چرا خستگی ما تاثیر می گذارد بسیار

فرهنگ اگر جدا شده و در خانه شروع به احساس شخصی خود را در زندان آن را به دلیل یکنواختی نیز استفاده می شود ب

توسط NEWS-SINGLE در 29 فروردین 1399
خستگی در درون سلول است که یکی از شدیدترین اشکال مجازات در وجود و امضا عمل در سراسر آمریکا سیستم کیفری.اولیویا آرتور / Redux تصاویر

برای بیش از یک ماه و با پایان قطعی در نزد بسیاری از آمریکایی ها شده اند محدود به خانه خود را به دلیل پناهگاه در محل سفارشات با توجه به این رمان coronavirus. هر چند مراقبت های بهداشتی کارگران بخش خدمات کارکنان و فرفره کارگران در حال اجرا در یک زمین تب به نگه داشتن میلیون ها نفر از مردم در امن و عملکرد بقیه از ما گیر داخل خانه بدون لذت از گردهمایی های اجتماعی و یا روال کار و مدرسه به ساختار زمان ما است. که واقعیت را به ارمغان آورده است تعداد زیادی از مردم چهره به چهره با چه دردناک آن می تواند احساس خسته می شود برای چند روز در پایان.

در حال حاضر اکثر مردم به احتمال زیاد دیده می شود و یا ساخته شده مقایسه این طبیعی جدید به خانه دستگیری یا بازداشت. کمدین مانند Ellen DeGeneres حتی به شوخی تشبیه خود quarantining به زندان است. آن است که فراتر از رسیدن به ما در مقایسه موقت وضعیت بهداشت-مشاوره انطباق به بیماری از 2 میلیون آمریکایی در حال حاضر در زندانی. اما اگر حوصله و بیکار در خانه است شروع به احساس شخصی خود را در زندان ممکن است زمان به در نظر گرفتن دلخراش حقیقت: خستگی در درون سلول است که یکی از شدیدترین اشکال مجازات در وجود و امضا عمل در سراسر آمریکا سیستم کیفری.

بسیاری از مردم بر این باورند که خستگی در درون سلول است یک اندازه گیری حتی معقول شده است. پدر و مادر به عنوان مثال اغلب خود را ارسال بدرفتاری بچه ها به اتاق های خود را به تنهایی و آنها را محروم از تلفن و قرص است که توجه خود را اشغال. فرهنگ پاپ است سرند با تصاویر مدرسه پس از دستگیری که در آن مجرم است خسته به اشک بازنویسی همان جمله را بر روی یک تخته سیاه.

در این پذیرش گسترده از خستگی به عنوان مجازات, اما بسیاری از آمریکایی ها دست کم گرفتن درجه از شدت بین بی قراری موقت بطالت و طولانی مدت خستگی می آید که با زندانی به طور خاص در سلول انفرادی. جدا بازداشت شدگان به طور معمول در خدمت هفته ، ماه و یا سال در یک وضعیت که در حال حاضر بی رحمانه در انکار آنها تماس انسان و تعامل است. اما واقعیت این است که سلول انفرادی است که به طور خاص طراحی شده برای بی حس تمام حواس و افزایش درد و رنج را نشان می دهد که خستگی ضروری است کیفیت یکی از انواع شدید ترین مجازات است.

جامعه شناسان توصیف منفرد را به عنوان "زندان در زندان" که در آن حتی تخلفات جزئی هستند با در دراز مدت باقی می ماند در یک چهار دیواری اتاق به طور معمول بزرگتر از یک فضای پارکینگ. ساکنان به آن اشاره به عنوان "شو" (ویژه مسکن واحد), "جعبه," و یا "سوراخ." جسیکا Simes یک جامعه شناس در دانشگاه بوستون که در انجام کار میدانی در یک سلول انفرادی واحد به من گفت: "سلول انفرادی را انکار می کند و مردم دسترسی به جوامع خود به آموزش و پرورش و برنامه های حتی به طور منظم حرکت فیزیکی و گاهی اوقات مواد غذایی است." در یک مطالعه منتشر شده در 2019, Simes و اقتصاددان Ryan Sakoda یافت که این عمل تبعیض علیه سیاه زندانیان که به طور متوسط صرف بیش از دو هفته در انفرادی از همتایان سفید. های مختلف آن استفاده می کند و تعصبات مشاهده می شود در سراسر امکانات مختلف (از جمله اطفال و مهاجرت بازداشتگاه) اما جهانی قصد تشدید محرومیت انسان همان است. کارشناسان در سراسر زمینه روانشناسی و پزشکی عمومی سیاست و جامعه شناسی و علوم اعصاب را به طور گسترده استدلال که تنها شدید و پایدار و اثرات زیان بار. بیش از 15 روز متوالی در انفرادی دیدار سازمان ملل متحد تعریف شکنجه.

یک پنجره در یک سلول انفرادی واحد در Rikers Island در شهر نیویورک (اشلی Gilbertson / VII Photo / Redux تصاویر)

برای افرادی که "حبس" به نظر می رسد بیشتر شبیه به روز در پایان در پایین پیژامه رسانه ها تلاش برای ارائه راهنمایی های مفید برای مقابله با قرنطینه ناشی از خستگی. کاربران اجتماعی-رسانه های تغذیه آب گرفتگی هستند با محتوا است که باعث می شود نور از چگونه مردم در پاسخ به خرحمالی و چگونه hilariously خلاق می توان آنها را در تلاش خود را برای شکستن یکنواختی. بله خستگی از پناه در جای خود می تواند استرس زا باشد اما برای زندانی افرادی که استرس می تواند کشنده باشد.

زمانی که انزوا برای اولین بار معرفی شد به آمریکا زندانها با افتتاح تمام انفرادی زندان دولت شرقی در فیلادلفیا در سال 1829 این نهاد مترقی لرزنده بنیانگذاران فکر کردم این یک راه انسانی به دعوت بازتاب آرام و توبه و طلب بخشایش. اما با وجود state-of-the-art سلول با لوله کشی داخل ساختمان و مجاور فردی متری شرقی ایالت ساکنان درگذشت puzzlingly نرخ بالا. پس از آن روشن شد که انفرادی بود نه بی ضرر های جدید در نظر گرفتن چگونه آن را می تواند مورد استفاده قرار گیرد punitively ریشه گرفت در قرن 20th. با سختی-در-جرم سیاسی پس از دهه 1970 از طریق اواخر 1990s استفاده از انفرادی منفجر شد که اژدهایی محکومیت سیاست سه برابر تعداد فدرال و ایالتی زندان امکانات از 511 به 1,663—توسعه که افزایش ظرفیت به جای هزاران نفر در سلول های جدا شده. امروز در پاسخ به COVID-19 زندانها و زندان را یافت انفرادی: بیش از 300,000 زندانی مردم برگزار می شود در سلول های خود را و یا تختخواب در نسبی یا کامل مستند. ماه گذشته مستندات و ملاقات محدودیت در پاسخ به همه گیری منجر به یک شورش زندان که منجر به یک دوجین مرگ و میر.

بازماندگان انفرادی صحبت در مورد چگونه خستگی آنها تجربه کرده است فوق العاده متفاوت از هر چیزی که در خارج است. استیون Czifra که اولین تجربه انفرادی زمانی که او 13 بود و که در خدمت هشت سال از 17 سال حبس در انفرادی به گفته گاردین در سال 2016 است که "خستگی در انفرادی-سلول همراه است مانند خستگی در هر نقطه دیگری است. چرا که اگر شما حوصله در انفرادی-سلول سلول به این معنی که شما خسته شده اند تمام راه حل های خود را ... آن را خستگی این ناامیدی به دلیل وجود دارد هیچ امیدی به کاهش آن است."

فقط به عنوان کسانی که در رسانه های اجتماعی تصویب قرنطینه زمان با گرفتن مبتکر محدود مردم با استفاده از خلاقیت و تخیل خود را برای مبارزه با خستگی, زمانی که ریسک به عنوان بالا به عنوان از دست دادن ذهن خود را و یا حتی زندگی خود را. در این مجموعه شش ده: داستان از انفرادیمریم هندرسون-Uloho بازگو چگونه او پرتاب شد در "مخزن" برای امتناع از برداشتن حجاب اسلامی. او را لخت و سمت چپ با هیچ چیز اما یک پتو و یک رول کاغذ توالت در یک مرطوب و سرد پنجره اتاق. "من نگه داشته در ذهن من مشغول ساخت گل از کاغذ توالت" او گفت:. "کل من همراه بود و پر از گل."

برای مارسل نیل که صرف سه سال در زندان در تاریکی انفرادی بخش بود و پر سر و صدا تنها با صداهای وحشتناک از دیگران در این نزدیکی هست با داشتن جنون قسمت از لگد زدن و جیغ کشیدن. او گفت که او رو از طریق سه سال در داخل با خیال بافی "را به مکان های که در آن من فکر نمی کنم ذهن من می توانم." سال پس از آزادی او هنوز مبارزات با حملات اضطراب و حملات پارانویا است که در تعامل با بیش از چند نفر در یک زمان. آن است که مشترک برای کسانی که در انفرادی به خود آسیب اغلب به عنوان بخشی از ذهنی خود را به احساس هر گونه احساس. آن را غیر معمول نیست برای آنها به سادگی می میرند از شرایط.

سیستم کیفری نیست, تنبیه کردن, با, خستگی, دلیل, این, نرم, بلکه به خاطر کسانی که در درون نظام می دانیم آن شدید است. 19 قرن فیلسوف آلمانی آرتور شوپنهاور—مؤمن منتقد دولت شرقی—استدلال کرد که آمریکا penitentiaries قصد بهبود قلب مجرم اما صرفا مجموعه ای سر خود را به منطق است که رفتار خوب بود البته امن تر در جامعه است. "خستگی" او نوشت: "قطعا نه بد به آرامی گرفته شده است."

کسانی که زندانی زنده ماندن انفرادی تقریبا به طور کامل با توجه به خود را سرکش بشریت است که بخواهد آنها را به تحمل. اکثر مردم می شاید هرگز واقعا درک چگونه شدید سلول انفرادی است برای زندانی. در عین حال در این زمان دولت از عدم آسیب پذیری و وابستگی به یکدیگر حتی زمانی که فاصله رابطه آمریکایی ها با آنها به اشتراک گذاشتن انسان تعيين آن را از طریق بدترین زمان. پناه در خانه ما نیست و نسبت به این رفتار غیر انسانی از سلول تنبیهی اما ارائه یک فرصت منحصر به فرد برای تجدید نظر در شرایط که هیچ انسان باید در معرض.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de