایشات بالینی—به F. D. A. توانایی اجازه “محصولات تایید نشده . . . از جمله تست های تشخیصی” اگر “شناخته شده و بالقوه مزایای این محصول است . . . بیشتر شناخته شده و خطرات بالقوه این محصول است.” F. D. A. مایل به در نظر گرفتن یک E. U. A. که پوشش تمام labs در A. P. H. L. شبکه و آن را شامل یک قالب برای “ساده کردن فرایند به منظور تسهیل در پروتکل است که به شما پیشنهاد می کنیم.” بکر مبهوت در این خبر خوبی است. “ما نمی دانیم که در مورد E. U. A. روند,” او گفت:. “من واقعا نمی دانم که ما می تواند چنین کاری بکند.”

بکر گفت که او به سختی زمان برای خواندن این نامه را با صدای بلند به کارکنان خود را قبل از کنفرانس تماس با A. P. H. L. اعضای آغاز شد. اما این خبر برای اعضای خود بود مورد بهتر. در تماس نمایندگان از C. D. C. F. D. A. اعلام کرد که یکی از معرف—یکی از چهار ویال فرستاده شده با آزمون اصلی کیت—دیگر باید مورد استفاده قرار گیرد. هر labs که قادر بوده است به منظور بررسی نتایج با دیگر معرف حدود چهل و پنج اصل پنجاه یا بیشتر شد و از این پس مجاز به رزومه تست. توسط روز بعد بکر گفت: “من احساس مانند چراغ های آینده در سراسر کشور و ما قادر به انجام این کار است که ما مجموعه ای را به انجام است.”

در میان این آزمایشگاه که قادر به بررسی C. D. C. تست کیت حتی پس از آلوده معرف کاهش یافته بود شد شهر نیویورک و ایالت نیویورک است. این شده بود یک نقطه نا امیدی به خصوص برای اندرو کومو, چه کسی می دانست که Wadsworth مرکز دولتی بهداشت عمومی آزمایشگاه در حال توسعه کار خود COVID-19 آزمون بر اساس C. D. C. پروتکل. با A. P. H. L. نوظهور قدردانی از E. U. A. روند در دست دولت واصل E. U. A. برنامه در روز جمعه 28 فوریه. روز بعد F. D. A. تایید تست برای استفاده توسط هر دو شهرستان و دولت است. یک هفته و نیم بعد در درخواست از ایالت نیویورک F. D. A. گسترش E. U. A. اجازه می دهد تا Wadsworth مرکز به انجام خود مجوز از آزمایشگاه که به دنبال استفاده از آن تست.

در فوریه 29th, همان روز که F. D. A. شده از نیویورک آزمون این سازمان نیز با صدور یک سیاست جدید ارشاد اجازه داده است که هر گونه تسهیلات بود که گواهی برای رسیدگی به اصطلاح بالا و پیچیدگی تست به اجرای خود COVID-19 آزمون. با توجه به بکر در حدود پنج هزار آزمایشگاه ویروس شناسی در کشور از جمله یکی در دانشگاه واشنگتن ملاقات معیار است. برای اولین بار پس از فوریه 4th, Keith جروم و همکاران او بودند مجاز به انجام بالینی COVID-19 آزمون. “که همه چیز تغییر” جروم گفت. “ما لازم نیست که صبر کنید برای دریافت فرم و سپس منتظر پاسخ.”

روز شنبه, مارس 2nd, آزمایشگاه در U. W. زد اولین آزمایش های کلینیکی در صد نمونه اما ظرفیت آن به سرعت بزرگ شده. این شنبه گذشته از آن فرار بیش از بیست و سه صد و جروم امیدوار است که تعداد را به سه هزار در هفته آینده. پس از وقوع آغاز شد, آزمایشگاه افزایش یافته است و کارکنان آن از حدود پنجاه تا نود و مردم است و در حال حاضر عامل در هفت روز هفته و بیست و چهار ساعت شبانه روز. (او سریع به یاد داشته باشید که خود قهرمانان افرادی هستند که مانند Rohit شانکار پزشکی دانشمند که در طول هفته اول پس از F. D. A. مجوز از طریق کار کرده و تا دو صبح به خانه رفت و خواب سه ساعت بود و در آزمایشگاه در هفت.) فقط در هفته گذشته پس از چهل دقیقه مذاکره جروم امن اجاره نامه که به او اجازه می دهد برای اضافه کردن پنج هزار متر مربع به ده هزار است که این آزمایشگاه در حال حاضر است. او خریداری کرده است ابزارهای جدید هم که, زمانی که آنها می رسند را باید آزمایشگاه ظرفیت نزدیک به هشت هزار تست در هر روز. “من شروع به درک که تمام زندگی من بود و آماده شدن برای این لحظه” جروم به من گفت. “من فکر می کنم هر کس در این گروه احساس می کند که در راه است.”

روز جمعه در یک باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی و اعلام کرد که شرکت های تجاری شد و در نهایت آماده برای شروع تست برای COVID-19. شب قبل Roche سوئیس دارویی تولید کننده دریافت کرده بود یک E. U. A. تولید COVID-19 برای شرکت PCR ماشین آلات. (در روز جمعه, Thermo Fisher, یک شرکت آمریکایی دریافت یک E. U. A. نیز هست.) با توجه به پل براون رئیس روشه مولکولی راه حل ها و بخش های مختلف این شرکت مشغول به کار بود در یک آزمون از فوریه 1st. آزمون جدید او گفت که عمدتا خودکار می توانید آن را ممکن است برای شرکت های تست مانند تلاش و LabCorp به آزمون برای COVID-19; بالاترین ظرفیت آزمون اجرا خواهد شد نزدیک به یک هزار نمونه در هر دستگاه بیش از هشت ساعت تغییر.

پس از آماده سخنان تهمت خواسته شده بود توسط یک خبرنگار که آیا او احساس هر گونه مسئولیت برای وقفه و مداوم در این کشور آزمایش ظرفیت. “آره, نه, من نمی مسئولیت در همه,” او گفت:. “ما با توجه به مجموعه ای از شرایط و ما با توجه به قوانین و مقررات و مشخصات از زمان های مختلف. این بود که برای این نوع از یک رویداد با نوع اعداد است که ما در حال صحبت کردن در مورد.” او همچنین در مورد برچیدن در سال 2018 از شورای امنیت ملی ریاست اختصاص داده شده به همه گیر و بیوتروریسم برنامه ریزی است. اداره تاسیس شده توسط دولت اوباما پس از اپیدمی ابولا چهار سال قبل از آن به عنوان وسیله ای برای پیش بینی و coördinate دولت در پاسخ به بیولوژیکی بلایای طبیعی است. “من فقط فکر می کنم این یک سوال” از رئیس جمهور پاسخ داد. “من نمی دانم هر چیزی در مورد آن.”

همان روز او castigated C. D. C. در توییتر. “برای دهه @CDCgov نگاه کرد و آن را مطالعه تست سیستم, اما هیچ چیز در مورد آن. آن را همیشه خواهد بود ناکافی و کند برای مقیاس بزرگ همه گیر اما یک بیماری همه گیر هرگز اتفاق می افتد آنها امیدوار بود. رئیس جمهور اوباما تغییرات ساخته شده است که تنها چیزهای پیچیده بیشتر است.” آلبرتو گوتیرز سابق F. D. A. رسمی تا به حال کمی صبر برای مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها و نظرات. “این عادلانه نیست,” او گفت:. “اگر یک کلی که از دست یک جنگ می گوید:” من نمی مسئولیت زیرا ارتش که ساخته شده بود برای من این بود که ارتش به منطقه’? هیچ. این بخشی از تعهد دولت به کشف کردن آنچه مورد نیاز است و آنچه تغییر می کند و چگونه به تغییر برای پاسخگویی به آن مطالبات است.” (C. D. C. نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.)

بکر برای اصرار داشت که تهمت را تکرار اظهارات پس از همه گیری آغاز شد که هر آمریکایی که می خواست یک COVID-19 آزمون خواهد بود قادر به گرفتن یک به نمایندگی از یک سوء تفاهم های اساسی در مورد نقش C. D. C. و بهداشت عمومی آزمایشگاه در حال انتظار برای بازی در یک بیماری همه گیر. “که بلافاصله تغییر بازی” او گفت:. “به جای دست زدن به این از نظارت و مهار چشم انداز در حال حاضر ما باید در جرم-تست کسب و کار. آزمایشگاه سیستم در این کشور است راه اندازی به انجام این کار است.”

به عنوان برای تاخیر در پوسته پوسته شدن COVID-19 تست ظرفیت در آن مهم هفته در ماه فوریه جروم به من گفت که مشکل اساسی به حال به مراتب کمتر به معیوب آزمون تولید شده توسط C. D. C. از آن را با یک سیستم است که می تواند تامل نیست چه رسد به مدیریت این امکان وجود دارد که C. D. C. ممکن است در نهایت تولید معیوب آزمون. F. D. A. منحصر به فرد مجوز به C. D. C. به انجام COVID-19 آزمون به پایان رسید تا ایجاد “آنچه شما می خواهم فکر می کنم به عنوان یک, کشاورزی, کشت خالص. اگر چیزی را اشتباه رفت و آن رفتن به بسته همه چیز را و این که چه اتفاقی افتاده است.” جروم گفت که آزمایشگاه او گرفته شده خود مراحل را برای کاهش این مشکل است. “ما ساخته شده است کاملا مستقل تست مسیر در آزمایشگاه ما به طوری که اگر کمبود یک معرف و یا یک بیت از پلاستیک ما باید راه های دیگر برای انجام آزمایش.”

Journal club, هم فکر می کند که آن را عادلانه به انتقاد از دولت فدرال برای به رسمیت شناختن است که آن همه گیر قصد دارد تا به حال یک نقطه شکست. C. D. C. به سرعت توسعه یافته یک کار تست شد و قابل فهم و در برخی از سطح است که مردم در مراکز فکر می کردم که رفع معیوب معرف برای بهداشت عمومی آزمایشگاه خواهد بود سریع تر از تغییر به طور کامل پروتکل های مختلف. با این وجود journal club گفت: “چرا ما تنها با تکیه بر C. D. C.? چه F. D. A. می تواند انجام داده اند و در نهایت انجام است می گویند ” شما می توانید با استفاده از روش های دیگر.’ “حتی پس او گفت: “من فکر نمی کنم آن را کاملا عادلانه و کاملا سرزنش F. D. A. برای این. F. D. A. توان با طراحی یک رویکرد برای حمایت از بهداشت عمومی استراتژی اما کسی بگویید F. D. A. بهداشت عمومی هدف است.” تاخیر در به وضوح ایجاد این اهداف گفت: نشان می دهد که چرا تصمیم به تعطیل N. S. C. اداره خیلی مهم. “مردم بحث در مورد, مانند, چرا این مهم است که آنها بسته کاخ سفید در همه گیر آمادگی? این یکی از دلایلی است که.”


راهنمای Coronavirus

چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>