چه بسیار سخت به درک در مورد آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن است ،

الکساندر Drago

در روزانه خود را همه گیر جلسه روز دیگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد: “ما ادامه دارد و ما تلاش بی امان برای از بین بردن [تاج]virus.” بسیاری از مردم در مدیریت نه برای دیدن مقدار تداوم در رئیس جمهور از تلاش و نمی خواهد با استفاده از یک کلمه مانند بی امان برای توصیف تعهد خود را به مبارزه.

آنها شده اند به گوش دادن به او دقت کنید.

ما pored بیش از ده ها تن از متن جلسات توییتهایی و رسانه نظرات در تلاش برای تقطیر مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای مواضع در coronavirus تهدید در چین در تلاش برای مبارزه با این ویروس در تاثیر اقتصادی این ویروس به شدت از تلاش های دولت برای مبارزه با آن است. ما نمی تواند درک چرا مردم به اشتباه به مواضع خود را.

به عنوان برگ برنده خود قرار داده و آن را “وجود دارد تفاوت دیروز از روز قبل. من احساس می کنم تن است اما برخی از افراد گفت: از آن نبود.” ما امیدواریم که در زیر توضیح آنچه که هستند—و همیشه بوده اند—پاک کردن مداوم مواضع رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن همواره گفته است که دولت coronavirus “تحت کنترل”: “ما آن را کاملا تحت کنترل او گفت:” در ژانویه. “بسیاری از مردم فکر می کنم که [آن را] از بین می رود در ماه آوریل با گرما—گرما در می آید گفت:” در ماه فوریه است. “آن را دور خواهد رفت. فقط آرامش خود را حفظ. آن را دور خواهد رفت” او اطمینان ما در ماه مارس است. “آن را به ناپدید می شوند یک روز آن را مانند یک معجزه است.”

در یک رالی در کارولینای جنوبی او روشن ساخته که چرا او آنقدر اعتماد به نفس دولت می تواند رسیدگی به وضعیت: “یکی از مردم به سمت من آمد و گفت:” آقای رئیس جمهور آنها سعی به ضرب و شتم شما در روسیه, روسیه, russia.’ که کار نمی کند خیلی خوب. آنها نمی تواند آن را انجام دهد. آنها سعی کردند استیضاح جعل. که در مکالمه. آنها سعی کردند هر چیزی که آنها سعی کردند آن را بارها و بارها … و این خود جدید hoax.”

این همه کاملا سازگار با دیگر سازگار پیام: که این ویروس واقعی است شمار یک تهدید بزرگ است و بر خلاف هر چیزی در این کشور مواجه شده است قبل از. “من همیشه شناخته شده این است که ، همه گیر. من احساس آن را یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر.” در کنفرانس مطبوعاتی او تاکید کرد: “و قدر این—آن را یک تراژدی … اما قدر چیزی است که—مهم نیست که شما بدون توجه به جایی که شما می آیند از هیچ کس تا کنون فکر می کردم یک چیزی شبیه به این می تواند اتفاق می افتد.”

توجه داشته باشید که رئیس جمهور استفاده مکرر از کلمه “همیشه.” این بدان معناست که او شده است سازگار است.

تهمت نیز تحویل سازگار پیام در مورد چین و نقش آن در بحران: چین که مسئول این ویروس و برای نگه داشتن آن راز و که آن را نیز انجام یک افسانه و شفاف کار مقابله با آن است.

“آن را از چین آمد. آن را از کنترل خارج شد. برخی از مردم ناراحت هستند گفت:” در 20 مارس در بیانیه ای قابل توجه برای حاوی سه تمام جملات بدون آشکار مى شود ،

در یک صدای جیر جیر او روشن ساخته است که این ویروس یک مشکل بهترین کار گرفته شده توسط نگه داشتن مردم چین از ایالات متحده است. “من همیشه درمان چینی ویروس بسیار جدی و انجام یک کار بسیار خوب از همان آغاز از جمله من خیلی زود تصمیم به بستن ‘مرز’ از چین—در برابر خواسته های تقریبا همه. جان بسیاری را نجات داده شد.” او تصریح کرد: این نقطه: “ما بسیار آماده … من به شما بگویم که چگونه من آماده بود: به نام من برای ممنوعیت از مردم در آینده از چین قبل از هر کسی فکر آن را [مناسب]. به اعتقاد من آنها به نام من یک نژادپرست چون من که … آنها به نام من نژادپرست و به عبارت دیگر به خاطر من که به خاطر من رفت و خیلی زود است.”

در همان زمان تهمت نیز تاکید کرد که ایالات متحده یک رابطه خوب با چین بوده است و به طور فعال در ستایش چینی در تلاش برای مبارزه با ویروس. “رابطه ما با چین یک رابطه بسیار خوب,” او گفت:, رزرو به خصوص گرم کلمات برای رئیس جمهور چین. “من آرزو می کنم آنها گفت: ما سه ماه زودتر که این مشکل بود. ما نمی دانیم در مورد آن. آنها در مورد آن را می دانستند و آنها باید به ما گفته اند. ما می تواند به نجات بسیاری از زندگی در سراسر جهان است.” اما همه که گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را حفظ کرده است که “چین شده است کار بسیار سخت برای جلوگیری از coronavirus. ایالات متحده تا حد زیادی قدردانی تلاش های خود را و شفافیت است.”

که بخشی از شفاف پنهان کاری است سخت به درک ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن views اجتماعی فاصله و خاموش کردن اقتصاد شده اند به خصوص انتقاد کرد. اما مغلوب ساختن پیشی جستن شده است روشن است که اجتماعی فاصله حق است و رویکرد جدی به این جعل تا دوم می شود آن را ظالمانه و بدتر از coronavirus بیماری خود را. “من می خواهم برای تشکر از مردم آمریکا برای پاسخ دادن به تماس های زیر دستورالعمل های ما و فداکاری های مورد نیاز برای غلبه بر این تهدید وحشتناک … اجتماعی فاصله—از جمله مهم عبارت” او rhapsodized پشت در 25 مارس. “و ما آن را در حال حاضر. بیشتر زندگی ما می توانید ذخیره کنید و هر چه زودتر ما در نهایت می توانید مردم را به کار بازگشت به مدرسه و بازگشت به حالت عادی است.” اولویت او تاکید کرد که حفاظت از زندگی حتی اگر این بدان معناست که در انتظار: “اگر آن را در زندگی خود را و آن را خود ایمنی و اگر ما نیاز به زمان بیشتر آنها در حال رفتن به یک مشکل در انتظار آن است.”

تا از آن نیست: “وجود خواهد داشت یک نقطه که در آن ما می گویند:” ما در حال بازگشت در کسب و کار. اجازه دهید به,” او گفت: در مارس 22. روز بعد او افزود: “کشور ما ساخته نشده بود تعطیل شود. این است که یک کشور است که ساخته شده برای این کار است.”

هنگامی که می خواهیم برای باز کردن ؟ “آن را به زودی. آن را به سه یا چهار ماه به عنوان برخی از مردم می گفتند و بسیاری از مردم فکر می کردند در اصل.” چون وقتی که تهمت می گوید زندگی می آید اولین بار که بدیهی است مشروط بر این که آیا این بیماری به شمار بزرگتر سردرد از خاموش کردن. “خاموش شدن باعث مشکلات بزرگتر از اصل. به همین دلیل من بحث در مورد درمان بودن بدتر از این مشکل است. ما نمی توانیم از درمان بدتر از مشکل” او خردمندانه اصرار داشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به خصوص روشن و منسجم در مورد کسی که تصمیم می گیرد هنگامی که ما باز کردن. “وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است و این راهی است که آن را می کردم. و فرمانداران می دانیم که” او گفت:. که است که می گویند که “فرمانداران در حال رفتن به تصمیم گیری در آن. که رفتن به به فرمانداران. و آنها بسیار قادر. آنها قادر خواهید بود برای تصمیم گیری.”

چرا فرمانداران اگر رئیس جمهور است و قدرت ؟ چرا که “من دوست دارم که از نظر حاکم و من می خواهم که از این نظر حتی قانون اساسی ما است.” به عبارت دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن است و در مجموع قدرت ایالات متحده برای رسیدگی به همه چیز.

وجود دارد چیزی است که تهمت نمی خواهم در مورد فرمانداران هر چند: داشتن به آنها بسیاری از مسائل است. “دولت فدرال قرار است به خارج وجود دارد خرید مقادیر زیادی از اقلام و سپس حمل و نقل. شما می دانید ما در حال حمل و نقل کارمند” او اشاره می کند.

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن شده است روشن در مورد چه کسی مسئول این وضعیت تمام—اگر این وضعیت در همه: هر قسمت از این وضعیت نیست جعل و نه تحت کنترل نیست چین گسل و نیست تقصیر برخی از فرماندار درخواست او برای تجهیزات حفاظت شخصی است که باراک اوباما تقصیر—به خصوص هر تست شکست هایی که ممکن است صورت گرفته است. “ما در زمان بیش از منسوخ شکسته سیستم تست که خودم کار کرده و حتی یک مشکل کوچک اجازه دهید به تنهایی یکی از بزرگترین بیماری های همه گیر در تاریخ,” او گفت:. “ما تا به حال برای شکستن یک سیستم مانند شکستن تخم مرغ از آنجا که سیستم ما تا به حال منسوخ شد و کار نمی کند و یک سیستم ما به ارث رسیده است.” همان درست است از تجهیزات حفاظت شخصی. “من به ارث برده شکسته آشغال. فقط به عنوان آنها با هواکش که در آن ما تا به حال تقریبا هیچ کدام و بیمارستان ها خالی بودند. ما کابینت برهنه شد. ما تا به حال بسیار کمی در ذخایر ما. در حال حاضر ما در حال لود کردن.” در حال حاضر تهمت می گوید: “ما پادشاه هواکش. ما هواکش.”

آن را کردم ؟ مقدار زیادی از هواکش و تعداد زیادی از تست—اما درخواست اوباما در مورد هر گونه کمبود.

خط پایین در اینجا است: “این باور نکردنی دوره از زمان است. ما انجام یک کار فوق العاده. ما در حال صحبت از کشورهای دیگر. رهبران دیگر کشورهای در حال تماس با ما برای کمک. آنها در حال تماس با ما برای تجهیزات. آنها در حال تماس با ما برای تست ظرفیت.”

رئیس جمهور می داند که آن را دشوار می دارد: “بسیاری از مردم در حال مرگ هستند و پس از آن بسیار ناخوشایند است.” اما “برای کسانی که نگران و می ترسم لطفا می دانم که: تا زمانی که من رئیس جمهور شما, شما می توانید احساس اعتماد به نفس است که شما یک رهبر است که همیشه برای مبارزه با شما و من متوقف نخواهد شد تا زمانی که ما برنده شوید. این خواهد بود که یک پیروزی بزرگ است. این است برای رفتن به یک پیروزی. و آن را برای رفتن به یک پیروزی که به نظر من اتفاق بسیار زودتر از آنچه در ابتدا انتظار می رود.”

و رئیس جمهور تهمت گذشته از همه هرگز منحرف در مورد آنچه او می خواهد از شما در عوض برای این پیروزی بزرگ: “شما باید بگویم با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای [من] قضاوت خوب,” او گفت:—و ما ممکن است اضافه کردن به خود را مداوم و بی امان وضوح.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>