که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر خود را از دست داد جنگ در رای گیری از طریق پست

آلیشیا Tatone

منn ایالات متحده است که به احتمال زیاد تصمیم 2020 انتخابات ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر خود را از دست داده به تازگی اعلام کرد جنگ علیه رای گیری از طریق پست.

تمام شش نوسان متحده که هر دو طرف را به عنوان محتمل ترین نقاط اوج اجازه می دهد تا ساکنان خود را به رای دادن از طریق پست به هر دلیلی وجود دارد عملا هیچ فرصتی است که هر یک از آنها خواهد retrench خود قوانین موجود این سال است. که بدان معنی است که این مقدار نسبت ناروا شدت ساختار قانونی در محل به صورت یک پست رای گیری موج در آن قاطع آمده است: فلوریدا و کارولینای شمالی و آریزونا در کمربند خورشید و میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین در زنگ کمربند.

چنین افزایش “است که به اتفاق می افتد” در کشورهای در سراسر کشور در این سال می گوید, وندی وایزر ایالت مدیر دموکراسی برنامه در Brennan Center for Justice. “رئیس جمهور نمی تواند جلوگیری از آن را از اتفاق می افتد خود را از اعتراضات را به وجود آورده. رای دهندگان در حال رفتن به را انتخاب کنید که گزینه های قضایی در حال رفتن به نیاز به این گزینه به طور گسترده ای در دسترس به منظور حفاظت از سلامت عمومی و اداره خود انتخابات است.”

این بدان معنا نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن جدید جنگهای صلیبی اثر داشته باشد. آن را تا کنون سفت جمهوری خواه مخالفت با برنامه ریزی برای پیشبرد گسترش mail-رای گیری دسترسی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. کسانی که طرح شامل تماس از دموکرات ها و انتخابات-قانون اصلاح طلبان به پیشگیرانه ایمیل همه رای دهندگان واجد شرایط رای به عنوان پنج کشور را در حال حاضر و یا نیاز به همه کشورها اجازه می دهد تا ساکنان خود را به رای گیری غایب به هر دلیلی. در 28 متحده که در حال حاضر اجازه می دهد این “بهانه” غایب انتخابات, مبارزات حزبی هستند ولی بلندی بیش از اینکه به روند رای گیری آسان تر است.

اما کارشناسان در میزان مشارکت و پست الکترونیکی رای گیری پیش بینی است که با این حال این دعوا بازی کردن سهم از آمریکایی ها که بازیگران برگه از طریق پست در ماه نوامبر ممکن است تقریبا دو برابر از قبلی انتخابات ریاست جمهوری کمتر از یک چهارم در سال 2016 به حدود نصف این سال است. Jocelyn بنسون, میشیگان, وزیر امور خارجه و یک دموکرات با بیان یک اجماع گسترده در میان مقامات محلی هنگامی که او به من گفت: “ما قطعا مردم با رای گیری از طریق پست تر از همیشه قبل از در دولت ما.”

این تغییر را ایجاد کنید عظیم چالش های لجستیکی به خصوص در کشورهای که در آن تعداد نسبتا کمی از مردم در طول تاریخ با استفاده از این گزینه است. اما بر خلاف رئیس جمهور هشدار شواهد حاکی از آن است که بعید است به ارائه یک مزیت برای هر دو طرف است. با استفاده از داده های بزرگ پس از انتخابات نظرسنجی شناخته شده به عنوان تعاونی کنگره, انتخابات نظرسنجی موسسه تکنولوژی ماساچوست سیاسی دانشمند چارلز استوارت پیدا کردم که تقریبا همان سهم خواهان و دموکرات ها رای دادند از طریق پست در سال 2016.

“هنگامی که شما یک سیستم از انتخابات است که روش های متعدد است که توسط آن مردم می توانند با رای دادن به ایمیل در شخص اولیه رای گیری یا انتخابات روز—پست های رای تمایل به ترین جمهوری خواه از این گروه می گوید:” مایکل مک دونالد یک دانشگاه فلوریدا دانشمند علوم سیاسی است که دارای تخصص در مشارکت.

Tخود را در اواسط همه گیر بحث در مورد رای گیری از طریق پست است گل آلود چون تهمت شده است بنابراین مشخص نیست دقیقا چه فرم او به اشیاء. همه ایالت ها اجازه می دهد یکی از سه نوع.

پنج کشور کوچکترین گروه در حال “تمام پست” آمده است: Washington, اورگان, کلرادو, یوتا و با شروع این سال هاوایی. وجود دارد, همه رای دهندگان واجد شرایط هستند از طریق پست رای گیری به خانه خود را. (کالیفرنیا اجازه می دهد تا آن استان ها به استفاده از چنین سیستم اما هنوز اعمال آن در سطح ایالت.) این کشورها حفظ برخی از حضوری گزینه های در روز انتخابات اما در کسانی که با استفاده از این سیستم در سال 2018 حداقل 90 درصد از رای دهندگان در نظرسنجی رای گیری از طریق پست.

بزرگترین گروه 28 متحده اجازه می دهد که برای “هیچ بهانه ای” و یا “هیچ تقصیر” پست الکترونیکی انتخابات. این روش هنوز هم می افزاید: یک مانع: رای دهندگان باید مثبت درخواست رای گیری. اما برخی کشورها در این گروه مانند آریزونا فراموش ساکنان اجازه می دهد برای پیوستن به یک لیست است که به طور خودکار دریافت رای غیابی برای هر انتخابات.

نهایی, گروه, 17 متحده اجازه می دهد تا رای دهندگان برای به دست آوردن یک پست رای گیری فقط برای علت است. با توجه به پایگاه داده نگهداری می شود, کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی واجد شرایط باعث می شود عبارتند از: سن (حدود نیمی از ایالت ها اجازه می دهد رای دهندگان مسن تر برای به دست آوردن پست الکترونیکی-در برگه های رای در صورت درخواست) و تحصیل در خارج از خانه شهرستان (همچنین یک دلیل موجه در حدود نیمی از متحده). تمام 17 همچنین اجازه می دهد تا ساکنان به درخواست پست الکترونیکی رای گیری به دلیل بیماری یا از کار افتادگی یک ماده است که می تواند اجازه می دهد برای دسترسی گسترده تر این سقوط. اما آن را نیز می تواند سریع و گسترده حقوقی دعوا اگر انتخابات مقاومت در برابر تفسیر مقررات از جمله شامل شیوع کروناویروس.

هیچ یک از این پنج تمام-mail متحده (یا کالیفرنیا) انتظار می رود که در آینده مسابقه بین تهمت و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن هر چند تهمت مبارزات انتخاباتی دور نگه می دارد امید از رقابت کلرادو. از 17 متحده که نیاز به رای دهندگان برای توجیه یک غایب رای گیری تنها نیوهمپشایر و تگزاس مناسب می تواند این دسته از بالقوه رقابتی متحده در انتخابات ریاست جمهوری سابق هنوز هم به وضوح خم به سمت دموکرات ها در حالی که جمهوری خواهان باقی می ماند و مورد علاقه در دومی است.

واقعا کلید متحده برای نوامبر همه سقوط به میانه دسته اجازه می دهد بدون هیچ بهانه ای پست الکترونیکی انتخابات. آنها نه تنها شامل شش در بالا اشاره شد اما حتی یک ردیف دوم احتمالا رقابتی متحده مانند آیووا گرجستان و اوهایو (که دموکرات ها ممکن است سعی کنید به مسابقه با کوچکتر شانس موفقیت) و مینه سوتا, نوادا و نیومکزیکو (که مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم امیدوار است در طولانی شانس برای مسابقه).

کل بحث بر سر رای دهندگان دسترسی به این سقوط احتمالا بسیار متفاوت و بدون, بزرگ اخیر تغییرات به قانون در دو تا از مهم ترین نوسان متحده: میشیگان و پنسیلوانیا است. هر دو کشور استفاده نیاز به رای دهندگان به یک بهانه ای برای درخواست پست الکترونیکی رای گیری. در ماه نوامبر هر دو استفاده خواهد شد و هیچ بهانه ای رای-با-سیستم پست الکترونیکی برای اولین بار در یک انتخابات عمومی ،

طنز در رئیس جمهور جدید تهاجمی است که در بسیاری از بدون هیچ بهانه متحده خواهان در طول تاریخ رشد دموکرات ها در سازماندهی حامیان آنها به ویژه سفید رای دهندگان به رای دادن از طریق پست. در آریزونا به عنوان مثال جمهوری خواهان تعداد دموکرات ها در حالت رول از رای دهندگان که امضا کرده اند تا به طور خودکار دریافت یک پست الکترونیکی رای گیری. Arizonans بیش از 50 محافظه کار-با تکیه به بلوک نیز به طور قابل توجهی تعداد کسانی که زیر 40. رای گیری از طریق پست وجود دارد به طور سنتی به “جمهوری مزیت” چارلز کولین جانباز ایران مشاور در امور خارجه به من گفت. “این یک برنامه ما با گذشت زمان کامل این دلیل که ما تعقیب آن است و ما از آن ساخته شده اتفاق می افتد.” همان درست است در فلوریدا.

فعالان در هر دو طرف می گویند دموکرات ها را تنگ شکاف با جمهوری خواهان از باراک اوباما ترویج رای گیری توسط پست الکترونیکی خود را در دو انتخابات ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی. برای مثال مسلح با هیچ بهانه قانون در پنسیلوانیا دولت حزب دموکرات است “عطف کل ما سازماندهی تلاش به تشویق مردم به رای دادن از طریق پست می گوید:” برندان ولش حزب مدیر ارتباطات. “این بسیار روشن است که این امن ترین راه برای مردم را به رای دادن در این شرایط است.”

اما به طور کلی دموکرات ها باید اولویت بندی در شخص اولیه رای گیری به جای پست الکترونیکی انتخابات مانند سنتی “روح به پای صندوق های رای” هل آفریقایی در کلیساهای آمریکا از دوشنبه قبل از روز انتخابات. ست موریس رای دهندگان-حفاظت از مدیر کارولینای شمالی حزب دموکرات به من گفت دموکرات ها وجود دارد مصمم به حفظ این شیوه. آنها به دنبال تغییر کامل به رای گیری از طریق پست در پاسخ به شیوع بیماری است.

“ما واقعا نمی خواهید که به اتفاق می افتد,” او گفت:. “به ویژه در جوامع مردم به رای و به آنها اعتماد که مراحل زیادی است. در کشورهایی که رفته اند به جهانی رای توسط ایمیل آنها را در زمان سال … و من فکر نمی کنم هر کسی در اینجا می خواهد به انجام این کار است.”

Congressional دموکرات می خواهید به مجموعه ای از قوانین ملی برای ریاست جمهوری—به تمام کشورهای نیاز به هر دو اجازه هیچ بهانه ای رای گیری غایب و یا پست الکترونیکی رای گیری به هر واجد شرایط رای دهنده اگر ملی بهداشت و درمان اضطراری اعلام شده است نزدیک به روز انتخابات. اما با توجه به این که چنین قانون عملا هیچ شانسی برای پاکسازی و کری—بسیار کمتر برنده تهمت امضا—حزبی جنگ به آمده بازی خواهد کرد در درجه اول در ایالات متحده و دادگاه. نشانه های اولیه نشان می دهد که این مبارزه گشوده خواهد شد همراه سه گسترده جبهه.

اول مقدم است دربارهی اینکه آیا متحده باید گسترش دسترسی به پست الکترونیکی رای گیری در همه. در کشورهای که نیاز به یک توجیه برای رای گیری غایب دموکرات ها می تواند فشار دهید اجازه می دهد تا هیچ بهانه ای برای دسترسی به پست الکترونیکی رای گیری. و در ایالات متحده است که در حال حاضر اجازه هیچ بهانه ای رای گیری غایب طرفداران اصلاحات مانند Weiser انتظار می رود بسیاری از مقامات به مدافع برای پستی همه رای دهندگان رای گیری حذف در مرحله میانی نیاز به رای دهندگان به درخواست یکی. در اوایل این هفته, مینه سوتا, دموکراتیک, وزیر امور خارجه, Steve سیمون پیشنهاد یک مرحله است. بنسون سیمون همتای در میشیگان به من گفت که بسیاری از ایالت ها ممکن است در نهایت نتیجه گیری کرد که این امن ترین راه برای انجام اواسط همه گیر انتخابات.

“نهایی بهره وری—اگر شما باید زیرساخت های آن را پشتیبانی می کند و شما باید رای دهندگان خواهد شد و تقاضا در پشت آن است—از بین بردن درخواست و توانمندسازی شهروندان برای فقط خود را دریافت رای گیری بر اساس ثبت نام,” او گفت:. بنسون اذعان کرد که “آن را برخی از زمان برای رای دهندگان را برای دریافت وجود دارد” به خصوص “اگر شما رهبران سوال حرمت روند.” اما او افزود: “من فکر می کنم در این لحظه منحصر به فرد در تمام [گزینه] باید در نظر گرفته شود و در جدول به منظور مطمئن شوید که رای دهندگان را شنیده است در ماه نوامبر است.”

تعداد کمی از فرمانداران جمهوریخواه مانند اوهایو مایک DeWine ممکن است دنبال خودکار ایمیل رای گیری برای انتخابات عمومی اما بسیاری از—اگر نه همه—به احتمال زیاد مشکوک. فلوریدا مثلا “همواره جلوتر از منحنی در رای گیری-توسط-mail روند و ما در حال حاضر بسیار بالا استفاده می گوید:” ایران با مشاور براد Herold یک مدیر اجرایی پیشین است که دولت حزب جمهوری خواه. “من فکر نمی کنم وجود دارد رفتن به تماس های گسترده برای دولت به انجام بیش از ما در حال حاضر انجام می دهند”

در کشورهای دموکراتیک با فرمانداران جمهوری خواهان هستند به احتمال زیاد به شدت مخالف هر گونه تلاش برای حرکت به یک سیستم پست الکترونیکی به خصوص اگر فرمانداران سعی کنید به استفاده از دستور اجرایی در بهداشت عمومی زمینه. مینه سوتا حزب جمهوری خواه رئیس جنیفر Carnahan, پاسخ به همه ایمیل پیشنهاد وجود دارد بلافاصله اعلام, “آخرالزمان فرا رسیده است.” طرح “به سادگی یک مسیر به سرقت انتخابات در مینه سوتا در این سال” او به من گفت این هفته است.

وایزر ایالت به من گفت که یک مقدماتی برنان مرکز بررسی قوانین ایالتی نشان می دهد که اکثر فرمانداران “باید گسترده اورژانس قدرت” است که اجازه آنها را به اعمال “این نوع تغییرات است.” اما جمهوری خواهان بعید است که به توافق برسند و خواهد بود مطمئن برای مبارزه با چنین اظهارات در دادگاه های ایالتی. (اگر موارد به دیوان عالی ایالات متحده همان پنج عربستان منصوب قضات که مانع ویسکانسین تلاش برای گسترش پست الکترونیکی رای گیری اولیه آن در این هفته می تواند در نهایت رای به بلوک کشورهای دیگر’ حرکت بیش از حد.) سازش برخی از ایالت ها می تواند اعتصاب ارسال به تمام رای دهندگان اطلاع یادآوری آنها را که آنها می توانند برای درخواست رای گیری غایب; اوهایو بود که به صورت اولیه آن در اواخر این ماه و آریزونا است که بحث در مورد این رویکرد پیش از انتخابات عمومی ،

دوم مقابل تعارض خواهد بود بیش از این گسترده قوانین اطراف آرا-توسط-mail روند حتی در ایالات متحده با هیچ بهانه ای رای گیری غایب. “جزئیات مهم یک تن در سطح دولت می گوید:” فیل Keisling سابق دموکرات از ایالت اورگان و صندلی ملی رای دادن در صفحه اصلی موسسه یک گروه مدافع.

حزبی درگیری فوران می تواند بیش از دقیقا چگونه شهروندان می توانند درخواست غیابی (بسیاری از اجازه نمی دهد آنها را به انجام این کار آنلاین); آیا دولت خواهد پرداخت هزینه برای بازگشت به انتخابات (میشیگان و فلوریدا و پنسیلوانیا در میان کسانی که نمی); و اینکه آیا میان شیوع متحده باید هنوز هم نیاز به رای دهندگان برای به دست آوردن شاهد امضا قبل از ارسال رای خود را (به عنوان کارولینای شمالی و ویسکانسین در میان دیگران انجام دهید). “احتمالا … دهها هزار نفر از مردم خواهد شد که مشکل گرفتن آن شاهد” موریس گفت.

انگیز ترین موضوع خواهد بود که استانداردهای مورد استفاده برای قاضی که رای رد به خصوص در زمینههایی که رای دهندگان را امضا نمی کند, سوابق بازی در فایل.

Daniel A. Smith, یک دانشگاه فلوریدا دانشمند علوم سیاسی پیدا کرده است که ایمیل رای که دولت از افراد جوان و اقلیت ها را رد کرد و در نرخ بالاتر از آن از مردم و رای دهندگان سفید—پویا که دارای مزایای آشکار برای جمهوری خواهان. در برخی از ایالت Weiser, اشاره, انتخابات تعیین اینکه آیا برای قبول یک رای گیری می توانید بر روی صفحه نمایش خود را با سن و حزبی وابستگی از رای دهندگان آنها ارزیابی هستند. استوارت به من گفت که او پیش بینی می کند “بسیاری از دادخواهی در مورد رد غیابی.”

سوم جبهه جنگ است که کارشناسان پیش بینی است نه ایدئولوژیک اما لجستیکی: آیا متحده به اندازه کافی پول و کارکنان برای رسیدگی به افزایش تقاضا است. حتی بدون بهانه متحده متفاوت است فوق العاده در استفاده از پست الکترونیکی انتخابات. در ایالت آریزونا در حدود سه چهارم از آرا به بازیگران از طریق پست. در میشیگان و مینه سوتا آن را در حدود یک چهارم. دیگر هیچ بهانه متحده تعداد به مراتب پایین تر: شش درصد و یا کمتر از آرا در سال 2018 شد و بازیگران از طریق پست در مریلند ایالت کارولینای شمالی و گرجستان است.

این هفته اولیه انتخابات در ویسکانسین است که هیچ بهانه ای ایمیل, انتخابات, پیش نمایش هرج و مرج است که می تواند در آینده. در هر دو 2016 و 2018 فقط در حدود 5 درصد از دولت رای ریخته شد توسط ایمیل. نهایی آمار و ارقام نیست و در عین حال در دسترس, اما نتایج اولیه ترک شکی نیست که در میان گسترده نگرانی های سلامت, پست, رای گیری برای اختصاص یک اکثریت قابل توجهی از کل اولیه رای دادن. که تقاضا ضعف دولت سیستم—به نقطه ای که هزاران نفر از رای دهندگان ظاهرا خود را دریافت برگه های رای تا زمانی که خیلی دیر شده بود به آنها بازگشت. (دیوان عالی ایالات متحده در اواخر-در-بازی حاکم لازم است که تمام برگه های رای بود شهریور روز انتخابات.)

متحده “در حال رفتن به قادر به مدیریت فقط درخواست جمعی که در حال رفتن به در آمده و سپس عظیم برگه های رای که در حال رفتن به آن ارسال شود را” مک دونالد می گوید. “این رفتن به یک ظرف غذا. ویسکانسین قناری در معدن زغال سنگ. در ماه نوامبر ما در حال رفتن به یک گله کل مرده قناری.”

مک دونالد و دیگر کارشناسان می گویند که برای رسیدگی به افزایش حجم کار—منعکس شده در همه چیز از تعداد آراء حالت چاپ به تعداد کارگران آن نیاز به نقد و بررسی آنها—متحده خواهد شد نیاز به یک مقدار زیادی بیش از 400 میلیون دلار در کنگره در حال حاضر اختصاص به گسترش دسترسی داشته باشید.

و او اضافه کرد: جمهوری خواهان مقاوم به افزایش بودجه و یا اصلاحات دیگر می تواند بیش از حد باهوش و نیم. هیچ مدرکی وجود ندارد که که پایه خود را که شامل تعداد بیشتری از رای دهندگان سفید با تحصیلات کمتر خواهد شد و به راحتی حرکت پیچیده رای-توسط-mail روند. “من فکر می کنم جمهوری خواهان می تواند overthink و این که آنها می تواند خود صدمه می آیند نوامبر” او به من گفت. “من امیدوارم که آنها می آیند در اطراف و درک خود را از رای دهندگان در معرض خطر هستند تا آنجا که دموکراتها هستند.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesfruit party oynaKamagrabuy stripe accounteskort kızlar kadıköyinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelermoto kuryeBağlama büyüsü