که در آن تمام افراد بیمار بروید ؟

Paul Campbell / گتی / اطلس

زمانی که COVID-19 اولین بار شروع به نشان دادن تا در دانشگاه سان فرانسیسکو مرکز پزشکی در ماه فوریه بیمارستان راه اندازی تریاژ چادر لغو اعمال جراحی الکتیو و ایجاد یک کل جدید ICU در حال حاضر خالی از عمل جراحی-بهبود منطقه است. اما اگر همه که نیست به اندازه کافی است ؟ اگر موجی از coronavirus موارد را تحت الشعاع بیمارستان در هفته های آینده باقی مانده گزینه های بیشتر و شدید تر: قرار دادن تخت در یک اتاق انتظار و سپس در راهرو خارج ER و پس از آن—در صورت لزوم—سالن تربیت بدنی در سراسر خیابان.

“هیچ کس می خواهد برای رفتن وجود دارد” جین شریف اورژانس-پزشک مراقبت در UCSF می گوید. “ما نمی خواهد ارائه سطح مراقبت ما همه راحت و مورد استفاده قرار گیرد به ارائه.”

بیمارستان های سراسر کشور مانند UCSF آماده شدن برای بدترین. اگر اجتماعی فاصله نتواند به اندازه کافی آهسته گسترش کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 بیمارستان در ایالات متحده می تواند سبب شیوع آنها در ووهان و شمال ایتالیا—که هر دو باید بیشتر تخت بیمارستان سرانه از آمریکا “بیمارستان های ما خواهد بود تاکید کرد در راه آنها احتمالا هرگز تجربه کرده می گوید:” اریک تونر پزشک اورژانس و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

در coronavirus نقاط داغ دولت و دولت های محلی را به شدت با تلاش های بی سابقه ای برای اضافه کردن هزاران نفر از تخت بیمارستان—سراسر کشور و همه در یک بار. یک شهرستان در ایالت واشنگتن به اجاره یک متل و بنا چادر بیمارستان در یک زمین فوتبال به عنوان بخشی از یک فشار برای ایجاد 3,000 تخت بیمارستان. کالیفرنیا بازگشایی بسته بیمارستان. نیویورک عطف عمده مرکز کنوانسیون در منهتن به چهار 250 تخت بیمارستان. پس از درخواست دولت از رهبران نیروی دریایی بیمارستان کشتی که از 1000 تخت هر یک نیز اعزام به لس آنجلس و نیویورک.

آمریکایی بیمارستان امروز نسبتا خوب در نگه داشتن بدحال COVID-19 بيمار زنده—تا زمانی که آن را اجرا می کند از فضا: ساختمان بیشتر تخت بیمارستان بسیار مهم است برای صرفه جویی در زندگی می کند در هفته های آینده و ماه. اما هیچ کس زنده است و همیشه در برخورد با یک بیماری همه گیر از این مقیاس است. اگر چه در این کشور می توانید در قرعه کشی تجربه در پاسخ به بلایای طبیعی و جنگ جهانی coronavirus به شمار کاملا چالش جدید برای پزشکی مدرن است.

[ بخوانید: بزرگترین نگرانی برای پزشکان مبارزه با این بیماری همه گیر ]

در ایالات متحده در بیمارستان و در حال حاضر کار در نزدیکی ظرفیت معنای آنها چند رایگان تخت حتی در زمان عادی. اولین اولویت صرفه جویی خواهد شد این تخت برای جدی ترین بیماری کروناویروس بیماران. “من فکر نمی کنم شما در واقع می تواند قرار داده افرادی که نیاز به مراقبت ويژه هر جا خارج از بیمارستان” تونر می گوید. که به معنی تخلیه بیماران که می تواند مرخص لغو اعمال جراحی الکتیو و پیدا کردن سایت های جایگزین برای noncoronavirus بیماران. نیروی دریایی بیمارستان کشتی ها طراحی شده بودند که برای ضربه زخم به جای بیماری های عفونی هستند بهترین راه حل مناسب برای این منظور است.

بیمارستان ها نیز می تواند مناسب دو بيمار به اتاق که در حال حاضر برگزاری یک. “بسیاری از بیمارستان ها رفته اند از دو اشغال به اشغال تنها در سال های اخیر” استفان Cantrill یک پزشک اورژانس در دنور به من گفت. “من می توانید شروع به دو bunking بیماران است.” و به عنوان در UCSF بیمارستان می تواند تبدیل مناطق مانند درمانگاه های سرپایی راهروها و کلاس های درس به فضا تخت است.

گام بعدی نیاز دولت به اضافه کردن تخت در خارج از بیمارستان ها—از جمله در هتل, کالج خوابگاه و مراکز کنوانسیون. فردی هتل و اتاق خوابگاه می توانید آن را دشوار است برای مراقبت های بهداشتی کارگران به نظارت بر وضعیت هر بیمار می گوید سفت کیرنس استاد از مراقبت های بهداشتی مدیریت در دانشگاه نیواورلئان بنابراین آنها معمولا بهترین راه حل مناسب برای بیماران مبتلا به موارد خفیف اما نیاز به یک محل برای اقامت زیرا آنها می توانند خود منزوی در خانه. به دلیل وخیم کمبود تخت برای بیماران که بیشتر بدحال, U. s. Army Corps of Engineers ساخته شده است برنامه ای برای مقاوم سازی هتل و اتاق خوابگاه به “ICU-مانند” امکانات با یک پرستار ایستگاه در راهرو. این اتاق مجهز خواهد بود “فشار منفی” به معنی آنها اجازه می دهد هوا در اما نه برای جلوگیری از عوامل بیماری زا از خروج از اتاق.

اگر شیوع بیماری می شود و حتی بدتر ایالات متحده نیاز به مراقبت از بیماران هستند که به طور جدی بیمار در خارج از بیمارستان ، نظامی FEMA و حتی دولت پاسخ گوی اضطراری با تجربه در تنظیم چادر بیمارستان است که می تواند سطح بالایی از مراقبت از جمله عمل جراحی در بلایای طبیعی و یا توده تلفات حوادث. اما آنها برای یک ویروس است که می تواند گسترش از طریق هوا. “در تلفن بیمارستان ها بسیار به ندرت آیا شما یک مقدار زیادی از منفی-فشار اتاق” لو نوازنده سابق ارشد پزشکی مشاور FEMA می گوید. امکانات معمولا با طراحی دقیق عفونت-اقدامات کنترلی در ذهن است.

علاوه بر خطر انتقال بسیاری از coronavirus بیماران را در بیمارستان ها هستند چرا که آنها نیاز به اکسیژن اضافی که تونر می گوید می تواند به خصوص روی حیله و تزویر برای ارائه در یک بیمارستان صحرایی. به طور معمول بیمارستان و ذخیره اکسیژن در تانک متصل می شوند از طریق ساختمان به اتاق بیمار. مخازن بزرگ هستند. آنها خطرات احتمالی آتش سوزی. و آنها ممکن است نیاز به متری و متری از لوله برای اتصال آنها به بیمارانی که نیاز به اکسیژن است. ساختمان مدرن بیمارستان برای یک بیماری بسیار مسری است “نه چیزی است که تا به حال انجام شده قبل از” تونر می گوید. “ما باید آن را کشف کردن.” این بیمارستان نیز باید بیشتر از تمام تجهیزات استاندارد: تخت IV خطوط و شخصی دنده محافظ برای کارکنان بیمارستان.

[ بخوانید: ما شکست ما پزشکان ]

اما بدون در نظر گرفتن که در آن تخت تا پایان وجود دارد ممکن است به اندازه کافی مراقبت های بهداشتی کارگران به مراقبت از بیماران در آنها است. “سوال این است که چگونه ما کارکنان تمام این مناطق” شریف می گوید. بیمارستان است که بدانند چگونه برای آموزش پزشکان که معمولا نمی کار در اورژانس—برای مثال جراحان روش انتخابی لغو شد. دولت و مقامات محلی نیز درخواست به تازگی بازنشسته مراقبت های بهداشتی کارگران برای بازگشت به کار, اما سخت است چرا که افراد مسن نیز بیشتر در خطر ابتلا به COVID-19.

اگر چیز واقعا بد—اگر به طور جدی بیمار بیماران را در بیمارستان و کارکنان کشیده نازک—مراقبت در وسط یک بیماری همه گیر خواهد شد و در نتیجه رنج می برند. مراقبت های بهداشتی کارگران را مجبور به حفاظت از تجهیزات حفاظتی برای خود و صرفه جویی هواکش برای بیماران به احتمال زیاد به بهبود می یابند.

یک دهه پیش Cantrill بود در کمیته ملی که ایجاد شده در این دستورالعمل برای بیمارستان ها در تلاش برای آن را از طریق یک بحران است. آنها مورد بحث انتزاعی در مورد چگونه به جیره منابع کمیاب است که می تواند به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی. در حال حاضر برای اولین بار در زندگی حرفه ای خود این دستورالعمل در مورد واقعی دریافت کنید. “شما می خواهم امیدوار بود هرگز آن را در اینجا می شود,” او به من گفت: “اما من فکر می کنم که در آن ما هستند.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>