رینگو H. W. Chiu / AP تصاویر

نسل من از طرفداران ورزش آموخته اوایل که ورزشکاران ما بت بودند و نه جاودانه و نه شکست ناپذیر است. من 11 هنگامی که سحر و جادو جانسون قهرمان دوران کودکی من اعلام کرد که او از بازنشستگی از NBA بعد از تست مثبت HIV و سپس ظاهری حکم اعدام است. در عرض چند سال Bo Jackson رنج می برد حرفه ای-پایان دادن به آسیب مایک تایسون شده بود به جرم تجاوز به عنف و O. J. Simpson بود محاکمه شد.

این انسان نیست ابرقهرمانان. دوستان من و من همه می دانستند که در سال 1996 زمانی که کوبه برایانت اولین NBA سوپراستار بود که در حدود سن ما پیوست, لیگ از دبیرستان. پرش کالج بود به طوری غیر عادی در آن زمان که بسیاری از منتقدان مشخص می کوبه به عنوان متکبر. من هرگز شک کوبه تصمیم بیش از هر او شک این عکس که او به عنوان یک نابالغ تازه کار است. و امروز به عنوان طرفداران جشن یک سالن از شهرت حرفه ای در عزای مرگ 18-زمان all-star او و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر از آن آسان است به فکر می کنم از تمام موفقیت های بسکتبال خود را به عنوان foreordained و خود را در دادگاه شکست بیش از حد بی اهمیت به ساکن ، اما به چشم پوشی از آن شکست به دست بخشی از دلیل بسیاری از کوبه طرفداران عزاداری او را به شدت.

کسانی از ما که به تماشای خود rookie فصل به یاد داشته باشید. که برای اولین بار در سال پس از آن–لیکرز مربی دلم هریس آورده او را روی نیمکت. اگر تیم نیاز به یک سطل در اواخر سه ماهه چهارم این بازی خواهد بود به احتمال زیاد کشیده شده برای شکیل اونیل یا گارد نقطه نیک ون Exel یا ماهر بایرون اسکات یا “ضربه بزرگ” رابرت Horry. در بازی 5 از کنفرانس غرب نیمه نهایی, اما, Shaq حال خراب کردن اسکات مجروح شد و Horry بود خارج شده است. بنابراین کوبه بود در طبقه در دقیقه آخر یک حذف بازی حذفی. با 11 ثانیه به سمت چپ و یک کراوات نمره کوبه در backcourt با توپ در دست خود را و شانس خود را به بازی قهرمان.

یک مدافع ملاقات کرد و او را فقط در بالای قوس. او سوار راست خود را جمع آوری و در آرنج از خط پرتاب آزاد و شات pull-up, غیبت بلوز در زنگ برای پیروزی. این یک هوا توپ. بی واهمه در آغاز وقت اضافه, کوبه شات باز بلوز–یکی دیگر از هوا توپ. او نمی تواند به طور کامل خشک به ثمر رساند در یک کلید درایو به سبد خرید. اما با 43 ثانیه به سمت چپ و لیکرز توسط او باقی مانده بود باز برای سه اشاره گر و در عین حال یکی دیگر از هوا توپ. هنوز هم با هفت ثانیه به سمت چپ کوبه کردم یکی دیگر از سه نقطه نگاه و هوا-مچاله که بیش از حد. چهار توپ (گلوله) هوا در کلاچ زمان! The L. A. Times فرار یک بنر تیتر در صبح روز بعد را در صفحه ورزشی: “لیکرز دریافت و پخش است.” در بحث ورزش رادیو کوبه منتقدان احساس توجیه. در بحث های بی شماری در میان دوستان که ریشه برای لیکرز کسانی که تا به حال دفاع و پشتیبانی کوبه به عنوان تیم آینده مجبور شدند به عقب بر پاشنه خود را. شاید او باید به مطالعه تحت مربی K در دانشگاه دوک پس از همه است ؟

در حقیقت دنباله ای غیر عادی بود: کوبه به ندرت اگر هرگز فشرد و پس از آن حرفه ای بود پر شده با بسیاری از کلاچ عکس که مخالفان لرزید برای دیدن توپ در دست خود را در اواخر بازی. اما در آن زمان قابل توجه شکست, در بخشی به دلیل چند می تواند تصور کنید یک بازیکن دیگر که گرفته اند کسانی سوم و چهارم عکس. در این قسمت می توانست یک روانی شکست. اما کوبه رو خاموش پرواز بازگشت از یوتا رفت و مستقیما به این تیم تمرین تسهیلات و شات جامپر تا صبح. “بود که لحظه ای تعیین کننده در زندگی حرفه ای” سابق لیکرز گارد جری وست بعد گفت: sportswriter علامت مدینه. “او بی باک است. من فکر می کنم که یکی از چیزهایی که موجب او را به عظمت است. او بود که به اجازه می دهد خود را به شکست است.” نه توپ های هوایی و متعاقب آن مسخره باعث شد او را به خجالتی و دور از آینده عکس های بزرگ و یا به احساس کمتر مطمئن است که او می خواهم تخلیه آنها.

که دیدنی استکبار بود و این برکت و رحمت و لعنت داشتن کوبه در تیم خود. همراه با هدایای طبیعت و NBA جانباز جو برایانت پرورش کوبه زمانی بسکتبال عظمت طریق بینظیر اخلاق کار و خستگی ناپذیر اعتماد به نفس است که می تواند در آستانه egomaniacal. چگونه بسیاری از بار ما او را در گرفتن توپ در گوشه ای; نگاه Shaq در رنگ دانستن است که هم تیمی اش به ضرب گلوله 57 درصد از میدان; و انتخاب کردن به تقلا کردن تا چرخاندن و قیچی-ضربه غیبت با یک مدافع را در چهره اش و backboard در راه است ؟ اگر NBA کسب امتیاز برای درجه سختی کوبه خواهد بود خود را بی چون و چرای بز است.

“او را درک بازی. اما—و نمی اشتباه تفسیر این—او درک آن خیلی بهتر از او نقش آن” سابق لیکرز دستیار مربی Tex زمستان یک بار گفت: Sports Illustrated‘s کریس بالارد.

“O. K., Tex” این sportswriter پاسخ داد: “بنابراین به عنوان نه به اشتباه تفسیر: آیا شما گفت که او می داند که کار درست را انجام دهد اما گاهی اوقات انتخاب به آن را انجام دهد؟”

“آره” بهار جواب داد: “که در آن است.”

گاهی اوقات من فکر آنچه در آن می خواهم به ریشه برای اسپرز و به تعداد تیم دانکن به عنوان بازیکن مورد علاقه. چگونه آرام بخش آن شده اند که به تشویق برای یک سوپراستار که بازی های هوشمند در هر وضعیت. به ریشه کوبه بود به راه رفتن به دور از برخی از بازی ها بیزارند و برای پرتاب از کنترل از راه دور در نا امیدی به نفرین خود را شات انتخاب به عنوان اغلب به عنوان Shaq را از دست رفته می–محض استکبار از آن!–سپس به تشویق برخی از کوبه عکس های شما می خواهم فقط لعنت. چرا که به عنوان بیمار-توصیه می شود به عنوان آنها ممکن است به نظر می رسید یا شده لعنت به این صورت نبود آنها به نحوی قرار می گیرند.

دیگر وجود دارد لرزش بیش از حد. کوبه بود آکروباتیک. او می خواهم یک مدافع در موقعیت بدن خود را طوری مدافع او ضربه به ضربه در حالی که پریدن و خودتون بدن خود را هنوز هم ساخت ،

بسیاری از علاقه اذکار کوبه ای اشاره کرده اند این بازیکنان بسکتبال او الهام گرفته است. که ممکن است یک مخلوط میراث. جایی که آنها تقلید خود پرچین سبک بازی به جای خود اخلاق کار او ممکن است به طور غیر مستقیم مسئول بیشتر بیمار-توصیه عکس در لیگ جوانان بیش از هر کس علاوه بر Allen Iverson. او مطمئنا تحت تاثیر بسیاری از متکبر جوان توپ گراز در هزینه از درد و رنج طولانی هم تیمی. و چه مربی و هم تیمی و یا فن می خواهم یک بازیکن برای منفجر کردن یک سلسله به عنوان کوبه را به منظور ثابت کند که او می تواند برنده بدون Shaq? هنوز که رگه هایی از خودخواهی تکبر جدا از کوبه بزرگترین پیروزی و بدترین معایب به طور یکسان بیشتر بود سودمند من فکر می کنم در این اثر آن را به حال طرفداران لیکرز که ما به دنبال همراه.

هر کسی که به تماشای کوبه با برآورده نشده جاه طلبی در مناظر خود را عرضه می تواند خود را خاص. من می خواهم به خانه در هر سال از کالج در تابستان و انجام temp مشاغل مانند تماس با مرکز کار و یا پر کردن. من می دانستم که من می خواستم به یک نویسنده بدون دانستن چگونه برای تبدیل شدن به یکی و من می دانستم که به دنبال حرفه ای که انجام شده بیشتر خطرات ناشی از شکست از قانون و یا مشاوره کسب و کار–من می توانید ببینید که در چهره بزرگسالان زمانی که من به آنها گفتم این زمینه من با توجه به. که در آن زمان در زندگی من به عنوان برای بسیاری ، underconfidence خیلی بیشتر از مانع به تحقق یک رویا از اطمینان بیش از حد بود. تلاش سخت خود را می تواند ترسناک چرا که پس از آن شکست بدان معنی است که شما قادر به.

در کوبه یک مرد سن و سال من دیدم ارزش دادن به من. Shaq متولد شد به سوپرمن ، او غالب بود اما در 7 پا 1, 324 پوند است. نیمی از یک پا کوتاه تر کوبه نشان داد که می تواند رقیب بزرگ خود ادعای کار سخت و عزم و اراده. او ایستاده بود برای گل نشسته دستیابی به تعالی و شکوه مهم نیست که چقدر بلند متنفر و شک. در شهر نیویورک (به خصوص با توجه به وضعیت نیکز) افراد جوان ممکن است روان خود را با Jay-Z در هدفون رپ “جهان نمی تواند نگه دارید من / بیش از حد جاه طلبی / همیشه می دانستم که آن را می خواهم بود / وقتی که من در آشپزخانه است.” در L. A. ما را تماشا و تشویق کوبه به همین دلیل: تمایل به این باور است که موفقیت می تواند به اراده. اگر او می تواند آن را انجام دهد ممکن است ما نمی توانیم بیش از حد ؟

اگر کوبه گاهی زمان که اخلاق بیش از حد, اگر خودخواه نفس بود و در زمان بیش از حد بزرگ برای خود خوبی یا خوبی از تیم خود را به خوبی دوباره ، underconfidence یک تهدید بزرگتر برای بسیاری از افراد برخاستن از اطمینان بیش از حد. به صورت عادی فن هدایت کوبه انجام شده خطر کمی از کپی کردن افراط کرد.

مرگ خیلی جوان جان سالم به در برد توسط یک خانواده که درد غیر قابل تصور است به همه خوبان را هرگز از دست یک همسر یا فرزند کوبه است و موضوع بسیاری از اذکار متمرکز و تنها در بهترین کیفیت. اما من درک می کوبه به عنوان یک بازیکن بسکتبال که نقص ها و شکست های که صفات یک نمی خواهید در یک هم تیمی بودند و هر دو واقعی و حل نشدنی از خود الهام بخش دستاوردهای.

که باعث می شود خود را در دادگاه میراث پیچیده تر برای بزرگداشت از اکثر بازیکنان هر چند آن نیاز نیست و نمی توان عشق طرفداران او هیچ کمتر است. ما به تماشای رشد او را تا. ما او را دیدم بیش از آنچه به نظر می رسید از لحاظ جسمی ممکن است. او به ما برنده برای جشن, هرگز خسته ما را بار آورده و منطقه ما با هم. ما می دانستیم که او شخصیت های عمومی, تماشا او تحمیل اراده خود بر روی دیگر سوپراستار ورزشکاران و نمی تواند کمک کند اما احساس مرگ و میر خود ما در تایید که نه یک بار-در-یک-نسل استعداد و نه اخلاق کار و نه پول و نه شهرت و نه سرکش را یدکی می تواند ما را از مرگ. اگر او نمی تواند محافظت از خود و یا کودک خود را از زندگی غم انگیز شکنندگی و غیر قابل پیش بینی چه می کنیم ؟

عزاداری کوبه بیشتر پیچیده برای بسیاری از جنسی-حمله به اتهامات علیه او در سال 2003. برای برخی از مردم هر اشاره از آنها در حال حاضر توهین آمیز است. آنها توجه داشته باشید که او هرگز به اعدام محکوم شده; گویند نباید صحبت بد از مرده و یا اصرار دارند که یک فرد بدترین لحظه نباید از آنها تعریف و استناد به رفتار بیش از دو دهه موفقیت است که آنها را به عنوان نمونه و رستگاری. برای دیگران صحبت از کوبه میراث نیست که ذکر جنسی-حمله به اتهام توهین آمیز است. هماهنگ به تمام دفعاتی که افراد مشهور فعال سوء استفاده از برخی از ناشناس فرد و یا جامعه است که تحت درمان اعمال ویرانگر به زنان به عنوان اگر آنها از هیچ اهمیت آنها بالا بردن این موضوع اصرار دارند که زنان انجام موضوع که صدمات خود را مهم تر از ورزش یا مشهور یا هر چه پیوند عاطفی است که طرفداران احساس برای مرحوم ورزشکار. هر دو رویکرد انسان هستند و ریشه در دفاع, رقابت, uncontradictory انگیزه برای رسیدن به کالاهای مختلف است. تحمل برای هر دو راه رو به جلو. وجود دارد یکی از راه های مناسب به علامت مرگ است.

خود من ماتم عمومی بسیاری از مردم شامل آگنوستیسیزم یعنی در مورد خصوصی خود را اعمال. من سعی می کنم برای دیدار با زندگی پیچیده با دادن تشکر که حتی افرادی که در انجام کارهای بد می تواند کمک عمیق بیش از حد خوب. علت وجود دارد به جشن هر چه خوب وجود دارد در زندگی هر کسی در نتیجه آن وجود دارد و باید فضا برای انجام این کار بدون نتیجه بنحوی که هر یک همراه بد مهم نیست.

ما می دانیم که از طریق بسکتبال کوبه انجام بسیاری از خوب است. میلیون ها لذت بردند و با الهام از بازی خود را در یک سهم که نه باید با تلفیق شدهاست بدون عارضه اخلاقی فضیلت و نه به عنوان رد بی اهمیت است. دیگران باید متفاوت روابط کوبه یا اعمال اصول مختلف در حالی که عزاداری. برای آنها من را احترام و تسلیت. کوبه برایانت در آرامش استراحت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر