چه اتفاقی می افتد زمانی که قرمز متحده به کمک نیاز دارید ؟

پاتریک Semansky / AP

نباید همه که قابل توجه زمانی که رهبران دو کشور در یک بحران. در صبح روز یکشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی گوشی با شهردار, بیل د Blasio به بحث در مورد آنچه در شهر نیویورک نیاز به زنده ماندن سفید شیوع است که تنها به بدتر شدن است. د Blasio از او خواست به ارسال بیشتر هواکش و پرسنل نظامی هشدار داد که در زمان یک هفته در سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند غرق شود.

در عین حال با این خاص رهبران در این نقطه خاص در تاریخچه آن قابل توجه است. تا همین اواخر, de Blasio به من گفت که هیچ یک از تماس های خود را به بالا می رسد کاخ سفید بازگردانده شدند. دو هفته پیش دموکراتیک شهردار علنا گفت که تهمت بود “خیانت” شهرستان بومی خود را با ارسال بیشتر زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی. همیشه به انتقاد حساس تهمت گفت: در نوبه خود: “من در برخورد با او.”

شکست یک بیماری همه گیر به اندازه کافی سخت است اما مغلوب ساختن پیشی جستن را معرفی کرده است یکی دیگر از لایه ای از پیچیدگی: او شخصی میدان جنگ. او خواستار COVID-19 “نامرئی دشمن” اما او همچنین به نظر می رسد تثبیت شده قابل مشاهده انواع—تمام رهبران دموکرات که در نظر او شده اند به اندازه کافی سپاسگزار برای دولت فدرال پاسخ. یک ولگرد شکایت در مورد کمبود تجهیزات را دعوت عمومی به دشمنی با انسان کنترل spigot. “اگر آنها نمی, شما درمان مناسب من همین حالا تماس بگیرید” رئيس جمهور گفت: در یک کنفرانس خبری هفته گذشته است.

اما دموکرات ها می تواند مفید باشد روکش فقط برای مدت طولانی—این ویروس در حال حاضر در حال حرکت فراتر از آبی-دولت نقاط داغ به روستایی در ایالت هایی که این ستون از مغلوب ساختن پیشی جستن را پشتیبانی می کند. همانطور که بیشتر مردم آلوده در گسترده تر عصری کشور مغلوب ساختن پیشی جستن را به صورت یک موج تازه از تماس برای هواکش و ماسک و پول است. آن را نمی خواهد شد بسیار آسان برای اهریمن جلوه دادن یک تعداد انگشت شماری از ناراضی فرمانداران و شهرداران. شکایات خواهد بود که از دوستان است.

در واقع درخواست از فرمانداران جمهوریخواه در حال حاضر شروع. در یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران دیروز مغلوب ساختن پیشی جستن به میدان فرستاد درخواست برای بیشتر تجهیزات پزشکی از رهبران از هر دو طرف. مانند خود را دموکراتیک همتایان رهبران جمهوری خواه نیاز به حرکت مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر خلق و خو—چیزی که آنها ممکن است مناسب تر که مسئولیت رسیدگی به.

او proclivities را ترک کرده اند برخی از دولت دموکراتیک مقامات flummoxed. آنها بوده ام, ریخته گری, در مورد استراتژی را به نفع خود همکاری. د Blasio به من گفت که او به نظر می رسد به ستایش تهمت هنگامی که آن را سزاوار. “اگر او چیزی است که کمک می کند تا من را ستایش آن می شود و خدا را شکر” شهردار به من گفت. “اگر او نمی کند من آن را می گویند با صدای بلند و تماس به عمل است.” برای دیگران ممکن است هیچ امیدی. مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام واشنگتن فرماندار جی Inslee یک “مار” و گفت که او نمی خواهد صحبت می کنند به او. Inslee تیم برای تلفن های موبایل کاملا گیج در مورد چه باید بکنید. “ما در حال تلاش به عمل به عنوان اگر ما در حال برقراری ارتباط طبیعی با رئیس جمهور و یا حداقل عادی جمهوری خواه رئیس جمهور” یک دستیار در Inslee اداره به من گفت.

“دولت در پاسخ به طور کلی بوده است شکست بی پایان و او ترکیبات که شکست به طور منظم حمله به فرمانداران به او می گذشت باک” سناتور کریس مورفی, کانکتیکات, دموکرات به من گفت. “من فقط فکر نمی کنم ما می توانیم اجازه می دهد خود را برای عادی سازی یک رئیس جمهور است که به لحاظ سیاسی حمله بسیار فرمانداران که در حال تلاش برای صرفه جویی در زندگی در حال حاضر در شرایطی واقعی فدرال رهبری است.”

در داخل کاخ سفید به نظر می رسد کمی همدردی برای برخی از فرمانداران دموکرات که شکایت کرده اند بلندترین. یکی کاخ سفید مشاور توصیف یک الگوی است که در آن برخی از فرمانداران خصوصی ستایش دولت و سپس بعد علنا تمسخر مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر. “ما واقعا مولد تماس با فرماندار X که فوق العاده تعریف و سپس او می رود و در یک کنفرانس مطبوعاتی و ضربات گه از ما” این فرد به من گفت.

“رئیس جمهور شده است مایل به صحبت کردن با هر کسی بدون توجه به حزب جغرافیا و یا عفونت نرخ” ریاست جمهوری مشاور کلیان کانوی به من گفت. “او در حال صحبت کردن با هر کسی و هر کسی که می خواهد برای دریافت یک دسته در فدرال ما پاسخ تلاش است. همه ما در حال مرور این بی سابقه پیش بینی نشده همه گیر با هم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نسبت به هر چیزی که او می بیند به عنوان ناشکری. اگر دولت می فرستد planeloads از هواکش—یک منبع ملی—او می خواهد با تشکر از شما و نه یک شکایت در مورد اینکه چرا آن را نمی آمده هر چه زودتر.

او را به سخره گرفتند فرماندار میشیگان گرچن Whitmer دولت که یکی از بزرگترین شیوع بیماری در کشور بیش از او درخواست تجهیزات پزشکی. او گفت که او “راه در بیش از او سر” و “سرنخ ندارد.” “ما او را بسیاری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز را Sean Hannity هفته گذشته است. “در حال حاضر او می خواهد یک اعلامیه اضطراری و ما باید به تصمیم گیری در آن است.” ارتباط نیست و به احتمال زیاد به زودی ترمیم. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تایید فاجعه اعلام میشیگان در شنبه Whitmer به نام حرکت “یک شروع خوب است.” اما او گفت: آن را به اندازه کافی برای پوشش میشیگان خانواده نیاز به غذا و مسکن و اجاره کمک.

“این بی سابقه است که یک رئیس جمهور در وسط چیزی شبیه به این را بخواهید شما را به تعظیم کردن و بوسه you-know-what به منظور رسیدن به چیزهایی است که هر شهروند در ایالات متحده باید در حال حاضر” جیم Ananich که رهبر حزب دموکرات از ایالت میشیگان سنا به من گفت. (زمانی که من از او پرسید که در مورد Whitmer کانوی پاسخ داد: “اگر او به صرف زمان کمتر در تلویزیون تستها به جو بایدن معاون رئیس جمهور و زمان بیشتری را بر روی زمین با FEMA و پزشکی حرفه ای است که خواهد بود مفید به مردم میشیگان.”)

یک فرماندار دموکرات که جعلی آنچه به نظر می رسد با دوام رابطه دوستانه با مغلوب ساختن پیشی جستن نیوجرسی فیل مورفی. ممکن است دلیل پایین آمدن به او چگونه صحبت می کند در مورد رئیس جمهور. او سخاوتمندانه در ستایش نسیم تا حدی در نقد خود را.

زمانی که من با صحبت مورفی هفته گذشته او مورد تحسین قرار گرفته مغلوب ساختن پیشی جستن برای ارائه پشتیبانی برای چهار فدرال اجرای موقت بیمارستان در دولت خود را. باید تهمت باید گفت که او می خواهد به راه اندازی مجدد اقتصاد در عید پاک ؟ از من خواسته. یکی دیگر از دموکرات استفاده کرده اند ممکن است این سوال به سیخ رئیس جمهور قضاوت. مورفی نیست. در عوض او به من گفت: “اگر ما فکر می کنم ما شکسته پشت coronavirus با عید پاک من شادترین مرد شاید حتی در نیوجرسی اما امریکا است.” (تهمت scuttled عید پاک خود هدف در روز یکشنبه.)

“ما باید یک رئیس جمهور در حال حاضر” مورفی افزود: “ما نمی تواند انجام آنچه که ما نیاز به انجام کار بدون کاخ سفید است.” مورفی به دنبال ندارد برای مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن—و او را نه یکی. مغلوب ساختن پیشی جستن او به نام “یک پسر فوق العاده” در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه.

این ویروس را گسترش خواهد ایجاد فشارهای سیاسی مغلوب ساختن پیشی جستن تا کنون موفق به فرار. در ابتدا این بیماری ریشه گرفت در پر بسته بندی شده آبی متحده که در آن بسیاری از ساکنان سفر بین المللی و به آن گردشگران گله. مغلوب ساختن پیشی جستن در ایران که در واقع اشاره به قرمز متحده است که تا به حال تعداد نسبتا اندکی عفونت. او به طور خاص جمهوریخواه فرماندار جیم عدالت که در روستایی در ایالت وست ویرجینیا گذشته در کشور به گزارش هر گونه موارد عفونت است. “بزرگ جیم فرماندار—او باید با انجام یک کار خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری در اوایل این ماه. (مغلوب ساختن پیشی جستن در مواردی نیز مورد ستایش برخی از آبی-دولت فرمانداران برای عملکرد خود را مانند مورفی.)

محافظه کار صاحب نظران تقویت تهمت پیام. “این گسترش به طور عمده در آبی متحده” نویسنده Dinesh d’souza گفت: در اخیر فاکس نیوز ظاهر. “آنچه که من پیدا کردن نوع جالب است این آبی-دولت فرمانداران و شهرداران آنها انتقاد از تهمت, اما آنها نیز باید دست دراز.”

در طول زمان هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است حتی برخی از نزدیک ترین متحدان سیاسی خواستار کمک بیشتر از کاخ سفید است. جمهوریخواهان سنتی گریزی به مداخله دولت و کمک های اقتصادی روبرو خواهد شد یک آزمایش شدید به عنوان بیشتر و بیشتر از موکلین خود بیمار قرار می گیرند. کارشناسان بهداشت و درمان انتظار می رود عفونت به نظر می رسد بیشتر به طور گسترده ای به عنوان مردم زندگی در امریکا سفر خارج از کشور و پس از آن به خانه بازگشت و به عنوان مردم در زده مناطق سرمایه گذاری. غرب ویرجینیا که انجام داده بود کمی تست در حال حاضر بیش از 100 مورد تأیید. “نیویورک است که سخت ترین ضربه دولت در حال حاضر فقط به این دلیل که در نیویورک انجام شده است بیشتر تست سرانه تقریبا از هر کس دیگری و نیویورک بسیار بالاتر تراکم جمعیت است که آنچه که ما انتظار می رود” مایکل LeVasseur یک اپيدميولوژي و آمار زيستي استاد در دانشگاه به من گفت.

قبل از اینکه طولانی, جمهوری خواهان ممکن است آنهایی که با دست دراز. چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ خواهد ثابت کند آشکار است. او را از دیدن درخواست برای کمک به مشروع تر زمانی که آنها در حال آمدن از ایالات قرمز و نه آبی ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>