چرا شرکت های بزرگ Buzzwords آنقدر آزار دهنده

H. آرمسترانگ رابرتز / ClassicStock / گتی

اگر هر چیزی وجود دارد که شرکت های بزرگ امریکا دارای یک استعداد برای, این, اختراع, جدید, مثبت, کلمات, که, لهستانی, کردن, پیر منفی هستند. دره سیلیکون است توزیع مجدد هرج و مرج صدایی “شکستن همه چیز” و “اختلال” را به عنوان چیزهای خوب است. اضطراب چنگ زدن به پول نقد در حال حاضر یک “استراتژی کسب درآمد” و اگر شما ظروف سرباز یا مسافر و نیاز به بیش از شروع فقط آن را یک “محوری” و مطبوعات در. این Uber برای BS شما ممکن است می گویند.

Cloying بازاریابی-صحبت می کنند و البته نه محدود به جهان فن آوری. به عنوان یک خبرنگار بهداشت خیلی از کار من شامل wending راه من از طریق turgid مطالعات علمی که پر از بی دست و پا تبدیل می شود از عبارت هایی مانند برجستگی و اضافه وزن (مورد استفاده به عنوان یک اسم به عنوان “شيوع اضافه وزن”). حتی بیشتر خسته کننده است خواندن برخی از گزارش ها قرار داده و توسط سازمان های غیر انتفاعی که همیشه به نظر می رسد می خواهید به بازوی “ذینفعان” با ابزار خود را برای “جعبه ابزار.” کاش روزنامه نگاران ایمنی بدن با توجه به این که ما در خیال خودمان شود صاف و پوست کنده نمک-of-the-earth انواع اما متاسفانه رایج در جهان ما این است که بحث از “impactful فرم طولانی” و “غواصی عمیق.”

نه کاملا یک کلیشه نیست کاملا یک مدت از هنر یک شعار است عمیقی-ظاهری عبارت ابداع شده توسط کسی مهم را به چیزی صدا بهتر از آن است. به طور معمول شعار توسعه shibboleth وضعیت در یک زمینه—”ما همه چیز در مورد Big Data”—به نقطه که در آن هر کس می گوید آن هر کس احساس می کند که اگر آنها باید آن را می گویند. در ضمن با هر تکرار و عرشه اسلاید اصطلاح رشد می کند بیشتر hackneyed و بسیاری از سخنرانان آن رشد بیشتر حالت تهوع در آن ذکر است. آیا کسی می گویند که در واقع اخلال به صورت مستقیم کنه ؟

زمانی که من به تازگی خواسته در توییتر در مورد هر کس حداقل های مورد علاقه buzzwords, مردم واقعا ذهن مشترک برخی از آنهایی که خوب. ظرفیت دریچه های شبکه ای به عنوان نشانی در خطر هنگامی که توصیف مردم همراه با لذتبخش کار برکنار علت ریشه. “اپتیک” از “رشد نرم” را به “ارزش اضافه” را به عنوان به خوبی. اما چیزی که عجیب است این مردمی هستند از زمینه های که در آن این واژه ها استفاده می شود. مثل همه با صدای بلند تلو تلو خور دایی buzzwords مردم می دانند که بهترین تمایل به آنهایی که تحریک آنها بیشتر است. که بسیاری از مردم همچنان به استفاده از این کلمات به هر حال صحبت می کند به یکی از قدرتمند ترین خصلت از دفتر زندگی و پویایی قدرت است که آن را بسیار دشوار است به تغییر.

با توجه به گرچن McCulloch نویسنده از آنجا که اینترنتbuzzwords متولد شد از استادی از دفتر خود را. در کار مردم پرداخت می شود به انجام همه چیز آنها نمی خواهد در غیر این صورت انجام آن در اوقات فراغت خود. آنها نمی لباس در اتاق راه آنها را در خانه انجام دهید; آنها نمی کنند در راه آنها را به خارج از آن; و آنها نمی بحث در مورد حفاری پایین و راست-اندازه در اطراف خود دوستان است. Buzzwords علامت گذاری مرز از کار زندگی پخش “من کار دارم!” در حد همان راه Ann Taylor, getup می کند. آنها اجازه می دهد که کارگران به مربوط به یک دیگر—بسیار تقبیح “همکاری” است که بخش مهمی از بسیاری از مردم شغل, بعد از همه.

رک و پوست کنده buzzwords همچنین کمک به صرفه جویی در وقت. شما می توانید از فرمان a co-worker به “اردک خود را در یک ردیف” و آنها را در واقع می دانم منظور شما چیست. در این راه صحبت کردن در اصطلاحات مخصوص یک صنف کسب و کار است یک راه برای نشان دادن که شما مناسب به دفتر کپنهاگ مدرسه کسب و کار پروفسور مریم یکو Brannen به من گفت. یکی از مهم ترین عناصر فرهنگ زبان است.

از یک بیشتر بدبینانه دیدگاه buzzwords مفید هستند هنگامی که کارمندان نیاز به لباس تا خود را در غیر این صورت بی معنی وظایف با خیال باف عبارات—شما می دانید برای اپتیک. کارگران معدن زغال سنگ و پزشکان و مربیان تنیس خاص اصطلاحات آنها استفاده کنید تا امتیاز خود را در سراسر اما “همه منظوره کسب و کار زبان است و زبان شما استفاده از زمانی که شما واقعا انجام هر کاری می گوید:” انسان شناس David Graeber نویسنده مزخرف شغل. به طور مشابه buzzwords ارائه می کنند روابط عمومی-دوستانه براق در هر “نقاط درد” شما در حال تلاش برای سرپوش گذاشتن که در مورد پزشکان که می گویند آنها “خوشحال به شما را با ارائه مدارک برای ارسال به شرکت بیمه خود را.” (در فارسی به این معنی آنها را نمی بیمه.)

داده های خود را در همه جا از ما ممکن است انتظار کارگران برای جلوگیری از نگرانی و در آغوش buzzword. چه اشتباه با کمی فکر پیشرو ؟ دلیل buzzwords آنقدر آزار دهنده McCulloch می گوید این است که زبان ذاتا بازتابی از افرادی که از آن صحبت می کنند و شرایطی که تحت آن استفاده می شود. واژه هایی مانند چرخش به عقب و دست زدن به پایه جدا از این که یک مزاحم کار شما فقط تلاش برای بدست آوردن کسی برای پاسخ به. “اگر شما در پیدا کردن شرکت های بزرگ buzzwords آزار دهنده آن است که احتمالا دلیل این که شما در پیدا کردن کار آزار دهنده” McCulloch می گوید.

این واقعیت است که buzzwords یک شوخی حتی برای بسیاری از افرادی که با تکیه بر آنها را نشان می دهد که کار و زبان خود یک نوع تظاهر است. و صحبت کردن زبان کار یاد مردم که آنها تظاهر. گربر به یاد او و همه خود را بالا دوستان مدرسه دست تکان داد به عنوان یک نوع تهوع. آن را تبدیل به یک تکرار شوخی, در, “اوه,, این چیزی است که بزرگسالان انجام دهد.” “من فکر می کنم مردم در این دفاتر به طور دائم گرفتار در لحظه ای که” او می گوید. ما برای همیشه لطفا برای “بستن حلقه” در همه چیز به خاطر یک مفهوم مبهم است که این چیزی است که بزرگسالان انجام دهد.

تعداد کمی از مردم لذت بردن از آن را تقلید می کنی در این راه ، من به تازگی کشف یک ایمیل از کالج که در آن من یک دوست گفت دقیقا آنچه که من نیاز از او و به همین دلیل اخیر اعمال شده بود باعث ناراحتی من این بود که اگر آن نوشته شده بود توسط یک فرد متفاوت است. این روزها من بیشتر احتمال دارد به وانمود کردن آخر هفته مشکلات معده و reschedule نوشیدنی تا زمانی که من کمتر احساس دیوانه. “با عرض پوزش به resched!” من ممکن است می گویند.

Buzzwords یک یادآوری در یک زمان در زندگی هنگامی که آن را قابل قبول بود به صحبت می کنند بیشتر به سادگی و می گویند آنچه شما واقعا به معنای. تحقق است که شما به ندرت انجام خیلی از هم دیگر می تواند افسرده. به عنوان جامعه شناس Erving گافمن نوشت: در ارائه خود در زندگی روزمره “به درجه ای است که فرد را حفظ می کند و نشان می دهد قبل از دیگران که او خود را باور نمی کند او می تواند به تجربه یک نوع خاص از خود بیگانگی از خود است.”

Blue-sky سناریو شما خواهد خندق wheelhouses و شروع به صحبت کردن بیشتر صریح. اما McCulloch هشدار می دهد که انجام این کار ممکن است با نام تجاری شما به عنوان یک پاپ هنر—چیزی که بیشتر پر برای زنان و مردم رنگ که در حال حاضر بیشتر موانع پذیرش در محل کار. برای بسیاری از کارگران آن می تواند مخاطره آمیز به رئیس خود بگویید شما در حال رفتن به “آمد تا با واقعا تصادفی ایده های دیوانه برای دیدن اگر شما می خواهم هر یک از آنها” به جای که شما برنامه را به “فکر می کنم در خارج از جعبه.” بنابراین به جای اخلال در وضع موجود ممکن است شما فقط می خواهید به اهرم توانایی خود را به صحبت می کنند و شرکت های بزرگ به منظور بیشتر به جدول. حداقل تا زمانی که شما را تبدیل به رئیس.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>