چرا آیداهو اسکی مقصد یکی از بالاترین COVID-19 عفونت نرخ در کشور

A skier looks out across the mountains below.
Sun Valley بسته آن کوه در آوریل 15. اما حتی به عنوان اسکی آسانسور متوقف شد چرخش تایید coronavirus موارد نگه داشته در حال افزایش است.عکس از Alamy

جمعه, آوریل 6th, DJ Jazzy Jeff بود چرخش پرونده برای یک خانه بسته بندی شده در ویسکی ژاک بار در Ketchum, Idaho. حزب دربسته در محیط یک هفته جشن در Ketchum و همسایه خورشید دره به صورت سالانه سیاه اجلاس ملی برادری بازان (N. B. S.) بزرگترین آفریقایی-آمریکایی اسکی و اسنوبرد ارتباط در جهان است. نزدیک به هفت صد نفر از اعضای اخوان ساخته شده بود در این سفر از خانه های خود در سراسر ایالات متحده و یا در برخی موارد از لندن خود را برای چهل و هفتم سالانه کوه دیدار. شهردار سان ولی استقبال برادری با پمپ و مراسم از جمله کلید به شهر و اعلام مارس 6th, به عنوان ملی برادری اسکی بازان روز.

توسط هفته بعد به سمت بالا از یک صد و بیست و شش نفر از اعضای اخوان المسلمین به حال پایین آمدن با علائم کروناویروس. بیست و آزمایش مثبت برای COVID-19 و هشت بیمارستان بستری شد, از جمله سه در بخش مراقبت های واحد. در مارس 30, DJ Jazzy Jeff اعلام کرد که او مبتلا به پنومونی و همراه علائم کروناویروس. در این روز پس از, دو دیرین N. B. S. اعضای ناتانیل جکسون پاسادنا و چارلز جکسون در لس آنجلس که به اشتراک گذاشته یک اتاق در حالی که در آفتاب دره فوت کرده اند از این بیماری است.

حداقل دو بار در ماه مارس رئیس جمهور تهمت استناد آیداهو به عنوان مثال از یک نوع خاصی از آمریکا محل: باز قادر به غیر قابل نفوذ به بهداشت و درمان-مراقبت از بحران است. “بخش هایی از کشور ما بسیار به آرامی تحت تاثیر قرار. بسیار کوچک و اعداد و” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مارس 24. “شما نگاه کنید در نبراسکا شما در آیداهو شما در آیووا شما نگاه کنید در بسیاری از—من می توانم نام بسیاری از کشورها که در حال دست زدن به آن را بسیار خوب و که نمی کنند به همان میزان و یا نه حتی نزدیک به حد نیویورک.” پنج روز بعد صدای شیپور علامت همان وقتی از “کشور است.” “من گفت:,” چگونه در مورد نبراسکا? چگونه در مورد آیداهو? چگونه در مورد آیووا?’ و شما می دانید چه ؟ این افراد آنقدر بزرگ—کل میانه,” او گفت, گم, آیداهو بر روی نقشه با یک هزار مایل یا بیشتر.

بین مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات, اما, فرماندار آیداهو براد کمی با صدور ایالت اقامت در خانه سفارش بازتاب یک واقعیت اذعان نمی کند در کاخ سفید جلسات: آنچه که ممکن است نگاه مانند فضاهای خالی در دانشگاه جانز هاپکینز COVID-19 جهانی نقشه در واقع پنهان کردن خوشه متمرکز بیماری. Blaine County, Idaho, برای مثال, آن است که تقریبا به اندازه دلاور فقط سه صد و نود و نه مورد تأیید و دو مرگ. اما با حدود بیست و دو هزار تمام وقت ساکنان شهرستان عفونت رای است که در حال حاضر بالاترین در کشور—حتی بیشتر از کسانی که از نیویورک Westchester و شهرستان راکلند و احتمالا در رقابت با زودتر همه گیر در فاصله در شمال ایتالیا و ووهان چین. و همانطور که در ایتالیا این وضعیت تشدید در پیری شهر رفت و آمد مکرر از Ketchum و خورشید دره که در آن متوسط سن ساکنان چهل و شش و شصت بود که در روز های اخیر یک روز احمق آوریل یک گروه محلی از pranksters مستقر واکر در curbsides از شهر اصلی تقاطع ها.

آیداهو را پزشکان و پرستاران صورت بزرگترین خطر است. بیش از پنجاه مراقبت های بهداشتی کارگران آزمایش مثبت در دولت مرکزی جنوبی سلامت منطقه حدود چهل از آنها کار را برای سنت لوک سیستم بیمارستان در Blaine County, و, Twin Falls, به سمت جنوب. جسی Vanderhoof یک پرستار در بیمارستان سنت لوک در Ketchum شد اداره سواب بینی در یک درایو-تا تست سایت قبل از اینکه او بیمار شد. به عنوان وضعیت او رو به وخامت گذاشته در مارس 24th, همسر خود را کاهش یافته است او را در E. R.; ساعت بعد او موفق به دریافت یک تماس و گفت که او قبلا سالم سی و نه ساله بود دچار تشنج شد و سوار بر روی یک زندگی پرواز محدود برای بویزی. او قرار بود در ونتیلاتور برای چند روز قبل از به دست آوردن قدرت به نفس در خود.

برنت راسل یکی از دو E. R. پزشکان در سنت لوک در Ketchum که تست مثبت مبارزه صد-و-چهار-درجه تب با تکان دادن لرز; او را از خواب بیدار در وسط شب قادر به گرفتن نفس خود را. راسل در نامه ای به محلی آیداهو کوه اکسپرس شفاعت با جامعه ای که در نظر او این بود که یا قادر و یا تمایلی به انطباق با قوانین جدید از این بیماری همه گیر. “مردم نمی شد به طور جدی در نظر گرفتن این” او به من گفت. “من نگاه می کردن پنجره ها از خانه و دیدن گروه از مردم صحبت کردن و تجمع در خیابان.” خود را به عنوان همسر و مادر و خواهر زاده و برادرزاده همه پایین آمد با علائم COVID-19 راسل تحسین فرماندار کمی ناگهانی stay-at-home منظور تصمیم گیری است که غافلگیری بسیاری از در یک دولت شناخته شده به عنوان یک پناهگاه برای ضد دولت فردگرایان. “ما نیاز به یک دست سنگین در حال حاضر” راسل گفت. “ما باید تمام نیروهای پرتاب در توقف این چیز.”

چه زحمت راسل ترین بیش از دو هفته گذشته این بود که چگونه به سرعت برخی از اعضای جامعه خود را تبدیل به پیدا کردن کسی که مقصر است. محلی انگشت اشاره شروع با یک مارس 20 مقاله در آیداهو کوه اکسپرسکه ادعا شده که یک ملی برادری بازان après-ski رقص در خورشید دره رودخانه اجرا تسلیم در مارس 6th, چند ساعت قبل از DJ Jazzy Jeff زمان مرحله بالای شهر شده است می تواند منبع از شیوع بیماری است. (من برای چندین سال به عنوان یک خبرنگار برای آیداهو کوه اکسپرس.) این مقاله با اشاره به چند منابع ناشناس که بیمار پس از حزب و فرض بر آن است که سیاه, باشگاه اسکی که منبع ویروس است. “من فکر می کنم که آنها می خواهم برای پیگیری این” مقاله به نقل از یک زن محلی گفت: اخوان.

N. B. S. جمهور هانری رودخانه ها به من گفت که کوه اکسپرس ارسال شده داستان خود را آنلاین قبل از دادن به او و یا سازمان خود را یک فرصت برای پاسخ. (این کوه اکسپرس ادعا می کند که در آن تماس های متعدد N. B. S. نمایندگان برای اظهار نظر.) “من کبود. آنها ضمنی است که ما سعی در آسیب زدن به شهر” گفت و اشاره کرد که او نزدیک به هفت صد بازان صرف بیش از یک میلیون دلار در طول هفته در مرکز آیداهو و ده ها خانه بازگشت و به شدت بیمار است. یک هفته پس از داستان منتشر شد شهرداران از Ketchum و خورشید دره امضا نامه ای مشترک ضمن محکوم نمودن این اتهامات به عنوان “بی اساس و unmerited.”

“اگر ما در حال رفتن به نقطه انگشت در هر نقطه آن در صورت بسته شدن این شهر پایین قبلا” نیل بنوا, شهردار, Ketchum گفت. “ما اعتقاد داریم که این ویروس در آمد از سیاتل احتمالا یک هفته قبل از آن. آنها احتمالا رو این ویروس از بسیاری از مردم در اینجا و برای که من احساس وحشتناک است.”

یک پیست اسکی در بسیاری از جهات یک زمین پرورش ایده آل برای یک بیماری همه گیر. اسکی و اسنوبورد ممکن است نگاه از فاصله دور مانند انفرادی حرفه; کلاه عینک و گردن بخار ممکن است در نظر گرفته به این تابع مانند آلپ hazmat مناسب. اما در استراحتگاه های بزرگ, امتداد سریع زمستانی آزادی در دامنه قطع طولانی تلهسییژ و قایق سواری که در طی آن مردم بنشیند شانه به شانه و زانو به زانو با یک چرخش دائمی بازیگران غریبه. ملی برادری ممکن است به ارمغان آورده اند این ویروس به آیداهو, اما آن را به ارمغان آورد و در اسکی شهر در سراسر آمریکا و بقیه جهان این دو دست در دست رفته است. اسکی-مناطق رفت و آمد مکرر در کالیفرنیا کلرادو و در جای دیگر “نشان می دهد افزايش نرخ ابتلا به عفونت بیشتر از شهرستانها در این نزدیکی هست” ماجراجویی مجله اشاره کرد از جمله مونو کانتی, کالیفرنیا خانه Mammoth Mountain Ski Area که در حال حاضر دارای بالاترین سرانه میزان COVID-19 در دولت است. در اروپا چندین دولت ردیابی صدها نفر از coronavirus موارد به یک اسکی در اتریش شهر با برخی از اپیدمیولوژیک گزارش شناسایی آبجو پنگ جداول به عنوان یک منبع بالقوه عفونت است. در مکزیک, رئیس, مکزیکی, بورس آزمایش مثبت پس از بازگشت از یک سفر اسکی به کلرادو Vail رفت و آمد مکرر.

دبی Bacca یک مدیر پروژه در یک شرکت ساخت و ساز یکی از après-ski revelers در خورشید دره رودخانه اجرا تسلیم در مارس 6, mingling با صدها نفر از اسکی بازان و مرزها تحت غول چوب تیرهای چوبی و یک Annie Leibovitz, پرتره از آرنولد شوارتزنگر یک مدتی محلی نما اسکی در پی تی شرت. به عنوان Bacca و پنج تن از دوستان خود در یک نشست تسلیم جدول یکی از آنها گفت: “ما باید پاک این پایین.” آگاهی از coronavirus بود نصب: صبح روز بعد همسایه واشنگتن تایید صد و دو مورد و آن شانزدهم مرگ است. اما Bacca و دیگران در گروه او هرگز به پاک کردن جدول. در روز پنج شش زده بودند. آیداهو وزارت بهداشت و رفاه در نظر Bacca به صورت رسمی از COVID-19 در شهرستان است.

اما او تقریبا قطعا بیمار صفر است. یک هفته قبل در روزهای پایانی ماه فوریه بارت Lassman که به تازگی بازنشسته پس از بیست و یک سال به عنوان رئیس چوب, رودخانه, آتش و نجات بخش بود قفل به چکمه های اسکی برای یک صبح زود اجرا با معمول خود را از اسکی رفقا. آنها در مورد اینکه آیا به تلهسییژ و یا در خطر ابتلا گیر با یک برنامه به طور بالقوه آلوده گردشگری در گوندولا. آنها را در انتخاب گرما از گوندولا بدانند آنها می تواند نگه داشتن کابین به خود را دارند. اما پس از آن ناآشنا مرد پریدند روی. به عنوان فولاد کابل whisked آنها را تا کوهستان آنها بحث کوچک با بازدید کننده که به تازگی وارد روز قبل از سیاتل. او تا به حال یک مکان در سان ولی, اما تا به حال نشده است به عقب پس از کریسمس, او گفت:. به عنوان گوندولا پاک اولین ridgeline و Ketchum به نمایش در آمد در زیر آنها را انسان در زمان تماس تلفنی از دفتر خود در سیاتل.

“بسته همه چیز را. ارسال همه خانه. ما در حال بسته شدن مغازه,” او گفت: قبل از حلق آویز کردن. یکی از کارکنان خود را نشان داده بود که بعد با COVID-19 علائم او اعلام کرد به گوندولا. سپس از او پرسید: چگونه برف شده بود.

سان ولی به دنبال رهبری Vail Resorts و بسته آن کوه در آوریل 15. اما حتی در حالی که آسانسور متوقف شد چرخش موارد تایید شده در Blaine County نگه داشته و رو به افزایش و شهرستان ارسال یک سورئال robocall آموزش ساکنان را به وحشت خارجی ها نگه داشته و در جریان. به عنوان همه گیر منحنی صعود نسبت به آن ناشناخته apex در اینجا وجود دارد یک حس در میان مردم محلی است که همان بازدید کنندگان آورده است که این ویروس در وهله اول در حال حاضر چسبیده در اطراف دروغ گفتن کم اما زور زدن منابع پر کردن مسیرهای پیاده روی پیاده روی تراکم سوپر مارکت راهرو, ساخت takeout سفارشات. سنت لوک بیمارستان در Ketchum ارسال شده است COVID-19-مثبت بيماران وابسته به امکانات در توین فالز (هفتاد و هشت مایلی جنوب) و بویس (یک صد و پنجاه مایل در غرب) از طریق جاده و هوایی است. یک سخنگوی بیمارستان گفت که سنت لوک است که عرضه کافی I. C. U. تخت و هواکش است اما می گویند که چگونه بسیاری از.

Atkinsons’ بازار شهر مرکزی فروشگاه مواد غذایی آماده در هر نقطه از هفتاد تا صد تحویل و یا وانت سفارشات یک روز برخی از خودرو در خارج از انتظار و برخی برای خانه های بزرگ در حومه شهر. در زمان عادی ده تحویل در یک روز می تواند تا حد زیادی. داخل فروشگاه, چهره های جدید در حفظ و ورود. “هنگامی که کسی از شما می پرسد که در آن برای پیدا کردن چیزی اساسی مانند تخم مرغ شما می دانم که آنها نه از اینجا” شارون Pyle Atkinsons’ تخصص-مواد غذایی, مدیر گفت. چندین رستوران کارگران در Ketchum به من گفت که در دو هفته گذشته حدود نیمی از آنها takeout سفارشات بودند از مردم در تماس با خارج از کشور شماره: واشنگتن و کالیفرنیا و حتی لوئیزیانا. “واضح است که یک آیداهو لهجه” یکی از کارگران گفت.

برادشاو گفت که او و کارکنان شهرستان هستند دلسرد بازدید کنندگان است. “واقعا وجود دارد هیچ دلیلی برای مردم به اینجا,” او گفت:, اما او همچنین اعتراف کرد که کمی وجود دارد او می تواند آن را متوقف کند. “اگر کسی یک خانه در اینجا ما نمی تواند آنها را متوقف کند از رفتن به خانه خود است.” چند مردم محلی به من گفت که راه رفتن در اطراف برخی از محله آنها متوجه شده است که نیمی از اتومبیل های پارک شده در حال از خارج از دولت. “من فقط نمی فهمم چرا هر کسی که می خواهید به اینجا می آیند” رستوران کارگر گفت. “چرا شما را به یک محل با یک مقدار بالاتر عفونت امتیاز؟”

تنش بین بزرگ-هزینه های غیر خودی و نیروی کار محلی است که متکی بر هزینه های خود را تعریف زندگی در تعطیلات هر شهر است. اما در یک بیماری همه گیر حساب در حال تغییر است. در آیداهو کوه اکسپرس آگهی محلی خلاصه وضعیت در کتاب مقدس نظر: “به هر کس از آمدن به اینجا به سوار کردن طوفان’ لطفا اقامت برای 2 هفته قبل از شما تجربه خود را در شهر ما. لطفا خرید نیست 3 ماه عرضه مواد غذایی ترک کمی برای بقیه از ما. نمی شود یک طاعون از ملخ.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>