چرا مضطرب خوانندگان تحت قرنطینه به نوبه خود ویرجینیا وولف را “خانم Dalloway”

ویرجینیا وولف درک به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که اثرات طولانی مدت است که ویروس ها می تواند انتقام در بدن و در جوامع است.عکس از Alamy

در اولین روز از اقامت در محل سفارشات ضروری ساخته است با این بیماری همه گیر کوروناویروس اضطراب تغییرات در یکی از معروف ترین دهانه در ادبیات انگلیسی شروع برداشت تا در توییتر. آوریل 16th: “خانم. dalloway گفت: او را ضد عفونی کردن دستگیره های درب خودش است.” 19 مارس: “خانم Dalloway گفت: او را خرید sanitiser خودش است.” آوریل 23rd: “خانم Dalloway گفت: او را گرفتن ویروس خودش است.” (که یکی به همراه یک عکس از شلوغ بازار گل در غرب لندن است.) آوریل 24th: “خانم Dalloway گفت: او را به حرکت از طریق تصاویر از گل های خودش است.” مارس 31st: “خانم Dalloway گفت که او می توانست به گل تحویل زیرا آنها [a] غیر ضروری نیاز دارید اما او مطمئن شوید که به نوک تحویل مرد حداقل 30% خودش است.” آوریل 3rd: “خانم Dalloway گفت که منظور از @Instacart خودش است.” مارس 5: “خانم Dalloway گفت: او را به ماسک خودش است.”

آن را عجیب اتصالات است که بسیاری از مردم برای رسیدن به ویرجینیا وولف را “خانم Dalloway” در میان این بحران خاص نه به خاطر این رمان باز کردن صفحات احتمالا نشئه نمایندگی از در حال اجرا errands در غرب کانن. “چه یک شوخی! چه شیرجه رفتن!” Clarissa Dalloway فکر می کند که او عازم او صبح اعزامی در تلاش دکوراسیون جامعه و حزب او را پرتاب آن شب. در زمانی که ما عادی عمل می کند—خرید در نظر گرفتن یک پیاده روی آمده اند به نظر می رسد اهمیت یک موضوع از زندگی یا مرگ, Clarissa چشم انداز از خرید روزمره به عنوان یک ریسک بالا ماجراجویی طنین انداز در یک راه عجیب و غریب. ما همه خانم Dalloway در حال حاضر.

“خانم Dalloway” است که در سال 1923 پنج سال از جهانی آنفلوانزای همه گیر که به کشته شدن جایی بین پنجاه و یک صد میلیون نفر است. Clarissa Dalloway یکی از بازماندگان است. در این کتاب در صفحه دوم در بسیاری از دیدگاه شیفت همسایه از Clarissa را به تماشای او و معتقد است که او “رشد بسیار سفید پس از بیماری او”; در پاراگراف بعدی ما یاد بگیرند که قلب او شده بود “تحت تاثیر قرار . . . با آنفلوانزا است.” هر چند سال 1918 آنفولانزا است که هرگز به طور مستقیم ذکر شده محقق ادبی الیزابت Outka در اخیر کتاب “ویروسی مدرنیسم: آنفلوانزای همه گیر و بین دو جنگ جهانی ادبیات” تخمین می زند که “هر مرجع به آنفلوانزا در سال 1925 به خصوص یکی با ادامه عوارض جانبی جدی را برانگیخته همه گیر.” کلید نقوش در رمان مثل مکرر زنگ زنگ (تشبیه به “سربی محافل محلول در هوا”) بیرون کشیدن همه گیر در راه زیرکانه; یکی از پدیده های بسیاری در ارتباط با پاندمی آنفلوانزا توسط کسانی که جان سالم به در آن Outka می نویسد شد “ثابت صدای زنگ صدا درآمده اند که زنگ زد برای قربانیان.”

وولف تا به حال فراوان تجربه شخصی با آنفلوانزا است. مادر او بر اثر نارسایی قلبی در آورده با آنفلوانزا در سال 1895 یک تراژدی است که رسوب اول از وولف بسیاری از ضعف اعصاب. وولف خودش پایین آمد با موارد جدی این بیماری یک و نیم دوجین بار بین سال 1916 و در سال 1925 و نیاز به محدود باقی می ماند به بستر قابل امتداد است. آنفلوانزا آسیب دیده قلب خود را فقط به عنوان آن را Clarissa است و ممکن است نقش مهمی در بدتر شدن سلامت روحی و روانی در این دوره نیز هست. در سال 1922 او تا به حال سه دندان برداشته می شود به منظور جلوگیری از عفونت های آینده در مشاوره دکتر آقا جورج وحشی (پایه ای برای نفرت انگیز سر ویلیام بنوا در “خانم Dalloway”).

وولف درک به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که اثرات طولانی مدت است که ویروس ها می تواند انتقام در بدن و در جوامع است. اما او همچنین قابل درک است که هر کس نمی توانست به آن صحبت می کنند و یا می خواستم به شنیدن در مورد آن. “رمان یکی را که فکر می شده اند اختصاص داده شده به آنفلوانزا” وولف نوشت: در سال 1926 مقاله “بودن بیمار است.”

ادبیات می کند بهترین خود را به حفظ آن نگرانی این است که با
ذهن; که بدن یک ورق شیشه ای ساده است که از طریق آن روح
به نظر می رسد مستقیم و روشن و صرفه جویی برای یک یا دو احساسات مانند
میل و حرص و آز است null ناچیز و غیر موجود. در
برعکس خیلی قضیه صادق است. در تمام روز در تمام شب بدن
دخالت. . . . موجود در داخل می تواند فقط زل زل نگاه کردن از طریق
پنجره—smudged یا گلگون و نمیتواند جدا از بدن مانند
غلاف چاقو یا غلاف نخود برای یک لحظه.

1918 همه گیر چپ به مراتب کمتر اثری در ادبیات و فرهنگ از ممکن است انتظار می رود برای یک رویداد است که توسط برخی از محاسبات کشته شدن بیش از پنج درصد از جمعیت جهان است. این است که در بخشی به دلیل آن صورت گرفت در سال 1918 و در اوایل سال 1919 فقط به عنوان جنگ جهانی اول بود و پیچ در پیچ و از آن شده است بر این اساس تحت الشعاع قرار. “میلیون ها نفر از آنفولانزا مرگ و میر نبود (و نیست) تعداد به عنوان سابقه در راه جنگ تلفات انجام داد” Outka می نویسد. حتی در آن زمان وجود داشت کمبود پوشش خبری از این بیماری همه گیر نسبت به جنگ و حافظه تاریخی تنها افزایش این شکاف بین نمایندگی از دو رویداد.

Outka نشان می دهد که در حالی که مردم در حال تبدیل شدن به استفاده از برای مشاهده جنگ مرگ و میر به عنوان قربانی و قهرمان این بیماری همه گیر “فرسایش تظاهر به مرگ به معنی قربانی است.” یک “مرگ در میدان نبرد می تواند دیده می شود به عنوان شجاع” اما “وجود دارد چیزی تحقیر آمیز در مورد مرگ از آنفولانزا در زمان جنگ.” برای نویسندگان بیش از حد “نوشتن در مورد آنفولانزا می تواند احساس بی وفا و unpatriotic یک مشکل طفره رفتن از این مهم تر داستان و نتیجه آن تضمینی اغلب زیرزمینی بازتاب بسیار راه آن به نظر می رسید تابع در آن زمان است.” تمایز بین جنگ و آنفولانزا نیز جنسیتی. “در سال 1918 زنان و همچنین مردان در معرض خطر شدید بودند و فضای داخلی شد به عنوان کشنده به عنوان خط مقدم” Outka می نویسد. “جنگ با تمام نر مرگ شد داستان و همه گیر خود را با ترکیبی از زن و مرد قربانیان که تسلیم یک deflating عاقبت.”

بر خلاف آنفلوانزا جنگ بزرگ به نظر می رسد در “خانم Dalloway” بسیاری آشکارا در شخصیت Septimus اسمیت جنگی کهنه که دچار توهم و در نهایت خودکشی با پرتاب خود از پنجره. اکثر منتقدان را درک کرده اند Septimus به عنوان یک مورد اختلال استرس پس از سانحه—چه شد و سپس به عنوان شناخته شده “شل شوک”—و داستان خود را به عنوان وولف نظر در جامعه بریتانیا را شکست و به روند طولانی وحشت از جنگ. اما Outka استدلال می کند که علائم خود را—هذیان و توهم و همچنین سازگار با آنفلوانزا که شناخته شده است به “علت کوتاه مدت و دراز مدت روان بی ثباتی است.” او به راحتی می توانست درد و رنج از ترکیبی از هر دو: سربازان آلوده شدند در نرخ بسیار بالا در طول سال 1918 بیماری همه گیر. ادبی علت کنار این ایده که Septimus غم انگیز قربانی آینه Clarissa را “بی معنی” رنج می برند کمک می کند تا درک بهتری از این رمان تا حدودی گیج کننده اوج که در آن Clarissa می آموزد از Septimus مرگ و فکر می کند “به نوعی او را فاجعه—او ننگ.” فاجعه جنگ و ننگ از بیماری مرتبط هستند در وولف رمان.

خواندن “خانم Dalloway” را به عنوان حداقل در بخش “رمان اختصاص داده شده به آنفلوانزا” قرار می دهد Clarissa لذت در تراورس شهرستان در یک نور جدید. بنابراین خواندن آن را در میان خود ما همه گیر است که به طور موقت حل شده مشغول شهری, صحنه وولف توصیف بنابراین عشق در سراسر کتاب او. برای Clarissa لندن متحرک است و توسط “الهی نشاط”: آن تراکم و ازدحام—دقیقا آنچه را ساخته اند آن را مرگبار در سال 1918—دیده می شود به عنوان نشانه ای از زندگی است. “در چشم مردم در, نوسان, ولگرد و trudge; در زیر و بیداد; این واگن motorcars, omnibuses ون ساندویچ مردان برروی آن بکشید و نوسانی; برنجی; هر بشکه اندام; در پیروزی و صدای جرنگ جرنگ و عجیب و غریب بالا و آواز از برخی از طیاره های سربار چیزی بود که او دوست داشت; زندگی; لندن; این لحظه از ماه ژوئن است.” زمانی که من در بازخوانی رمان به تازگی این پاساژ است که همیشه هیجان زده من تا به حال حتی قوی تر از هزینه است. وولف را واضح شرح شلوغ شهر در حال حاضر زمانی که خود ما شهرها خیابان ها دروغ خالی احساس می کند مانند چیزی از یک رمان فانتزی. در عین حال Clarissa را joie د vivre مخلوط با یک حس نهفته dread: “او همیشه به حال احساس که آن را بسیار خطرناک برای زندگی حتی یک روز.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>