زمانی که نامزدهای کودکان “بازی منصفانه”

کارولین Kaster / AP

شکسته قلب من برای شما.

جیل بایدن فقط به پایان رسید سخنان زمانی که یکی از ده ها تن از اهدا کنندگان بسته بندی شده در داخل یک سان فرانسیسکو شهری صحبت کرد. زمانی که من فکر می کنم در مورد این حملات که رئیس جمهور تهمت وارد خود را در برابر خانواده این مرد گفت: “قلب من می شکند برای شما.” آن را چند روز پس از شوهرش جارو پیروزی در کارولینای جنوبی و روز قبل از شنبه مسابقات که طاق او را بالای دموکراتیک اولیه زمینه است. کلی انتخابات رقابت بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن به طور ناگهانی به نظر می رسید مانند یک چشم انداز بسیار واقعی.

ایستاده در اتاق نشیمن با مردم شلوغ در مقابل او و در بالکن بالا جیل بایدن برای لحظه ای متوقف شد و سپس جواب داد: در یک ثابت حتی تن. هنگامی که شما از دست یک کودک او گفت: وجود دارد هیچ چیز بدتر است. هیچ تهمت و می گوید:—چیزی—می تواند پیش افتادن از درد خانواده او در حال حاضر به تحمل دو نفر که در اتاق بودند که بعد به او گفت. این Bidens خواهد بود آماده برای هر اتهامات او پرتاب راه خود را.

دوام هنجار از سیاست های انتخاباتی است که اگر نامزدان ریاست جمهوری’ کودکان نیست بزرگسالی رسیده آنها تقریبا خارج از محدوده. مغلوب ساختن پیشی جستن-بایدن مسابقه را ایجاد سناریو نادر در دهه های اخیر: یک جفت از نامزدها با برجسته فرزندان آنها از طرف دیگر می تواند به شدت هدف به طور خاص برای معاملات مالی خود را. خواسته یا ناخواسته کودکان رقم به بازیکنان برجسته در آنچه که مطمئنا در میان nastiest مبارزات در حافظه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن هدف روشن به نظر می رسد-قطع: خرد بایدن پسر. او صرف ماه spotlighting هانتر بایدن را به عنوان یک پرداخت می شود عضو هیئت مدیره انرژی اوکراین شرکت Burisma در طول پدرش تصدی به عنوان معاون رئیس جمهور راه اندازی یک زنجیره ای از حوادث که منجر به استیضاح و پس از آن تبرئه در سنا است. وی در گفتگو با فاکس نیوز را Sean Hannity هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که شکارچی معاملات “خواهد بود یک مسئله عمده در مبارزات انتخاباتی. من به ارمغان خواهد آورد که تا تمام وقت.”

چگونه بایدن ممکن است اقدام به هیچ وجه حل و فصل. او ساخته شده یک هویت به عنوان خوشگذران دایی که در انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود گرم و خیس خوردن در وان امریکا باید بعد از چهار عصب-jangling سال از مغلوب ساختن پیشی جستن. متفکر یک حذف حریف اعضای خانواده خدشه دار بایدن اطمینان بخش عمومی شخصیت. در هر صورت یکی از دستیاران او به من گفت که او معتقد است این اشتباه “برای حمله به مرد دیگری را بزرگ کند.”

اما که ممکن است خارج از کنترل است. بایدن خود را نیاز ندارد برای نوسان چماق; دیگران خوشحال به نظر می رسد به انجام آن. دموکراتیک فعالان در حال حاضر در حال فکر کردن از طریق راه به صفر در مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده, مالی, آیا بایدن شرکت می کند یا نه. آنها می خواهم به برجسته کردن راه آنها بر این باورند که خانواده سود از موقعیت رئيس جمهور. (مغلوب ساختن پیشی جستن تیم توصیف چنین اتهامات برسد.) رئیس جمهور قدیمی ترین پسران, دان جونیور و اریک هنوز اجرا خانواده واقعی املاک و کسب و کار. خواهر خود را Ivanka و شوهرش جارد کوشنر بودند ثروتمند و تجار قبل از پیوستن به دولت به عنوان ارشد کاخ سفید مشاوران و آنها به دست آورده ایم میلیون ها نفر در خصوصی درآمد پس از پدر خود گرفت دفتر, دولت, مالی, افشای اشکال نشان داده اند.

“هستند بسیاری از افراد دیگر درگیر در اینجا—بسیاری از دموکراتیک سازماندهی گروه ها و بازیکنان” جو لاکهارت رئیس جمهور سابق بیل کلینتون وزیر مطبوعات به من گفت. “کاخ سفید روشن ساخته است آنچه که آنها در حال رفتن به انجام. شما لازم نیست که به نگرانی در مورد ادب و نزاکت از آن است. این زنده ماندن است.”

هیچ کس مجبور به اجرای قدرتمند ترین موقعیت در جهان آزاد و در نتیجه خود را در معرض خانواده ها به صورت پیوسته بررسی. هنوز هم بسیاری از نامزدهای مخالف و بیش از خسارت های ناخواسته به فرزندان خود. رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش در نظر گرفته صرف نظر کردن از یک کمپین انتخاب مجدد در سال 1992 به فراغت پسرش نیل بود که توجه ناخواسته ناشی از دخالت خود را یک شکست خورده پس انداز و وام کسب و کار به عنوان بوش, شرح حال و تاریخ نگار جان میچام در او نوشت: 2015 کتاب سرنوشت و قدرت. در سال 1990 بوش دیکته شده در صوتی خاطرات که او “تعجب در قلب من از قلب با توجه به آنچه که اتفاق افتاده است برای نیل آیا من واقعا می خواهم به انجام این کار پس از من در خدمت این مدت است.” (در پایان بوش تصمیم گرفتند به اجرا را از دست داد به کلینتون.)

بایدن فکر می کردم سخت در مورد ورود 2020 نژاد با احتیاط از حملاتی که ممکن است کارگردانی در یک خانواده که در حال حاضر تجربه وحشتناک از دست دادن. یکی از دلایلی که او قلم 2016 انتخابات بود چرا که او تا به حال شده است عزاداری پسرش کمال اخیر مرگ و میر ناشی از سرطان و نمی باید زمان را به آماده سازی او گفت: توضیح تصمیم خود را در یک باغ گل رز ظاهر در کنار باراک اوباما در سال 2015. چهل سال قبل در سال 1972 بایدن از دست همسر و نوزاد دختر در یک تصادف.

بایدن نگرانی در مورد 2020 شد به سرعت متوجه شدم. Trumpworld ضامندار به هانتر بایدن به عنوان یک آسیب پذیری برای بهره برداری رسیده. یکی از افرادی که به رانندگی حملات: رئیس جمهور پسر. در ظاهر در Axios در HBO این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور گفت که او می خواهد به بحث هانتر بایدن و ارائه به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را اگر جوانتر بایدن همین نشان می دهد “که سود کردن که خدمات عمومی.” (رئیس جمهور است و معروف حاضر به افشای خود مالیات براده.)

به عنوان جو بایدن سمان وضعیت خود را به عنوان جبهه دموکراتیک-دونده در هفته های اخیر جمهوریخواهان کنترل سنا را تحقیقی ماشین آلات شروع به whir. حزب جمهوری خواه و سناتور ران جانسون از ویسکانسین و رئیس مجلس سنا امنیت داخلی و امور دولتی کمیته به خبرنگاران گفت: در مارس 4—یک روز پس از بایدن را فوق العاده چشمگیر سهشنبه پیروزی—که او برنامه ریزی شده برای قرار دادن یک گزارش محور در شکارچی کار برای Burisma.

“این پرسش که جو بایدن به اندازه کافی جواب داد:” جانسون گفت. “و اگر من یک دموکرات اولیه رای دهندگان من می خواهم می خواهم به این پرسش پاسخ رضایت بخش قبل از من بازیگران من رای نهایی.”

مقدار کمی از مغلوب ساختن پیشی جستن کودکان بیش از برخی از دموکرات ها را تحمل کند. این حزب ناتوان در اینجا; دموکراتها کنترل مجلس است که تحقیقی عضلانی خود را. اما آیا قانونگذاران را مجبور اشتها به استفاده از آن است که یک سوال باز است.

یک نقطه شروع لاکهارت پیشنهاد ممکن برای آمریکا به باز کردن یک پرس و جو به هزینه های هتل که سرویس مخفی می پردازد که عوامل اقامت در مغلوب ساختن پیشی جستن خواص. واشنگتن پست در گزارش هفته گذشته که مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت شارژ نرخ بالاتر از آن ادعا کرد که تمام مالیات دهندگان هزینه. این مقاله به نقل از اریک مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان کرد و گفت که سرویس مخفی صورتحساب “در هزینه.”

“حکم دو پسر به در آمده و بحث در مورد آن. و سپس هنگامی که در جلسه وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که شما می توانید بپرسید آنها” لاکهارت گفت. (مجلس نانسی پلوسی را نمی تواند نظر رسیده است.)

اولویت های ایالات متحده آمریکا بالا دموکراتیک super PAC برنامه به نزول پول را به تبلیغات اختصاص داده شده به معاملات کسب و کار از مغلوب ساختن پیشی جستن ، “من فکر نمی کنم هر گونه سوال وجود دارد که از آن خواهد شد برخی از رسانه های ما عملیات” پسر سیسیل را رئیس به من گفت.

یک کارت وحشی یکی از ثروتمندترین مردم جهان را. پس از خروج از مسابقه نیویورک مایکل بلومبرگ میلیاردر آغاز شده مستقل-هزینه پیشنهاد به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. بلومبرگ نشده است گذاشته خود صرف نظر دارد اما تیم خود را به نظر می رسد که نشان می دهد آن مایل به نمایش گذاشتن تهمت کودکان معاملات کسب و کار.

“اگر اوباما واقعا می خواهید را به یک موضوع از هانتر بایدن که بسیار پایین آویزان میوه که فکر نمی کنم دموکراتیک ترین رای دهندگان در مورد مراقبت به هر حال وجود دارد برای رفتن به یک scorched-earth پاسخ با هدف همه تهمت کودکان است که بر خلاف هر چیزی که آنها را تجربه کرده ام تا کنون در رسانه ها” تیموتی اوبراین یک بلومبرگ مشاور گفت: هفته گذشته در MSNBC.

مغلوب ساختن پیشی جستن-خانواده متحدان آنها می گویند نگران نیست. یک فرد نزدیک به همین جونیور به من گفت که به خصوص در کودکان در حال حاضر به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت—به نقطه که در آن آن را به عنوان اخبار در زمانی که رئیس جمهور به پسر ارشد می شود یک مجوز قانونی به شکار یک خرس گریزلی در آلاسکا است.

“آنچه آنها در حال رفتن به حمله ؟” کمپین مشاور به من گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای خانواده “موفق شد قبل از رئیس جمهور ، آن را بی ربط است.”

در این احتراق جو بایدن را در سکوت به نظر می رسد نسبتا عجیب و جالب. یکی از شگفتی چه مدت می توانید تاریخ و زمان آخرین. عمو جو بعد از همه خلق و خوی است. در یک رویداد در آیووا در اواخر سال گذشته یک مرد در مخاطبان به ارمغان آورد تا شکارچی اوکراین معاملات و متهم به معاون سابق رئیس جمهور “فروش دسترسی داشته باشید.”

“شما یک لعنت به دروغگو” بایدن جامعی.

جیل بایدن گفته اند ممکن است خانواده خود را می تواند جذب بازدید اما آیا او واقعا ایستادن در بحث مرحله با تهمت و گوش دادن به broadsides در برابر خود بازمانده و پسر بدون پاسخ در نوع ؟ نزاکت ممکن است محدودیت های آن است. “مغلوب ساختن پیشی جستن حذف کرده است guardrails از هر جنبه از مبارزه و حاکم” فیلیپ Reines سابق هیلاری کلینتون aide که بخشی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 بحث آماده سازی به من گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن کودکان گفت: باید “بازی منصفانه” به بایدن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>