آنچه را از دست داده و به دست آورده مدرن “زنان کوچک”

Saoirse Ronan as Jo in Little Women.
این جای تعجب نیست که Greta Gerwig استخدام Saoirse Ronan به بازی جو این بچه شیطان در اقتباس از “زنان کوچک.”عکس از حسن نیت ارائه میدهد, Columbia Pictures / اورت مجموعه

خواهد Greta Gerwig زیبا “کمی” و اقتباس از Louisa May Alcott رمان, دریافت اسکار برای بهترین تصویر ؟ بسیاری از علاقمندان به سینما امیدواریم که از آن خواهد شد—در واقع اصرار دارند که آن را باید. اگر شما بخواهید دیگر افراد از جمله من کوئنتین تارانتینو در “Once Upon a Time . . . در هالیوود” و بالاتر از همه بونگ جون-هو را “انگل” بیشتر فیلم های جالب اما این است که یک نوار بالا. این یک آفرین در سال, بهترین تصاویر همانا بهترین و تقریبا همه چیز.

Gerwig را “زنان کوچک” است که کمتر از یک فیلم از یک نماد تولد دوباره یک معشوق اموال فرهنگی. این است که اگر کسی یک فیلم از کتاب ، علاوه بر این یکی بدون شرمندگی از مدرن نسخه. Alcott اگر ما به عنوان خوانده شده کتاب او دقت نبود کاملا مطمئن است که او می خواست به آن را یک فمینیست پاره و وجود دارد همه چیز در کتاب است که شما را به فکر می کنم او می توانست با توجه به آن همه—نوشتن استقلال انتخاب تا ازدواج (او هرگز: “من می خواهم به جای یک دختر ترشیده و دست و پا زدن خود من قایق رانی,” او نوشت)—اگر حق با او همراه است. در یک نقطه Marmee از مادر “زنان کوچک”—مارس خواهر, مگ, Jo, بث و امی—می گوید که بهترین چیز در دنیا یک زن می تواند داشته باشد این است که عشق یک مرد خوب است. در جای دیگر هنگامی که فریدریش Bhaer یک نوع بی پول و نه rumpled استاد از آلمان به انتقاد از داستان که جو است که نوشتن برای روزنامه های محلی—گفت: اساسا “چرا شما نوشتن این چیزهای بی اهمیت? شما می توانید انجام دهید خیلی بهتر است” — او می رود بی سر و صدا به اتاق او و سوختگی نسخه های خطی. Alcott پاسخ او ناشر درخواست برای مناسب زناشویی پایان با داشتن مگ, جو, خواهر, عروسی, خاموش, در پایان جلد اول. (این کتاب در دو بخش است.) تنها یک بار که جلد اول یک موفقیت بود و Alcott شروع به دریافت کیسه های بزرگ از حروف پرسیدن که آیا جو با او ازدواج غنی خوش تیپ همسایه لوری است که دیوانه وار در عشق با او بود Alcott ارسال Jo پایین راهرو اما نه با لوری. Jo ازدواج Bhaer مردی به او گفت که برای جلوگیری از نوشتن در سطل زباله. هنگامی که آنها فرزندان آنها دو پسر. هنگامی که آنها باز کردن یک مدرسه است مدرسه پسران.

اما هیچ کسی نیست که خواندن کل از Alcott را “زنان کوچک” می گویند که این آشکار backslidings نسبت به معمولی تر از نظر جنسی او unambivalently منعکس کننده احساسات خود را. این کتاب منتشر شد و در اواسط قرن نوزدهم (1868-1869) و Alcott به وضوح فشار علیه زنان و زنجیر به عنوان خوانندگان متوجه شده اند برای سال های بسیاری است. یک خط طولانی از زن نویسندگان—Simone de Beauvoir, Doris Lessing سینتیا Ozick, Susan Sontag, A. S. Byatt مارگارت اتوود—شهادت داده اند که Alcott الهام بخش بود به آنها. Jo می دهد یک زنگ سخنرانی در مورد چگونه خسته او از زنان به عنوان مناسب تنها برای عشق هرگز به ذهن خود و یا استعدادهای خود را.

به عبارت دیگر Alcott تا به حال احساسات مخلوط. اما این چیزی است که Gerwig می خواستم او را به طوری Gerwig ثابت آنها است. در این فیلم به زودی پس از Jo سخنرانی او خواهر امی می دهد حتی بیشتر پرقدرت سخنرانی به لوری. او همیشه شناخته شده است او می گوید که او می خواهد ازدواج کند غنی:

امی: چرا من باید شرمنده که ؟

لوری: آن چیزی برای شرمنده تا زمانی که شما او را دوست دارم.

امی: من معتقدم که ما باید برخی از قدرت بیش از که ما را دوست دارم. این چیزی نیست که فقط اتفاق می افتد به یک فرد است.

لوری: من فکر می کنم شاعران ممکن است اختلاف نظر دارند.

امی: من نه شاعر. من فقط یک زن است. و به عنوان یک زن هیچ راهی وجود دارد برای من به پول خودم. نه به اندازه کافی برای به دست آوردن یک زندگی و یا برای حمایت از خانواده من است. و اگر من تا به حال خود من که من لازم نیست که پول را متعلق به شوهر من لحظه ای ما ازدواج کردم. و اگر ما تا به حال آنها خواهد بود و نه من. آنها می تواند اموال خود را به نشستن وجود دارد و به من بگویید که ازدواج نمی اقتصادی گزاره. به دلیل آن است.

کسانی هستند که نه تنها اظهارات. در بسیاری از دیگر جهات Gerwig نعمت دشوار زنان است. او قطعا این با مصاحبه. این جای تعجب نیست که او استخدام Saoirse Ronan به بازی جو این بچه شیطان با چشمک چشم و بدون مزخرف ، او همین کار را با دختران دیگر و یا او را به سعی. در رمان مگ بزرگتر است خفیف مادری ، در Gerwig فیلم او با بازی اما واتسون, هرمیون هری پاتر و اما واتسون درست است به این شکل که در آن ما می دانستیم که او وجود دارد: روح و وحشی است که به طور کامل اشتباه به عنوان مگ. (باید اضافه کرد که مگ بود شده اند با بازی اما استون بود که مجبور به خروج از رقابت تعهدات. اگر واتسون نبود کامل که ممکن است بهترین که هر کسی می تواند انجام این کار در زمان اختصاص داده شده و اگر او نبود مگ, آن را هنوز هم خوب بود دوباره او را ببینید.)

پس از آن یک چیز شگفت انگیز: امی جوانترین مارس دختران که در این رمان بسیار دخترانه دختر یک فن از روبان و fripperies توسط فلورانس Pugh یک Englishwoman با یک صدای مثل مارلین دیتریش. طرفداران این فیلم هستند slobbering بیش از او و من او را دوست دارم بیش از حد, اما او نمی Alcott را امی. او تقریبا یک ضد امی و من فکر می کنم Gerwig ممکن است می خواستم او را در آن راه به عنوان سخنرانی به لوری نشان می دهد. که بیان شده است در Alcott کتاب. Gerwig وارد شده آن است. او گفت: David Remnick, در مصاحبه با نیویورکر ساعت رادیو که او آن را در زمان کمتر یا بیشتر کلمه به کلمه از سخنان که مریل استریپ (که نقش دختران پسر زیبا) ساخته شده به بیش از ناهار یک روز.

اما بزرگترین آزادی است که Gerwig زمان با متن بود که آن را نه آنقدر داستان “زنان کوچک” به عنوان داستان Alcott نوشتن “زنان کوچک.” در ابتدای فیلم ما می بینیم Jo ایستاده در مقابل یک روزنامه سردبیر درب به وضوح تلاش برای به دست آوردن شجاعت او. آیا این مرد خرید داستان است که او در حال رفتن به او پیشنهاد? بله و او در حال رفتن به بیست دلار برای آن هر چند او به عنوان او می گوید offhandedly او را پرداخت کرده اند او بیست و پنج تا سی اگر او تا به حال شده است یک مبتدی. فیلم نتیجه مشابه در یک توجه داشته باشید. قبل از پایان ما یک نگاه در مدرسه جو تاسیس با Bhaer اما در پایان خود ما دیدن آنچه که به Gerwig شد جو درست مقصد: او نوشتن حرفه ای. در آخرین پنج دقیقه و یا پس ما به تماشای صفحات “زنان کوچک” در حال دوخته پوشش بودن برش تخته در حال جا به جا. و سپس ما می بینیم سوارس رونان صورت تماشای این همه با آرامش شدت. او نمی cry; او صحبت نمی کند. او فقط می ایستد وجود دارد و به نظر می رسد به عنوان کتاب او گفت: خواهر او است همه چیز در مورد آنها تولید می شود.

بث (عالی الیزا Scanlen) می میرد تب مخملک قبل از Jo کتاب منتشر شده است اما از آن است که بث که جو نوشتن دوباره پس از یک دوره خشکی بود که احتمالا جو واکنش به این خبر که بث در حال مرگ بود. استاد Bhaer ممکن است با توجه به جو بهترین مشاوره بود اما جو را برای بت و بت را برای او کشیده و او را از افسردگی است. بث سپس می میرد خوب خیط و پیت کردن رو و عرق کشیدن ورق اما به وضوح فقط آرزو آن را بیش از خواهد بود. و جو می نویسد: “زنان کوچک.” Gerwig است ذوب Alcott و جو. هیچ کس تا به حال شک است که این کتاب تا حدودی شرح حال—Alcott خودش گفت: تا—اما نه این مربوط بشرح حال خود.

آن را سخت به احساس کمی بد در مورد تنظیمات که Gerwig ساخته شده به Alcott متن و همچنین در مورد کوچکتر nips و tucks که او ساخته شده به منظور تبدیل فیلم به چیزی که او می خواست آن را به. من هرگز دیده می شود یک منبع کامل تر بیشتر تیز ویرایش شده است. Jo, عجله, از نیویورک به ایالت ماساچوست به خاطر بث dozes کردن در قطار. سپس او از خواب بیدار اما تعجب!—او دیگر در قطار اما در خانه در اتاق زیر شیروانی است که به او نوشتن ستاد. قبلا ما چهار خواهر gambolling در ساحل. چه ساحل ؟ کجا ؟ هرگز به ذهن چرا که در مدت کوتاهی خواهیم دید ساحل را دوباره اما این بار تنها با دو دختران جو و بث و نه gambolling در آفتاب اما صحبت کردن در باد سرد, در مورد این واقعیت است که بث تنها یک زمان کوتاه به زندگی می کنند. بث می پرسد Jo چرا او به نظر نمی رسد به نوشتن کنه. نوشتن فقط یک داستان کمی او می گوید:. برای من است.

ویرایش توسط چیزی از قرن هجدهم معرق با هر قطعه برش و تو در تو به یکدیگر است. در نتیجه می توان سردرگم. اما اگر شما به یاد داشته باشید Alcott داستان شما متوجه است که بسیاری از این ویرایش است موضوعی. آن دو لحظه از لینک یک صفت مشترک که به نوبه خود امتیاز بسیار اغلب به یک حقیقت: که یک زن می تواند یک هنرمند فقط مثل یک مرد. این است Gerwig را preachment به امروز زنان جوان و به همین دلیل مردم احساس او باید دریافت جایزه اسکار برای بهترین تصویر. شما نمی توانید نه برای آنها آرزوی موفقیت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>