که در آن دولت است ؟

Aleksandar Dickov / Shutterstock / اطلس

کسب و کارهای کوچک در انتظار کمک از یک تقسیم کنگره روبرو هستند آخرالزمان. و آنها بدانم که آیا هر چیزی که دولت به اندازه کافی خواهد بود برای کمک به آنها را از طریق.

دفنه Kory بنیانگذار اینا جم معشوق منطقه خلیج کسب و کار کوچک است که باعث می شود مربا و درختچه ها و ترشی از تولید و رشد در 150 مایل از آن Emeryville ، کسب و کار است همه چیز در مورد پایداری دیده به من گفت که هر دو زیست محیطی و اقتصادی است. او اقدام به خرید تولید از محلی ارگانیک کشاورزان و حفظ آن برای کمک به مردم لذت بردن از اوج رسیده غذاهای فصلی در طول سال. و او نیست گسترش فراتر از کوچک او و پنج نفر پرسنل چرا که او نمی خواست به این نوع از خطر است.

“مردم حتی نمی در نظر گرفتن این ایده که وجود دارد یک اندازه و یک اندازه خوب است که همزیستی به کارگران و جامعه و منابع ما,” او به من گفت. “از آنجا که من نمی رشد من شده است قادر به ساخت که کوسن هایی که من در حال حاضر. فشار برای رشد جذب هر سرمایه ای که در دسترس است. این خطرناک است.”

با وجود آماده سازی دیده است که یکی از صدها نفر از هزاران نفر از کسب و کار کوچک صاحبان سراسر کشور مواجه ناپایدار. اینا هنوز عملیاتی: به عنوان یک کسب و کار مواد غذایی آن را معاف از منطقه خلیج را سخت پناهگاه در محل سفارش. اما فروش کاهش یافت تقریبا 33 درصد فقط در دو هفته و به احتمال زیاد به سقوط بیشتر است. یکی از دیده کارمندان در مرخصی با حقوق به دلیل “سلامت او بیشتر به خطر بیافتد بنابراین من نمی خواهم برای اضافه کردن هر گونه خطر برای او” دیده به من گفت. این شرکت در حال آماده سازی برای تعطیل برای برخی از ناشناختنی مقدار از زمان.

“من ساخته شده است یک بافر به کسب و کار” دیده به من گفت. “ما می توانیم نگه داشتن افراد شاغل برای کمی. اما اگر ما قادر به عقب بر گردیم به تولید هنگامی که ما واقعا کار مهم انجام دهید—هنگامی که تابستان برداشت می آید در اواسط ماه آوریل یا اوایل ماه مه—که می تواند یک چالش است که نمی خواهد شد بسیار آسان برای غلبه بر.” او گفت که این شرکت را یک بحران وجودی در عرض چند هفته.

اینا جم است که در واقع بهتر از بسیاری از کسب و کارهای کوچک: یک مطالعه اخیر توسط جی پی مورگان چیس موسسه نشان می دهد که تنها نیمی از آنها به اندازه کافی منابع در دست برای پوشش یک ماه عادی outflows از جمله هزینه ها مثل اجاره و آب و برق و حقوق و دستمزد. یک چهارم منابع برای پوشش فقط دو هفته است. هر روز که می گذرد از کشور کسب و کارهای کوچک لبه و نزدیک به عجز از پرداخت دیون قرار دادن ده ها میلیون شغل در معرض خطر است. غایب جدی و فوری دولت, اقدام بی حد و حصر تعداد در غیر این صورت دوام کسب و کار با شکست مواجه خواهد شد: رستوران ها, میله, استودیو یوگا مشاوره, سالن سازندگان اسباب بازی مصنوعی-هوش start-ups, clothiers, طراحی, شرکت, کتابفروشیها, و بله, تولید chutneys و ترشی و مربا.

که بدتر از رکود اقتصادی است که در حال حاضر گیج کشور تداوم و تقویت آن گذاشته و کارگران کاهش در هزینه و از شکم به بالا شرکت سفارش کالا و عرضه کالا به شرکت های دیگر. آن را نیز یک فاجعه است. بسیاری از این کشور دوست داشتنی کسب و کار آنهایی است که به محله های شخصیت را به یک غیر ضروری پایان. بسیاری از این کشور مهم ترین شرکت های, آنهایی که مختل امتیازهای و تولید رشد می میرند بیش از حد.

دولت با داشتن هرگز در مواجهه با بیماری های همه گیر رکود اقتصادی مثل این یکی حداقل نه در دوران مدرن دارای چند اگر هر گونه آماده ابزار برای مقابله با بحران. کوچک کسب و کار دولت را تحت فشار قرار دادند آن فاجعه-برنامه وام ارائه تا 2 میلیون دلار در یک 3.75 درصد نرخ بهره, اما بسیاری از شرکت های واجد شرایط نیست. صدها نفر از هزاران نفر از آنها ممکن است سقوط قبل از هر SBA کمک می رسد. و نه SBA باید نیروی انسانی یا منابع برای کمک به همه کسب و کار است که ممکن است نیاز به وام.

در حال حاضر اعضای کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال تلاش برای کشف کردن راه برای کمک به این مرد کوچک به عنوان آنها با عجله به قید وثیقه از تعداد زیادی از بچه ها بیش از حد. جمهوری خواهان مجلس سنا و وزارت خزانه داری باید کار می کرد یک “وقفه-برنامه وام” به ارزش تا $350 میلیارد. این برنامه خواهد ارائه وام تا 10 میلیون دلار به شرکت هایی که حفظ کارکنان خود کتاب. وام خواهد بود ببخشند اگر کسب و کار کاهش به آتش کارگران و یا استخدام به آنهایی که آنها در حال حاضر اجازه دهید بروید. “کسب و کارهای کوچک موفق در همه زمان ها و در رکود آنها موفق تر اغلب می گوید:” گلن هوبارد سابق اقتصادی رسمی در دولت جورج دبلیو بوش که با کمک اعضای جمهوری خواه کنگره پیش نویس این طرح در حال بحث است. “است که یک سیاست خاص نگرانی دیگر از زمانی که شما تقاضا مشکلات در طول رکود اقتصادی است. اما در اینجا آن را یک شوک تقاضا. این دلیل است که ما گفتن آنها را به خطر بیاندازد. وجود دارد هیچ خطر اخلاقی. بنابراین ما باید سعی کنید به نگه داشتن اقتصاد به عنوان طبیعی به عنوان ما می توانید برای زمانی که همه چیز شروع به بالا.”

اما دیگر کارشناسان سیاست نگران است که کنگره در حال مبارزه با جنگ گذشته. بسیاری از کسب و کار در حال حاضر ورشکسته در حال حاضر تعطیل و در حال حاضر از دست رفته کارکنان خود را. “شما در حال گرفتن مقدار زیادی از شرکت های تحت بدترین نقطه وجود این تنش های فوق العاده ای به معنای واقعی کلمه دولت گفتن آنها را تعطیل و شما به تساوی دست خود را هنگامی که آن را می آید به کارگران خود می گوید:” آدم Ozimek اقتصاددان ارشد در پلت فرم مستقل Upwork. “که نمی تواند خوب باشد.”

آن بهتر خواهد بود Ozimek به من گفت به گسترش بیکاری-بیمه سیستم برای مراقبت از کارگران و دولت تضمین بلند مدت صفر-نرخ بهره وام به کسب و کارهای کوچک با سه ماه مهلت قبل از پرداخت شروع می شود. شرکت ها کار می کنند با موجود خود را وام دهندگان و یا هر موسسه مالی ساخته شده حس به آنها Ozimek گفت: به جای رفتن را از طریق یک سازمان دولتی.

برای او بخشی Kory گفت که او ترجیح می دهند دستمزد یارانه ها: دولت خواهد پرداخت کارکنان به طور مستقیم به عنوان برخی از دولت های اروپایی انجام می دهند و به عنوان اتفاق افتاده در یک شکل محدود در گذشته رکود اقتصادی آمریکا. (شما احتمالا شنیده ام هرگز از کمک های موقت به خانواده های نیازمند صندوق اضطراری بود اما مسلما تنها موثر ترین countercyclical برنامه های مستقر در طول رکود اقتصادی ، آن را به فدرال دلار به دولت برای یارانه-اشتغال و تولید کار برای 260,000 افراد کم درآمد است.)

در این سناریو اینا می تواند در جلوگیری از اخراج Kory گفت: مالی بخشش و عاطفی یکی بیش از حد. “که راه ما کارکنان مجبور به ترک سیستم ما و رفتن به ناشناخته بیکاری-بیمه سیستم. برخی از افراد احساس اعتماد به نفس استفاده برای کسانی که همه چیز. اشکال دمدمی مزاجی افراد است. این که ساده است,” او گفت:. “من نمی خواهم کارکنان برای از بین برود. من می خواهم آنها را به همکاری با ما برای همیشه لطفا برای. قادر به حفظ این رابطه و نه یک اختلال است که—که خواهد بود که بهترین چیز است.”

و شاید اساسا این اقتصاددانان امانوئل سائز و گابریل Zucman شناخته شده برای کار پیشگام خود را در پناهگاه های مالیاتی و ثروت و نابرابری درآمد و ثروت مالیات—پیشنهاد کرده اند که دولت در عمل به عنوان یک خریدار از آخرین راه حل جایگزین کسب و کار است که شرکت از دست داده اند. “کسب و کار در مستند خواهد گزارش ماهانه خود لازم هزینه های تعمیر و نگهداری و دریافت پرداخت از دولت” آنها بنویسید. “مقدار نیازی به دقیق; تایید و اصلاح می گیرد هنگامی که این مستند به پایان رسیده است. هر گونه بیش از حد دولت پرداخت می تواند تبدیل به یک وام بدون بهره است که می تواند جبران بیش از چندین سال است.”

همه از این ایده ارائه حداقل برخی از امید برای این کشور به شرکت های کوچک به خصوص زوج با پول نقد محرک به احتمال زیاد رفتن به میلیون ها نفر از خانواده های آمریکایی در چند هفته. خطر این است که هیچ یک از این گزینه های نجات خواهد رسید به زودی به اندازه کافی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>