چرا ویسکانسین برگزاری انتخابات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

A voter wears a full face chemical shield to protect against the spread of coronavirus.
چرا که از حزب جمهوری خواه و ناسازگاری Wisconsinites تا به حال به خطر زندگی خود و کسانی که عزیزان خود به ورزش یک حق اساسی است.عکس آنجلا اصلی / روی رکین روزنامه / AP

این وضعیت در ویسکانسین این است: با کمک از محافظه کار قضات در بالاترین سطوح دولت محلی رهبران جمهوری خواه در حال وادار کردن دولت خود را برای شرکت در انتخابات روز که باعث تشدید یک بیماری همه گیر. عواقب که این منجر به آشکار شده است برای هفته ها. شهروندان را مجبور به انتخاب بین سلامت خود و رای خود را; ده ها هزار نفر خواهد بود از حقوق خود محروم و به ناچار افرادی که بیرون رفتن برای رای دادن در روز سه شنبه و افرادی که کار انتخابات—از جمله اعضای گارد ملی که مستقر شده اند را برای نظرسنجی-کمبود کارگر—بیمار دریافت کنید. انتخابات پیش بینی و نظرسنجی تجارت ممکن است در نظر خرد اعداد بر این احتمال است که مردم می میرند.

این آشکار انتخاباتی تراژدی محصول یک بن بست بین سیاستمداران که اجرای دولت وجود دارد. در یک طرف است که تونی Evers دموکراتیک فرماندار. از سوی دیگر در حال جمهوریخواهان که کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی که باید در برابر هر گام Evers اقدام را برای مقابله با بحران. در مارس 23, با چهار صد و شانزده تایید موارد COVID-19 در دولت Evers اعلام کرد یک مادر اقامت در خانه سفارش دهید. بالا جمهوریخواهان در دولت, رهبر اکثریت سنا اسکات فیتزجرالد و مونتاژ سخنران رابین Vos را محکوم کرد حرکت کرد و گفت که آن را به حال “ایجاد مقدار جرم از سردرگمی است.” در مارس 27th, با هشت صد و چهل و دو مورد تأیید Evers به نام برای هر پستی ثبت نام رای دهندگان در ویسکانسین یک رای گیری به طوری که آنها می تواند رای از طریق پست. Vos را رد کرده و پیشنهاد میکند که آن را “بی دقتی و بی پروا.” در آوریل 1st, با یک هزار و پنج صد و پنجاه و تایید موارد یک قاضی فدرال هشدار داد که اقدام به این انتخابات می تواند دولت را شیوع بدتر و Evers به نام دولت قانونی رهبران به تعویق انداختن آن گفت که اگر او تا به حال قدرت قانونی برای انجام این کار او خواهد بود. فیتزجرالد اعلام کرد “برای دموکرات ها نشان می دهد در حال حاضر است که دست خود را به نوعی گره خورده است خالص نامردی.”

تاریخ و زمان آخرین جمعه, مارس 3rd, با یک هزار و نه صد و شانزده مورد تأیید Evers خواستار آن شدند که قوه مقننه دیدار برای یک جلسه ویژه به بحث در مورد انتخابات. قوه مقننه gavelled در و gavelled را در طول تعطیلات آخر هفته بدون در نظر گرفتن هر گونه اقدام است. روز دوشنبه با بیش از بیست و چهار صد مورد تأیید Evers ادعا گسترده اورژانس قدرت و در نام بهداشت دستور داد که انتخابات به تعویق افتاد. Vos و فیتزجرالد به نام نظم “یکی دیگر از آخرین لحظه flip-flop” و فرار به دولت محافظه کار دیوان عالی کشور که رد Evers ساعت بعد. پنج محافظه کار قضات در دادگاه عالی ایالات متحده و سپس پا به لغو برخی از تسکین قاضی فدرال قبلا اعطا انتخابات مدیران در دولت است. در روز سه شنبه رای دهندگان در ویسکانسین رفت و به پای صندوق های رای.

در دهه گذشته اعضای حزب جمهوری خواه در ویسکانسین باید gerrymandered دولت در انتخابات نقشه های foisted طاقت فرسا رای دهندگان-I. D. مورد نیاز بر روی شهروندان و محروم دولت کارگران خود را در چانه زنی جمعی و حقوق. این حزب هدف به عنوان نویسنده دن کافمن که وقایع دولت اخیر تاریخ سیاسی قرار می دهد آن شده است “فنی و مهندسی خود را تسلط.” حتی در این زمینه Vos و فیتزجرالد تصمیمات اخیر ایستادگی کردن برای خود نیهیلیسم. وجود دارد هیچ دلیلی ویسکانسین مجبور به رای گیری در روز سه شنبه. رهبران جمهوری خواه به سادگی تصمیم گرفت که آن را در مورد علاقه خود را برای انتخابات به ادامه. هیچ مقدار از ذکراست یا بدبینانه مطبوعات آزاد باید منحرف کردن اذهان از این واقعیت است.

هنوز هم از آن آسان است به سوال چرا Evers منتظر تا زمانی برای برداشتن گام های او در نهایت. در روزهای اولیه از coronavirus بحران Evers—خفیف ادب دولت سابق سرپرست مدارس—به نظر می رسید قصد بالا ظاهر می شود سیاست است. حتی به بیش از یک دوجین متحده نقل مکان کرد و به تعویق انداختن انتخابات در صورت همه گیر Evers به دنبال سازش است. برای هفته او پیوست و جمهوری خواهان در تشویق به عنوان بسیاری از Wisconsinites که ممکن است به سود خود از دولت را قوی غایب رای گیری قوانین که اجازه می دهد تا هر نوع ثبت نام رای دهندگان که مایل به رای غایب به انجام این کار بدون نیاز به ارائه دلیل خاصی. در پاسخ به بیش از یک میلیون نفر بود.

اما به عنوان درخواست رسید که با چنین مشکلات دوره خود را نشان داد. شهرستان کارمندان که اداره دولت را از انتخابات شروع به هشدار می دهند که آنها قادر نخواهد بود به درستی روند بسیاری از رای غیابی در شب انتخابات. با توجه به تعدادی از اواخر غایب درخواست بسیاری از هزاران نفر از رای دهندگان در این ایالت به احتمال زیاد حتی برگه های رای خود را در زمان به پست الکترونیکی آنها را به عقب. مردم بدون اتصال به اینترنت و یا کسی که نمی تواند حرکت غایب-رای-درخواست وب سایت, شد, مشکل درخواست آراء و نیاز است که غایب-درخواست پاکت امضا شده توسط یک شاهد افزایش بهداشت عمومی نگرانی در زمان دولت موظف اجتماعی فاصله. در میلواکی ایالت و بزرگترین شهر این انتخابات مدیر به من گفت که او از دیدن غایب-رای درخواست عقب مانده در این شهر فقیر محله های که در آن بسیاری از سیاه و اسپانیایی ساکنان زندگی می کنند. رای دهندگان در یک غایب-سنگین انتخابات نگاه به عنوان اگر آن را به قصد انحراف سفیدتر و ثروتمند تر از حد معمول است. سپس کارمندان آغاز شده و گزارش بحرانی کمبود نظرسنجی کارگران; افراد مسن که تمایل به کارکنان حوزه های رأی گیری تا به حال هیچ علاقه ای به بودن در معرض صدها یا هزاران نفر از مردم دیگر. شهرستانها بسته اولیه-سایت های رای گیری و شروع به شدت محدود کردن تعدادی از حوزه های رأی گیری خواهد بود که در روز انتخابات بیشتر افزایش ترس از محرومیت. از آن غیر ممکن است به می گویند که چگونه بسیاری از مردم برای رفتن به خاموش کردن انتخابات.

روز دوشنبه Evers اعتراف کرد که او می شده است در تلاش برای سازش با دشمنان سازش ناپذیر. “در هر نوبت آنها مبارزه کرده اند و حتی تمام راه را به دیوان عالی کشور حتی اساسی ترین و عام طرح برای اطمینان از امن و عادلانه انتخابات گفت:” از جمهوری خواهان در یک کنفرانس مطبوعاتی. “وجود دارد هیچ شرم در تغییر دوره به نگه داشتن مردم بی خطر است. و کاملا رک و پوست کنده به صرفه جویی در زندگی می کند. وفاداری ما نمی تواند به حزب یا ایدئولوژی. باید آن را به مردم ویسکانسین و ایمنی خود را.” اما جمهوری خواهان بودند و نه تحت تأثیر Evers را زودتر و بلاغت و آنها را تحت تأثیر در روز دوشنبه. یک صندلی در دادگاه عالی ایالت تصمیم گرفته خواهد شد در روز سه شنبه—همان دادگاه که اکثریت محافظه رد Evers را به تعویق منظور در روز دوشنبه—به عنوان هزاران نفر از نژادها برای دفاتر محلی در سراسر کشور. بسیاری از دموکرات ها در ویسکانسین هستند را متهم خواهان ترجیح می دهند شانس خود را در یک هرج و مرج در انتخابات به عنوان مخالف به یک تاخیر به خاطر سلامت عمومی است. دولت کمیسیون انتخابات گفته است آن را تا مارس 13th به تعداد همه از رای غیابی و اعلام نتایج.

تصویر بزرگتر اینجا, اگر چه, این است که مقاومت به امن انتخابات است که به سرعت تبدیل شدن به یک ملی حزب جمهوری خواه موقعیت. در پاسخ به کروناویروس بحران خوب دولت گروه هایی مانند Brennan Center for Justice آغاز کرده اند توصیه می شود که تغییرات اجرا به دولت انتخابات در حال حاضر به منظور حفاظت از نوامبر سال 2020 انتخابات. در میان توصیه های خود را جهانی هستند رای-با-ایمیل و گزینه های گسترده ثبت نام رای دهندگان و رای گیری اولیه. در کنگره دموکرات ها تحت فشار قرار دادند برای چنین اصلاحات به عنوان بخشی از محرک مذاکرات هستهای Ron Wyden از اورگان و ctq از مینه سوتا, معرفی قانونی که صندوق از جمله اقدامات است. روز دوشنبه Ronna, McDaniel, صندلی کمیته ملی حزب جمهوری خواه منتشر شده op-ed در فاکس نیوز وب سایت و هشدار داد که این تلاش ها را “تضعیف” دموکراسی. در اواخر ماه گذشته به انتقاد از همان پیشنهاد رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که “اگر شما تا به حال توافق برای آن شما می خواهم هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

روز دوشنبه دادگاه عالی ایالات متحده در یک 5-4 تصمیم حمایت ویسکانسین را خواهان. اموزش Bader Ginsburg, در مخالفت هشدار داد از “عظیم محرومیت.” به عنوان Richard L. Hasen, انتخابات-کارشناس حقوقی در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین نوشت و در وبلاگ خود در اواخر روز دوشنبه “این یک نشانه بسیار بد برای ماه نوامبر که دادگاه نمی تواند گرد هم می آیند و پیدا کردن نوعی از سازش در اینجا در میان همه گیر جهانی بر خلاف هر چیزی که ما را دیده اند در طول عمر ما.” ویسکانسین است که رای گیری روز سه شنبه در انتخابات است که می تواند به عنوان نه منصفانه. حوادث هفته گذشته را تنها بدتر اضافه کردن به سردرگمی رای دهندگان و تأکید است که موانع امن انتخابات در این لحظه از بحران ملی هستند به همان اندازه در مورد سیاسی را به عنوان آنها در مورد عفونت الگوها یا دست-ضد عفونی کننده پروتکل.

در اوایل صبح روز سه شنبه ویدئوها شروع به گردش آنلاین از خطوط در حوزه های رأی گیری در دولت است. نقاب آمریکایی ها به خطر انداختن جان خود و کسانی که عزیزان خود به ورزش یک حق اساسی است. آن را آهسته در حال حرکت تراژدی در پیاده رو خارج حومه مدارس بالا است. این دوره جمهوری خواهان را انتخاب کرده اند که یک دادگاه عالی ایالت صندلی و برخی از شهرستان و شهرستان در سطح ادارات هستند تا برای grabs. چه خواهد شد آنها را انتخاب کنید هنگامی که ریاست جمهوری در خطر است ؟


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>