چه اتفاقی می افتد اگر تهمت حاضر به ترک دفتر ؟

توماس Peipert / AP / Shutterstock / اطلس

اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد و در نوامبر سال 2020 ریاست جمهوری خود را به پایان خواهد رسید و در ژانویه 20, 2021. اگر او مجددا انتخاب و سپس محرومیت دیگر شرایط مانند حذف از دفتر دولت او فسخ خواهد شد در همان روز در سال 2025 است. در هر کدام از این حالات تهمت متوقف می شود رئیس جمهور بلافاصله پس از انقضای مدت خود را. اما اگر او نمی خواهد ترک کاخ سفید ؟

قانون اساسی آمریکا جادوها چگونه انتقال قدرت است که قرار است به کار می کنند. مقاله دوم را فراهم می کند که رئیس جمهور “باید خود را نگه دارید برای مدت چهار سال.” 20 متمم قانون اساسی می گوید که رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور را از نظر “باید پایان در ظهر روز 20 ژانویه … و نظر خود را جانشینان باید پس از آن آغاز خواهد شد.” البته یک رئیس جمهور ممکن است مجددا انتخاب و برای بار دوم چهار سال مدت اما تحت 22nd متمم “هیچ فرد باید انتخاب شود به دفتر رئیس جمهور بیش از دو برابر.”

برای نزدیک به 250 سال رئیس جمهور باید احترام به قانون است. حتی زمانی که انتخابات شکست شده است غیر منتظره و رسوا روسای جمهور گذشت باتوم بدون acrimony. در یک معنا شاید این است که مرکزی دستیابی به سیستم آمریکایی: به انتقال مسالمت آمیز قدرت از یک رهبر به بعد بدون وراثت به راهنمای راه.

که یک رئیس جمهور را مخالف نتایج انتخابات شده است غیر قابل تصور است; آن است که در حال حاضر اگر نه یک امکان واقعی حداقل چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان شوخی در مورد. به عنوان سابق آرکانزاس فرماندار مایک هاکبی توییتی رئیس جمهور تهمت “خواهد بود واجد شرایط برای 3 ترم به علت غیر قانونی تلاش Comey, Dems, و رسانه های , و همکاران در تلاش برای سرنگونی او را به عنوان @POTUS به همین دلیل من به نام به سر تا 2024 مجدد انتخابات است.” خوب ترول, هر چند ممکن است پدران و اولین فرد نشان می دهد که تهمت ممکن است ترک نمی کند زمانی که ریاست جمهوری او به پایان می رسد.

در ماه مه ایمان رهبر جری فالول جونیور توییتی اشاره آشکار به تکمیل تحقیقات ویژه مشاور رابرت مولر به انتخابات دخالت. “من در حال حاضر پشتیبانی غرامت,” او نوشت. “مغلوب ساختن پیشی جستن باید 2 سال به او اضافه 1st مدت به عنوان پرداخت برای زمان به سرقت رفته توسط این فاسد کودتای شکست خورده.” مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد فالول را ارسال.

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق خواص مایکل کوهن پیشنهاد کرده است که تهمت را ترک نخواهد کرد. در کنگره شهادت قبل از رفتن به زندان مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان سابق گفت: “با توجه به تجربه من برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و من از ترس است که اگر او از دست می دهد انتخابات در سال 2020 وجود خواهد داشت هرگز یک انتقال مسالمتآمیز قدرت است.”

تهمت خودش را به شوخی در مورد اقامت در خارج از مدت و حتی برای زندگی است. در ماه دسامبر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعیت در پنسیلوانیا تجمع که او را ترک خواهد کرد در “پنج سال نه سال 13 سال 17 سال از 21 سال از 25 سال از 29 سال …” او اضافه کرد که او شوخی بود به درایو رسانه ها “کاملا دیوانه است.” فقط چند روز قبل از آن تهمت اشاره کرده بود به منتقدان خود را در یک سخنرانی “بسیاری از آنها می گویند” شما می دانم که او را ترک نمی کند’ … بنابراین در حال حاضر ما شروع به فکر کردن در مورد آن به دلیل آن را یک ایده بد نیست.” این است چگونه تبلیغ می کند. می گویند چیزی ظالمانه اغلب به اندازه کافی و به زودی از آن دیگر برای تلفن های موبایل تکان دهنده است.

امتناع از ترک دفتر نادر است اما نه بی سابقه. در دهه گذشته رئیس جمهور در دموکراسی مانند مولداوی, سریلانکا, جمهوری دموکراتیک کنگو و گامبیا حاضر به ترک دفتر گاهی منجر به خونریزی. در سال 2016 Joseph Kabila تصمیم گرفتم بعد از سه تا پنج سال است به عنوان رئیس جمهور کنگو اعلام کرد که او می خواهم به تاخیر انداختن انتخابات به مدت دو سال به طوری که یک سرشماری انجام می شود می تواند. تصمیم او بود ملاقات با تظاهرات توده ای که در آن 50 نفر کشته شدند نیروهای امنیتی دولت. هنوز هم او را دنبال کرد و از طریق انتخابات صورت گرفت در سال 2018 است. او در سمت چپ دفتر پس از آن.

مقامات منتخب در ایالات متحده آمریکا نیز حاضر به مرحله پایین البته پایین تر از دفاتر از ریاست جمهوری است. در سال 1874 تگزاس فرماندار قفل شده خود را در زیرزمین وزارت امور خارجه ساختمان کاپیتول پس از از دست دادن خود را از انتخاب مجدد پیشنهاد. حماسه زمانی شروع شد که جمهوری خواه فرماندار ادموند J. Davis از دست داده 1873 انتخابات توسط توجهی 2-برای-1 نسبت به رقیب دموکرات ریچارد کک و ادعا کرد که در انتخابات بوده است آلوده با تقلب و ارعاب. دادگاه ساخته شده راه خود را به دولت در دیوان عالی کشور است. هر سه قضات هر یک از آنها منصوب شده بود توسط هيأت دیویس حکم داد که این انتخابات بر خلاف قانون اساسی بود و نامعتبر است. دموکرات ها خواست عمومی به بی اعتنایی به تصمیم دادگاه و اقدام با برنامه ریزی برای کک را افتتاح. در تاریخ 15 ژانویه 1874, کک وارد وزارت امور خارجه کنگره آمریکا با یک کلانتر و سوگند به اتاق در حالی که دیویس سنگر خود را به طبقه پایین با سربازان دولت. روز بعد Davis, درخواست فدرال آمريکا از رئيس جمهور Ulysses S. Grant. کمک مالی را رد کرد و دیویس در نهایت پایین پا سه روز بعد.

در سال 1946 گرجستان تحمل “سه فرمانداران بحران” زمانی که فرماندار منتخب درگذشت قبل از مصرف ، سه مرد—خروجی فرماندار از استاندار منتخب و معاون فرماندار منتخب—هر ادعا کرد یک راست به دفتر. دولت مجلس رای دادند فرماندار منتخب پسر را به اتهام اما خروجی فرماندار حاضر به ترک بنابراین هر دو مردان از نظر جسمی اشغال فرمانداری. خروجی فرماندار به همراه داشت که فرماندار منتخب را به قفل را تغییر داد. دادگاه عالی ایالت در نهایت تصمیم به نفع معاون فرماندار منتخب سه ماه بعد.

نزدیکترین چیز به امتناع از ترک است که ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری را تجربه کرده بود فرانکلین D. روزولت با شکستن سنت به دنبال یک سوم مدت است. روزولت رد هنجار تعیین شده توسط جورج واشنگتن و به دنبال آن پی در پی رئیس جمهور بعد از دو نظر. FDR انتخاب شد به یک سوم و حتی یک چهارم ترم اما نگرانی در مورد دائمی اجرایی منجر به تصویب 22nd متمم در سال 1951 محدود کردن رئیس جمهور به دو دوره.

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن بودند تمایل به موعد مدت خود را به اهرم قدرت کار در حمایت از حذف. به این دلیل که رئیس جمهور بلافاصله و به طور خودکار از دست می دهد و خود قانون اساسی قدرت پس از انقضای مدت خود را و یا پس از حذف از طریق استیضاح او را فاقد قدرت برای هدایت سرویس مخفی ایالات متحده و یا دیگر ماموران فدرال برای محافظت از او. او را به همین ترتیب از دست دادن قدرت خود به عنوان فرمانده کل نیروهای مسلح به منظور پاسخ ارتش به دفاع از او. در واقع تازه ضرب رئیس جمهور را دارای این قدرت ریاست جمهوری. اگر لازم باشد می تواند جانشین مستقیم ماموران فدرال به زور حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید است. در حال حاضر یک شهروند خصوصی تهمت دیگر نمی خواهد مصون از پیگرد قانونی و می تواند بازداشت و به اتهام خاطی در کاخ سفید است. در حالی که حتی رئیس جمهور سابق لذت بردن از سرویس مخفی حفاظت از عوامل احتمالا نمی خواهد به دنبال غیر قانونی منظور حفاظت از یکی از حذف از دفتر.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده در دفتر بعید به نظر می رسد, یک ترسناک تر و قابل قبول—سناریو خواهد بود اگر شکست خود را الهام گرفته از حامیان افراطی درگیر در خشونت است. یکی می تواند تصور یک جهان که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد و در سال 2020 انتخابات و او بلافاصله شروع به tweeting که در انتخابات تقلب شد. و یا در نظر گرفتن احتمال البته از راه دور که در یک ثانیه-مدت مغلوب ساختن پیشی جستن برداشته شده است از طریق استیضاح و ریل در مورد فردی گری به عنوان یک کودتا. پیام خود را می تواند به تقویت جناح راست از رسانه ها. اگر نارضایتی آمار خانه حتی با تعداد کمی از مردم تمایل به خشونت مرگبار و اعمال خشونت و یا حتی حملات تروریستی علیه دولت جدید می تواند در نتیجه.

در نهایت کلید به انتقال مسالمت آمیز قدرت است رفتار خروجی رهبر خود. امریکا تا کنون خوش شانس بوده و در این راستا است. پس از کنار رفتن داوطلبانه ریاست جمهوری پس از دوره دوم خود به واشنگتن در زمان اقدامات برای نشان دادن انتقال مسالمت آمیز قدرت است. او با حضور در مراسم تحلیف جانشین او جان آدامز و اصرار بر راه رفتن پشت آدامز پس از این مراسم به نمایش سرسپردگی خود را به رئیس جمهور جدید است. از طریق این مثال شهروندان قادر به قبول آن است که قدرت ریاست جمهوری در حال حاضر اقامت در آن ساخته اند ،

اخیرا پس از خروج از دفتر پس از گرم مبارزات انتخاباتی جورج دبلیو بوش در پشت سمت چپ نامه ای به استقبال بیل کلینتون به کاخ سفید در ژانویه 20, 1993. آن را نتیجه “شما خواهد بود ما رئیس جمهور زمانی که شما این به عنوان خوانده شده توجه داشته باشید. من آرزو می کنم شما را به خوبی. من آرزو می کنم خانواده خود را به خوبی. موفقیت خود را در حال حاضر کشور ما موفقیت است. من ریشه سخت را برای شما. موفق باشید.” تصور چنین بخشنده توجه داشته باشید از زمان ساکن کاخ سفید به جانشین او دشوار است.

اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن باید شکست در فینال وظیفه به عنوان رئیس جمهور برای انتقال قدرت مسالمت آمیز در این کشور قوانین و هنجارها و نهادهای مسئول خواهد بود انجام خواهد از رای دهندگان. باید کسانی که شکست بیش از حد و سپس آمریکا آزمایش بزرگترین دستاورد خواهد آمد به توقف سنگ زنی و با این امید که یک جمهوری تا کنون می تواند نگه داشته شود.

این داستان بخشی از پروژه “نبرد برای قانون اساسی” با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>