آنچه را که مناسب Coronavirus طرح محرک مانند نگاه?

Due to the coronavirus a significant economic downturn in the U.S. is inevitable. The challenge is to get through the...
با توجه به coronavirus قابل توجهی رکود اقتصادی در ایالات متحده اجتناب ناپذیر است. چالش این است که برای دریافت از طریق چند ماه آینده.عکس توسط بیل کلارک / CQ رول تماس / گتی

پس از سقوط بی سابقه ای در روز پنج شنبه شاخص Dow Jones Industrial Average با افزایش نزدیک به دو هزار نقطه در روز جمعه به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در واکنش به کروناویروس و مذاکره کنندگان از دولت او در تلاش برای رسیدن به توافق با آمریکا در شرایط اضطراری گذراندن لایحه ای که احتمالا می تواند شامل تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی و گسترش مزایای بیکاری. با توجه به سرعت در حال گسترش تاثیر این ویروس اقتصاددانان از همه گرایشهای سیاسی به توافق برسند که بیشتر محرک قابل توجهی مورد نیاز است. اما آنچه باید به آن نگاه مانند?

بسیاری از طرح های مختلف در حال پرواز در اطراف اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد برای ایجاد یک برش در حقوق و دستمزد مالیات محور هر برنامه. اما به طور موقت از بین بردن حقوق و دستمزد مالیات نمی خواهد کمک به افرادی که کار نمی کند و اگر این تعطیلات مالیاتی افزایش یافته است به سهم که کارفرمایان را به کاخ سفید گزارش می خواهد آن خواهد بود و بی رویه سادگی به شرکت های بزرگ امریکا است.

مشکل دیگر با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به فکر کردن در مورد محرک است که آن را به طور مستقیم آدرس وظیفه بسیار زیاد از برخورد با ویروس خود را که همچنان به گسترش از طریق جمعیت است. به عنوان تعدادی از موارد افزایش می یابد, سیستم های پزشکی می تواند به راحتی تبدیل به ضعف است. با مدارس بسته, بسیاری از والدین را مجبور به ماندن در خانه به دنبال پس از کودکان خود را. صنعت سفر و گردشگری در حال حاضر رو به یک تکان دهنده رکود در تقاضا. (روز سه شنبه رئیس جمهور ایالات هواپیمایی گفت که مجموع داخلی رزرو پرواز تاکنون هفتاد درصد.) دیگر صنایع می تواند به زودی مشکلات مشابه به خصوص اگر جمعیت مراکز در حال قفل شده است. در چین در اواسط ماه فوریه خرید خودرو کاهش یافت نود درصد است.

یک رکود قابل توجهی به اقتصاد اجتناب ناپذیر است—و در برخی از راه مطلوب است. اگر کاهش هزینه های نشان دهنده این واقعیت است که دولت در فدرال و ایالتی است در نهایت گرفتن اقدامات جدی برای کاهش سرعت گسترش ویروس است که یک توسعه مثبت برای اقتصاد در میان مدت و بلند مدت. چالش این است که به این کشور از طریق کوتاه مدت ضربه—بعد از چند ماه—بدون فروشی بحران اقتصادی و مالی. در این روح در اینجا سه بخش محرک پیشنهاد است که تا حد زیادی بر اساس ایده های مختلف که اقتصاددانان عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان و کشورهای خارجی در حال حاضر قرار داده و رو به جلو است.

در آغاز آوریل, مه, ژوئن, وزارت خزانه داری ایالات متحده باید چک ایمیل و یا شماره الکترونیکی نقل و انتقالات از یک هزار دلار به هر کسی در کشور است. این صدا ممکن است مانند یک ایده دیوانه, اما نمی باشد. دانشگاه هاروارد جیسون فورمن بود که یک صندلی شورای مشاوران اقتصادی در دولت اوباما پیشنهاد کرده است که ساخت و پرداخت یک بار از یک هزار دلار به هر taxpaying ایالات متحده اقامت و پنج صد دلار برای هر کودک. ماه گذشته دولت هنگ کنگ بود که در برخورد با یک افزایش شدید در تعداد Covid-19 موارد اعلام کرد که موضوع ده هزار دلار هنگ کنگ دلار است که حدود سیزده صد دلار ایالات متحده به همه آن اقامت دائم هجده ساله و مسن تر. با اشاره به “بی سابقه تایمز” کری لام در شهرستان اجرایی گفت که پرداخت “را ارائه موثر و هدفمند پشتیبانی برای کمک به هنگ کنگ جامعه مقاومت در برابر مشکلات جاری و دنده تا برای فردایی روشن است.”

همان چیزی که باید انجام شود در ایالات متحده در مقیاس بزرگتر. به اندازه پرداخت و مبهوت طبیعت را منعکس کننده این واقعیت است که ایالات متحده را coronavirus بحران به نظر می رسد به احتمال زیاد به گسترش بیش از آن در برخی از کشورهای آسیایی که در زمان های اولیه و اقدامات سخت گیرانه به منظور مقابله با آن است. بدیهی است که این پیشنهاد خواهد بود اما نه به عنوان گران قیمت به عنوان برگ برنده ایده را به حالت تعلیق مالیات بر حقوق و دستمزد برای بقیه سال که هزینه با توجه به حزبی پایه مالیات بر حدود نه صد و پنجاه میلیارد دلار است. با دادن سه هزار دلار به دویست و ده میلیون فرد بالغ آمریکایی ها هزینه شش صد و سی میلیارد دلار است. اگر افراد زیر هجده سال بودند که شاید آنها باید به منعکس کننده بالاتر مخارج خانواده با کودکان, هزینه خواهد بود حدود نه صد و نود میلیارد دلار است.

دوم عنصر ضروری از یک محرک مناسب است در مقیاس بزرگ فدرال برای کمک به دولت ها و شهرداری ها که در برخورد با تاثیر از ویروس. احتمالا وجود خواهد داشت برخی از این هزینه های اولیه اما بسیار بیشتری باید انجام شود تا مطمئن شویم که همه آمریکایی ها می توانید دسترسی به درمان پزشکی مناسب اگر آنها به آن نیاز دارید. سریعترین و موثر ترین گزینه برای استفاده از خدمات درمانی که در حال حاضر فراهم می کند مراقبت های بهداشتی تحت پوشش به حدود هفتاد و یک میلیون کم درآمد در بزرگسالان و کودکان برای پوشش بیشتر مردم است.

روز پنج شنبه یک گروه از بهداشت عمومی کارشناسان از جمله برخی از کسانی که مشغول به کار در دولت اوباما گذاشته چند راه که در آن این می تواند انجام شود. برای سی و هفت آمده است که در زمان استفاده از قانون مراقبت مقرون به صرفه برای گسترش مدیکید دسترسی به, دولت فدرال می تواند به افزایش سهم هزینه های — “پزشکی مطابقت”—که آن را خرس کارشناسان گفت: در یک مقاله که در آنها نوشته شده بر روی وب سایت خود را. پیشنهاد دیگری است که به “اضافه کردن یک گزینه دولت برای گسترش مدیکید واجد شرایط برای مدت زمان COVID-19 شیوع به هر دولتی ساکن است که بیمه برای همه خدمات لازم پزشکی در ارتباط با COVIDمربوط به آزمایش و درمان و بازیابی از جمله درمان عوارض و سایر شرایط بهداشتی ناشی از COVID-19 یا که می تواند بدتر شده توسط COVID-19.”

متاسفانه چهارده متحده از جمله خود—فلوریدا و تگزاس — حاضر به گسترش مدیکید با وجود مشوق های مالی موجود در A. C. A. کارشناس گروه کاری نشان می دهد بیشتر incentivizing این کشورها به انجام این کار در حال حاضر. آن را نیز فراهم می کند یک لیست از دیگر ایده های مفید از جمله بلافاصله سفارش افزایش در تولید “تجهیزات حفاظت شخصی (به عنوان مثال ماسک), ونتیلاتور, تجهیزات شور IV و دیگر پزشکی انتقادی لوازم”; مطمئن شوید که پزشکی را پوشش می دهد تمام هزینه های آزمایش و درمان مربوط به Covid-19; و راه اندازی یک 9/11-سبک صندوق برای مراقبت از سلامت کارگران که دچار پزشکی و آسیب مالی به عنوان یک نتیجه از قرار گرفتن در معرض ویروس. “چیزی که ما رو یک بار در یک قرن بهداشت عمومی چالش و پاسخ از دولت ما کاملا به منعکس کننده که” هوارد Forman, استاد بهداشت عمومی در دانشگاه ییل که coördinated کار گروه را تلاش در بیانیه ای گفت.

یک سوم اقتصادی ضروری است برای جلوگیری از مهره های بازی دومینو به سبک فروپاشی سیستم بانکی به عنوان کسب و کار و افراد به طور پیش فرض بر روی وام های خود فروشی. در اوایل نوزده-سی سالگی آن این نوع مالی cataclysm آورده است که در رکود بزرگ. جلوگیری از هر چیزی شبیه به این از دوباره اتفاق می افتد در درجه اول کار فدرال رزرو که در حال حاضر برخی از گام های قابل توجهی را برای ایجاد ثبات در خزانه-بازار اوراق قرضه و بازار برای کوتاه مدت وام های بین بانکی. اما مسلما نیاز به توان مالی جزء نیز هست.

در بخشی از این ممکن است شامل ارائه تضمین دولت برای وام است که شرکت های هواپیمایی و دیگر زده کسب و کار در حال حاضر صورت گرفته و یا دیگری صدور آنها را به آنهایی که جدید است. بسیاری از شرکت های کوچکتر ممکن است نیاز به کمک بیش از حد. سناتور الیزابت وارن به نام برای کم یا بدون بهره وام ارائه می شود به صورت “شرکت از تمام اندازه ها شده اند که منفی تحت تاثیر قرار coronavirus مربوط به زنجیره تامین اختلالات و خواهد شد که استفاده از پول برای جلوگیری از اخراج و ساعت کاهش است.” که برای تلفن های معقول و گزینه های دیگر نیز می تواند در نظر گرفته شود. روز پنج شنبه دولت استرالیا گفت که این امر به کوچک و شرکت های متوسط تا بیست و پنج هزار دلار استرالیا است که در حدود پانزده هزار دلار آمریکا برای کمک به آنها را پوشش خود را افزایش دهد.

چگونه می تواند به دولت آمریکا پرداخت برای همه از این ؟ جواب واضح است به استفاده از رکورد پایین نرخ بهره و اوراق قرضه خزانه داری. بسیاری از دولت ها قرض گرفتن بیشتر در زمان جنگ و در زمان حاضر در حال ظهور به عنوان یک چالش در این مقیاس. متناوبا, فدرال رزرو می تواند تامین مالی اضطراری محرک یا با خرید اوراق قرضه خزانه داری و یا ایجاد فیات پول و انتقال آن به مردم در حساب های بانکی. (گزینه دوم خواهد بود “هلیکوپتر رها” از مرتب کردن بر اساس است که میلتون فریدمن نوشت: در مورد دهه پیش که من در مورد بحث در یک مقاله نیویورکر در سال 2015.) بزرگتر نکته این است که عمده اقدامات باید انجام شود در حال حاضر وجود دارد هیچ دلیلی نمی تواند آنها را گرفته است. آن را فقط به برخی سیاسی و برخی از رهبری سیاسی است که تا کنون شده است متاسفانه فاقد آن است.


راهنمای Coronavirus

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>