آنچه را که بهترین و یا حداقل که ما می توانیم انتظار از مغلوب ساختن پیشی جستن?

Donald Trump walks away from his reflection.
اخیر جلسه توجیهی در coronavirus بیشتر ثابت کرد که کمترین انتظارات در مورد این نوع از رئیس جمهور که تهمت می تواند در این بحران به اثبات رسانده اند و خوش بینانه است.عکس با جلب Angerer / گتی

“اصلاح aspirational” است این عبارت است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده می شود در روز یکشنبه در یکی دیگر از قطار خراب جلسات مطبوعاتی به توضیح هدف خود از بازگشایی این کشور با عید پاک ممکن است جایگزین چشم انداز بازگشت به حالت عادی توسط یک ژوئن 1st, مهلت یا دیر: “شاید ما حتی آن را ضرب و شتم.” در Trumpian شرایط آن راه گفت که هدف اصلی خود را تا به حال کم و یا هیچ ارتباطی به واقعیت قطعا به واقعیت از مدل های جدید نشان می دهد که بین 1.6 به 2.2 میلیون آمریکایی ها می میرند و به عنوان یک نتیجه از COVID-19 اگر بدون اقدامات در نظر گرفته شده است. (این اعداد پذیرفته شده توسط C. D. C., در خط با آنهایی که قبل از آن.) مدل های مشابه نشان می دهد که به عنوان دکتر دبورا Birx گفت: “بین هشتاد هزار و صد و شصت هزار شاید حتی به طور بالقوه دو صد هزار نفر” می میرند حتی اگر این کشور نه تنها چوب با زمان فاصله اقدامات اما انجام آنها در Birx کلمات “حتی بهتر در هر منطقه مترو با سطح شدت.” این است که ما اصلاح آرمان? Dr. Anthony Fauci در همان جلسه گفت که او همیشه امیدوار به ضرب و شتم این مدل که شامل تغییر “فرض.” (البته از یک بیماری جدید می تواند سخت به پیش بینی; دانشمندان در حال کار بر روی درمان و دیگر, جدول زمانی واکسن.) مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن گفت که اگر چه دو صد هزار مرده بود “وحشتناک شماره” در مقایسه با پتانسیل مرگ و میر بیش از دو میلیون این امر به این معنی است که تیم او تا به حال “یک کار خوب انجام داده.”

حتی با توجه به شدت از رمان coronavirus آن را اجتناب ناپذیر است که ما می رسند در این مقطع. دولت هدر رفته یک ماه; آزمایش اولیه یک شکست بود; مغلوب ساختن پیشی جستن در کلمات خود و اقدامات خود را تضعیف کاهش تلاش. (همکار من اسحاق Chotiner در زمان یک نگاه که در آن برخی از catastrophically بد مفروضات آمد از.) هیچ یک از این سناریوها شد اجتناب ناپذیر است. اما تا کنون برخی از کمترین انتظارات در مورد این نوع از رئیس جمهور که تهمت می تواند در این بحران به اثبات رسانده اند و خوش بینانه است. آن را وسوسه انگیز به لحن او و به جای تمرکز بر آنچه که آمریکایی ها می توانید در یک دولت محلی و در سطح فردی—در آخرین رده, تمرین جدی اجتماعی فاصله به پهن کردن منحنی. و در عین حال تهمت رفتار این آخر هفته با الهام از یک مجموعه جدید از جان گذشته اصلاح آرمان برای حداقل که او ممکن است انجام دهید رفتن به جلو.

می تواند او لطفا برای جلوگیری از تحریک وحشت توسط معمولی پیشنهاد سه دولت “قرنطینه”—پوشش نیویورک نیوجرسی و برخی یا همه کانتیکت — به عنوان او در روز شنبه تنها به دور انداختن این ایده است ؟ شرایط و خاص اختیارات قانونی برای فانتوم قرنطینه بودند هرگز کاملا روشن—تنها زنگ و بی کس احساس برای کسانی که زندگی در آن کشورها است که آنها ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان قربانی این فاجعه است. (در برخی از راه های آن قرمز است-دولت-آبی-دولت از تغییرات در مغلوب ساختن پیشی جستن “چینی ویروس” بیگانه ستیزی; همکار من ماشا Gessen یک مقاله در مورد این موضوع.) در حال حاضر parishes در لوئیزیانا در حال درد و رنج بیش از حد بسیاری از مکان ها در میان است. به عنوان Fauci گفت: “این اتفاق می افتد در هر نقطه.” فلوریدا جمهوریخواه فرماندار ران DeSantis است به طور همزمان خودداری کرد و به نزدیک خود دولت در سواحل و سرزنش نیویورکی برای شیوع است. چه خواهد شد و بلاغت بود با آنچه که تشویق از رئیس جمهور زمانی که همه چیز خیلی بدتر ؟

و می تواند او را متوقف تظاهر است که نیاز به منابع روبرو شده است و یا هرگز وجود نداشته و حیله گر است که هر کسی که می گوید در غیر این صورت دروغ است ؟ “بسیاری از کشورهای در حال نگردند. برخی از آنها به آن اعتراف نمی,” او گفت: در روز یکشنبه جلسه. Yamiche Alcindor از PBS NewsHour, خواست او مورد خود را زودتر پیشنهاد که فرمانداران درخواست برای چیزهایی که آنها نیاز ندارد. مغلوب ساختن پیشی جستن قطع کرد: “من نگفتم که.”

“شما گفت: آن را در Sean Hannity را فاکس نیوز” Alcindor پاسخ داد.

“چرا شما عمل می کنند—کمی بیشتر مثبت؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او برخی از مشاوره برای او: “نگاه کنید, اجازه دهید من به شما چیزی بگویید: خوب بود. نمی تواند تهدید می کند.” او قطع او را بارها و بارها و هرگز پاسخ سوال خود را. زمانی که جرمی الماس, CNN, کردم میکروفون کمی بعد او آن را به عقب به Alcindor —رفتار ممکن است در واقع به آرزوی.

می تواند برگ برنده را ندارد و فرمانداران و همچنین خبرنگاران و شرکت در مراسم مذهبی از چاپلوسی به عنوان یک بیماری خود را کمک به آنها را? او پرتاب کرد که وضعیت در روز جمعه گفت که او را نمی بینم چرا فرمانداران سزاوار توجه خود را اگر آنها نمی “سپاسگزار” (“اگر آنها نمی, شما درمان مناسب من همین حالا تماس بگیرید”) و اضافه کرد که او گفته بود مایک پنس به تماس Jay Inslee از واشنگتن یا گرچن Whitmer او به عنوان “زن در میشیگان.” روز یکشنبه هنگامی که الماس او را در مورد این اظهارات آن را به نوبه خود به حمله با مغلوب ساختن پیشی جستن deriding CNN به عنوان “خبر جعلی.” او شکایت کرده است که همه او انجام شد خواستار قدردانی برای کل تیم خود را نه فقط برای خود—به عنوان اگر که آن را بهتر ساخته شده و سپس تکرار “من می خواهم آنها را به درک باور نکردنی کار ما در حال انجام است.” اگر فرمانداران نمی وی افزود: “این که O. K. اما من لازم نیست که برای مقابله با آنها. اما ما معاون رئیس جمهور می کند مقابله با آنها است.” آن را در بهترین حالت اصلاح شده obsequiousness آرمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است همچنین خودداری از پیدا کردن مواد دیگر راه برای تنظیم متحده در برابر یکدیگر است. فرماندار اندرو کومو نیویورک و دیگران بارها و بارها در خواست رئیس جمهور برای ملی پزشکی-زنجیره تامین است. به جای تهمت را برنامه ریزی شده است به ایالات متحده اساسا رقابت برای منابع. آن است که یک متغیر و فاجعه آمیز راه به کار است; آن است که هر دو بد بهداشت عمومی سیاست و سیاسی تفرقه. این کمک خواهد کرد البته اگر تهمت می تواند همیشه سر خود را در اطراف اعداد. او اصرار داشت بیش از یک بار در طول تعطیلات آخر هفته است که پیش بینی که نیویورک خواهد نیاز به سی هزار هواکش زمانی که موارد قله به نظر نمی رسد حق او در روز یکشنبه او اشاره کرد که نیویورک احتکار هواکش آن را نیاز ندارد. روز دوشنبه در “فاکس و دوستان” او گفت که بسیاری از هواکش ها در این خط لوله که “پس از این است که بیش از آنها خواهید بود فروش هواکش برای یک دلار در یک قطعه.” هیچ بخشی از آن درست است.

آن را همواره بیهوده به انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به راست. اما می تواند او زمانی که حقایق هستند اظهار داشت: در مقابل او مانع از چرخش آنها را به سمی تئوری های توطئه? روز یکشنبه یکی دیگر سخنران در این جلسه پزشکی-تجهیزات توزیع کننده گفت که تعدادی از ماسک های مورد استفاده در یک بیمارستان در نیویورک بود مشخصی به طور چشمگیری از کمتر از بیست هزار نفر در هفته به سه صد هزار. که تعجب آور نیست با توجه به جریان از مردم که ممکن است عفونی به خصوص در شرایطی تست و قهرمانانه کار است که متخصصان پزشکی در حال انجام برای نجات بیماران خود را و خود را. تهمت نمی کنم. “چیزی در جریان است,” او گفت:. “شما باید به آن نگاه کنید به عنوان خبرنگاران. کجا هستند ماسک رفتن ؟ آنها بیرون رفتن پشت درب؟”—او دست خود را مطرح در سوال مطرح که اگر فکر perfidy پرستاران. “بنابراین کسی احتمالا باید نگاه به آن, چون من فقط نمی بینم از نظر عملی چگونه است که ممکن است.” و مبادا کسی فکر می کنم که پاسخ به, می گویند, استراتژیک, انباشت, او گفت:, “من فکر نمی کنم آن را احتکار. من فکر می کنم شاید بدتر از احتکار.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد شده اند محافظت از حقایق است. روز یکشنبه وی با اشاره به المهرست بیمارستان در کوئینز که او اشاره کرد که در نزدیکی جایی که او بزرگ شده; او می دانست رنگ ساختمان و چه ویندوز مانند نگاه. و او گفت که او می دانست که وجود دارد “کیسه های بدن بیش از همه” این بیمارستان در حال حاضر کامیون های یخچال خارج “از آنجا که آنها نمی تواند رسیدگی به بدن.” او همچنین گفت که او شنیده ام که در جلسات مطبوعاتی باید بهتر رتبه بندی از آخر فصل “کارشناسی است.” آن را سخت به بگویید که شکل او به عنوان بیشتر قابل توجه است. در این میان خود را به “فاکس و دوستان” مصاحبه از او پرسیده شد که چه باید انتظار آمریکایی ها در این ماه آمده است که ممکن است برای بسیاری از یک بوته. “من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک ماه از دستاورد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. که او بود آرمان.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>