چرا امریکا موسسات در حال شکست

اقیانوس اطلس

تیوی همه گیر و پلیس تظاهرات بحران دوقلو از این همه وقت وحشتناک سال در تاریخ آمریکا ممکن است در ابتدا به نظر می رسد که هیچ ربطی به با هر یک از دیگر. در برخی از راه آنها کاملا مخالف تغییرات.

این COVID-19 شیوع آن خواستار سریع و کارآمد واکنش نشان داد discombobulated کشور آهسته به استقرار زرادخانه خود را از مداخلات بهداشتی ، کشتن جورج Floyd—مانند حمله به معترضان مسالمت آمیز—نشان داد و با عجله به خشونت توسط آمریکا اجرای قانون که زرادخانه نظامی است که بیش از حد اغلب مستقر با غم انگیز بهره وری.

در زیر این تفاوت ها اما دروغ وحدت شکست. “سازمان های دولتی ما فکر نگه داشتن ما را امن و مطمئن—CDC FDA پلیس—یا شکست خورده و یا بدتر شده است نشان داد به فعال سازندگان از خطر و ناامنی” الکس Tabarrok استاد اقتصاد دانشگاه جورج میسون دانشگاه در توییتر نوشت.

چرا باید امریکا ابزارهای سخت و نرم قدرت شکست خورده است به طوری چشمگیری در سال 2020? در بخشی به دلیل آنها در حال خفگی در گرد و غبار از یک مرده بود. در بیش از حد بسیاری از محله های آمریکا, رهبری, ما خطر سنسور ثابت است به اضطراب و توهم از 1900s. ما آماده برای جنگ در برابر دولت ها و گروه های شبه نظامی اما بدون تابعیت در برابر نیروهای مانند بیماری های همه گیر و تغییر آب و هوا. ما در حال مسلح کردن و توانمند سازی پلیس مانند آن را در سال 1990 زمانی که شهری جرم و جنایت به اوج تاریخی. اما خشونت-نرخ جرم و جنایت کاهش یافته است بیش از 50 درصد در تقریبا در هر شهر عمده آمریکا در نسل گذشته در حالی که پلیس هنوز با پارچه مزین کردن خود را در نظامی دنده و کشتن بیش از 1 ، 000 نفر در سال است.

شکست ما اجرای قانون و بهداشت عمومی سیستم ها نه یکی و همان است. اما گرایش ما به سمت نظامی بیش از policing و ما آهسته خیال پاسخ به حرکت سریع بیماری های همه گیر هر دو ناشی از عدم توانایی در انطباق با ما امانت موسسات به واقعیت های قرن 21 است. از دست رفته در اضطراب و توهمات گذشته ایالات متحده موسسات فراموش کرده اند که هنر تغییر در جهان در حال تغییر.

Let شروع اجرای قانون است.

وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا مردان و زنان تناسب تعداد آنها را سیاه نگه داشتن در حال مرگ در دست پلیس—و به همین دلیل اخیرا رسانه های اجتماعی پر شده است از تصاویر مسالمت آمیز معترضان ملاقات با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی. این شامل یک سابقه طولانی سیستمیک نژادپرستی در میان کسانی که خوب بکار بردن خشونت دولتی, overworked افسران و قوانین است که نقصان اسفناک پلیس رفتار است.

اما در گفتگو با پلیس کارشناسان چیز دیگری که آمد دوباره و دوباره: بیش از حد بسیاری از پلیس دستور به این باور است که 20 قرن موج جرم و جنایت هرگز به پایان رسید.

بین 1960 و اوایل 1990s خشونت-نرخ جرم و جنایت در بسیاری از شهرهای ایالات متحده رز “به سطح دیده می شود تنها در خشونت بار ترین جنگ زده کشورهای جهان در حال توسعه” پاتریک Sharkey, یک جامعه شناس در دانشگاه نیویورک نوشته است. به عنوان شهرهای آمریکا شد به عنوان مناطق جنگی پلیس در پاسخ با اتخاذ یک “جنگجو” ذهنیت است. سپس جرم و جنایت خشونت آمیز سقوط بیش از 70 درصد از سال 1993 تا سال 2018 با توجه به اطلاعات نگهداری شده توسط وزارت دادگستری. اگر چه ماموران به طور معمول در صورت تهدید است که بسیاری از کارگران یقه سفید هرگز پولیس امن تر در حال حاضر از هر نقطه در نزدیک به 50 سال است.

پلیس اما گرفتار نشده تا خبر خوب. “جهان تغییر کرده است به طور چشمگیری پس از خشن ترین سال 1990s اما آموزش پلیس مسیرهای زندگی تجربه” Stephen st helens town afc یک استاد حقوق در دانشگاه لویولا شیکاگو به من گفت. جانباز افسران به اشتراک گذاری داستان های ترسناک در مورد “mean streets” از 1990s استخدام جدید خیس خوردن آن را در. رهبران اتحادیه گلدان هم بزنید با این ادعا که گروه هایی مانند سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به پلیس “خطرناک تر از همیشه است.” پیام روشن است: یک جنگجو چرا که آن را یک جنگ وجود دارد.

جنگجو ذهنیت را تشویق می کند یک رویکرد خصمانه است که در آن افسران دلیلی تشدید برخورد. به همین دلیل ست W. استوتون یک استاد حقوق در دانشگاه کارولینای جنوبی خواستار آرمان جنگجو “مشکل ترین جنبه های مدرن [پلیس] سیاست.” ایالات متحده در حدود همان تعداد از افسران پلیس سرانه به عنوان مثلا استرالیا; اما برای تنظیم جمعیت ایالات متحده در اجرای قانون kills 10 برابر بیشتر از مردم است. (شيوع اسلحه در آمریکا یک عامل است در اینجا.)

پلیس نیست فقط روت به مانند رزمندگان; بسیاری از آنها مسلح برای جنگ است. پس از سال 1965 وات شورش در لس آنجلس, لس آنجلس اداره پلیس با تشکیل یک واحد ویژه افسران با درجه نظامی تجهیزات به نام “سلاح های ویژه حمله تیم است.” برای نرم کردن تصاویر تغییر نام بود به ویژه سلاح ها و تاکتیک های, اما مخفف گیر: SWAT. در ابتدا با مگس کش زدن تیم بودند استفاده نکنید. اما پس از اعلام جنگ با مواد مخدر—یکی دیگر از خراب اضطراب متولد اواخر قرن 20—استقرار یافت از 3000 در اوایل 1980s به بیش از 30000 در اواخر 1990s. در طول زمان با مگس کش زدن خود به عنوان دروازه ورود مواد مخدر به پلیس نظامی به عنوان تجهیزات متعلق به یک بار برای تیم های ویژه مانند AR-15 تفنگ ساخته شد در دسترس برای عادی افسران.

در قرن 21 جنگ با مواد مخدر بوده است صریحا بی اعتبار به عنوان یک تریلیون دلار شکست که وارده هزاران نفر از مرگ و میر غیر ضروری. اما آن را وقف ما در یک جهان که در آن پلیس تحمل semiautomatics مسلح هستند با اشتباه ابزار واقعی است.

جرم و جنایت خشونت آمیز نقش کوچک نقش در بعد از مدرن افسر که صرف بیشتر زمان خود را به رانندگی در اطراف هو رادیو تماس و سوم انجام وظایف ترافیک و گشت و روانی-مشاور سلامت. با توجه به کاهش چشمگیر در بستری روان-سلامت صرف از اواسط قرن 20 آمریکا روانی-بهداشت بحران شده است به طور موثر برون سپاری به خیابان که در آن پلیس که آموزش دیده به عنوان مددکاران اجتماعی یا رفتاری درمانگران باید انجام ad hoc وظایف از هر دو.

به جای پاسخ دادن به شدت در حال تغییر ماهیت آمریکا زندگی ما در شهرها و استان ها با استفاده از پلیس به عنوان یک مدنی سوئیس ارتش چاقو به حل مشکلاتی مانند بی خانمانی و روان-سلامت شرایط اضطراری است که کمی برای انجام با آموزش پلیس. در این رابطه شکست آمریکا پلیس منحصر به فرد نیست بلکه نشانه ای از یک گسترده تر breakdown با کیفیت بالا, حکومت.

تیاو شکست آمریکا پلیس باید به هر طریقی یک فاجعه است. شکست نظارتی دولت را تشدید دیگری است.

قبل از آن ایستاده بود برای مراکز کنترل و پیشگیری بیماری CDC تاسیس شد که این بیماری مسری مرکز در 1940s. ماموریت اصلی خود بود به sبالا یک بیماری همه گیر. این سازمان برای اولین بار 400 آتلانتا مبتنی بر کارکنان وظیفه شد با دستگیری شیوع مالاریا در جنوب شرقی. امروز این مرکز 14,000 کار کارمندان “سرعت علم”—است که به آرامی و به عمد—به درک مجموعه ای از مسائل مربوط به سلامت از جمله سرطان و چاقی و vaping.

وجود دارد هیچ کار اشتباهی با یک موسسه اختصاص داده شده به عمدی تحقیقات علمی است. CDC می کند بسیار فوق العاده کار می کنند. اما ماموریت آن خزش تبدیل کرده چه بود یک بار به دقت متمرکز آژانس به دكه بوروکراسی با سرعت کشش غریزه برای دستیابی به تاسیس آن ماموریت برای محافظت از آمریکایی ها از یک بیماری همه گیر.

CDC اخیر شکست های شناخته شده هستند اما ارزش تکرار است. شکست خود را به نگه داشتن مسیر از اوایل COVID-19 موارد در بخشی به دلیل سربی-footed تکیه بر ماشین فکس و دیگر منسوخ شده رکورد نگه داشتن فن آوری است. آن موفق به کامپایل دقیق مورد شمارش مجبور خصوصی بازیگران—مانند اقیانوس اطلس‘s COVID پیگیری پروژه—برای پر کردن جای خالی. آن را شکست خورده خود را از اساسی ترین هماهنگی توابع به عنوان یک آژانس. همانطور که نیویورک تایمز گزارش CDC منتظر بود “تمام وجود برای این لحظه” اما پس از آن آمادگی برای مقابله با COVID-19 که این گروه در ابتدا مسئول در پاسخ به این بخش از بیماری های ویروسی بود برای صرفنظر کردن از مسئولیت به آنفلوانزا بخش با وجود این واقعیت است که COVID-19 است و نه ناشی از هر نوع ویروس آنفلوانزا است. مهم ترین CDC موفق به ساخت پایه تجهیزات تست. اولیه آن کیت تست شد آلوده و غیر قابل استفاده است که اجازه داده این بیماری به گسترش کشف نشده در سراسر ایالات متحده برای هفته ها.

مقایسه وضعیت در ایالات متحده با یکی در شرق آسیا که در آن چند کشور را پیمایش این بیماری همه گیر به مراتب بیشتر ماهرانه. چین و کره جنوبی و تایوان و سنگاپور و ویتنام همه خود را به روز عفونی-بیماری پروتکل های مبتنی بر آنچه آنها آموخته از 21 قرن شیوع: سارس در سال 2003 H1N1 در سال 2009 و MERS در سال 2012. این کشورها به سرعت درک آنچه توپخانه خواهد بود لازم به COVID-19 از جمله ماسک, آزمون ردیابی و قرنطینه فضاهای. در عین حال CDC مسلح با 8 میلیارد دلار بودجه و یک تیم جهانی از دانشمندان و مقامات—به نوعی آمادگی برای خواندن از راهکار است.

FDA خرابکاری فقط به عنوان غم انگیز. در ژانویه الکس Greninger یک virologist در دانشگاه واشنگتن آماده شد برای ساخت یک خانه coronavirus آزمون. FDA مورد نیاز است که او صرف 100 ساعت پر کردن یک برنامه کاربردی آنلاین; به طوری که او انجام داد. سپس FDA به او گفت که آن را نمی تواند پردازش درخواست تا او را از طریق پست و کپی دیسک; بنابراین او. سپس FDA به او گفت که او نیز تا به حال به درخواست نمونه برای سایر بیماری های تنفسی مانند سارس; بنابراین او. سپس CDC به او گفت که او نمی تواند باید سارس نمونه به این دلیل که آنها بیش از حد خطرناک است. عقب و جلو می رفت. زمان Greninger آماده بود برای خود راه اندازی آزمایشگاه تقویم تبدیل شده بود به ماه مارس است. صدها هزار نفر از آمریکایی ها بیمار بودند و شیوع غیر قابل کنترل بود.

چگونه می تواند FDA انجام داده اند بهتر است ؟ در اقتصاد وجود دارد که رکود اقتصادی-مبارزه با مفهوم شناخته شده به عنوان “countercyclical” صرف. زمانی که چرخه اقتصادی می شود هزینه های دولت بالا می رود. یک درس از COVID-19 بحران ممکن است که ایالات متحده باید بهتر چارچوب countercyclical سیاست های نظارتی: زمانی که اورژانس نیاز دارد تا مقررات پایین آمده است. در این اورژانس در ایالات متحده به شدت مورد نیاز بیشتر ماسک و کیت و تست مواد. اما در هر نوبت نظارتی دولت بود پاسخ نمیدهد یا bafflingly مقاوم در برابر اقدام سریع.

برخی از شکست از CDC و FDA قطعا منعکس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را “دولت عمیق” پارانویا و آن را جنگ علم و صالح حرفه مقامات. اما کاخ سفید نمی تواند به طور کامل مقصر برای سنگین بی کفایتی از آنچه باید به بزرگترین بهداشت عمومی سیستم ها در جهان است.

Not هر آمریکایی موسسه است به دام افتاده در کهربا. برای شاید تعجب آور به عنوان مثال از یکی که سازگار با قرن 21 نیاز به فدرال رزرو.

ایالات متحده با آن مواجه است دوم آن بحران مالی در 12 سال. برای اولین بار بود که یک سقوط بی سابقه در بازار مسکن; دوم بی سابقه ای خاموش فیزیکی و اقتصاد جهان است. برای پرداختن به این چالش های فدرال رزرو تا به حال به سرعت تشخیص که 20 قرن درس به اعمال و آن را به دور بیندازید. بن برنانکی به فدرال رزرو صندلی در طول رکود بزرگ با استفاده از تجربه و تخصص در مورد دهه 1930 اقتصاد برای جلوگیری از سقوط مشابه در بازارهای مالی در سال 2008. امروز فدرال رزرو صندلی جروم پاول رفته و حتی بیشتر اصرار کنگره و وزارت خزانه داری را به “فکر بزرگ” و اضافه کردن به ما در حال حاضر-تاریخی کسری. این گریه به دور از تغذیه صندلی آلن گرینسپن گفتن رئیس جمهور بیل کلینتون برای کاهش کسری بودجه مبادا تورم بلعیدن اقتصاد است.

در حالی که بیش از حد بسیاری از پلیس آمریکا در حال افزایش برخوردهای مانند آن را در سال 1990 و FDA است که آهسته بازی تصویب قانونی که اگر این زمان عادی و سی دی است به نوعی هنوز هم با استفاده از فکس و ماشین های فدرال رزرو junked پیر shibboleths در مورد تورم و کسری هزینه و در آغوش یک سیاست است که ممکن است scandalized اقتصاددانان جریان اصلی در 1990s. نفی وضعیت موجود تعصب که آفت بسیاری از موسسات این 106 سال است که هنوز هم در حال تغییر با جهان است.

چرا دیگر موسسات آمریکایی انجام همان? شاید در امریکا, وابستگی, پیر رهبری باعث می شود ما نهاد کاملأ پیچیده پاسخگو به اضطراب و توهم از آمریکایی ها. شاید این طبیعت بزرگ بوروکراسی است برای تبدیل شدن به از دست رفته در دخمه پرپیچ و خم از ماموریت-خزنده مسیر وابستگی. شاید سال از قطب بندی سیاسی و جناح راست ضد علم و ضد تخصص احساسات را واپیچیدن همه تند انقباض نشانهای از دولت است. یا شاید ما فقط باید سرزنش و تهمت که زیر نهادی موجود احضار از صفراوی id از یک رای دهندگان که از دست ایمان نخبگان هنگامی که نخبگان خود را از دست داده گرفتن در واقعیت.

هر چه علت واقعی برای شکست ما زمانی که من نگاه دوقلو فجایع از این annus آنوس طاعون و پلیس تظاهرات, آنچه در ذهن من رسید این است که امریکا امانت موسسات فراموش کرده اند که چگونه به درستی ببینید تهدیدات قرن 21 و حرکت به سرعت به آنها پاسخ دهند. کسانی که انکار تاریخ ممکن است محکوم به تکرار آن است. اما کسانی که رد حال حاضر فقط محکوم است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید