که باید bailed در Coronavirus اقتصاد ؟

به عنوان اقتصادی و تلفات انسانی این بیماری همه گیر مانت مسئله انصاف بافندگی همیشه بزرگتر. چه کسی باید و نباید

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399
A person walks through a near empty airport.
به عنوان اقتصادی و تلفات انسانی این بیماری همه گیر مانت مسئله انصاف بافندگی همیشه بزرگتر. چه کسی باید و نباید bailed?عکس توسط Spencer Platt / گتی

به گفته وزیر خزانه داری استیون Mnuchin جدید چک های حفاظت از برنامه که طراحی شده برای ارائه بودجه اضطراری برای کسب و کارهای کوچک است که آسیب دیده اند و coronavirus بحران کار خوبی است. در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز سه شنبه گفت که بانک های شرکت کننده در این برنامه است که نظارت توسط اداره کسب و کار کوچک در حال حاضر توزیع وام به بیش از یک میلیون نفر شرکت کرده اند که ده یا کارکنان کمتر. گزارش خلاصه ای از وزارت خزانه داری نشان داد که متوسط اندازه P. P. P. وام که دریافت کننده کسب و کار مجبور به بازپرداخت اگر آنها با استفاده از پول را به نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد خود شده است دو صد و شش هزار دلار است. "ما خوشحالیم که با موفقیت این برنامه و چگونه به سرعت این کردم تا عملیاتی," Mnuchin گفت.

در پایان هفته گذشته P. P. P. در حال حاضر خسته و سیصد و چهل میلیارد دلار است که کنگره را کنار بگذارند و برای آن 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا در پایان ماه مارس. در روز سه شنبه سنا تصویب یک لایحه که allots یکی دیگر از سه صد و ده میلیارد دلار به کسب و کار کوچک برنامه. اما P. P. P. نیز درگیر در اختلاف است. در روزهای اخیر تعدادی از شرکت های کوچک باید شکایت علیه بانک ادعا دهندگان مورد علاقه خود را بزرگتر مشتریان و حذف بسیاری از کسب و کار است که این برنامه در نظر گرفته شده بود برای کمک به. آن را نیز پدید آمده است که تعدادی از شرکت های بزرگ از جمله زاینده رود و Potbelly رستوران زنجیره ای, بهره برداری از یک حک کردن برای به دست آوردن وام از طریق P. P. P. پس از گسترده شکایت, Shake Shack اعلام کرد که بازپرداخت ده میلیون دلار آن را دریافت کرده است. در روز سه شنبه جلسه Mnuchin گفت که او خواهد بود به درخواست شرکت های دیگر به دنبال کت و شلوار و او اصرار داشت: "ما می خواهیم به مطمئن شوید که این پول در دسترس برای کسب و کارهای کوچک که به آن نیاز دارید."

این شکایات روشن کردن چالش از تلاش برای ایجاد یک کلان اقتصادی-برنامه کمک در پرواز به خصوص یکی است که اداره از طریق اشخاص ثالث—بانک ها—که خود را منافع مالی و مشوق. (دولت های دیگر از جمله کسانی که در بریتانیا و دانمارک در حال توزیع یارانه دستمزد به طور مستقیم به کسب و کار است.) اما خشم بیش از P. P. P. rollout نیز افزایش می دهد این موضوع از انصاف است که رفتن به loom همیشه بزرگتر به عنوان انسانی و اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر مانت. که باید bailed? و چه کسی نباید?

آن است و نه فقط کسب و کارهای کوچک است که در حال تلاش برای دریافت کمک مالی است. در فلوریدا به تنهایی با توجه به تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس در حدود شش صد و پنجاه هزار نفر را کاربردی برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس تنها سی و سه هزار و شش صد دریافت کرده اند را بررسی می کند. به عنوان تعدادی از برنامه های کاربردی است رسید فلوریدا را وزارت کار شده است غرق شده است. قادر به فایل ادعا آنلاین برخی از مردم را به مبارزه طلبیده stay-at-home سفارشات به خط تا در سایت های صدور فرم های کاغذی قرار دادن سلامت خود را در خطر است.

در دیگر نقاط کشور افرادی که گذاشته شده یا furloughed داشتن مشکلات مشابه. با بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی است که نرخ بیکاری به افزایش عنوان بالا به عنوان بیست درصد در ماه های آینده دولت را شکست و به سرعت این مشکل را ایجاد enormous مشکلات. در عین حال جمهوری خواهان در سنا حاضر به هرگونه کمک مالی به کشورهای در بودجه جدید بسته است. میچ مک کانل جمهوری خواه رهبر گفت که کمک به ایالات متحده می تواند گرفته شود تا در یکی دیگر از محرک لایحه, اما او همچنین ابراز نگرانی در مورد مقدار پول دولت فدرال صرف. روز چهارشنبه مجلس نمایندگان آمریکا گفت که او می خواست به آمار "مکث" را فشار دهید در هر برنامه ای برای کمک به دولت و دفتر خود را به تمسخر ایده به عنوان یک "آبی-دولت نجات."

هنوز هیچ کمبود پول به قید وثیقه از شرکت های بزرگ است. این مراقبت در عمل کنار گذاشته حدود پنجاه میلیارد دلار کمک مالی و وام برای نجات صنعت هواپیمایی و در روز دوشنبه وزارت خزانه داری در گفت و گو با پرداخت $2.9 میلیارد دلار وام به شش خطوط هوایی از جمله آمریکایی دلتا و ایران. ( این وزارت گفت که از آن انتظار می رود پنج بیشتر شرکت های هواپیمایی به شرکت در آن حقوق و دستمزد پشتیبانی برنامه (اشتباه نشود با چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک) و آن را نیز "پرداخت اضافی برای متقاضیان تایید در یک نورد اساس است."

این ویروس را ویران کرده است شرکت های هواپیمایی' درآمد, البته, و به خزانه داری تحمیل یک تعداد از شرایط برای وام از جمله نیاز به دریافت کنندگان به حفظ اشتغال محدود اجرایی پرداخت غرامت به حالت تعلیق در پرداخت سود و اعطای سهام حکم به دولت است. اما نظر دقیق نجات هنوز هم تیره است. و وجود دارد یک سوال اساسی که آیا شرکت های هواپیمایی و مدیران ارشد خود را سزاوار به نجات در این مد.

قبل از همه گیر ضربه هواپیمایی لذت بردم سال از سودآوری است. به جای کنار گذاشتن ذخایر برای یک روز بارانی, بسیاری از C. E. O. s هنگفتی صرف خرید خود هواپیمایی سهام به افزایش قیمت های خود را و نه اتفاقا ارزش خود را اغلب سهام مبتنی بر بسته های پرداخت. در توییتر پست در روز سه شنبه رابرت رایش برکلی استاد که در خدمت به عنوان نیروی کار در دولت کلینتون اشاره کرد که "50 میلیارد دلار مالیات دهندگان را صرف نجات صنعت هواپیمایی تقریبا برابر با 48 میلیارد دلار به شرکت های هواپیمایی را صرف خرید سهام خود را از سهام از سال 2010."

شرکت هواپیمایی نجات است اما یکی از بسیاری آمده است. در علاوه بر این به نجات صنعت هواپیمایی و دیگران تلقی حیاتی برای امنیت ملی این مراقبت در عمل ایجاد یک صندوق کمک مالی برای بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از جمله سود ، پس از گذراندن لایحه تصویب این صندوق خواهد شد در مجموع یک صد و هفتاد و پنج میلیارد دلار است. در روز سه شنبه Axios باب هرمان گزارش داد که HCA, بهداشت و درمان, a publicly traded company اجرا می شود که یک شبکه گسترده ای از بیمارستان ها و مراکز درمانی را دریافت کرده و هفت صد میلیون دلار بودجه اضطراری که آن را ندارد به بازپرداخت.

وجود دارد بیشتر از پولی که برای شرکت های بزرگ امریکا—یک معامله بزرگ بیشتر است. در یک ماده است که دریافت نکرده توجه به همان اندازه که دیگران مراقبت در عمل نیز خود را کنار بگذارند چهار صد و پنجاه و چهار میلیارد دلار به backstop برخی از اعطای وام های جدید امکانات در تغذیه از جمله یکی که به گسترش وام و اعتبار به متوسط شرکت های بزرگ که باید بین پنج تا صد و ده هزار نفر از کارگران. فدرال رزرو نشده تبدیل شده به پول جدید spigot نشده است. اما گزارش نهایی جزئیات این برنامه جدید است.

همه از این نمایشگاه و استفاده مناسب از پول مالیات دهندگان? آن را سخت می دانند. اگر چه مراقبت در عمل ارائه شده برای یک سیستم نظارت مستقل و بازرس کل و دو کمیته به تعیین شده توسط کنگره این سیستم نیست و در حال اجرا. "در حال حاضر شما باید چیزی" نیل Barofsky یک وکیل نیویورک که در خدمت به عنوان بازرس کل هفت صد میلیارد دلار TARP صندوق که کنگره ایجاد شده در طول بحران مالی سال 2008 گفت MarketWatch. "شما هیچ کنگره نظارت کمیته به دلیل آن نیست که یک رئیس. شما هیچ special inspector general چون او را نه تایید شده است. و شما هیچ فعال همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته زیرا این رهبر."

در مورد همه ما دانش است که دولت در حال توزیع مقدار زیادی از پول. و در عین حال بسیاری از میلیون ها نفر از آمریکایی ها هنوز هم در مواجهه با مشکلات وحشتناک. که یک احتراق ترکیبی.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب