چه برنده خواهد شد در سال 2020 اسکار

Netflix / نئون / CJ Entertainment / سونی پیکچرز / Universal Pictures / تصاویر دریم / کتی مارتین / اطلس

شما می دانید یک مسابقه جایزه اسکار بدست خسته کننده زمانی که براد پیت شروع به استفاده از آن برای تست کردن امینی-کمدی مواد. ستاره برنده هر عمده ای پیشرو جایزه منتهی به این سال جوایز اسکار که هوا در ABC در 8 p. m. EST در چهار شنبه, مارس 9. برای عملکرد خود را در Once Upon a Time in Hollywoodپیت برنده گلدن گلوب صفحه نمایش انجمن صنفی بازیگران جایزه بافتا به منتقدان جایزه انتخاب و متعدد دیگران, دادن متفاوت اما به همان اندازه مختصر و مفید بیان برای هر. برای بفتا او حتی حضور داشتن شرکت ستاره مارگوت رابی خواندن یک دسته از یک آستر آغاز شد که “هی بریتانیا! شنیده شما درست شد تک به باشگاه خوش آمدید!”

پیت بی مه به انتظار اسکار افتخار است typified کسل کننده جوایز فصل است که در آن چهار اقدام برندگان بوده است به ظاهر در سنگ برای ماه و در ابتدا هرج و مرج بهترین عکس مسابقه coalesced در اطراف سام مندس را خشنود ورود به اواخر سال 1917. که می تواند به این معنی است که روز یکشنبه مراسم که هیچ میزبان و در حال وقوع است زودتر از حد معمول است که یک بیت از یک drag—که آن هم دقیقا همان چیزی است که آکادمی امیدوار به جلوگیری از حرکت خود را در مهلت چند هفته. برای سال ها نشان می دهد مانند گلدن گلوب و خم شدن جوایز به سرقت رفته اند کمی از اسکار’ رتبه بندی تندر با ارائه یک پیش نمایش از آنچه آمده است. در این سال آن را نشان می دهد گرفته اند تعجب کردن از همه چیز و مگر چیزی رادیکال اتفاق می افتد (در سطح مهتاب‘s 2017 برنده یا اولیویا کلمن آخرین پیروزی سال) هالیوود, بزرگترین شب سال را به پایان خواهد رسید با زار زار گریه کردن. در اینجا آنچه که من انتظار می رود اتفاق می افتد.


دیوید هیندلی / ld سرگرمی / جاذبه های کنار جاده ای

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

نامزد: سینتیا Erivo (هریت) اسکارلت جوهانسون (ازدواج داستان), Saoirse Ronan (Little Women), Charlize Theron (بمب), رنی زلوگر (جودی)

با وجود حضور سه جوان و هیجان انگیز استعداد (Erivo, جوهانسون و Ronan) که هنوز برای برنده شدن یک جایزه این مسابقه بوده است به ظاهر قفل شده پس از سپتامبر پس از انتشار فیلمی جودی. هر چند زلوگر در حال حاضر دارای اسکار (برنده او برای کوهستان سرد در سال 2004) او در حال انجام است یکی از آکادمی چیزهای مورد علاقه—جعل هویت افراد مشهور که به معنای مقابله با چالش جدی از تقلید جودی گارلند صدای چندین کنسرت ، که همراه با روایت اطراف زلوگر را باز گشت به عنوان یک بازیگر پس از شش سال استراحت خواهد بود به اندازه کافی برای سوق دادن او به برنده دوم با وجود زیرکانه و جسورانه اجرای برنامه از بسیاری از رقابت. Ronan در حال حاضر چهار بار نامزد در سن 25, آیا برخی از ترین و با اعتماد به نفس کار به تاریخ در زنان کمیاما به عنوان است که اغلب مورد با اسکار, او به احتمال زیاد خواهید به صبر کنید تا زمانی که او در نظر گرفته شده عقب افتاده برای برنده شدن.

چه کسی برنده خواهد شد: Renée Zellweger

که باید برای پیروزی: Saoirse Ronan

niko tavernise / warner bros.

بهترین بازیگر نقش اول مرد

نامزد: آنتونیو باندراس (درد و جلال) لئوناردو دی کاپریو (Once Upon a Time in Hollywood), Adam Driver (ازدواج داستان), Joaquin Phoenix (Joker), Jonathan Pryce (دو پاپ)

برای چند سال گذشته این بوده است که نسبتا ضعیف دسته, اما شما می توانید به ساخت یک فوتی و فوری کوتاه از بازیگران بودند توبیخ برای نامزدی در این زمان در اطراف—Adam Sandler, Eddie Murphy, Taron Egerton, Robert De Niro, دانیل کریگ. پس از ازدواج داستان عرضه در Netflix بکشد به نظر می رسید برنده می تواند آدم راننده در حال حاضر تاسیس به عنوان یکی از هالیوود برتر پیشرو در مردان, دادن پویا و دلسوز عملکرد خویش همکار Noah Baumbach. اما اسکار رای دهندگان اغلب به نفع کار که خم فیزیکی تحول و رویکرد بهترین typified توسط ققنوس تبدیل شدن به gnarled و دردناکی نازک خود را برای discomfiting نقش به عنوان بذله گو.

با وجود این واقعیت است که قبل از بازیگر برنده برای بازی بتمن تبه کار (هیت لجر برای شوالیه تاریکی) ققنوس برنده هر عمده ای پیشرو برای بذله گو است و با توجه به برخی متفکر سخنرانی او برداشت خود را از غنائم فریاد از همکار خود را نامزد در SAG awards و صحبت در مورد نژادپرستی نظاممند در صنعت فیلم در بفتا. با وجود خاردار عمومی شهرت این جوایز فصل تبدیل به یک تاجگذاری برای ققنوس چهار بار نامزد جایزه اسکار است که به شدت مورد توجه همسالان خود. مورد علاقه شخصی من از سال باندراس را آرام و ویرانگر در پدرو آلمودوار را درد و شکوهاما با توجه به این که فیلم بسیار کوچکتر جعبه-دفتر طرح های نامزدی احتمالا تنها پاداش.

چه کسی برنده خواهد شد: Joaquin Phoenix

که باید به برنده: آنتونیو باندراس

ویلسون webb / netflix

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

نامزد: کتی بیتس (ریچارد Jewell) لورا درن (ازدواج داستان) اسکارلت جوهانسون (Jojo خرگوش) فلورانس Pugh (زنان کوچک) مارگوت رابی (بمب)

شاید هیجان انگیز ترین حمایت-بازیگر مدعی از سال, جنیفر لوپز در زرنگبود bizarrely توبیخ برای nod با وجود بحرانی ستایش دیگران و گیشه موفقیت است. در هر صورت این جایزه شده است دوخته شده تا برای درن برای مدتی حرفه ای-دربندی جایزه پس از یک ویژه فوق العاده ای دهه گذشته در صفحه نمایش های بزرگ و کوچک (با روشنفکر, وحشی, کمی بزرگ نهفته استو آخرین جدی در میان برجسته). کار خود را به عنوان وکیل طلاق نورا Fanshaw در ازدواج داستان است که به طور معمول دستگیری مسائل برای Dern اگر یک کمی-توجه داشته باشید; گذشته از لوپز, من به خصوص افسون توسط Pugh star-ساخت نوبه خود به عنوان کوچک زنان‘s سخت ترین شخصیت اما رای دهندگان به احتمال زیاد نظر او به عنوان یک نامزد با آینده روشن ،

چه کسی برنده خواهد شد: لورا درن

که باید برای پیروزی: فلورانس Pugh

اندرو کوپر / columbia pictures

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

نامزد: تام هنکس (یک روز زیبا در محله) آنتونی هاپکینز (دو پاپ), Al Pacino (The Irishman), Joe Pesci (The Irishman) براد پیت (Once Upon a Time in Hollywood)

همه نامزدهای دیگر در این زمینه در حال حاضر اسکار برای بازیگری—در واقع هنکس دو. پیت که آیا جمع آوری بهترین عکس جایزه برای تولید 12 سال یک بردهاست چهار اقدام گره اما صفر برنده است. کار خود را به عنوان بدلکاری صخره غرفه در کوئنتین تارانتینو در آخرین فیلم باید تغییر که مارک چیزی از باز گشت برای بازیگر (که گیر کرده به کوچکتر نقش در سال های اخیر). بسیار شبیه هنکس و هاپکینز او که نامزد دریافت جایزه برای یک شبه منجر عملکرد یکی که در آن او انشعابات زمان روی صفحه نمایش با یکی دیگر از بزرگ co-star اما به عنوان صخره به معنای واقعی کلمه می گوید ریک دالتون (لئوناردو دی کاپریو) او وجود دارد برای حمل بار خود را.

چه کسی برنده خواهد شد: براد پیت
که باید برای پیروزی: براد پیت

فرانسوا Duhamel / Universal Pictures / تصاویر دریم

بهترین مدیر

نامزد: Bong Joon-ho (انگل), سام مندس (1917), Todd Phillips (مزاح) مارتین اسکورسیزی (به ایرلندی) کوئنتین تارانتینو (Once Upon a Time in Hollywood)

پس از آن متصل در دفتر جعبه را در تابستان گذشته تارانتینو را languorous مرثیه برای ’60s هالیوود به نظر می رسید مانند به طور پیش فرض اسکار frontrunner و همچنین به عنوان یک فرصت برای مولف در نهایت به برنده یک جایزه برای کارگردانی (او دو برای نوشتن). اما بودن در رهبری سال را فراهم می کند فرصت کافی برای اواخر شکستن رقبای خود را به سرقت تندر و اتفاقی است که با سام مندس در سال 1917های بصری دیدنی جنگ جهانی اول درام. هر چند مندس جایزه اسکار در این دسته (برای زیبایی آمریکایی) او متناسب با مشخصات برندگان اخیر مانند Alfonso Cuarón, Alejandro González Iñárritu, Ang Lee, and Damien Chazelle که نصب شده از لحاظ فنی استادانه محصولات.

مندس نزدیک ترین رقیب بونگ جون-هو از این دسته می تواند محل مناسبی برای پاداش به طور گسترده ای محبوب انگل و شکاف بین بهترین تصویر و بهترین کارگردانی مشترک هستند در اسکار. اما با توجه به این که در سال 1917با آن faux -یکی camerawork است بنابراین بصری پویا مندس باقی مانده به ضرب و شتم.

چه کسی برنده خواهد شد: Sam Mendes

که باید برای پیروزی: Bong Joon-ho

فرانسوا Duhamel / Universal Pictures / تصاویر دریم

بهترین فیلمبرداری

نامزد: Shihan Blaschke (فانوس), Roger Deakins (1917), رودریگو پریتو (The Irishman) رابرت ریچاردسون (Once Upon a Time in Hollywood), Lawrence شعر (Joker)

از ویژگی های دسته بندی خواهد شد 1917‘s فرصتی برای تمیز کردن و آن camerawork است که تقریبا تضمین شده یک پیروزی بزرگ است. Deakins یکی از محترم ترین سینماگران زنده, منتظر, چند دهه برای اولین بار جایزه اسکار, برنده در سال 2018 به صورت Blade Runner 2049 پس از 13 نامزد. او باید به راحتی جمع آوری دوم خود را روز یکشنبه جارو کنار دیگر بهترین عکس نامزد و فانوس دریایی یک بازی سرگرم کننده و تعجب آور گنجاندن آن دانه دانه سیاه-و-سفید moodiness.

چه کسی برنده خواهد شد: Roger Deakins

که باید برای پیروزی: Shihan Blaschke

نئون / CJ Entertainment

بهترین فیلمنامه اصلی

نامزد: Noah Baumbach (ازدواج داستان), Bong Joon-ho & Han Jin-won (انگل), Rian Johnson (چاقو را) سام مندس & Krysty Wilson-کنز (1917) کوئنتین تارانتینو (Once Upon a Time in Hollywood)

لود دسته این سال بدان معنی است که یک مدعی قوی مانند Baumbach (که هرگز برنده جایزه اسکار) است به احتمال زیاد در خارج به دنبال در. این مسابقه به نظر می رسد بین دو تیتان دو بار برنده برای نوشتن تارانتینو و بونگ. من می خواهم به لبه کمی به Bong که جمع آوری کرده است چند پیش سازهای; همراه با بهترین بین المللی فیلم, این جایی است که رای دهندگان را به تشخیص انگل.

چه برنده خواهد شد: Bong Joon-ho & Han Jin-won

آنچه باید برای برنده شدن: Bong Joon-ho & Han Jin-won

کیمبرلی فرانسوی / فاکس قرن بیستم

بهترین فیلمنامه اقتباسی

نامزد: Greta Gerwig (Little Women), Anthony McCarten (دو پاپ), Todd Phillips & اسکات نقره ای (Joker), Taika Waititi (Jojo خرگوش), Steven Zaillian (The Irishman)

این مسابقه پایین می آید به دو قطعه از رادیکال انطباق برای بهترین تصویر نامزد. Waititi را جوجو خرگوش خنده دار را در یک کتاب جدی (Caging آسمان توسط کریستین Leunens) تبدیل داخلی داستان یک جوان نازی آمدن سن به یک کمدی بزن و بکوب مسخره است. Gerwig در زمان Louisa May Alcott مورد علاقه رمان و خرد شده آن را به قطعات برش بین دو جدول زمانی با ذوق و انرژی به برجسته و درخشان آن موازی با داستان سرایی. من ترجیح Gerwig فیلم اما Waititi به نظر می رسد که لبه برای اسکار داشتن برنده بافتا و نویسنده جوایز انجمن.

چه برنده خواهد شد: Jojo خرگوش

آنچه باید برای برنده شدن: زنان کوچک

فرانسوا Duhamel / Universal Pictures / تصاویر دریم

بهترین تصویر

نامزد: فورد v, Ferrari, The Irishman, Jojo, خرگوش, Joker, کمی, زنان, ازدواج, داستان, 1917, Once Upon a Time in Hollywood, انگل

همانطور که قبلا یک بار پس از یک زمان در هالیوود به نظر می رسید مانند اوایل frontrunner سپس پژمرده به عنوان پیش سازهای لگد به دنده بالا با 1917 طوفان در اواخر و برنده گلدن گلوب برای بهترین تصویر همراه با آرزو مدیره انجمن صنفی و انجمن صنفی تولید کنندگان جوایز. اگر برنده آن خواهید بود آن را اولین کریسمس آزادی به بهترین عکس جایزه پس از Slumdog Millionaire 2009; ورود خیلی دیر در تقویم است که معمولا به عنوان یک مانع برای ساختمان اسکار وزوز. برای 1917آن را راه مناسب برای ضربه باز راکد مسابقه. بزرگترین رقابت در این نقطه است که انگلکه اسیر مهم Screen Actors Guild گروه جایزه و همچنین جایزه WGA و اکثر بررسی بیحوصلگی حرف زدن. بونگ را سوزاننده تراژدی و کمدی است که در سال تعجب کلمه از دهان آمار هر دو بران و خاص برای تحمل و قدرت به عنوان یک pop-فرهنگ نقطه عطف. فراتر از آن خواهد بود که برای اولین بار به زبان خارجی فیلم برای برنده شدن در این مجموعه تاریخی دستیابی به موفقیت است که آکادمی می تواند ترومپت. اما به اندازه کافی رای دهندگان آن رتبه اول ؟

چه برنده خواهد شد: 1917

آنچه باید برای برنده شدن: انگل

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme