که ویلیام Barr?

Donald Trump and William Barr.
اخیر شبکه خبری ABC مصاحبه ارائه نکات که واقعیت کار برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است تحت تاثیر ویلیام Barr views.عکس توسط Joel لرنر / ایسنا / Alamy

در بهار سال 2001 مورخان مصاحبه ویلیام Barr مورد تصدی خود به عنوان دادستان کل در George H. W. Bush Administration. چند ساعت بحث و گفتگو انجام شد توسط دانشگاه ویرجینیا میلر مرکز به عنوان بخشی از یک پروژه به ثبت تاریخ شفاهی از رئیس جمهور سابق و مقامات ارشد که در خدمت آنها. میدوی را از طریق مصاحبه بر صحبت در مورد تاثیر فوق العاده ای و اختیار است که دادستان فدرال اداره کردن زمانی که تصمیم گیری که آیا برای شارژ یک فرد با جرم و جنایت است. “یکی از چیزهایی که من در زمان دور از وزارت دادگستری است چه قدرت عالی دادستانی قدرت است,” او گفت:. “وجود دارد هیچ قدرت دیگر مانند آن در دولت است. شاید قدرت به شلیک یک خارجی در جنگ اما prosecutive قدرت از بین می برد و زندگی می کند.”

Barr سپس اقدام به ایجاد یک استدلال است که تبدیل به یک مرکزی فرض پس از واترگیت آمریکا در نظم حقوقی بر سر آن است. پس از واترگیت—و به خصوص ریچارد نیکسون درخواست به I. R. S. تعقیب دو صد سیاسی دشمنان برای تقلب مالیاتی—وجود داشته است یک درایو در وزارت دادگستری برای جلوگیری از مقامات منتخب و منصوب از دست زدن به تعقیب کیفری. هدف این بود برای اطمینان دادن به مردم که بخش خواهد اعمال قانون به طور مساوی برای همه آمریکایی ها بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها رئیس جمهور رقبا و یا خود را toadies.

بر استدلال کرد که تهدید ناعادلانه تعقیب کیفری نمی آمد از سیاستمداران منتخب و منصوب, اما در عوض از غیرمنتخب دادستان که به سادگی در تلاش برای ایجاد یک نام برای خود. “من فکر می کنم آن را آغاز برداشت تا پس از واترگیت ایده این است که وزارت دادگستری به ‘مستقل’, ” او گفت: مورخان سوال فرض شده است که به طور گسترده ای در آغوش گرفت و در چهل و پنج سال پس از نیکسون استعفا داد. Barr بیشتر ادعا که منصوب مقامات باید اجازه داده شود برای نظارت بر پرونده های جنایی چرا که آنها—و یا کارفرمایان خود را—در نهایت پاسخگو توسط رای دهندگان. “من شما را به احساس می کنید که سیاسی با نظارت این اداره بسیار مهم است,” او گفت:. “کسی که در نهایت به پاسخ به روند سیاسی است.” او افزود که مقامات منتخب لزوما حل و فصل موارد بر اساس مصلحت سیاسی. “دوم-حدس زدن است نه به دلایل سیاسی آن را واقعا چرا کسی است که اعمال برخی از بلوغ از قضاوت و قرار دادن همه چیز در چشم انداز و گفت: چرا شما دادستانهای این فرد بیش از این؟”

روز پنج شنبه پس از یک سال خدمت به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل بار رخ داد یک تن های مختلف. در مصاحبه با ABC News گفت: در مرجع به رئیس جمهور رفتار “به اظهارات و توییت های ساخته شده در مورد بخش مورد نفر در بخش مردان و زنان ما در اینجا در مورد مورد انتظار در این بخش و در مورد قضات قبل از آنها ما موارد آن را غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت.”

و در دوم آشکار با مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری اعلام کرد روز جمعه که آن را نمی خواهد به دنبال اتهامات جنایی در یک مورد که رئیس جمهور در تلاش است تا نفوذ: آیا سابق F. B. I. معاون مدیر اندرو McCabe پیگرد قانونی خواهد داشت برای دروغ گفتن به محققان در مورد نقش او در اخبار رسانه ها نشت در سال 2016. که افشای مورد بررسی به بنیاد کلینتون بود آسیب رساندن به هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, اما برگ برنده استفاده کرده است مورد اعلام McCabe یک متحد سابق F. B. I. مدیر James Comey, جنایی.

قبل از این هفته البته بر و تهمت به نظر می رسید به کار با هم یکپارچه سیاسی به وزارت دادگستری تصمیم گیری مسائل حقوقی—و به طور فزاینده تعقیب کیفری نیز در راه است که به نفع رئیس جمهور سیاسی است. با تعجب سهولت آنها را معکوس نیم قرن سابقه که طراحی شده است برای جلوگیری از فساد در امور کیفری-نظام عدالت به دست آورده و این دشمنی از صدها سابق وزارت دادگستری مقامات و کارشناسان حقوقی. بسیاری از کسانی که مقامات عمیقا تردید از Barr ظاهری ملامت از مغلوب ساختن پیشی جستن در ABC مصاحبه. “بر اصرار بر استقلال و معتبر نیست با توجه طلبانه خود گذشتگی برای مغلوب ساختن پیشی جستن منافع جلوتر از ملت و منافع تا به حال” استفان Gillers استاد حقوقی و اخلاق حرفه ای در دانشگاه نیویورک قانون به من گفت.

Gillers استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها نشانه به اهداف بالقوه از تحقیقات جنایی—از افراد ثروتمند به شرکت های بزرگ—که آنها ممکن است دریافت درمان خاص اگر آنها نشان وفاداری به او. “هنگامی که شما تزریق ایده که ملاحظات سیاسی می تواند هر گونه پیگرد قانونی حتی اگر تعداد کمی شما را تشویق به مشارکت سیاسی به منظور پیروزی به نفع افزایش احتمال عفو یا مطلوب درمان” Gillers گفت. “هنگامی که دروازه باز شد اعتماد عمومی در حال رفتن به نابود شود.”

برخی از مفسران محافظه کار خشمگین شد و در Barr. فاکس نیوز میزبان Lou Dobbs گفت که “این یک لعنت شرم” که بر درک نمی کند چه تهمت و خانواده خود را از طریق بوده است و خواستار دانم چرا بار تا به حال بازداشت ده ها تن از مردم در “سیاسی فاسد دولت در وزارت دادگستری, F. B. I.” دابز کاملا تایید این ایده است که رئیس جمهور باید کنترل وزارت دادگستری و تعقیب کیفری. “من نمی خواهم به شنیدن هر گونه تلخه در مورد مستقل عدالت بخش” دابز گفت. “این وزارت دادگستری به عنوان هر کس با این نسخهها کار برای رئیس جمهور. آن را بخشی از قوه مجریه.”

حوادث چند روز گذشته ارائه و در عین حال نمونه های بیشتر از شتابزدگي و تفرقه که علامت مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. در زمان آشفتگی مربوط به فوریه 20th, صدور حکم راجر سنگ مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دیرین و پیشین کمپین مشاور. در یک مورد مطرح شده توسط دادستان کار برای مشاور ویژه رابرت مولر یک هیئت منصفه فدرال محکوم سنگ در ماه نوامبر از دروغ گفتن به کنگره و دستکاری با یک شاهد برای جلوگیری از محققان از یادگیری چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تلاش برای بهره مندی از e-mail ها به سرقت رفته از حزب دموکرات در سال 2016.

در دادگاه تشکیل پرونده در دوشنبه چهار دادستان که به کار گرفته شده در این مورد توصیه می شود به یک قاضی فدرال امی برمن جکسون که سنگ بود محکوم به هفت تا نه سال در زندان است. در مصاحبه با ABC بار گفت که او شگفت زده شد زمانی که او شنیده ام از توصیه آن شب. پیش از آن در روز به او گفته بود با تیموتی درخت روغن قلم دیرین دستیار او به تازگی منصوب ایالات متحده وکیل در واشنگتن و در انتظار صدور حکم توصیه کوتاه تر می شود. Barr گفت که او با حمایت دادستان از سنگ خواستار آن را “صالح” و افزود که او “فن” سیاسی عمل که bragged در مورد استفاده از حقه های کثیف در مبارزات پس از دخالت خود را در واترگیت. اما بر احساس کردند که هفت تا نه سال بیش از حد بود به طوری که او گفت زیردستان خود را به موضوع جدید توصیه صبح روز سه شنبه.

بعد از آن شب هر چند پس از مفسران محافظه کار با انتقاد از صدور حکم توصیه در توییتر تهمت وزن در محکوم کردن هر دو درمان سنگ و مولر بررسی است. “این وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در 1:48 صبح “واقعی جنایات بودند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!”

هنگامی که بر آموخته شده از جیر او گفت: ABC او مطمئن بود اگر او باید پیش بروید و با ارسال جدید صدور حکم پیشنهاد است. انجام این کار خواهد سیگنال به این که تهمت به حال مداخله در مورد. گفت: “حالا چه کار کنم ؟” او به یاد می آورد تفکر است. “آیا شما رفتن به جلو با آنچه شما فکر می کنم تصمیم درست است یا شما جلو و عقب به دلیل tweet? و که فقط مرتب کردن بر اساس نشان می دهد چگونه مخل این توییتهایی می شود.”

این بار که گفت که تهمت هرگز از او خواست به دخالت در هر پرونده جنایی فرستاده شده سنگ جدید تشکیل پرونده. در بسیار غیر معمول گام ارشد وزارت دادگستری مقامات انصراف چهار دادستان’ توصیه و به نام سنگ به دریافت “بسیار کمتر” از یک جمله. بیانیه خود خواست قاضی برمن به نظر سنگ “سن پیشرفته, سلامت, شرایط شخصی و فقدان سابقه کیفری در ساختن یک جمله مناسب.”

در پاسخ این چهار دادستان انصراف از مورد و یک استعفا از سمت خود در وزارت دادگستری. یک روز بعد جسی لیو سابق آمریکا وکیل در واشنگتن دی سی بود که تا همین اواخر نظارت سنگ مورد استعفا از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز هست. این استعفا موجب اعتراض در میان دادستان سابق. اما مغلوب ساختن پیشی جستن, دوباره, در, توییتر, جشن جدید توصیه و ستایش Barr برای ساخت آن اتفاق می افتد: “تبریک به دادستان کل لایحه بار برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است,” او نوشت.

دقیقا چه بر آشکار فاصله از مغلوب ساختن پیشی جستن بدان معنی است که موضوع از کوره در رفته حدس و گمان است. در مصاحبه برای نمایش اخیر دادستان کل که من نوشتم برای نیویورکر, Barr فعلی و سابق و دوستان و همکاران او را به عنوان توضیح مادام العمر مؤمن نیاز برای ایالات متحده به یک قوی در انتخابات ریاست جمهوری. بیش از هر شاخه ای از دولت و ریاست جمهوری بر استدلال به نجات کشور از جنگ و رکود اقتصادی و اختلاف است. او را متهم به قانون گذاری و قضایی شاخه های غاصب قدرت ریاست جمهوری در دهه های اخیر. او در نیمه بازنشسته شد اما گفت که او پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دفاع از نهادهای قوه مجریه. این سوال حل نشده است که تا چه حد بر خواهد رفت در حال گسترش قدرت ریاست جمهوری زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. منتقدان ادعا می کنند که با توانمند سازی مغلوب ساختن پیشی جستن بر این است که هموار راه را برای استبداد.

ABC مصاحبه ارائه نکات که واقعیت کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است مؤثر بر نمایش. او موافقت کرد که یک وکیل به طور کلی دارای یک وظیفه و نه اجازه می دهد تا یک رئیس جمهور به استفاده از وزارت دادگستری به نمره امتیاز سیاسی یا به مجازات دشمنان خود را. “من فکر می کنم نقش اساسی دادستان کل است که برای حفظ قانون اجرای روند جنایی مقدس—مطمئن شوید هیچ دخالت سیاسی در آن” بار گفت. او بعدها اضافه شده در مورد هر رئیس جمهور که “اگر او بودند می گویند, شما می دانید, به بررسی کسی چون—و شما حس این دلیل است که آنها یک حریف سیاسی—پس از آن یک وکیل به طور کلی نباید حمل که نمی کنند ، متحدان اشاره است که او نشان داده استقلال قبل ساخته شده و در تصمیم گیری های دیگر که نا امید تهمت مانند کاهش به تعقیب James Comey.

اما بر اظهارات البته می تواند platitudes. روز جمعه بار گزارش شده است که او را منصوب خارج دادستان به بررسی پرونده مایکل فلین سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار متهم به دروغ گفتن به F. B. I. عوامل, چه کسی به رییس جمهور گفت: سزاوار نرمی. بار نیز بنا به گزارش آورده در خارج از دادستان برای بررسی کار حرفه ای وکلای دیگر به لحاظ سیاسی حساس امنیت ملی موارد است. مراحل به نظر می رسد طراحی شده برای جلب رضایت رئیس جمهور.

پس از ABC مصاحبه این گمان وجود دارد که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است آتش بر او به عنوان دیگر اعضای کابینه که علنا به مخالفت با او. دیگران فکر کرده اید که اگر بر حال coördinated بیانیه خود با کاخ سفید و در اصل درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها اجازه دهید در ادامه به کمک رئیس جمهور متحدان اما برای انجام این کار بی سر و صدا.

دونالد Ayer که در خدمت به عنوان معاون دادستان کل تحت George H. W. بوش گفت او همچنان عمیقا تردید از Barr. “او واقعا بسیار مخربی سنت از مدرن عدالت بخش” آیر به من گفت. او و Gillers هر دو گفت: این مخاطره برای کشور زیاد است. یک بنیادی آمریکایی ایده آل—که همه مردم پیگرد قانونی خواهد داشت به همان اندازه تحت قانون—در خطر است. Gillers به نام از دست دادن اعتقاد در برابر عدالت “نفرت.” “از آن محروم کشور از آن birthright,” او گفت:. “این چیزی است که باعث می شود ما متفاوت است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>