به همین دلیل است که جان کلی صحبت کردن در حال حاضر ؟

بیل کلارک / CQ رول تماس بگیرید

MORRISTOWN, N. J.—جان کلی حال فقط به پایان رسید در سخنرانی خود و باز کردن طبقه به سوالات هنگامی که یک زن در مخاطب راه می رفت تا به یک میکروفون. او را پرسید که چگونه او قصد دارد “برای جبران خون از آن دسته از کودکان مهاجر که در حال مرگ در بازداشتگاه” و در حالی که عبور از مرز ایالات متحده و مکزیک.

اتهام خلاصه تا قابل شک و تردید و خصومت که کلی سابق کاخ سفید رئیس ستاد مواجه اینجا شب گذشته. او در طول 75 دقیقه ظاهر در مایو مرکز هنرهای نمایشی hecklers در میان جمعیت ایستاده بود و فریاد زد او را مورد تهمت مدیریت خانواده-جدایی تمرین و مسلمان ممنوعیت سفر دو از بحث برانگیز ترین سیاست های کاخ سفید تصویب طول کلی تصدی. کلی هم کردم smacked راست. امروز صبح بعد از من گزارش خود را در نظرات سوال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کره شمالی سیاست و دفاع از اقدامات سرهنگ الکساندر Vindman او رئیس سابق بدحجابی او را در توییتر برای صحبت کردن. کلی “فقط نمی تواند نگه داشتن دهان خود را بسته” رئیس جمهور توییتی.

بسیاری از افرادی که از نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک کرده اند دولت و unburdened خود را در مورد آنچه که آنها را دیدم. در عین حال به ندرت آن را مهم تر بوده است به شنیدن unsparing ارزیابی از افرادی که به تماشای مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل است. زمانی که یک رئیس جمهور به طور معمول ارائه منحرف تصویر خود اقدامات ضروری برای افرادی که در اتاق بودند به منظور بررسی آنچه صورت گرفت.

کلی تجربه نشان می دهد که چرا بسیاری از مقامات تصمیم به نگه داشتن آرام. مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان نیست مشتاق به تبرئه مقامات که بخشی از یک دولت که سیاست های آنها لغات. و تیم مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن نمی خواهد تحمل بوی مخالفت.

بنابراین بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از کشور به سادگی تصمیم به خاموش ماندن. ما شنیده ایم کمی از سابق وزیر دفاع جیمز Mattis از او استعفا داد و در سال 2018 بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به کشیدن نیروهای نظامی از سوریه هر چند او صحبت می کنند به اقیانوس اطلس‘s سردبیر جفری گلدبرگ در مورد تصدی خود در سال گذشته است. در آن مصاحبه او گفت که او بدهکار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از یک دوره سکوت هر چند او اضافه شده است که آن را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای.

وزیر امور خارجه سابق رکس Tillerson که یک بار گزارش به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “ادم احمق و ابله” نیست گفت: همه که خیلی در مورد رئیس جمهور رفتن آن تنها رویکرد به سیاست خارجی است. گری کوهن کاخ سفید سابق بالای اقتصادی, مشاور درگیری با مغلوب ساختن پیشی جستن بر سیاست تعرفه و رئیس جمهور سخنان در مورد 2017 سفید-ملی تجمع در Charlottesville, Virginia. پس از خروج او از سال بعد هر چند کوهن بوده است هوشیار. در واقع آنچه ما در مورد کاخ سفید عملکرد درونی تا حد زیادی از مطبوعات است. (آخرین شب کلی بازنشسته چهار ستاره دریایی سپاه طور کلی ستایش باربارا استار دیرین دفاع خبرنگار همان کابل شبکه مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد به نفرت: سی ان ان.)

بر خلاف دیگران—از جمله برخی از هموطنان خود را ژنرال بازنشسته که هنگامی که کارکنان دولت—کلی تصمیم گرفته است که او را به صحبت کردن البته در شرایط خود را دارد. پس از خروج او از کاخ سفید در ماه ژانویه 2019 او داده شده و سخنرانی های عمومی و گاه به گاه مصاحبه مطبوعاتی. به عنوان زمان می گذرد و او بیشتر فاصله خود را از نظر تبدیل شده اند بیشتر آشکار است. ماه گذشته در طول زمان دوره در مجلس سنا استیضاح محاکمه کلی گفته یک خبرنگار که قانونگذاران نیاز به شنیدن از شاهدان—یک موقعیت در تقابل با آن از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی که تا به حال فشرده به صورت سریع و بدون سر و صدا تبرئه.

ممکن است که کلی می خواهد به نویسنده داستان خود را دارد و اینچ به دور از اکثر پلاریزه ریاست جمهوری در دهه. او ساخته شده یک نقطه آخرین شب ذکر است که همسرش از او خواست برای پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان یک شکل از وظیفه مدنی. قبل از اینکه او رئیس ستاد کلی زد وزارت امنیت داخلی. زمانی که او یک سوال در مورد ممنوعیت سفر بود که به تصویب رسید در اولین روز از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کلی گفت که DHS مقامات “بودند مشورت نیست.”

“آن را فقط اتفاق افتاده است” او ادامه داد. “و آن سقوط بر روی شانه های من و مردم من رهبری در DHS چرا که وجود دارد این فوری سردرگمی: چگونه می توانم به شما پیاده سازی این ممنوعیت?” وی افزود: “اخلاقی من با آن موافق نیست چه این ممنوعیت نوشته شده بود به انجام.” شش ماه بعد او پیوست کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس ستاد.

در یک نقطه در سخنرانی خود کلی صحبت در مورد Vindman و چگونه سربازان جوان آموزش دیده هستند. “ما آنها را برای همیشه حقیقت را بگویید برای گفتن حقیقت به قدرت” او گفت:.

کلی در حال ساخت است که خود او صحبت می کرد در حقیقت به قدرت در داخل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. مشکل این است که بسیاری از آمریکایی ها نمی متقاعد شود. آنها می خواهم به احتمال زیاد بپرسید که چرا کسی که برگزار شد خیلی قدرت نمی تواند سرکوب سیاست های او انتقاد است.

زمانی که او گفت: مخاطبان در مورد “غیر قانونی بزرگسالان آینده در سراسر مرز” زنی که به او پیشنهاد کرد که تا به حال خون در دست خود را شکست.

“هیچ انسانی غیر قانونی است,” او گفت:.

“Stay with me—آنها تحت قانون” کلی پاسخ داد.

زن به وضوح نبود با او.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>