آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

fpm / mikroman6 / گتی / کتی مارتین / اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

همه برآورد رمان coronavirus است که به سرعت تبدیل شدن به مخرب ترین بیماری های همه گیر در بیش از یک قرن است. تحولات جدید و هشدارها در حال صادر شده, هر روز فقط شب گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ممنوعیت سفر در بازدید از اروپا اما نه بریتانیا. عدم اطمینان از این لحظه نیز منجر به فراوان اطلاعات غلط برخی که از رئیس جمهور خود را. همانطور که شما مرتب کردن بر اساس از طریق یورش, در اینجا برخی از داستان برای کمک به شما را حس زندگی در طول یک بیماری همه گیر. اقیانوس اطلس است انتخاب به این آزادانه در دسترس همه خوانندگان حتی کسانی که همین حالا مشترک. این لیست به روز خواهد شد با ما در ادامه پوشش.

  1. شما به احتمال زیاد برای دریافت Coronavirus توسط جیمز Hamblin

COVID-19 بعید است که برای کشتن بسیاری از افراد که در گروههای در معرض خطر (که شامل افراد مسن و ضعف سيستم ايمنی). هنوز, شما به احتمال زیاد برای فرار از آن است. جدید کروناویروس جلب اوایل مقایسه به سال 2003 مرگبار سارس شیوع اما تفاوت مهم به زودی پدید آمده است. COVID-19 نسبتا پایین مرگ و میر (که قراردادن موشواره در جایی از 2 تا 3.4 درصد) به این معنی است که سالم-ظاهری افراد می تواند به عنوان ادراک و فهم حامل این بیماری اجازه می دهد آن را به گسترش به سرعت. و آن را در حال حاضر خیلی دیر شده برای یک واکسن به نوبه خود جزر و مد با توجه به ریچارد Hatchett مدیر عامل شرکت ائتلاف برای اپیدمی آمادگی.

در حال ظهور اجماع در میان اپیدیولوژی است که به احتمال زیاد نتیجه این شیوع جدید فصلی بیماری—یک پنجم “بومی” کوروناویروس. با چهار نفر دیگر مردم شناخته شده نیست توسعه پایدار ایمنی. اگر این یکی از زیر کت و شلوار و اگر این بیماری همچنان به عنوان شدید به عنوان آن را در حال حاضر “فصل سرما و آنفلوانزا” می تواند تبدیل به “سرد و آنفولانزا و COVID-19 فصل است.”

  1. منحصر به فرد: شواهد قوی ترین و در عین حال که امریکا Botching Coronavirus تست و خطرناک تاخیر در ایالات متحده Coronavirus تست را متوقف نشده توسط رابینسون مایر و Alexis C. Madrigal

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و به روز رسانی آن مورد تایید شده شماره ندرت و نامنظم با وجود معاون رئیس جمهور مایک پنس در مارس 5 اطمینان که تقریبا 1.5 میلیون آزمون در دسترس ساخته شده باشد در عرض یک هفته. زمانی که ما خبرنگاران الکسیس Madrigal و رابینسون مایر عهده خود دولت توسط دولت تعداد آنها تبدیل شده تا 4,384 تایید آزمون از 9 مارس (یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا را می توان در اینجا یافت نشد). گزارش نشان می دهد که CDC را زود شکست به سرعت در مقیاس تست ظرفیت در سراسر کشور ایجاد کرده دراماتیک عدم تعادل بین به احتمال زیاد عفونت شمارش و تعداد تست هایی که مورد تایید امکانات می تواند انجام دهد.

گزارش ما نشان داد که سه عامل تعیین تعداد افرادی که در حال آزمایش برای coronavirus.

اولین عامل در دسترس بودن آزمون است. تا زمانی که به تازگی تعداد بسیار کمی از تست های فیزیکی در دسترس بود به دلیل یک اشتباه که CDC ساخته شده با یک جزء حیاتی. کاخ سفید برای تحت فشار قرار دادند و برجسته از افزایش در دسترس تست شاید 1 میلیون دلار در هفته آینده. اما labs باید به آموزش در مورد چگونه به راه اندازی و اجرای نسبتا پیچیده روش.

عامل دوم این است که CDC مجموعه پارامترهای ایالتی و محلی بهداشت عمومی کارکنان با توجه به که باید آزمایش می شود. آژانس دستورالعمل های بسیار سخت برای هفته, تمرکز بر بازگشت مسافران بین المللی. حتی به عنوان آنها شده اند شل در چند روز گذشته وجود دارد مداوم گزارش می دهد که مردم—از جمله یک بیمار پرستار که برای مراقبت از یک coronavirus بیمار شده اند قادر به گرفتن تست شده است.

در نهایت بیشتر افرادی که قرارداد این بیماری بیشتر تقاضا برای تست. چند هفته پیش تعدادی از موارد در ایالات متحده بود احتمالا خیلی کوچکتر از امروز بود. نتیجه این است که احتمال دارد به یک انفجار از آمریکایی ها تست شده برای coronavirus در هفته آینده به رهبری کالیفرنیا و واشنگتن هر کدام دارای تعداد قابل توجهی از موارد را نشان داده است و نشانه هایی که این ویروس در حال گسترش است.

  1. در اینجا است که باید اجتناب از جمعیت در حال حاضر توسط اولگا خزان

وجود دارد شگفت آور یک لیست طولانی از شرایط بهداشتی است که ممکن است عفونت بیشتر به احتمال زیاد یا مخرب تر حتی در میان کسانی که زنده ماندن. با توجه به عفونی-بیماری کارشناس هلن چو افراد مبتلا به سرطان و مردم بیش از سن 65 سال و افراد مبتلا به بیماری های تنفسی از جمله بیماری ریوی انسدادی مزمن آمفیزم یا حتی آسم باید از همه اجتناب از اجتماعات بزرگ. همان می رود برای هر کسی که آنها زندگی می کنند. به گزارش خبرنگار ما اولگا خزان یافت:

هیچ سخت قطع برای زمانی که یک جمعیت می شود بیش از حد مخاطره آمیز برای آسم یا فرد سالمند. این که می گویند, اپرا است که قطعا خارج از محدوده اما کار جلسات تضمین می شود خوب است. چو گفت او توصیه می کند که افرادی که آسم و یا بیماری های ریوی و یا در غیر این صورت ضعف سيستم ايمنی شروع به فکر کردن در مورد راه دور از محل کار در مورد حق در حال حاضر.

  1. آنچه شما می توانید انجام دهید در حال حاضر در مورد Coronavirus توسط جیمز Hamblin

عرضه زنجیره ای و خرده فروشی کارگران شده اند و بی وقفه بمباران توسط دست پاچه خریداران احتکار در راستای قرنطينه و تعطیلی. مگر اینکه شما در یک منطقه از راه دور با چند فروشگاه و چند جعبه ماکارونی و می توانید یک یا دو تا از سوپ در شربت خانه است که بیشتر از ذخایر کافی برای هر یک قریب الوقوع مستند. در اینجا مقدار زیادی از دیگر بهترین روش برای محافظت از خودتان را از ابتلا و گسترش coronavirus از جمله تمیز کردن گوشی خود را بدون لمس کردن صورت خود را و اجتناب از سفر. مهمتر این پیشنهادات را شامل نمی شود وحشت:

مهم نیست که چقدر نگران شما هستند وجود دارد افرادی که بیشتر نگران است. نگاه کردن به آنها و کمک به مطمئن شوید که هر کس طول می کشد این اقدامات اساسی و نمی وحشت. جوامع شکستن زمانی که مردم از ترس یکی دیگر را به عنوان به سادگی دوپا توزیع عوامل عفونی. مردم را به عنوان متحدان در این لحظه منحصر به فرد از عدم قطعیت.

و نه آنها عبارتند از خرید همه ضد عفونی کننده دست شما می توانید دست خود را بر روی قیمت و درآوردن آن را آنلاین به عنوان برخی از Craigslist فروشندگان انجام شده است. خبرنگار ما Kaitlyn تیفانی صحبت با چند جمله فروشندگان به درک انگیزه های خود و متوجه شد که در تمام آنها نیست متاسفم برای اقدامات خود را.

  1. چه خواهد شد شما اگر شما شروع به سرفه? توسط جیمز Hamblin

آماده سازی و حفاظت مهم است, اما آن را نیز بسیار مهم بدانید که چه مراحل شما می توانید اگر شما شروع به احساس بد. در ایده آل شیوع سناریو قابل تست در دسترس خواهد بود برای همه, اما امریکا در حال حاضر تیره و تار عمومی-نظام سلامت را ترک کرده است بسیاری با کمتر جدی نشانه انتظار برای یک آزمون برای هفته ها در پایان. در حال حاضر رایج ترین توصیه این است که به طور موقت خود-انزوا—یک انتخاب است که رفتن به بسیار دشوار را برای کارگران و سرپرستان را بدون جامعه و یا کمک به دولت است. یکی از ایده های پشتیبانی شده توسط برخی از اقتصاددانان این است که “هر کس از دریافت نقدی بلافاصله.”

مردم نیاز به احساس می کنید قادر به جست و خیز کار می کنند و هنوز اجاره و خوراک خانواده خود را. آنها نیاز به پول نقد بدون رشته متصل شده و آنها به آن نیاز دارید در حال حاضر نه از طریق یک مجتمع اتوبوس بسته محرک اقتصادی ماه آینده … یک بیماری همه گیر مانند حرکت آهسته طوفان است که آمار کل جهان است. اگر همان مقدار باران و وزش باد است به ما ضربه در هر سناریو بهتر است که آن را در طی یک روز بیش از یک ساعت. مردم رنج می برند یا از راه, اما, پخش كردن, آسیب خواهد شد اجازه می دهد به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است برای مراقبت از یکدیگر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>