که در آن تام بردی زمین ؟ Bucs هستند faves و جلو دونده

تام بردی روشن ساخته است به جهان سه شنبه که او را ترک جدید انگلستان پس از دو دهه سه لیگ MVPs و شش سوپر باول حلقه.

Left unsaid: که در آن او به رهبری است.

چه تیم نمی خواهم چهار بار سوپر باول MVP? تنها یکی را دریافت کنید مسلما بهترین کارفرمایی در NFL تاریخ man دوبله TB12.

در اینجا نگاهی به شش تیم است که باید علاقه مند در 42 ساله سیگنال تماس گیرنده. تماس با آنها را در Brady Bunch (ذکر شده توسط بهترین شانس فرود او با توجه به BetOnline):

خلیج تمپا (2/3)

The Buccaneers در حال روشن فرمانداران به زمین بردی و در میان تیم های با بیشترین درپوش حقوق فضا در لیگ.

Tampa Bay led لیگ در حال عبور با وجود Jameis وینستون تبدیل شدن به اولین بازیکن در NFL تاریخچه پرتاب برای حداقل 30 touchdowns و 30 interceptions در همان فصل است. این Bucs دو پویا گیرنده های مایک ایوانز و کریس گادوین و همچنین دو قادر به تنگ می رسد کامرون Brate و O. J. Howard. وینستون قرارداد منقضی شده است.

مربی بروس Arians کار کرده با Peyton منینگ بن Roethlisberger و Carson Palmer ایجاد شهرت به عنوان یک QB نجوا کن. خود جرم اماکن تاکید بر هل دادن توپ به پایین این زمینه چیزی است که برخی این باور را بردی کمتر از ایده آل مناسب است.

لس آنجلس شارژر (3/2)

شارژر نقل مکان کرد از فیلیپ رودخانه ها و در حال رفتن به استادیوم جدید با قوچ در اینگلوود کالیفرنیا. پس از نقل مکان به لس آنجلس شارژر تلاش کرده اند برای ایجاد یک رد پا و نیاز به یک چلپ چلوپ بزرگ به منظور فروش صندلی به خصوص در هنگام بازدید از تیم تا به حال یک مزیت بزرگ به دلیل لا در محدوده کوچک از کرامت بهداشت ورزشی پارک.

لس آنجلس ممکن است جذاب ترین مجموعه از مهارت های بازیکنان تیم رقابت برای بردی. Keenan آلن و مایک ویلیامز هر یک از صدر تا 1000 متری دریافت در حالی که آستین Ekeler یکی از متنوع تر در حال اجرا پشت در لیگ. تنگ پایان شکارچی هنری هم بود قابل اعتماد خالص ایمنی برای رودخانه ها. بزرگترین سوال این است که این خط حمله است که نه منجر به یک not-so-mobile کارفرمایی.

سان فرانسیسکو (8/1)

پیوستن به 49ers خواهد بود برای بازگشت به خانه بردی که در منطقه خلیج و در حضور و غیاب در شمعدان پارک برای “گرفتن” است که منجر به Niners’ اولین سوپر باول عنوان در ماه ژانویه سال 1982. اما به نظر می رسد مانند یک شوت با بردی سابق پشتیبان جیمی Garoppolo تثبیت شده به عنوان استارتر.

Garoppolo آیا مبارزه در سه ماهه چهارم سوپر باول دست دادن به کانزاس سیتی و نمی خواسته به انجام این کار بسیار علاوه بر دست کردن در دو بازی حذفی — نشانه آن است که مربی Kyle Shanahan ممکن است اعتماد کامل در خود کارفرمایی.

اما Shanahan و مدیر کل جان لینچ شده است در پشتیبانی خود را از Garoppolo و بعید است که برای رد گم کردن به نشانه راه حل کوتاه مدت است.

میامی (14/1)

دلفین ها دارای شماره 5 انتخاب در پیش نویس و امید به زمین کارفرمایی حق رای دادن. رایان Fitzpatrick برنامه ای برای بازگشت و ارائه یک جانباز پل به یک جوان QB اما بردی خواهد بود بیشتر glamourous گزینه برای این نقش است. بردی همچنین می دلفین ها فورا مربوطه پس از سالها از حد وسط.

صاحب استفان راس مانند بردی است میشیگان ، اما یک سال پیش راس گفت: دلفین ها بودند در حال رفتن به ترک تعقیب موقت راه حل ها و ساخت برای مدت طولانی بود که چه دردناک خود را 2019 فهرستی از بین بردن همه چیز در مورد.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

دلفین ها منجر NFL در حقوق و دستمزد کلاه فضایی و پنج میدارد در دو دور اول پیش نویس, به طوری که آنها می تواند به بهبود سرعت پس از رفتن 5-11 سال گذشته است. اما آنها به احتمال زیاد حداقل یک سال دیگر از مشاجره حذفی و در حال حاضر خط حمله افتضاح است, بالا بردن شک و تردید در مورد چقدر تجدید نظر میامی را برای بردی.

راس خطاب حدس و گمان در مورد بردی به میامی در اواخر ماه ژانویه است.

“ما یک تیم در حال حاضر که ساختمان” راس گفت. “من نمی دانم که چرا او واقعا می خواهید برای آمدن به دلفین. او احتمالا یکی از شدیدترین رقبا وجود دارد و ما در این مرحله با دلفین ها که در آن ما در حال تلاش برای ساخت یک تیم برای آینده است.”

شیکاگو (16/1)

خرس مدیر کل Ryan سرعت در گفت و متعهد به میچل Trubisky هر چند او نمی حکومت در آوردن کهنه کار با تجربه به او فشار. بردی ارقام به فرماندهی برچسب قیمت بالاتر از شیکاگو است که قادر به پرداخت. یک احتمال بیشتری برای کسب شیکاگو خواهد بود کسی مثل اندی دالتون.

این خرس تا به حال یکی از NFL بدترین جرائم در سال 2019 و چند قطعه خارج گیرنده آلن رابینسون. که باعث می شود بسیاری بر این باورند کمی وجود دارد شانس بردی می خواهم به بازی کردن گرگ و میش از خود نامی حرفه ای در شهر باد می وزد.

دالاس (20/1)

کابوی گذشته در این لیست به دلیل صاحب جری جونز در مقایسه Dak پرسکات به یک عضو خانواده که خواسته همیشه حاضر سوال در مورد یک قرارداد جدید برای ستاره کارفرمایی در ترکیب. معاون اجرایی رئیس جمهور از پرسنل استیون جونز گفت: اخیرا با پیگیری بردی نبود حتی یک فکر به دلیل این باشگاه تعهد به پرسکات.

در حالی که آن را fathomable به فکر می کنم کابوی ها را لغو حق رای دادن برچسب به دنبال بردی وجود دارد هیچ دلیلی برای باور دالاس نمی خواهند به پرسکات یک قرارداد بلند مدت. جری جونز است که اغلب گفت که این فقط یک ماده از زمان در پیدا کردن که زمینه های مشترک.

زمانی که مربی مایک مک کارتی استخدام شد به جای جیسون گرت در ماه ژانویه را نمی کند به او می گویند او معتقد است پرسکات است قادر به برنده مسابقات قهرمانی. در حالی که او نمی باید کاملا مهارت تنظیم مک کارتی مورد استفاده در خلیج سبز با آرون راجرز پرسکات شد 2016 NFL توهین آمیز Rookie سال و دو وقت Pro کاسه که از طریق شکست با اولین حذفی برنده شدن در طول سال 2018 شود.

پرسکات نیز آینده خود را در بهترین فصل از نظر آماری با اوج حرفه ای از 4,902 متری عبور (دوم در NFL) و 30 touchdowns (چهارم).

— AP طرفدار فوتبال نویسندگان علامت بلند, Schuyler, دیکسون و جاش Dubow و نویسندگان ورزشی فرد گودال اندرو سلیگمن جو Reedy و استیون شراب کمک کرده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>