سفید برتری را دروازه ورود به آمریکا در ذهن

این مقاله یک همکاری بین اقیانوس اطلس و ProPublica.

“Gسلام من یک مرد سفید یک دلیل برای زندگی” یک کاربر ارسال شده به ناشناس هیئت مدیره پیام 4chan در تابستان 2017. “باید من یک سرگرمی است. چه منافع می توانم پیگیری برای نجات خودم از مجموع ناامیدی. چگونه می توانم شما را در زندگی می کنند.”

یک همکار کاربر تا به حال یک پیشنهاد: “لطفا به نوشتن یک کتاب مختصر تنها واقعی مسلم اطلاعات افشای یهودیان” با تمرکز بر “فروش خود را از ما با تکنولوژی بالا اسرار به چین/روسیه” و “خود سابقه طولانی از آزار جنسی کودکان و انحراف و غیره.”

مرد به دنبال مشاوره شیفته بود. “و چه کسی آن را منتشر و که آن را در کتاب فروشی ها خواهد بود که آن را به ارزش دردسر” او پرسید.

جواب آمد چند دقیقه بعد. “انتشار خود را به آمازون” مخاطب خود را پاسخ داد.

“روشن شدن منتشر خواهد شد هر چیزی” یک سوم کاربر chimed در.

آنها در واقع درست است. در آن طول می کشد فقط چند دقیقه به ها یک کار به Kindle Direct Publishing (KDP), آمازون انتشارات بازوی; کتاب پس از آن نشان می دهد تا در بزرگترین کتابفروشی در نصف روز به طور معمول با حداقل نظارت. از زمان تاسیس آن بیش از یک دهه پیش حزب دموکرات کردستان اتحاد دموکراتیک صنعت چاپ و نشر به دست آورده و ستایش برای دادن نویسندگان بسته خروج از کانال های سنتی فرصتی برای رسیدن به مخاطبان است که قبلا غیر قابل تصور است.

آن را نیز فراهم همان فرصت به سفید supremacists و نئو نازی ها در یک بررسی توسط ProPublica و اقیانوس اطلس پیدا کرده است. منتشر شده شامل آلمان بزرگ ملحق کرد: سیاست مثانه ماهییک polemic که ستایش “به شدت جنبهی” کشتار 77 نفر در نروژ نئو نازی ها آندرس بریویک در سال 2011 و خرگوش سفید Handbookیک مانیفست مربوط به یک ایلینوی بر اساس گروه شبه نظامی فدرال روبرو جنایت نفرت اتهامات firebombing یک مسجد. (آمازون حذف دومی در هفته گذشته سوالات زیر را از Marketplace). حدود 200 از 1500 کتاب های توصیه شده توسط Colchester, مجموعه, آنلاین, اتاق مطالعه, اجرا شده توسط و برای سفید گرایان بودند خود منتشر شده از طریق آمازون است. و جدید به کردستان همراهی دستیارش هر روز متولد می شوند: اعضای حاشیه گروه در 4chan, اختلاف و تلگرام به طور منظم مشتری جلب کردن پلت فرم به راحتی با توجه به تجزیه و تحلیل ما از هزاران نفر از مکالمات از روی آن تابلوهای پیام. وجود دارد “به معنای واقعی کلمه صفر پرتال تخصصی اولی” یک کاربر در 4chan را /pol/ فروم گفته دیگر در سال 2015. “فقط ثبت نام برای Kindle Direct Publishing و انتشار دور. تکان دهنده است چگونه ساده آن این است که در واقع.” حتی Breivik, در آغاز 1500-صفحه مانیفست که همراه خود حمله تروریستی پیشنهاد کرد که پیروان خود را با استفاده از کردستان شومیز خدمات, در میان دیگران برای انتشار پیام خود را.

که این کتاب به طور گسترده ای در آمازون در دسترس به نظر نمی رسد به یک حادثه اما نتیجه اجتناب ناپذیر این شرکت استراتژی کسب و کار. مصاحبه با بیش از دو دوجین سابق آمازون کارکنان نشان می دهد که این شرکت درایو برای سهم بازار و فلسفی گریزی به gatekeepers باید یک انکوباتور هر چیزی می رود با رویکرد محتوا: تقریبا هیچ ایده ای است که بیش از حد التهابی و هیچ نویسنده خارج از محدوده است. به عنوان شبکه های اجتماعی و دیگر انتشار سیستم عامل کار کرده اند به آرامی بان افراط گرایان آمازون پدید آمده است به عنوان فضای امن پناهگاه که از آنها می توانید پیام خود را به جریان اصلی فرهنگ آمریکایی با کمی بیش از چند کلیک.

“وجود دارد مقدار زیادی از افراطی محتوا در آمازون می گوید:” J. M. برگر که مطالعات این آثار به عنوان یک همکار با اتحادیه اروپا بودجه VOX-Pol تحقیقات شبکه. “پلت فرم رفته تا حد زیادی نادیده گرفته شده است زیرا طبعا ما فکر می کنم از کتاب های متفاوت از مطالب دیگر. اما این محصولات برای فروش هستند و آنها در حال algorithmically تحت فشار قرار دادند.” ما آزمایش توصیه های بسیاری از راست متون و کشف چند که می تواند منجر کاربران پایین نفرت پر از سوراخ خرگوش که در آن پیشنهاد کتاب تقویت سفید-ملی جهان بینی. برای کتاب های الکترونیکی است که خرده فروشی از 2.99 $و $9.99 نویسندگان نگه داشتن 70 درصد از سود و آمازون طول می کشد بقیه. (آمازون نمی شکستن درآمد برای فروش کتاب و یا خود انتشارات بازو).

“به عنوان یک کتاب فروش ما معتقدیم که دسترسی به کلمه نوشته شده است مهم” آمازون سخنگو در بیانیه ای گفت. “که شامل کتاب است که برخی ممکن است پیدا کردن اعتراض هر چند ما باید سیاست های حاکم که در کتاب ذکر شده را می توان برای فروش. ما سرمایه گذاری قابل توجهی در زمان و منابع برای اطمینان از دستورالعمل های ما را دنبال و حذف محصولات که نه پایبند به دستورالعمل های ما. ما نیز به سرعت بررسی هر کتاب زمانی که یک نگرانی مطرح شده است.”

افزایش تاثیر شبکه های اجتماعی بر زندگی سیاسی باعث شده است تا یک بحث ملی در مورد آنچه باید بماند تا در این سیستم عامل چه باید پایین آمده چه کسی مقصر و چه کسی تصمیم می گیرد. پس مرگبار راست خشونت در Charlottesville, Virginia در سال 2017 Facebook, Twitter و Reddit و پی پال در پایین ترک خورده فعالیت های سفید supremacists و نفرت گروه های در سیستم عامل خود را. در سال های اخیر آمازون دارای منع چند با مشخصات بالا سفید-supremacist نویسندگان از جمله سابق Ku Klux Klan رهبر دیوید دوک از آن کتابفروشی. آن گاه جلو و تندرو کتاب از حزب دموکرات کردستان و گاهی اوقات ماه ها یا سال ها پس از انتشار و اغلب در راز بدون ارائه هیچ گونه توضیحی به نویسندگان یا خوانندگان. اما این حذف به نظر می رسد به غیر. کردستان سیاست های مختصر و مفید نیست و آدرس گفتار نفرت و نژاد پرستی و یا incitements به خشونت هر چند آمازون حق حذف هر گونه موارد از آن فروشگاه از جمله “محتوا که ناامید مشتریان ما” و یا نتواند به “ارائه یک تجربه خواندن لذت بخش.” و توسط بزرگ آمازون که در ایالات متحده کنترل حدود نیمی از بازار برای همه کتاب و نزدیک به 90 درصد کتابها تبدیل به یک دروازه برای سفید supremacists برای رسیدن به آمریکا خواندن ،

تیاو قانون فقر جنوب مرکز تماس بیلی Roper “را بدون سانسور صدای خشونت نئو نازیسم”; Roper خود را “به طور گسترده به عنوان خوانده شده داستان زندگی نویسنده در این ناسیونالیست جنبش است.” برای چندین دهه او باعث شده است که برخی از این جنبش ملی بیشتر سخت هسته جناح و امروز او اجرا می شود سپر دیوار شبکه یک گروه اقدام به ساخت یک سفیده-تنها قومی دولت در جنوب میسوری و آرکانزاس شمالی که در آن او زندگی می کند. (گروه عناوین ساخته شده در سال گذشته برای سازماندهی یک اعتراض یک هولوکاست یاد رویداد که در آن آنها فریاد شعار “6 میلیون بیشتر است.”)

Roper نیز یک نویسنده پرکار. پس از سال 2014 او را آپلود 17 کتاب داستانی و غیرداستانی به آمازون خود پلت فرم چاپ و نشر. خود را بهترین و شناخته شده کار تسریع بعد سه گانه طول می کشد که در سال های پس از ایالات متحده balkanized به چند متخاصم قومی-متحده—نتیجه Roper نظر اجتناب ناپذیر است. “من در تلاش بود برای پیدا کردن یک داستانی راه بیان من سیاسی ایده” Roper به ما گفت “از آنجا که بسیاری از مردم پیدا کردن داستان خوش طعم تر از غیرداستانی وقتی که می آید به پذیرش یک ایده است که آنها در غیر این صورت راحت با.” برای کسانی که موفق به درک سه گانه سیاسی پیام نژادپرستانه نقل از توماس جفرسون و دیوید دوک پراکنده در سراسر متن است. در این بلکمقاله مجموعه خود منتشر شده در سال 2015 راپر می پرسد خوانندگان به تصور خود در جهان او را به تصویر می کشد در خود داستان. “اگر پسر عموی خود را نشان داد تا با او دوست دختر دوست دختر و خود نیمه مکزیکی بچه ها در وسط یک مسابقه جنگ و می خواستم پناه است که می تواند شما را به طور خودکار در تمام سمت های مختلف,” او می نویسد: مشاوره است که “بهترین راه برای به انجام رساندن تبعیض از طریق تعصب از قبل. بود تعصب و تبعیض.”

در یک مصاحبه تلفنی در ماه فوریه Roper گفت که او تا به حال خود را در حساب های معلق در Facebook, Twitter, YouTube و VK, یک جایگزین برای Facebook—اما نه آمازون است. داشتن کتاب خود را بر روی پلت فرم او گفت: او اعطا مشروعیت و جذب مخاطبان جدید. “وجود من شده است وجود دارد مفید در رسیدن به مردم با پیام من و رو به رشد سازمان من” او گفت:. “مردم می توانند به آمازون—که جریان اصلی و قابل قبول; هیچ چیز رادیکال که در مورد سفارش یک کتاب و در حریم خصوصی خانه خود را, آنها می توانند با خواندن این کتاب تا کنون که بدون نیاز به مراجعه به یک سفید-ملی سایت.”

Roper نیز فعال در Goodreads, آمازون متعلق به شبکه های اجتماعی برای خوانندگان که در آن او اغلب نوشته های جالب در مورد رزین رمان های او به باشگاه کتاب و تلاش برای جرقه بحث از “pro-سفید” کتاب محبوب و استخدام تاکتیک با توجه به برگر VOX-Pol محقق. در میان موضوعات مورد بحث در Roper “اروپا آمریکا خواندن گروه” هستند که آیا آن را مفید به خواندن کتاب “یهودیان و مخالفان.”

قبل از اینترنت Roper برسد که به احتمال زیاد محدود شده است توسط کتابفروشی ها’ فضای قفسه و نگهداری قضاوت. اما امروز در دنیای دیجیتال فراوانی راست نویسندگان برخوردار بوده اند و تازه کشف شده دید. Gary Lauck رهبر NSDAP/AO آمریکایی حزب نئو نازی ها استفاده می شود به تکیه بر پست الکترونیکی حلزون به قاچاق نئو نازی ها در تبلیغات خود به آلمان و دیگر کشورهای اروپایی که در آن ممنوع شده است. امروز آثار متعددی منتشر شده توسط سازمان را فشار دهید در دسترس هستند به هر کسی در ایالات متحده و اروپا در آمازون و در Kindle Unlimited برنامه ای است که ارائه می دهد کتاب به خوانندگان برای هزینه اشتراک. حزب دموکرات کردستان نیز احیا یک سفید-ملی کانن. بسیاری از آثار تاریخی نازی ها و ضد سامی دیگر برگزار شده توسط کپی رایت و چاپ شده اند تجدید چاپ از طریق حزب دموکرات کردستان. اعضای راست اتاق چت اغلب لینک به آنها را.

هر چند کتاب در حال حاضر در رقابت با فیلم ها ویروسی مم و پادکست ها به سرعت در حال گسترش جهان از سفید ملی, فرهنگی, تولید, آنها هنوز هم نقش مهمی بازی کند. Roper خود را الهام گرفته شده بود ترنر خاطراتمی کشد که در جزئیات وحشتناک قتل عام nonwhite مردم در سراسر جهان است. آن را در سال 1978 منتشر شد با اسم مستعار ویلیام پیرس بنیانگذار اتحاد ملی و سپس به عنوان خطرناک ترین نئو نازی ها در ایالات متحده از اوایل ماه آوریل آن را هنوز هم در میان 65,000 کتاب فروخته شده در آمازون است.

Jeff بزوس تأسیس آمازون با رویای فروش مردم هر آنچه آنها می خواستند که آنها آن را می خواستم. این نبود و در عین حال ممکن است در سال 1994. بنابراین او با شروع کتاب با توجه به برد استون 2013 تاریخ آمازون همه چیز فروشگاه. بزوس است که خواننده مشتاق به خصوص از داستان های علمی تخیلی است اما تصمیم خود رانده شد کمتر ادبی شور از فراست کسب و کار. کتاب های آسان برای کشتی و در عین حال بی وقفه متغیر است. “اگر [بزوس] نمی تواند ساخت واقعی همه چیز را ذخیره حق دور” سنگ نوشت: “او می تواند تصرف آن جوهر—فضای مجاز: نامحدود انتخاب—در حداقل یکی از مهم محصول دسته.”

از شروع بزوس مشخص شد که هیچ چیز نباید دخالت با شرکت بی امان تلاش برای مقیاس. او القا کارکنان تقریبا جزمی رد gatekeepers—کسانی که سرزده نويسندگان و منتقدان که ایستاده بین نویسندگان و خوانندگان تصمیم گیری آنچه باید یا نباید مصرف. “ما می خواهیم به هر کتاب در دسترس—خوب, بد و زشت” بزوس توضیح داد: در یک سال 1998 بیان. “و هنگامی که شما انجام این کار شما در واقع یک تعهد—اگر شما در حال رفتن به خرید محیط زیست در واقع منجر به خرید—به نوعی اجازه دهید حقیقت سست است.”

حتی در آن روزهای اولیه هر چند او مواجه می شوند مقاومت مواجه. در اواخر ’90s سابق آمازون کارمند گفت: ما یک خاخام نوشت: در مورد شکایت این شرکت فروش این پروتکل بزرگان صهیونکه در اوایل 20 قرن ضد سامی متن ادعا یک یهودی در برنامه ریزی برای سلطه بر جهان. “جف گفت:” که ما به تصمیم می گیرید ؟ وجود دارد یک بخش نظرات و مردم را نظر بر این واقعیت است که این است که در زیر به آنها'” کارمند به یاد می آورد و اشاره کرد که بزوس منزجر بود با این محتوا اما در مورد بازیگری به عنوان یک بازرس. (بزوس نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

Ex-Amazonians که مشغول به کار در این کتاب و فیلم بخش گفت که همان منطق هدایت این شرکت تصمیم به سهام Mein Kampf و نازی ها در فیلم های تبلیغاتی از Leni Riefenstahl. (بسیاری از سابق و فعلی کارکنان با استناد به عدم اطلاع توافق نامه صحبت با ما ناشناس.) اما این تمایل به جلوگیری از gatekeeping گاهی اوقات در تضاد با دیگر شرکت ها هدف: برای حفظ سایت خانواده پسند. “ما همیشه گفته که بزوس می خواستم هرگز یک مشتری برای باز کردن چیزی بر روی صفحه نمایش کامپیوتر خود را که آنها می شود خجالت در محل کار” کارمند سابق گفت. زمانی که فروشگاه های تصویری بخش راه اندازی بزوس تصمیم به فروش hard-core-انجمن عناوین—یکی از این شرکت اولین تلاش در حد اعتدال. اگر مشتریان در تایپ یک عبارت جستجو مانند XXXآنها می تواند به هدایت می شوید نرم-هسته productions از پلیبوی و پنت هاوس به جای.

آمازون به زودی متوجه شد که آن را نمی نیاز به بستگی به ناشران برای کنترل عرضه کتاب; آن می تواند فقط به عنوان به خوبی چاپ آنها را به خودی خود. در سال 2005 این شرکت خریداری BookSurge یکی از پیشگامان چاپ بر روی تقاضا و تکنولوژی برای جمع نامعلومی. تاسیس در سال 2000 BookSurge مشترک آمازون پوپولیستی فلسفه: ماموریت خود را برای کمک به هر کسی که بگویید یک داستان از اصطکاک و هزینه های واسطه. “ما منتشر شده همه چیز از کتاب های کودکان به, وابسته به عشق شهوانی, رمان به مردم با حاشیه دیدگاه های سیاسی و عکس کتاب که شامل محتوای بزرگسالان نیز می گوید:” ریک جونز که به کارگردانی عملیات برای BookSurge از آغاز آن و در آنجا ماند و پس از acquistion تا سال 2014. “نبود کار ما به قاضی که آیا چیزی درست یا غلط است. ما در کل هدف این بود که اجازه دهید به بازار و مردم تصمیم می گیرید چه چیزی را ارزش.” نقد و بررسی محتوا بود نفرت به این ماموریت است. هیچ چیز رد شد BookSurge بنیانگذاران جف Schwaner گفت: ما به جز زمانی که یک فایل متنی را برآورده نمی قالب بندی مشخصات.

پس از خرید آمازون تغییر نام شرکت CreateSpace و ramped تا آن شومیز خروجی. آن را به زودی راه اندازی آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان Kindle Direct Publishing برای تولید self-انتشار کتابهای جدید خود با Kindle e-reader و رو به رشد کتاب فروشگاه. (در سال 2018 آمازون ادغام CreateSpace به حزب دموکرات کردستان که در حال حاضر شامل هر دو کتاب و شومیز انتشارات عملیات.) به عنوان تعدادی از کتاب های گسترش یافته از چند هزار نفر در هر سال به ده ها هزار نفر به, میلیون نفر, آیا آمازون حقوقی خطر است. “این فقط یک ظرف غذا از غیر قابل تنظیم مطالب و هیچ کس مسئول آن” یک سابق روشن شدن کارمند به یاد این دوره است. “این یک رایگان برای همه. این وحشی, غرب وحشی است.” به شانه را از طریق هرج و مرج آمازون مونتاژ و تیم های صفحه نمایش برای نقض کپی رایت است که ممکن است استنباط دعاوی تهدید و خط پایین خود را. با توجه به کارمندان سابق این شرکت در اولویت قرار گیری مطالب به همان اندازه که ممکن است در دسترس را به مشتریان خود — بدان معنی است که اساسا همه چیز قانونی مجاز بود.

که شروع به تغییر در سال 2010 زمانی که در پدوفیلیا راهنمای عشق و لذت به نظر می رسد در روشن شدن فروشگاه. یک کارمند در محتوا-بررسی تیم های داده شده تنها چند دقیقه به بررسی کتاب های منتشر شده خود به صورت آشکار نقض کپی رایت فرض بر آن است که آن را عجیب و غریب یک شوخی است. او را هم به خواندن آن گفت: ما در یک مصاحبه. اگر او تا به حال او را متوجه شده است که آن را توضیح می دهد که چگونه به رویکرد کودکان و شامل وابسته به عشق شهوانی, داستان در مورد مثبت تجربیات جنسی میان کودکان و بزرگسالان است. جای تعجب نیست, روابط عمومی زد و خورد در گرفت. آمازون حذف کتاب در پاسخ به اعتراض—سپس دوباره آن و پس از آن برداشته شود دوباره آن را در پاسخ به بیشتر اعتراض. این شرکت با معرفی دستورالعمل های اضافی برای محتوای جنسی و در عین حال این روند هنوز هم تا حد زیادی ad hoc با توجه به سابق محتوای مؤلف با تصمیمات اتخاذ شده توسط “بسیاری از کسب و کار مردمی و مهندسین نرم افزار” فاقد تجربه و تخصص موضوع. یکی از بحث های نگران dalliances بین اقوام در قرن 19 رمان.

به عنوان کپی رایت نقد و بررسی تبدیل شده است بیشتر و بیشتر خودکار آمازون مدیران باید زمان بیشتری را صرف بررسی معیارهای دیگر برای “محتوا تناسب است.” هنوز چند کارکنان اشاره کرد که prepublication بررسی روند همچنان ادامه دارد به تمرکز بیشتر بر غیر قانونی و یا زشت محتوا از روی نفرت انگیز موهن و یا توهین آمیز بیان. نویسندگان آپلود کتابهای به خواسته خود گزارش که آیا محتوای خود است “،” اگر پاسخ بله است, تیم های مستقر در مناطق در سراسر جهان به سرعت بررسی پوشش عنوان و کلمات کلیدی برای فحاشی گاهی اوقات ارزیابی تا 100 کتاب یک ساعت. “این بسیار مخرب و کار” گفت: سابق آمازون که مشغول به کار در روشن شدن تیم سیاست. “شما در حال دیدن چیزهای شما نمی خواهید برای دیدن.”

یکmazon توصیف حزب دموکرات کردستان به عنوان یک سرویس چاپیک ناشر و یا شبکه های اجتماعی است. اما آمازون نقش به هیچ وجه منفعل. توصیه آن با استفاده از الگوریتم های خرید خود را مرور و خواندن تاریخ به هدایت شما را به کتاب شما به احتمال زیاد برای خرید, به عنوان مخالف به آنچه منتقدان دفاع و پشتیبانی یا چه ناشران فکر می کنم شما باید به عنوان خوانده شده. “این در واقع درایو من دیوانه وقتی که من شنیدن آمازون لفاظی در مورد خلاص شدن از gatekeepers چرا که همه آنها انجام داده ایم این است که به جای 1,000 کوچک gatekeepers با یک دروازه بان می گوید:” Shel Kaphan که شدیم آمازون و بعد از آن در خدمت به عنوان افسر ارشد فناوری تا سال 1999. “آنها با استفاده از معیارهای مختلف اما هیچ نجیب تر از افراد دیگر معیارهای. در بسیاری از راه های, من ترجیح می دهم سرمقاله گیری بیش از یک استراتژی از ‘آنچه باعث می شود من بیشتر پول امروز؟'”

الکس Merto

هنگامی که ما آزمایش توصیه هایی برای چند تا از کتاب های مورد بحث در راست اتاق چت ما در بر داشت که بسیاری از آمازون پیشنهادات تقویت شده و تقویت شده با توجه به کتاب ایدئولوژی سیاسی. مثلا شش توصیه برای فاشیسم برای میلیون—و پس از آن همراه توصیه —تشکیل شده است به طور انحصاری از دفاع از فاشیسم حتی برای کاربران برای آنها آمازون ذخیره شده هیچ تاریخچه مرور. (این کتاب با الهام از سخنان اسوالد Mosley, رهبر, انگلیسی, اتحادیه فاشیست منتشر شد توسط یک راست مطبوعات در سال گذشته.) بیشتر چه, ما متوجه شدیم که توصیه هایی برای راست کتاب اغلب با هم همپوشانی دارند و با مراجعه به یک دیگر و ایجاد یک نوع اکو مجلسی. کنجکاو خوانندگان به راحتی می توانید از طریق کلیک چندین خوشه های مختلف از کتاب حمایت ستیزی nativism نازی و سفید ناسیونالیسم بدون مواجهه با یک متن از یک مخالف نقطه نظر. جستجوی الگوریتم همچنین گروه های رادیکال متون با هم. اگر خریداران جستجو برای سفید-ملی کلاسیک فرقه محاصرهتوسط جیمز میسون سوم و چهارم نتایج نشان داده شده است برای کار با ژولیوس Evola راست ایتالیایی ایدئولوگ های ذکر شده در سال 2014 سخنرانی استیو Bannon.

به دلیل تحقیقات خود را به راست گروه هایدی Beirich از بنیانگذاران این پروژه جهانی در برابر نفرت و افراط گرایی غالبا برخوردهای این قطبی حباب در حالی که در حال دیدن سایت آمازون است. “آمازون هل دادن خوانندگان بیشتر پایین جاده به یک فرایند آنلاین افراط گرایی و این کار نیاز به انجام است که” او به ما گفت.

برای برخی از کتاب های آمازون به ما نشان داد نه تنها آنچه را که مشتریان نیز خریداری شده است اما آنچه که “غالبا با هم خریداری”—اگر چه به نظر می رسد به تازگی غیر فعال از ویژگی های.هنگامی که ما به مرور یک بازنگری حساب از اردوگاه های کار اجباری آشویتس در ماه فوریه به عنوان مثال آمازون پیشنهاد ترکیب آن با تلفیقی از منابع اولیه: گوبلز در یهودیان و هیتلر به یهودیان. حتی کاربران پس از خرید یک کتاب و ورود آمازون نگه می دارد و فشار مشابه کتاب توسط ارسال ایمیل تبلیغاتی. زمانی که ما خریداری شده که بلک, Roper کتاب, مقالات سیاسی, آمازون دنبال کرد تا به پیشنهاد دیگر آثار خود را به همراه خود منتشر جزوه توسط یکی دیگر از راست نویسنده است که به توصیف “توطئه سیل اروپا با بیگانگان.”

مانند دیگر ادراک نویسندگان برخی از سفید supremacists فراتر از آمازون خودکار کمک به افزایش فروش. یک روش این است که به “رده چمباتمه زدن” — است که طبقه بندی یکی از کتاب های کم ترافیک و یا مبهم در مقوله های مانند “تاریخ یونان باستان” به بازی رتبه بندی خود را. به عنوان یک مفسر در 4chan /pol/ فروم توضیح داده شده به کسی که علاقه مند به انتشار خود در حزب دموکرات کردستان “اگر شما انتخاب کنید تو رفتگی در دیوار خوب و کتاب خوب است و شما را در درک خود را جستجو الگوریتم شما می توانید مقدار زیادی از پول.” یهودی امتیازتوسط ضد سامی مفسر E. مایکل جونز به عنوان رتبه دهم محبوب ترین کتاب در “همجنسگرایان مسائل سیاسی” به رغم اینکه ادعا شده در مورد شر از مردم یهودی.

دیگر نویسندگان دستکاری رتبه خود را با ساخت خود کتاب های منتشر شده به طور موقت به طوری که خوانندگان می توانند “خرید” آنها و ترک یک بررسی مثبت است. “همه کتاب های من در دسترس هستند به صورت رایگان در شکل کتاب های الکترونیکی در این هفته در ازای یک بررسی صادقانه در آمازون بعد” Roper ارسال شده در 2017 در نئو-نازی هیئت مدیره پیام Stormfront. به عنوان یک نتیجه از این پشت صحنه, لابی, برگر می گوید: راست متون اغلب به نظر می رسد که بررسی بهتر از انواع دیگر کتاب که ممکن است تحت تاثیر قرار چگونه اغلب آمازون به آنها توصیه می نماید. اولین قسط از راپر را سه گانه دارای 70 بررسی و رتبه چهار از پنج ستاره است. Roper حتی به کتاب پنج ستاره نقد و بررسی در Goodreads: “من را خیلی دوست داشت که من در حال حاضر در عاقبت!”

یکmazon به نظر می رسد به اقدام علیه راست متون درجه اول در پاسخ به مشخصات بالا شکایات. سابق آمازون کارکنان مشخص می شود این شرکت حرکت به عنوان “واکنشی است.” آنها می گویند این شرکت گریزی به پلیس آن کتابفروشی است که هر دو فلسفی (که ما به قضاوت ؟ ) و عملی (بدون سیستم خودکار می تواند با دقت صفحه نمایش میلیون ها نفر از متون آپلود هر سال در مقیاس).

با این وجود آمازون آغاز شده است تا برخی از سخت گیری های آن قبلا از آن اجتناب کرد. در سال های اخیر گرفته شده صدها نفر از آثار انکار هولوکاست از جمله بخش بزرگی از این فروشگاه از قلعه تپه ناشران یک بازنگری را فشار دهید. در سال 2019 آن را ممنوع چندین کتاب توسط گرگ جانسون و سفید-ملی انتشارات مبارزه با جریان. آن را نیز حذف آثار alt سمت راست تاثیر گذار شناخته شده به عنوان Roosh و Islamophobic نویسنده تامی رابینسون هر دو از آنها را به حال خود منتشر شده از طریق حزب دموکرات کردستان. و در ماه مارس پس از چند دهه از مبارزات توسط سازمان های یهودی خرده فروش مسدود نسخه از کتاب “نبرد من” به فروش می رسد توسط شخص ثالث تجار و یا تجدید چاپ از طریق حزب دموکرات کردستان; کتاب هنوز هم می تواند خریداری شده به طور مستقیم از طریق آمازون است.

زمانی که خرده فروش تصمیم می گیرد به رها کردن یک ناشر و یا حذف یک کتاب در آن ارائه می دهد بدون هیچ توضیحی و بدون روند تجدید نظر و کمی به هیچ هشدار. “آمازون خواهد بود به عنوان مبهم به عنوان امکان پذیر است و زمانی که آنها فسخ یا تعلیق حساب آنها را اساسا این مفهوم را میرسانند که شما می دانید آنچه شما انجام و شرم بر شما” می گوید: دیل L. Roberts که میزبان محبوب کانال یوتیوب در مورد انتشارات کسب و کار. آن توجه به نویسندگان است “بسیار کلی کپی و چسباندن.”

این کدورت باعث می شود آن را دشوار است برای نویسندگان و خوانندگان بدانند که چگونه و چرا این تصمیم گیری ساخته شده است. برای مثال در حالی که کتاب مانند جانسون سفید ملی مانیفست حذف شده از سایت خود منتشر اعلامیه مانند اعلامیه استقلال سفید و پایه های قرن 21: فلسفه سفید ناسیونالیسم باقی می ماند برای فروش. ما نیز در سراسر نزدیک به یک دوجین هولوکاست-شکاک کتاب هنوز هم در آمازون در دسترس از جمله برخی برای فروش در آلمان که در آن چنین متون می تواند غیر قانونی است. در پاسخ به سوالات ما در آمازون در زمان سه نفر از آنها را. آن کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد تعدادی از کتاب های آن را گرفته, پایین, آن سیاست های داخلی و یا چگونه آن را اجرا آنها.

آمازون مبهم دستورالعمل ها بدون دلیل نیست. با توجه به شرکت برجسته در بازار بیش از حد گسترده محتوای محدودیت ممکن است تهدید ادبی بیان به عنوان یک کل. Louis-Ferdinand Céline, به عنوان مثال, یک فاشیست یک anti-Semite و انکار کننده هولوکاست; او همچنین نوشت: سفر به انتهای شباست که در میان تحسین شده ترین آثار فرانسوی داستان. “حتی اگر یک کتاب شامل سخنرانی نفرت از آن ممکن است که آن را به نقل از افراد دیگر بیان نفرت و یا دیگر اجتماعی و تاریخی و یا ادبی می گوید:” اریک گلدمن پیشرو در متمم اول قانون اساسی و محتوا-اعتدال متخصص. این امر می تواند گمراه کننده به درخواست یک کتاب در طول مقاله و یا رمان همان سیاست است که تلاش برای حکومت توییتهایی و Facebook نوشته های او می افزاید.

سخنرانی نفرت نیز دشوار به تعریف. “هنوز هم وجود دارد هیچ چیز مانند اجماع در مورد آنچه افراط گرایی حتی به طور کلی اجازه دهید به تنهایی هنگامی که شما را به آنچه در نظر گرفته می شود یک بحث برانگیز و دشوار است تصمیم گیری در مورد کل کتاب” برگر می گوید. “حتی من که میرم مطالعه عناصر این خواهد بود مردد می گویند که وجود دارد هر دستور غذا را آسان به تصمیم می گیرید چه چیزی باقی می ماند و آنچه می رود.”

کوچکتر از خود انتشارات شرکت ها می گویند که آنها گرفته اند بیشتر در موضع فعال. لولو Smashwords و Kobo همه به صراحت منع نویسندگان از انتشارات تبعیض آمیز یا نفرت محتوا از طریق خود سیستم عامل. نمایندگان از هر شرکت با صحبت ما در مورد مرور تنش میان آزادی بیان و دامن زدن به نفرت. “ما نمی لذت بردن از بازیگری به عنوان یک دروازه بان” مارک کوکر این Smashwords موسس و مدیر عامل شرکت گفت. “ما نمی لذت بردن از خدمت به عنوان داور از چه چیزی قابل قبول و چه چیزی نیست. اما آن را یک مسئولیت ما را در است.”

لولو و Smashwords ممنوع کرده اند راپر از استفاده از سیستم عامل خود را در سال های اخیر است. (Roper نه آپلود آثار خود را به Kobo.) زمانی که Smashwords فسخ Roper حساب یک نماینده توضیح داد که چون کار او “دفاع از نفرت تبعیض آمیز و یا نژادپرستانه دیدگاه و یا اقدامات نسبت به دیگران” با توجه به ایمیل ها با ما به اشتراک گذاشته شده توسط Smashwords.

حتی حزب دموکرات کردستان گرفته شده نگاه دوم در Roper کار است. سال گذشته آن را حذف دو نفر از 17 کتاب او خود منتشر شده بر روی پلت فرم هر دو تالیفات غیرداستانی مقالات و پست های وبلاگ به سادگی بیان است که در کتاب “در تخلف از مطالب ما دستورالعمل.” به Roper این انتخاب به نظر می رسید خودسرانه و غلط به خصوص از آنجا که یکی از عنوان های گرفته شده پایین این Ethnostateشامل کامل تجدید چاپ کتاب خود را به بلککه هنوز هم در دسترس برای خرید. به عنوان او آن را می بیند دو ممنوع کتاب حداقل تحریک آمیز از نوشته های خود را. “من رمان توصیف جنگ و خشونت و خونریزی و مرگ و حتی در یک زن و شوهر از کتاب نسل کشی—تحت اللفظی نژادی و نسل کشی در هیچ شرایط نامشخص” Roper گفت. اما بر اساس آن, انتخاب, او گفت:, آمازون به نظر می رسد برای پیدا کردن مقالات خود را تهاجمی تر “از من به معنای واقعی کلمه تایپ کردن صفحات 1000 توصیف مسابقات شکنجه و قتل یک دیگر تا زمانی که یک یا دیگر منقرض شده.”

در دو هفته گذشته که بیشتر آمریکایی ها پناه در محل به منظور کاهش گسترش coronavirus Roper گفت: او را دیده سنبله در آمازون فروش. او در شگفتی که آیا آن را به دلیل چشم انداز خود را قریب الوقوع اجتماعی فروپاشی اتحاد شروع به طنین انداز با بیشتر خوانندگان. یا شاید او گفت: “مردم خسته با Netflix بکشد.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>