که در آن خواهد 42 ساله کارفرمایی تام بردی زمین ؟ The Buccaneers هستند مورد علاقه

تام بردی روشن ساخته است به جهان سه شنبه که او را ترک جدید انگلستان پس از دو دهه سه لیگ MVPs و شش سوپر باول حلقه.Left unsaid: که در آن او به رهبری است.

در اینجا نگاهی به پنج تیم که باید در 42 سال تماس گیرنده سیگنال (ذکر شده توسط بهترین شانس فرود او با توجه به BetOnline):

خلیج تمپا (2/3)

The Buccaneers روشن جلو دونده باید مقدار زیادی از فضای کلاه حقوق و دستمزد. آنها دو پویا گیرنده های مایک ایوانز و کریس گادوین و همچنین دو قادر به تنگ می رسد کامرون Brate و O. J. Howard. و مربی بروس Arians کار کرده با Peyton منینگ بن Roethlisberger و Carson Palmer ایجاد شهرت به عنوان یک QB نجوا کن. اما خود جرم اماکن تاکید بر هل دادن توپ به پایین میشه.

لس آنجلس شارژر (3/2)

شارژر نقل مکان کرد از فیلیپ رودخانه ها و در حال رفتن به استادیوم جدید با قوچ در اینگلوود کالیفرنیا. آنها نیاز به یک چلپ چلوپ بزرگ به منظور فروش صندلی. L. A ممکن است جذاب ترین مجموعه از مهارت های بازیکنان تیم رقابت برای بردی. Keenan آلن و مایک ویلیامز هر یک از صدر تا 1000 متری دریافت در حالی که آستین Ekeler یکی از متنوع تر در حال اجرا پشت در لیگ.

سان فرانسیسکو (8/1)

پیوستن به 49ers خواهد بود برای بازگشت به خانه بردی که در منطقه خلیج و در حضور و غیاب در شمعدان پارک برای “گرفتن” است که منجر به Niners’ اولین سوپر باول عنوان در ماه ژانویه سال 1982. اما به نظر می رسد مانند یک شوت با بردی سابق پشتیبان جیمی Garoppolo تثبیت شده به عنوان استارتر. مربی Kyle Shanahan ممکن است و به طور کلی مدیر جان لینچ بعید است که برای رد گم کردن به نشانه راه حل کوتاه مدت است.

میامی (14/1)

دلفین ها دارای شماره 5 انتخاب در پیش نویس و امید به زمین کارفرمایی حق رای دادن. رایان Fitzpatrick برنامه ای برای بازگشت و ارائه یک جانباز پل به یک جوان QB اما بردی خواهد بود پر زرق و برق تر گزینه برای این نقش است. بردی همچنین می دلفین ها فورا مربوطه پس از سالها از حد وسط. صاحب استفان راس مانند بردی است میشیگان ، اما یک سال پیش راس گفت: دلفین ها بودند در حال رفتن به ترک تعقیب موقت راه حل.

شیکاگو (16/1)

خرس مدیر کل Ryan سرعت در گفت و متعهد به میچل Trubisky هر چند او نمی حکومت در آوردن کهنه کار با تجربه به او فشار. بردی ارقام به فرماندهی برچسب قیمت بالاتر از شیکاگو است که قادر به پرداخت. یک احتمال بیشتری برای کسب شیکاگو خواهد بود کسی مثل اندی دالتون.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

تاریخ گفتگو

س:

که در آن شما فکر می کنم تام بردی را زمین ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>