هنگامی که از میانه های خود را یاد بگیرند درس?

جان Locher / AP تصاویر

دو عمده سیاست زمین از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 1972 روشن بود: فوری برای پایان دادن به جنگ ویتنام و فوری تضمینی حداقل درآمد برای همه آمریکایی ها است. جورج مک گاورن زد برای رئیس جمهور که سال اما پیشرفته ترین نامزد دموکرات ها در تاریخ اخیر را بسیار دور است. او رنج می برد دومین تار و مار برای حزب دموکرات در آمریکا کالج انتخاباتی تاریخچه.

وقت ریچارد نیکسون برنده 49 متحده و 520 انتخابات رای به شدت زخمی ارواح بی شماری جوان مترقی. و من فکر نمی کنم برخی از آنها تا کنون به طور کامل بهبود یافتند. “این یک نسل شکست” را به عنوان BuzzFeed‘s کاترین میلر نوشت.

برخی از این ’70s جوانان licked زخم های خود را در سال 1972 و انجام خود را مترقی سیاست زوزه برای چند دهه در تنهایی باد سیاسی. دیگر ’70s جوانان وصله خود را تا پس از McGovern افتضاح تبدیل به دور از سیاست های مترقی و با تبدیل حزب دموکرات دور از مترقی نامزدها پرورش عمیق بدبینی در مورد, بزرگ, تغییر ساختاری. در محراب از رونالد ریگان محافظه کار انقلاب برخی از ’70s, جوانان و ازدواج خود را به اعتدال و یا به محافظه کاری. این بود که اگر مترقی نامزد شده بود اول خود را دوست دارم و او تا به حال شکسته قلب خود را و آنها قول داد که هرگز به دیگری مترقی شانس در شکستن سیاسی خود را به قلب دوباره.

وزیر امور خارجه سابق و دموکرات نامزد ریاست جمهوری جان کری یکی از کسانی که ’70s جوانان که “عاشق” McGovern. هر دو نفر به شدت تزئین جانبازان که گل رز به برجسته سیاسی به عنوان ضد جنگ و طرفداران در اوایل 1970s. زمانی که McGovern درگذشت در سال 2012, کری او را به نام “صدای وضوح و اعتقاد در زمانی که امریکا به آن نیاز ترین.”

کری, تایید کرده است, سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن یک نامزد معتدل. آن را دشوار است به دقت اشاره کردن این نمایش که ممکن است تعریف یک نسیم رای دهندگان به دلیل خود شناسایی وزش رای دهندگان در سراسر ایدئولوژیک نقشه. آن را آسان تر است را به دقت متوسط دموکراتیک داوطلبان و مشاوران عملیاتی و صاحب نظران و اهدا کنندگان با بلندگوهای—و همه اولیه رای دهندگان مصرف و بازتولید خود صحبت امتیاز. میانه تمایل به توافق با ترقی خواهان در بحران بهداشت و درمان نابرابری و تغییرات آب و هوایی در حالی که دفاع تدریجی درمان است که در نظر آنها بیشتر سیاسی و یا از لحاظ اقتصادی قابل دوام. میانه رو تا حد زیادی خیاطی مبارزات به میانه و جمهوری خواه رای دهندگان آنها بر این باورند نگه داشتن کلید کاخ سفید است.

قبل از این سال حزبی آیووا, کری صحبت کرد و به یک گروه کوچک از ’70s جوانان در یک رستوران در Maquoketa, Iowa. او از آنها خواست تا درخواست خود را “عملی حس مشترک” چرا مترقی نامزدها نمی توانید برنده شوید. “اگر ما به عقب برویم به یک سال 1972 که من به یاد داشته باشید هنگامی که جورج مک گاورن ما بود نامزد,” او گفت: “ما از دست 49 متحده است.”

دوازده سال بعد حزب دموکرات را از دست داده 49 متحده هنگام وزش دموکرات نامزد سابق معاون رئیس جمهور Walter Mondale بیش از مترقی جسی جکسون. در سال 1984 Mondale از دست داد و پنج بیشتر آرا از McGovern—بدترین کالج انتخاباتی شکست دموکرات ها در تاریخ است. اما برای بسیاری از ’70s جوانان در حال حرکت به میانسالی برای بسیاری از سیاسی کودکان, ریزش در سال 1984 نمی تواند آنها را به سوال خود را در دکترین جدید از electable متوسط و unelectable مترقی است. آنها دوری مترقی جکسون دوباره در سال 1988 و از دست داده دوباره.

وزش دموکرات ها نیز از دست داد انتخابات ریاست جمهوری در سال 1980 2000 و 2004 و 2016. پس McGovern متوسط دموکرات باید از دست دادن رکورد در انتخابات ریاست جمهوری: شش ضرر و زیان به پنج برنده توسط جیمی کارتر و بیل کلینتون و باراک اوباما (که فرار مترقی اولیه کمپین از هیلاری کلینتون در سال 2008). اما این تاریخ را از دست داده است و در بحث از electability. آن است که اگر متوسط نامزد شکست نخورده. اگر آن را به عنوان آخرین بار یک دموکرات از دست داده بود که این حزب نامزد McGovern در سال 1972 است.

وزش دموکرات سرزنش مترقی نامزدها برای زیان, اما آنها نمی توانند به نظر می رسد به سرزنش متوسط نامزدها برای ضرر و زیان است. میانه نمی تواند به نظر می رسد به تأمل در تاریخی electability از نامزدهای خود را به عنوان آنها التماس ترقی خواهان به تأمل در تاریخی electability از نامزدهای خود را. میانه های تشخیص چگونه مترقی نامزدهای بیگانه برخی از رای دهندگان اما آنها نمی توانند به نظر می رسد به رسمیت شناختن چگونه کاندیدای میانه بیگانه برخی از رای دهندگان. میانه التماس ترقی خواهان به وزش نامزدها یک فرصت است اما آنها نمی توانند به نظر می رسد به مترقی نامزدها یک فرصت است.

وزش دموکرات ها همواره متناقض برای چند دهه. آنها شده اند به حق مهم از چشم انداز مترقی ریاست جمهوری نامزد: مترقی می تواند دور از رای دهندگان میانه رانندگی تا رای گیری نرخ در میان محافظه کاران و مخاطره گروههای شانس آمریکا در ولسوالی برگ برنده برنده در سال 2016. وزش دموکرات باید عرضrongfully حاضر به انتقاد از چشم انداز متوسط نامزد ریاست جمهوری: در حد متوسط می تواند بیگانه مترقی رای دهندگان به رای دادن نیست و یا رای گیری شخص ثالث درایو کردن رای گیری نرخ حزب کوچکتر و nonwhite پایه و موفق به پیروزی جوان یا لیبرال سفید طبقه کارگر نوسان رای دهندگان که چرخش از اوباما در سال 2012 به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. به عنوان یک پیشرو در یک مهمانی با یک نسیم است مانند بودن در یک تیم با کسی که می بیند همه را کمبود می کند و دیدن هر گونه از خود کمبود که همیشه طول می کشد اعتبار زمانی که او برنده و هرگز سرزنش می پذیرد که او از دست می دهد.

منتقد امتناع به خود نقد است غم انگیز انیگما میانه دموکرات: آن می تواند هزینه حزب دموکرات ترین متعاقب انتخابات ریاست جمهوری در حافظه اخیر است. وزش نسیم تا دموکرات ها را از دست داده اند انتخابات ریاست جمهوری دوباره و دوباره حتی به عنوان دکترین electable وزش برنده دموکراتیک مقدماتی دوباره و دوباره.

من نه تنها ترس متوسط دموکرات دست به مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر; من از ترس وزش دموکرات امتناع از قبول مقصر از دست دادن.

من ترس ها ریشه در چه دکترین electable متوسط به راحتی نتواند: این مهم اهمیت دیگر نوسان رای دهندگان در نوسانی انتخابات در قرن 21 است. سنتی سفید نوسان رای دهندگان نوسان بین رای گیری جمهوری خواه و دموکرات—تمام شود و پایان تمام وزش دموکرات. برخی از آمریکایی ها هرگز رای دادن. اما من نگرانی در مورد دیگر نوسان رای دهندگان که نوسانات بین دموکرات رای گیری و رای دادن نیست (و یا رای گیری شخص ثالث).

با وجود همه صحبت از 6 میلیون اوباما-به-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان برنده شدن در انتخابات برای مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر به اوباما رای دهندگان در سال 2012 چرخش به رای گیری نیست (4.4 میلیون دلار) یا رای دادن به شخص ثالث (2.3 میلیون نفر) در سال 2016. این نوسان دیگر رای دهندگان به احتمال زیاد به جوان و مردم رنگ—و به خصوص جوان بودند. امروز آنها به احتمال زیاد به نفع مترقی نامزدها. آنها به احتمال زیاد خاموش توسط کاندیدای میانه خاموش با پرونده معاون سابق شهردار مایکل بلومبرگ شهردار سابق پیت Buttigieg و سناتور ctq در مسائل مربوط به نژاد و جنسیت.

اگر دموکرات ها معرفی یک نسیم که از دست می دهد تعیین کننده توده جوان سیاه رای دهندگان در ماه نوامبر پس از آن من گمان می کنم بیشتر میانه رو خواهد نه سرزنش حزب انتخاب برای مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند. من شک دارم آنها را سرزنش کسانی که نوسان دیگر رای دهندگان که چرخش به رای گیری نیست.

اگر نامزد دموکرات مترقی که از دست می دهد تعیین کننده توده سفید نوسان رای دهندگان در ماه نوامبر پس از آن من گمان می کنم کسانی که در همان میانه را سرزنش حزب انتخاب برای مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند. من شک دارم آنها را سرزنش نیست کسانی که سفید نوسان رای دهندگان که چرخش به مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها را سرزنش مترقی نامزد برای تبدیل آنها نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها را بارها و بارها می گویند آنها هشدار داده ترقی خواهان از پخش 1972 اگر آنها نامزد دیگر McGovern در سال 2020 است.

“وارن خواهد بود لیبرال ترین نامزد از سال 1972 زمانی که جورج مک گاورن کردم احساساتی 37 درصد از آرا” نوشت: استیو چپمن شیکاگو تریبیون سرمقاله-عضو هیئت مدیره در ستون های اخیر در نامزد unelectability. این MSNBC میزبان کریس ماتیوز یک ’70s جوانی به تازگی استناد McGovern را تار و مار به توضیح دهد که چرا برنی ساندرز نمی توانید برنده شوید. حتی یک مشاور McGovern در سال 1972 مارشال Matz است سعی “زنگ خطر را به صدا” در مورد تاریخ خود را تکرار اگر دموکرات ها معرفی Sanders. “من معتقدم که سناتور سندرز بیش از حد لیبرال به شکست یک وقت رئیس جمهوری جمهوریخواه به خصوص رئیس جمهور کنونی با اقتصاد خوب و پشتوانه.”

هر دو نیکسون در سال 1972 و رونالد ریگان در سال 1984 شد با امتیازهای خوب اقتصاد و bankrolls. هر دو مترقی McGovern و متوسط Mondale از دست داد به شدت. اما در جایی که متوسط دموکرات صدایی زنگ مورد بلومبرگ یا بایدن یا Buttigieg یا Klobuchar بودن یکی دیگر از Mondale بودن بیش از حد متوسط به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن? اگر میانه رو می تواند بیرون کشیدن McGovern به هشدار در برابر مترقی نامزد پس چرا نمی تواند ترقی خواهان بیرون کشیدن Mondale به هشدار می دهند در برابر وزش نامزد?

برای دهه وزش دموکرات ها را بارها و بارها با استناد McGovern را تار و مار هر نوع مترقی به نظر می رسد در افق سیاسی. در سال های اخیر دموکراتیک مقدماتی, میانه هشدار داده اند ” هوارد دین در سال 2004 از باراک اوباما در سال 2008 و در حال حاضر از وارن و ساندرز به عنوان جدید McGoverns که نمی توانید برنده شوید.

چگونه این وزش دموکرات ها در حال اجرا خود را در electability در سال 2020 زمانی که متوسط دموکرات از دست داده و به ناروا در سال 2016 ؟ چگونه است electable متوسط هنگام تولد مرده است بسیاری از بار در سال های اخیر انتخابات ریاست جمهوری چیست ؟ ساده است: هنگامی که وزش دموکرات از دست دادن آنها مقصر همه چیز به جز حزب تصمیم به معرفی یک نسیم برای رئیس جمهور ایالات متحده است.

را پس از سال 2016 انتخابات. در خاطرات چه اتفاقی افتاد ؟ , کلینتون سرزنش FBI مدیر James Comey, Sanders, روسی فعالان جنسیتی سبز نامزد حزب جیل استین سفید, خشم رسانه های اعتبار از مغلوب ساختن پیشی جستن و ایمیل رسوایی و شجاعانه ، غیر قابل انکار است که همه این عوامل کمک به او را شکست. اما چیزی حتی اساسی تر شده است می تواند به تصمیم گیری فاکتور نسیم دموکرات نامزدی کلینتون بیش از Sanders. به جای سرزنش هر کس دیگری از جمله کلینتون شاید کسانی که دموکرات ها مسئول نامزدی او باید سرزنش خود.

اگر نقش ها معکوس شد, اکثر میانه تقریبا به طور قطع خواهد بود التماس ترقی خواهان به سرزنش خود. اگر ساندرز شده بود نامزد دریافت جایزه در سال 2016 و عوامل مشابه باعث شد تا شکست خود و سپس من گمان میانه رو خواهد بود برجسته همه این عوامل فقط به عنوان آنها را به برجسته کردن عوامل است که کمک به McGovern را از دست دادن در سال 1972 است. در آن سال او مواجه شده و نه تنها محبوب وقت و اقتصاد خوب اما یک “حقه های کثیف” واحد است که شکست را به واترگیت پیچیده به استراق سمع کمیته ملی حزب دموکرات مقر در واشنگتن شاید وحشتناک ترین, بسیاری از وزش دموکرات ها یا پیوست های قدیمی Lyndon B. Johnson متفقین در “دموکرات ها برای نیکسون” تلاش و یا به سادگی حاضر به ارائه حمایت عمومی است. نظر سنجی نشان داد McGovern دور پشت نیکسون به جز زمانی که زوج با سناتور تد کندی. اما کندی کاهش یافته است به اجرا با McGovern, آیا به عنوان پنج برجسته دیگر تعدیل می شود. McGovern تا به حال به حل و فصل سناتور توماس ایگلتون که صدمه دیده خود را در حال حاضر ضعیف اجرا مبارزات انتخاباتی. اگر میانه رو سرزنش می تواند ترقی خواهان برای کلینتون از دست دادن در سال 2016 و سپس ترقی خواهان می تواند سرزنش میانه برای مک گاورن را از دست دادن در سال 1972—و ترقی خواهان می تواند سرزنش میانه برای ساندرز از دست دادن در سال 2020 اگر میانه خودداری حمایت دوباره.

اگر McGovern فرار یک مبارزه خوب و در حال اجرا نیست در برابر اقتصاد خوب محبوب وقت و “حقه های کثیف” واحد پشت واترگیت اگر سناتور کندی اجرا کرده بود با او و متوسط دموکرات ها تا به حال در اطراف بسیج حزب خود نامزد و سپس McGovern شده اند که یک شانس مبارزه در برابر نیکسون در سال 1972 است. اما روشن است McGovern بود جلوتر از زمان خود; و شاید زمان, زمان مترقی نامزد است در حال حاضر. مغلوب ساختن پیشی جستن است منفور وقت. و شانس برنده برنده اکثریت رای دهندگان جوان و 18 درصد از رای دهندگان و 36 درصد از دموکرات ها—به عنوان نیکسون در سال 1972—باریک است. و به عنوان جمهوری جدید‘s جاشوا تپه یادداشت “با گذشت هر دهه, انواع رای دهندگان کشیده شده به McGovern 1972 مبارزات انتخاباتی تبدیل شده اند بزرگتر و سهم بیشتری از رای دهندگان آمریکایی در حالی که مسائل مربوط به دفاع و پشتیبانی توسط McGovern تبدیل شده اند بیشتر و بیشتر برجسته.”

اما این جوان رای دهندگان رای دهندگان این رنگ, این مترقی رای دهندگان در همه سنین و نژادها هنوز هم به رای دادن. و نیکسون حقه های کثیف بودند و بی اهمیت نسبت به همه دروغ و سرکوب رای دهندگان آمده از شدت وقف جالوت که نشسته بر تاج و تخت خود را بالاتر از قانون است. هر دو متوسط و مترقی دموکرات خواهد بود قادر به سرزنش یک بی بند و جالوت اگر آنها از دست دادن در ماه نوامبر برای منحرف کردن سرزنش از خود.

اما انیگما میانه دموکرات باید در پایان اگر حزب دموکرات امید برای نجات این ملت از مغلوب ساختن پیشی جستن. ترقی خواهان هم باید مایل به شرکت در خود نقد. اگر ساندرز یا وارن می شود, مهاجرت و از دست می دهد و سپس ترقی خواهان به سرزنش و نه سفید فوتبال که طرفه با مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر بلومبرگ یا بایدن می شود, مهاجرت و از دست می دهد و سپس میانه مقصر هستند نه هر جوان افرادی که رای ندادند.

مبارزات انتخاباتی داستان متوسط و مترقی دموکرات ها در سال 2020 است که داستان خود را بدست آورد. اما چرا آنها نمی تواند متحد در مشترک تمایل به حمایت از جناح دیگر نامزد? چرا آنها نمی تواند متحد در مشترک تمایل به نگاه در آینه اگر خود را نامزد از دست می دهد? چرا آنها نمی تواند متحد در تمایل مشترک به اعتراف زمانی که خود را نامزد unelectable? مترقی نامزد شد احتمالا unelectable در سال 1972 در برابر نیکسون. متوسط نامزدها احتمالا unelectable در سال 2020 در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

اگر تعدیل می شود نه می تواند حرکت گذشته خود را دکترین و تشخیص زمانی که خود را نامزد unelectable پس چگونه خواهد دموکرات ها تا کنون ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن? اگر دموکرات ها نمی توانند یاد بگیرند که به خود نقد و سپس چگونه آنها همیشه متفاوت تر از مغلوب ساختن پیشی جستن?

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>