چرا از آن مهم است به نوشیدن آب ژاول

بلومبرگ / گتی / اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

یکی از چند چیز قطعی است که می توان گفت در مورد بازگشایی اقتصاد ایالات متحده است که هر طرح شامل تهاجمی بهداشت و بهداشتی. چون coronavirus می تواند زندگی می کنند در سطوح و برای چند روز آن را به نظر می رسد به گسترش بیشتر اغلب از طریق چیزی است که شما را لمس تر از چیزی است که شما استنشاق. در کنفرانس مطبوعاتی شب گذشته یک میهن-مقام امنیتی به نام بیل برایان با تاکید بر اثربخشی مشترک ضد عفونی کننده محصولات: “سفید کننده را کشتن ویروس در پنج دقیقه; ایزوپروپیل الکل را کشتن ویروس در 30 ثانیه و بدون دستکاری هیچ مالش—فقط اسپری آن را در و اجازه دادن به آن.”

این استاندارد همه گیر حکمت: استفاده از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست (اگر شما می توانید آن را پیدا کنید) و پاک کردن بالا-سطوح تماس ، شب در زمان به نوبه خود هر چند زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پا به تریبون. او به نظر می رسد شگفت زده شده توسط Bryan اظهارات و تعجب با صدای بلند که آیا ضد عفونی کننده استفاده می شود می تواند به درمان این ویروس در درون انسان است. “من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه. یک دقیقه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ به دلیل آن را می شود در ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها. پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

پزشکان شد و سریع به صدور هشدارهای. ایزوپروپیل الکل می تواند خاموش کردن سیستم عصبی مرکزی است. خوردن سفید کننده می تواند سوختگی مری و در حال حاضر به علت خانگی مسمومیت در ایالات متحده در 45,000 نفر در سال است. سفید کننده است که توصیه می شود برای تمیز کردن سطوح دقیقا به این خاطر آن را به طور موثر از بین می برد و مواد آلی—که شامل بافت انسانی. حتی مقامات دولت تحت فشار قرار دادند; رئیس سازمان غذا و دارو, Stephen هان با سی ان ان گفت: “من قطعا نمی توصیه داخلی مصرف یک ضد عفونی کننده است.”

حتی تولید کننده Lysol وزن در گفتن ان بی سی نیوز در بیانیه ای “تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر).” سمیت Lysol بخشی از تاریخ پزشکی است. برای چندین دهه این محصول به بازار عرضه شده به عنوان کنترل تولد و برچسب توصیه زنان به دوش با آن بعد از رابطه جنسی. به عنوان همکار من Caitlin فلاناگان دقیق است بسیاری از زنان اقدام به انجام سقط جنین با Lysol. پس از آن ساخته شده راه خود را به خون آن می تواند باعث نارسایی کلیه در عرض چند ساعت و این اثرات می تواند کشنده باشد.

با وجود این بسیار عمومی تاریخچه و رنج و افراد بیمار هنوز هم گاهی اوقات تلاش برای درمان خود با سفید, نقاشی بر روی برخی از epistemically منطقی مفهوم پاک کننده بدن است. اطلاعات غلط از والدین سعی کرده اند به اداره آن را به فرزندان خود به عنوان یک درمان برای اوتیسم.

امروز تهمت و ادعا کرد که او “در حال تبادل نظر” با اظهارات خود حتی اگر او می خواهم هیچ صحبتی در این مورد بود. در طول روز پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی او را متوقف کوتاه آشکارا حمایت کننده تزریق—بر خلاف زمانی که او بارها و بارها توصیه می شود در تلاش برای درمان COVID-19 با ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که امروز FDA هشدار داد در برابر استفاده از خارج از بیمارستان و یا آزمایش های بالینی به دلیل آن می تواند عوارض خطرناک. حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات موضوع فراتر از عمیق جهل آنها خیانت. حدود 50000 آمریکایی که در حال حاضر درگذشت COVID-19. در حالات اضطراری مثل این مقامات بهداشتی آموزش دیده به وضوح می گویند چه شناخته شده و چه ناشناخته است چه عملی و چه چیزی نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم می کند مخالف نشان می دهد در حالی که چیزی هم گفت: او گفت: نه آن اظهارات عجیب و غریب به دنبال هجز در مورد چگونه آنچه او فقط گفت: ممکن است یا نه ممکن است درست باشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به انکار و تطهیر ویروس خود را برای ماه و هنوز هم گاهی اوقات می کند. او وعده داد که در بازگشت از یک اقتصاد پررونق در هر لحظه فقط به عنوان او وعده داده شده بسته بندی شده کلیساها با عید پاک.

هنگامی که مردم می ترسند و یا نمی توانید دسترسی و یا پرداخت هزینه مراقبت های بهداشتی—این مورد برای بسیاری از آمریکایی ها در یک بیماری همه گیر است که قریب به اتفاق بیمارستان ها و خروج میلیون ها نفر از مردم بیکار—ما به خصوص متمایل به پیشنهاد از جان گذشته برای چسبیدن به امید. حتی بیشتر از حد معمول ما ظرفیت برای تحلیلی استدلال تبدیل اریب با آنچه که ما می خواهم به این باور است. برخی از مردم را رها صرفه جویی در زندگی اجتماعی-فاصله و یا شیوه های بهداشت زیرا آنها متقاعد تهدید از بین رفته است و یا که آن را هرگز واقعی آغاز خواهد شد. گروه های زیادی در حال حاضر مارس در تقاضا است که ما بلافاصله و قاطعانه “بازگشایی امریکا است.”

امید وجود دارد و وضوح بود ، داروهایی که مانع از ویروس و یا زیر و بم کردن سیستم ایمنی بدن در حال مطالعه در سراسر کشور است. بسیاری از آمریکایی ها را با دقت دنبال مشاوره برای تمیز کردن سطوح با سفید و دست خود را با دست بر اساس الکل ضد عفونی کننده.

تراژدی از مغلوب ساختن پیشی جستن تفکرات است که کمتر در مورد آنها incoherence از مورد فرصت های هدر رفته—از دست دادن یک پلت فرم است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به آمریکایی ها درک بهتری از این وخیم لحظه. اگر تهمت می خواست به صحبت می کنند از محصولات تمیز کردن او ممکن است توضیح دهد که چرا او نمی به عنوان مثال ساخته شده از چوب لباسی در دسترس در هر گوشه خیابان. یا حداقل در مترو. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است پیشنهاد ستایش موثر اجتماعی فاصله و اصرار که باید آن را به عنوان ادامه این منابع بیشتر به طور گسترده ای مستقر شده اند. او ممکن است توصیه ما به کف زدن برای مراقبت های بهداشتی کارگران که خطر جان خود را در بخشی به خنثیسازی اثر اطلاعات غلط او گسترش می یابد. او حتی می تواند صحیح نظرات خود را. تقریبا تمیز کردن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>