سفید-Supremacist خشونت تروریسم

برو ناکامورا / ایسنا

من combatted تهدید خارجی علیه تروریسم برای خیلی از من حرفه ای مبارزه با سازمان های است که ریشه در تلخ نفرت ایدئولوژی و در بسیاری از موارد در عمل یک شبکه مستقل و آزادانه متصل سلول. خشونت سفید-supremacist سازمان کار در یک مد مشابه. شکست ما به آدرس داخلی این گروه ها و شبکه های خود را و یا آنها را به طور جدی به عنوان همتایان خارجی خود است و ما هزینه زندگی کاهش مشترک ما و ارزشهای و به خطر انداختن اعتبار ما و وحدت به عنوان یک مردم است. این اتفاق می افتد در حال حاضر در برخی از دوران گذشته و ما باید به عمل بلافاصله اگر ما برای حفاظت از جمهوری ما.

ماه گذشته من شهادت, قبل از خانه کمیته فرعی اطلاعات و مبارزه با تروریسم مورد یک عنصر تهدید که سفید-supremacists مطرح کرد: خطرات ناشی از ضد سامی خشونت و مداوم تهدیدات رو به ما ایمان مبتنی بر جوامع است. در عین حال همانطور که ما جشن ماه تاریخ سیاه و تأمل در همه است که نشان دهنده آن, ما باید با شناخت ریشه های عمیق نژادپرستی و تعصب در امریکا است.

برده داری در امریکا, گناه اصلی, و این “ژنتیکی و نقص تولد” را به عنوان نماینده Hakeem Jeffries به تازگی نام آن را حل و فصل نیست خود را با پایان جنگ داخلی و نه با تلاش های قهرمانانه از حقوق مدنی جنبش است. تجدید حیات سفید-ملی ایدئولوژی و سازمان ها ریشه در این میراث.

برای خیلی از 50 سال گذشته, سفید-supremacist گرفتند و تا حد زیادی تنزل به حاشیه جامعه آمریکا که در آن آنها همچنان به زنده ماندن اگر نه رشد به عنوان شرم آور مصنوع از تاریخ است. در عین حال امروز آنها در حال پیدا کردن یک چشم انداز ژئوپلتیک است که رشد مجاز یا حتی حمایت خود را از سخنان و فعالیت های—و ما نیاز به کار بیشتر برای مبارزه با آنها. تصمیم اخیر FBI برای بالا بردن نژادی motived افراط گرایی خشونت آمیز به “ملی تهدید اولویت” یک شروع قوی. این بدگویی بازیگران تروریست هستند و این چیزی است که ما باید با آنها تماس بگیرید. چه تر است, ما نیاز به یک جامع داخلی-تروریسم قانون یکی که کمک خواهد کرد را به وزن کامل از قوانین ما و منابع در برابر unaddressed و خشونت آمیز تظاهرات نژادپرستی است که هنوز هم باقی بماند در فرهنگ آمریکایی امروز است.

بیش از حد بسیاری از امروز سفید-supremacist گروه گرفته اند بدون کنترل گام به نام تجاری جدید خود را به عنوان بخشی از سیاسی معاصر, جریان اصلی, با تاکید بر “میراث” یا شبه علم به ماسک خود را درست خشونت نیت. شناسایی و تعقیب این سازمان برای گروه های تروریستی است که آنها فقط به عنوان جامعه بین المللی به درستی در مبارزه علیه دولت اسلامی تلاش برای نام تجاری خود را به عنوان صدای واقعی از اسلام را انکار می کند این گروه اعتبار و روایی است که آنها به شدت به دنبال.

زمانی که من فرمانده تمام ایالات متحده و نیروهای ناتو در افغانستان از یک ابزار خاص تا حد زیادی بهبود توانایی ما برای مبارزه با سازمان های تروریستی و به حداقل رساندن نفوذ خود را: این سازمان تروریستی خارجی (FTO) تعیین. این مکانیسم است که توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده دفتر مبارزه با تروریسم اجازه می دهد تا برای تحریم های سازمان های خارجی از جمله سفر محدودیت انجماد دارایی ها و انشعابات قانونی—برای هر گروه که نشانی از کسب و کار با این نهاد در سوال. بدون این تعیین سازمان هایی مانند شبکه حقانی هنوز هم به این روز می تواند عامل آزادانه در حمایت از طالبان و القاعده در افغانستان است.

ایجاد یک شبیه “داخلی سازمان تروریستی” تعیین و یا حداقل از جمله خارجی سفید-supremacist گروه در FTO list, خواهد به ما کمک کند به طور موثر مقابله با این گروه.

این دوره از عمل را افزایش می دهد برخی از مشکل متمم اول قانون اساسی سوالات. در عین حال بدون این تعیین خشونت بازیگران می تواند بهره برداری از نقاط ضعف موجود در vulture از قوانین در محدود کردن توانایی خود را برای انجام آسیب برساند. در واقع یک رادیکال سفید ملی که یک شهروند آمریکا که حملات افراد با چاقو و یا اجرا می شود یک وسیله نقلیه را از طریق یک جمعیت است که در اکثر موارد واجد شرایط برای محاکمه به عنوان یک تروریست در حال حاضر تحت قانون ایالات متحده. اما این فرد در ارتباط با یک سازمان در FTO list—مرتبط با برخی از شکل سنتی خارجی گروه تروریستی—سپس اندازه گیری کامل از قانون می تواند مورد استفاده قرار گیرد به این فرد و سازمان است که با او است وابسته به عدالت است. وقت آن است که ما معرفی قوام در حقوقی ما پارامترهای مربوط به تروریسم است.

وحشتناک lynchings ترور, کمپین که به تخریب جوامع و بسیاری حل نشده قتل که تحت سلطه این دوره از بازسازی و سال بعد از آن باید به رسمیت شناخته شده به عنوان اعمال تروریسم داخلی. آمریکایی ها دوباره از دست دادن زندگی خود را به این تهدید و این واقعیت باید تعریف ما چگونه به آن پاسخ دهند.

معاصر سفید-supremacist گروه مطرح وخیم تهدید امنیتی است که رقبا و حتی شاید گرفت که از سازمان های تروریستی خارجی. در شهادت من به نام بر کنگره آمریکا برای مصادره خواهد با این موضوع است. مردم آمریکا باید همان را انجام دهید. فقط به عنوان من می جنگیدند و آمریکا را دشمنان در خارج از کشور, بنابراین بیش از حد ما باید در مبارزه با خشونت نفرت ایدئولوژی در خانه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>