چه کسی مسئول از پاسخ به Coronavirus?

President Donald Trump during the daily coronavirus task force press briefing
خطر گسترش جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت اجرایی آن را به ارزش با توجه به دستور دولت فدرال برای محافظت در برابر گسترش COVID-19.عکس توسط Alex ونگ / گتی

ترین بحران در آمریکا زندگی شده اند محلی است. حتی حوادث و زلزله و گردباد و طوفان و سیل نسبتا محدود در فضا و زمان است. آنها نه به هر دولت و تهدید در هر گوشه ای از تمام زندگی ما است. Coronavirus همه گیر است که نادر بحران است که واقعا ملی که در آن پاسخ یک دولت ممکن است در نهایت می تواند تنها به عنوان موثر به عنوان پاسخ از کشورهای دیگر است.

در حال حاضر اکثریت قریب به اتفاق کشور تحت stay-at-home سفارشات صادر شده توسط دولت ایالتی اما یک تعداد انگشت شماری از holdout متحده تهدید به تضعیف اثربخشی دیگران پر هزینه و دردناک اجتماعی-فاصله تلاش. به عنوان یک نتیجه متحده با کمتر عفونت و مرگ و میر ممکن است صرفا در انتظار نوبت خود را برای تبدیل شدن به نقاط داغ به خصوص که برخی از کشورها با مستندات می تواند شروع به بلند کردن آنها را قبل از موعد مقرر در حالی که دیگران خود را حفظ مستندات در محل.

خطرات ناشی از غیر یکنواختی اصرار سوال: اگر ما سرنوشت موظف هستند با هم در این اورژانس, چرا, شده است وجود دارد هیچ ملی اقامت در خانه ، خواسته اوایل این ماه وجود دارد که آیا باید فدرال به منظور قفل کردن ملت, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: “من فقط نمی فهمم چرا ما در حال انجام است که ما واقعا باید” اما او همچنین اذعان کرد تنش با “متحده’ حقوق به انجام آنچه آنها می خواهند.”

Fauci است که نه تنها در فکر آن است که یک ملی جهت ترجیح داده می شود. کارشناسان که به نام یکی شامل اپیدمیولوژی و فعال گرگ Gonsalves سابق ارشد وزارت امنیت داخلی رسمی ژولیت Kayyem و اقتصاددان Jeffrey D. ساکس. Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه توضیح داد که یک ملی shutdown می تواند به دولت زمان به پیش بینی نقاط داغ و افزایش آن آزمایش و بیمارستان ظرفیت; سپس آن را می تواند تمرکز بر روی هدف تست و ردیابی است که موثر در کره جنوبی. دولت توسط دولت آمیخته راه حل مانع این اهداف به دلیل حامل بدون علامت در ادامه به سفر بین کشورها و به دلیل رقابت برای لوازم پزشکی میان کشورها منجر به misallocation از منابع است. تعدادی از کارشناسان پزشکی نیز حمایت برای یک سیاست ملی نیاز به پوشیدن ماسک در به عنوان چند متحده شهرستانها و استان ها و همچنین کشورهای دیگر انجام داده اند.

رئیس جمهور تهمت مقاومت کرده است اجباری ملی مستند و کاهش یافته است به قاب فدرال توصیه های اجتماعی فاصله ماندن در خانه و ماسک-پوشیدن به عنوان قانونی سفارشات. او توضیح داد که “کشورهای مختلف” از یک دیگر و نیز این که “این کشور ساخته نشده بود تعطیل شود.” بعید به نظر می رسد که تهمت بی میلی به سفارشات مسئله ناشی از یک حس اساسی محدودیت. هنگامی که در روز دوشنبه دو ائتلاف از فرمانداران اعلام کرد قصد دارد به coördinate نهایی خود را کاستن از محدودیت های منطقه ای آنها باعث خود غلط ادعا می کنند که ایالات متحده “نمی توانید هر چیزی را بدون تصویب رئیس جمهور ایالات متحده است.” مغلوب ساختن پیشی جستن در رفت و به دروغ ادعا می کنند که تنها رئیس جمهور می تواند محدودیت هایی که کشورهای تحمیل کرده اند در فعالیت های اقتصادی قبل از حمایت کردن و گفتن فرمانداران “شما تماس عکس.” بسیاری از لیبرال ها و محافظه کاران باید ترسید مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی proclivities اما جدا از او پر هرج و مرج خطا پر استفاده روزانه از قلدر منبر او شده است کاملا uneager به اداره فدرال قدرت اجرایی در این بحران است.

در دیگر کشورهای دموکراتیک مهمترین مجارستان واقعی وجود دارد ترس است که همه گیر است, امکان تثبیت اورژانس قدرت اجرایی به عنوان یک دروازه به دیکتاتوری. آن بود البته قابل تصور است که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است تلاش خود را در انتخابات ریاست جمهوری در این مسیر ممکن است ما بی کفایتی خود را به تشکر نیست شاهد است که تا کنون. اما حتی با خطرات رو به رشد قدرت اجرایی به طور کلی و از مغلوب ساختن پیشی جستن را فاجعه بار رهبری آن است که با توجه به ارزش به طور جدی نیاز به دستور دولت فدرال به هر دو قفل کردن و در نهایت سهولت فعالیت عمومی و بازرگانی در یک coördinated راه—به خصوص اگر به عنوان Fauci و دیگر کارشناسان هشدار داده اند ممکن است امواج از شیوع بیماری در سراسر کشور و در سراسر سال است. این است که در علاوه بر این به دیگر مراحل فعال تر دولت ممکن است از جمله ارائه فدرال منابع متحده تضمین وام برای تامین مالی تولید لوازم مورد نیاز و بسیج عمومی سلامت به سفارش سپاه است که نظارت جراح عمومی به کارکنان بیمارستان (به عنوان آن را در لیبریا در طول شیوع بیماری ابولا).

اگر تهمت بود به تحمیل دستورات است که با اتصال هر کس به ماندن در خانه و یا پوشیدن ماسک های قانون اساسی خود را با اقتدار به انجام این کار خواهد بود به شدت رقابت به عنوان یک ماده در هر دو تفکیک قوا و فدرالیسم. هنوز هم چنین سفارشات به خوبی ممکن است سازگار با هر دو. اول از همه کنگره ممکن است اجازه رئیس جمهور به صدور چنین دستورات که بسیار تقویت مشروعیت خود را اگر در دادگاه به چالش کشید. کنگره قطعا می تواند با تصویب قوانین اعمال موقت ملی stay-در-خانه سفارش و بیمه ملی coördination از بلند کردن اجسام از محدودیت. قانون اساسی به کنگره قدرت برای تنظیم تجارت “در میان چندین متحده” و آن را بسیار روشن است که این همه گیر مرگبار مخرب برای تجارت بین ایالتی. کنگره همچنین می تواند استفاده از یک قانون اجازه رئیس جمهور به عمل در یک راه خاص به عنوان آن را با دفاع از تولید عمل از سال 1950 که اجازه می دهد تا رئیس جمهور به نیاز شرکت ها برای پر کردن سفارشات برای محصولات است که “او بداند لازم و یا مناسب برای ترویج دفاع ملی.” رئیس جمهور هری ترومن استناد اساسنامه در طول جنگ کره برای وادار کردن شرکت های تولید برای تولید مواد مورد نیاز. در مارس 27th, مغلوب ساختن پیشی جستن تحت آن قانون و دستور داد یک تعداد انگشت شماری از شرکت های تولیدی از جمله جنرال موتورز برای تولید هواکش.

یک میزبان از دیگر قوانین فدرال به رئیس جمهور قدرت را به آدرس جنبه های بحران است. بهداشت عمومی و خدمات عمل 1944 گذشت در طول جنگ جهانی دوم اجازه اجرایی برای جلوگیری از “گسترش بیماری های مسری” اجازه می دهد دولت فدرال به بازداشت افرادی که “منطقی اعتقاد به آلوده” و مسری است و کسی که در حال حرکت به متحده و یا یک “منبع احتمالی عفونت” برای مردم در حال حرکت بین متحده است. در سال 1949 قانون مورد استفاده قرار گرفت برای جلوگیری از ناقل تب زرد از ورود به کشور. واقعیت این است که کنگره به طور خاص مجاز بازداشت آلوده ممکن است به عنوان خوانده شده به طور ضمنی عدم گسترده تر (و در عین حال کمتر محدود) اندازه گیری سفارش حتی سالم تنها به ترک خانه های خود برای اهداف ضروری. اما از آنجا که قانون اجازه می دهد تا شاخه های اجرایی به موضوع قوانین و مقررات است که “لازم است برای جلوگیری از” گسترش بیماری مسری در سراسر خطوط دولت اساسنامه مسلما به اندازه کافی گسترده شامل فدرال اقامت در خانه سفارش دهید.

فراتر از هر کنگره قوانین, قانون اساسی وظیفه رئیس جمهور به ورزش “قدرت اجرایی” از ایالات متحده است. اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است کمی با قدرت خود را برای رسیدگی به بحران کنونی دولت وکلا قبلا گرفته شده یک دیدگاه گسترده ای از قدرت اجرایی به عنوان دیگر رئیس جمهور. در سخنرانی مراسم تحلیف خود را در سال 1933 در دوران رکود بزرگ فرانکلین دلانو روزولت گفت که اگر کنگره موفق به عمل در اورژانس ملی او بپرسید “برای باقی مانده یک ابزار برای دیدار با بحران گسترده ای قدرت اجرایی برای به راه انداختن یک جنگ علیه اضطراری به عنوان بزرگ به عنوان قدرت خواهد بود که به من داده اگر ما در واقع حمله یک دشمن خارجی.” (کنگره تصویب متعدد جدید مقابله قوانین واگذاری عظیم قدرت به قوه مجریه که رشد تالار به عنوان یک نتیجه.) امروز چارچوب زمانی که برای اعمال قدرت اجرایی است که در راستای تفکیک قوا می آید از حامی ورق و لوله Co. v. ساویر یک سال 1952 مورد که شامل رئیس جمهور ترومن تصمیم را در سراسر کشور را به شرکت های فولادی است. دادگاه عالی اعلام کرد که رئیس جمهور را خلاف قانون اساسی با اکثریت پیدا کردن که به خاطر هیچ چیز در اساسنامه و یا قانون اساسی به رئیس جمهور قدرت را به دست گرفتن مالکیت خصوصی حتی در شرایط اضطراری سفارش خود را مورد تاخت و تاز قدرت قانونگذاری این سایت متعلق به کنگره است.

اما در یک معروف موافقت آمده است که به عنوان درمان می شود, قانون عدالت رابرت جکسون پیشنهاد کرد که زمانی که کنگره نه تایید و نه مخالف اقدام توسط رئیس جمهور خود را “قدرت مستقل” تحت قانون اساسی ممکن است در عمل یک “منطقه گرگ و میش” که در آن رئیس جمهور و کنگره باید همزمان باشند. در این وضعیت جکسون نوشت: “هر آزمون واقعی از قدرت است که به احتمال زیاد بستگی به ضرورت از حوادث و معاصر imponderables به جای تئوری های انتزاعی از قانون است.” سال گذشته زمانی که کنگره با تصویب یک لایحه تخصیص بودجه که تهمت اعتقاد بر این بودجه خیلی کمی برای ساختمان خود را در ایالات متحده و مکزیک مرز دیوار او اعلام اضطراری ملی به منظور توزیع مجدد بودجه دفاع به دیوار ساخت و ساز. مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت را دوباره اختصاص بودجه به چالش کشیده شد در سراسیمگی از دادخواهی است که هنوز در انتظار. کنگره را آشکار عدم اختصاص پول بیشتر به مرز دیوار به احتمال زیاد در زمان مغلوب ساختن پیشی جستن ورزش از قدرت به دور از یک “منطقه گرگ و میش” و به غسل و دسته. در مقابل ممکن است سفارشات مربوط به کروناویروس اضطراری که ناسازگار با آنچه که کنگره قبلا گفته خواهد بود مسلما مجاز به خصوص که در آن امنیت ملی است که به شدت در خطر است, آن را به عنوان در حال حاضر.

اما پس از آن وجود دارد فدرالیسم تعادل قدرت بین دولت فدرال و ایالات متحده است. چرا که قانون فدرال است “عالی قانون” معتبر فدرال اندازه گیری که آیا توسط کنگره یا رئیس جمهور خواهد جابجایی تمام اقدامات دولت در مورد این موضوع. اما در همان زمان متحده’ استقلال در حفاظت از آن امنیت و سلامت مردم می تواند مطرح موانع فدرال حکم. قانون اساسی برگ منحصرا به آمریکا و هر قدرت که آن را نمی دهد به دولت فدرال است. ایالات بنابراین حفظ آنچه به نام “پلیس برق” یک اصطلاح است که اشاره به پلیس بلکه به قدرت به موضوع همه شیوه ای از مقررات مربوط به مردم و رفاه عمومی از جمله بهداشت و ایمنی. ماه گذشته هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن شناور امکان اجباری قرنطینه فدرال برای نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات, فرماندار نیویورک اندرو کومو تا آنجا پیش رفت که مدعی آن خواهد بود “فدرال اعلام جنگ در ایالات متحده.” این هفته دو نفر را درگیر در یک عقب و جلو مورد تهمت و ادعا می کنند که اقتدار او است “کل” است و تنها او مسئول لغو متحده مستندات. حقیقت این است که اگر چه کنگره اگر می خواستم می تواند قانونگذاری اجازه می دهد تا رئیس جمهور را به چنین تصمیم گیری وجود دارد در حال حاضر هیچ قدرت قانونی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به کنترل زمانی و یا چگونه متحده را به سهولت محدودیت های خود را.

حتی اگر حقی برای فدرال یا ایالتی اقدام به محدود مردم, آزادی, آن را هنوز هم ممکن است تجاوز به حقوق فردی. در چند هفته گذشته نیز این بحران را تشدید تمرکز شده است بر آزادی های مدنی. اگر چیزی وجود داشته است خواستار بیشتر و بیشتر اجباری محدودیت در آزادی به عنوان اساسی به عنوان سفر رفتن به محل کار و انجام کسب و کار جمع آوری و حتی خروج از خانه است. بسیاری از دولت های ایالتی و محلی stay-at-home سفارشات با تهدید مدنی یا جنایی penalities و ما شاهد چندین دستگیری افرادی که نافرمانی آنها از جمله شبان در لوئیزیانا و فلوریدا که در ادامه به جمع آوری جماعت برای خدمات و نیوجرسی مردی که برگزار شد “کروناویروس ،

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به نظر می رسد برگزاری در به چالش کشیدن مستندات در احترام به بهداشت عمومی کارشناسان دیدگاه که آنها مورد نیاز است. چندین حالت دادگاه در حال حاضر را رد کرد و چالش های قانونی به فرمانداران دستور بستن گردهمایی های اجتماعی و کسب و کار. به عنوان شدید به عنوان چنین اقداماتی هستند تا زمانی که آنها نه تبعیض بر اساس نژاد و قومیت و یا دیگر محافظت هویت آن است که به احتمال زیاد دادگاه را پیدا خواهد کرد که آنها را برآورده سازد “دقیق موشکافی”—که آنها لازم است به خدمت قانع کننده هدف جلوگیری از صدها نفر از هزاران نفر از مرگ و میر.

حافظه F. D. R. را توقیف ژاپنی-آمریکایی در طول جنگ جهانی دوم در این نظریه که برخی از آنها بی وفا, سایه بیش از این زمان قرنطینه. در ایالات متحده v. Korematsu در سال 1944 دیوان عالی کشور برگزار شد که نظم را نقض نمی کند برابر حفاظت از آنجا که دولت را قانع کننده امنیت ملی و منافع در زمان جنگ. که خواهد شد در حال عبور در سال 2018 از قضا در مغلوب ساختن پیشی جستن v. هاوایی برگزار شد که مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت ورود مردم از چند اکثریت کشورهای مسلمان نیست نقض آزادی مذهبی دوباره به دلیل امنیت ملی و منافع.

به دلیل وجود دارد ترس است که تهاجمی تر عمل با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد صدمه دیده است نه کمک به بسیاری از آمریکایی ها. مغلوب ساختن پیشی جستن به یاد ماندنی ترین طرح های درگیر ساختن دیوار بستن مرزها و نژادپرستانه قربانی. رئیس جمهور در اوایل و با اشاره به اشاره به “چینی ویروس” به نظر می رسد به کمک به افزایش تعصب در برابر حوادث آسیایی-آمریکایی است. اما آمریکایی ها به نظر می رسد به احتمال زیاد به آسیب دیده ترین فدرال غفلت است. این ویروس بوده است به خصوص ویرانگر به آفریقایی-آمریکایی فقیر و مهاجران مستند نشده بسیاری از آنها مجبور به ادامه کار در خارج از خانه های خود و در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی و که به احتمال زیاد به دریافت ناکافی مراقبت های پزشکی رنج می برند و اخراج اخراج و مالی خراب کردن.

این بحران مانند مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری موقت است, اما حقوقی و اجتماعی تغییرات آن افتضاح به بار خواهد بود و ماندگار. مورد استفاده قرار گرفتن به زندگی و دولت تحت همه گیر نیز باید معنی ثابت قانون اساسی هوشیاری. بسیاری از ما ممکن است لغات ایده رشد فدرال قدرت اجرایی به خصوص وقتی که می آید به مغلوب ساختن پیشی جستن در عین حال ما نیز باید قاطع صرفه جویی در زندگی ملی و ریاست جمهوری در پاسخ به حداقل رساندن تأثیرات بحران است. از آنجا که از رئیس جمهور داریم این است که وسوسه انگیز به می گویند که تا حد زیادی ایالتی و محلی پاسخ چیزی است که قانون اساسی خواسته است. اما ناتوانی در ارائه موثر coördinated فدرال پاسخ به یک ملی بهداشت عمومی فاجعه خواهد بود غم انگیز شکست رهبری در قانون اساسی ما است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>