هنگامی که شما حامله هستید و در طول یک بیماری همه گیر

راشل Levit رویز

در فوریه 27, من summited کوه کلیمانجارو و بلافاصله تا به حال از جان گذشته نیاز به ادرار. من باید شناخته شده و سپس چمباتمه در برف در کنار ثبت نام مارک اجلاس که من باردار بود. اما آن را تا پس از من تا به حال پایین آمدن از کوه خسته و حالت تهوع, که دو تا خطوط تایید آنچه که من امیدوار بود: من باردار بود.

من فکر کردم تصادفی کوهنوردی کلیمانجارو در سه ماهه اول خواهد بود بزرگترین بارداری داستان—یک مورد غیر منتظره شادی در مورد مهار قدرت من نمی دانستم که من تا به حال. سپس coronavirus وارد شده است.

در حال حاضر من اینجا هستم, هشت هفته و یک روز باردار در مستند در خانه من در بارسلونا و من امیدوار هستم که این کودک در حال رشد در رحم من که ساخته شده آن را به بالای کلیمانجارو زنده خواهد ماند بدترین عمومی-بهداشت بحران جهان دیده است در 100 سال است.

در دهه گذشته من تحت پوشش تحول سیاسی و جنگ و فجایع انسانی به عنوان یک روزنامه نگار—اخیرا با فولر پروژه. من آماده برای این شیوع و نهایی مستند مثل من در گذشته زمانی که من مشغول به کار در ترکیه و مصر و عراق و افغانستان. من و همسرم با هم قرار یک سری اضطراری برنامه. ما باید از جیبش پول نقد به اندازه کافی به آخرین ما برای هفته. ما نگردند تا در مواد غذایی و داروها نیاز داریم. ما در حال نظارت بر اخبار محلی برای به روز رسانی. ما ترک کفش راحت و گذرنامه های ما در مقابل سالن خانه ما فقط در مورد ما باید به سرعت ترک. ما پیچ درب در شب.

اسپانیا شده است در مستند برای یک هفته. حداقل 1,350 اند اینجا. و نزدیک به 25000 نفر تست مثبت برای coronavirus 1,612 از آنها در بخش مراقبت های ویژه. اسپانیا در حال حاضر چهارم-سخت ترین-آمار کشور در جهان پس از چین و ایتالیا و ایران و با وجود اسپانیا پیشرفته و مقرون به صرفه مراقبت از سلامت سیستم coronavirus می تواند به معنای فاجعه است.

پلیس اسپانیا در حال حاضر با اقتدار به سوال خوب و دستگیری مردم اگر آنها نمی, با رعایت دقیق مستند سفارشات. در بارسلونا گائودی را قوی Sagrada Família, به طور معمول پرتکاپو با مشتاق گردشگران است به طرز مرموزی خالی است. این شهر شنی بار شلوغ سواحل ترک کردند. خارج از فروشگاه های مواد غذایی, برخی از مکان های باز مردم بی سر و صدا صف لطف پذیرش دستکش های پلاستیکی دست توسط کارکنان. در داروخانه های محلی نیز هنوز باز داروساز دستان من شل و ول ماسک پارچه زمانی که من به او گفت من حامله بود. آنها تا به حال اجرا از ماسک های پزشکی روز پیش, و بهداشت حرفه ای به اندازه کافی ندارد. “قرار دادن یک قاعدگی پد داخل,” او گفت خندان به کمک فیلتر هوا.

من دیگر نمی تواند آزادانه راه رفتن من صبحگاهی (و یا به جای همه روزه بیماری) در پارک به دوران بارداری در کلاس های یوگا و یا گرفتن ناهار با doula یا یک دوست برای آرام کردن من نگران باردار ذهن است. هر چند دشوار است به مطمئن شوید که من سپاسگزار برای این اقدامات اضطراری اسپانیا اجرا کرده است. در حالی که من در غیر این صورت سالم به دنیا آمدم با نادر متابولیک بیماری به نام با زنجیره متوسط acyl-CoA دهیدروژناز, کمبود, که, کوتاه معنی است که بدن من در تلاش برای سوزاندن انرژی ذخیره شده برای بقا است. من زنده ماندن بیشتر در آخرین وعده غذایی و زندگی می کنند یک زندگی عادی. اما در بیماری, بدن من است به کار سخت تر به نگه دارید تا. اگر من بدن نمی تواند نگه دارید تا من می میرند. من MCAD همراه با بارداری, که بدان معنی است که من کمی ضعف سيستم ايمنی به احتمال زیاد من را در دسته پر خطر—هر چند تحقیقات بر روی بارداری و COVID-19 کمیاب است.

خود انزوای اجتماعی و فاصله را نجات. من اعتقاد دارم که آن را می تواند ذخیره معدن.

به تازگی من شده اند پیمایش از طریق Instagram و تعجب که چرا دوستان و آشنایان در ایالات متحده هنوز به احزاب lounging در آفتاب در استخرهای شلوغ و زندگی می کنند زندگی خود را به عنوان اگر coronavirus نمی مختل کردن آن. میلیون ها نفر از آمریکایی ها ممکن است نیاز به بستری شدن در بیمارستان با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و بیمارستان ها بعید است که به اندازه کافی تخت یا پنکه. ایالات متحده می تواند به زودی به دیدن عفونت سطح بالا را به عنوان کسانی که در ایتالیا, که در آن پزشکان صورت غیر ممکن است انتخاب تصمیم گیری آنها را نجات دهد چرا که آنها به سادگی نمی تواند همه آنها را ذخیره کنید.

روز دیگر به عنوان شوهر من و من نشسته در مطب دکتر مشتاقانه در انتظار من اول دوران بارداری اسکن من شنید یک وزیر صحبت کردن در تلفن با یک زن باردار بود که به نام کوره در رفته. او تا به حال تمام علائم COVID-19 و او نمی دانست چه باید بکنید. به متلاطم وزیر به او گفت نه به آمدن به بیمارستان به جای تماس با دولت coronavirus تدریس خصوصی در خانه. اما این خط شده است ضعف بیش از حد بسیاری از مردم در تماس هستند ، من بیت من لب برای جلوگیری از گریه به جای تلاش برای تمرکز فکر کودک من, ضربان قلب که من دعا به ما می شنوید چند دقیقه بعد. ما بود و من احساس کردم یک لحظه از امداد.

من به تنهایی در این تجربه است. در سراسر جهان زنان در حال مرور بارداری در دوران بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها نگران هستند. دسترسی به مراقبت های بهداشت باروری ممکن است محدود شود. آنها در حال زایمان در بیمارستان ها هستند که در مستند بسیاری از آنها را جدا از اعضای خانواده.

زمانی که من و شوهرم در مورد صحبت ما طرح اضطراری, من او را در آنچه که ما انجام می دهد اگر من سقط و یا نمی تواند راه برود و با جرم حمل و نقل و تاکسی محدود و سلامت سیستم های غرق شده است. “من می خواهم شما انجام,” او گفت:, matter-of-factly. فکر او را حمل به من از طریق پست های بازرسی برای رسیدن به ما متخصص, یک ساعت دور با پای پیاده و یا به استروژن است که شاید ترسناک ترین زندگی من است. این مرا به یاد داستان زنده ماندن من باید برن شاهد بیش از چند سال گذشته در حالی که پوشش چگونه جنگ و بحران های دیگر زنان را تحت تاثیر قرار.

من لذت بردن از لحظات کمی در حال حاضر—من آبیاری گیاهان در باغ ما در پچ کمی از خورشید تکان دادن به افراد مسن همسایه طبقه بالا به عنوان او بی سر و صدا آویزان, لباسشویی, کف زدن همراه موسیقی کاتالان همسایه ها در سراسر خیابان انفجار برای ما همه برای لذت بردن. من تنفس عمیق و تمرکز کمی جرقه از زندگی در حال رشد در درون من.

و سهم من از شادی من. که میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان خود جدا برای محافظت از خود و جوامع خود به تنهایی می تواند طاقت فرسا. به جای نگه داشتن بارداری من یک راز تا آرزو 12-علامت هفته زمانی که خطر سقط جنین به طرز چشمگیری افت (اما نمی ناپدید می شوند) من گفتن دوستان و خانواده و همکاران و حتی غریبه ها. در حال حاضر من به شما گفتن.

در میان نگرانی بیش از, بارداری, برنامه های امروز ظاهرا عزیزم من به اندازه یک تمشک) و بازرسی من دست انداز برای دیدن اینکه آیا آن را در حال رشد (آن را هنوز رتبهدهی نشده است, مهم نیست چقدر سخت من خیره در آن) I اتصال آنلاین با دیگر مادران به شود در اسپانیا و سراسر جهان است. چگونه ما به دکتر ؟ چرا من ولع مصرف توت فرنگی ؟ ما چگونه آرامش خود را حفظ? ما پدر و مادر قادر به بازدید قبل از نوزاد متولد شده است? بعد از آن ؟ چگونه می توانید از ما خرید کالسکه و بچه و onesies در طول یک مستند? چه اتفاقی می افتد به کودک اگر شوهر یا من تب بالا و یا بدتر هنوز, پنومونی?

هر شب اسپانیایی ها در سراسر کشور خود را به باز کردن پنجره های کف و گریه برای کشور سلامت کارگران که خطر زندگی خود را به صرفه جویی در زندگی می کند. من کف زدن و گریه بیش از حد. من تصور خودم در برخی از هفت ماه دیگر با خیال راحت از تولد یک نوزاد سالم, یکی از کسانی که سلامت کارگران ایستاده و با لبخند. من امیدوار هستم.


این مقاله یک همکاری بین اقیانوس اطلس و فولر پروژه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>