چرا اشتیاق برای ورزش در طول همه گیر نیست اشتباه

زمان اقرار: من از دست های ورزشی. و من احساس بد در مورد آن است.

این بیش از پنج هفته پیش زمانی که NBA فصل متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس یکی از عمده دومینو به سقوط در چه خواهد تبدیل به یک نزدیک به کامل ورزشی shutdown در آمریکای شمالی و بسیاری از کشورهای دیگر. من در Dunedin, Fla. پوشش چه قرار بود دو هفته گذشته از Blue Jays بهار آموزش. سفر چهار روز به طول انجامید.

مانند بسیاری دیگر از مردم این ورزش جهان سنگ زنی برای توقف نامحدود — بر خلاف طول دو جنگ جهانی آنفولانزای اسپانیایی شیوع و 9/11 حملات تروریستی — که آمار صفحه اصلی. این را باید جدی است.

اما به عنوان جهان جنگ یک ویروس بسیار جدی تر از هر پیروزی و یا از دست دادن من هنوز هم آرزو می کنم من می تواند تلنگر در تلویزیون و گرفتن NBA playoffs که بیش از آغاز تعطیلات آخر هفته و یا سر پایین به راجرز مرکز چه بوده است سه بازی از سری بازی های بین جیز و مینه سوتا بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا.

به نظر می رسد بر اساس حسرت دیگران به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی است که من نه تنها در اشتیاق برای تفریح و سرگرمی مورد علاقه من, چیزی که من از دست رفته بسیاری دیگر از خانواده و دوستان است. نه من به تنهایی در احساس گناه برای از دست رفته چیزی به ظاهر بیهوده و بیمعنی در یک زمان از چنین غم و اندوه برای بسیاری از.

“طبیعت ما احساس گناه در مورد چیزهایی که ما احتمالا نباید احساس گناه در مورد گفت:” دکتر دانا فرگوسن یک روانشناس در مرکز اعتیاد و بهداشت روانی در تورنتو است. “هیچ دلیل واقعی برای ما به احساس گناه در مورد همه چیز, اما نیمی از زمان ما را به هر حال.”

از دست رفته یک سرگرمی های مورد علاقه — مشاهده زنده ورزشی بودن معدن پیش از خرید در بازار و, بریده بریده نفس کشیدن حتی ضربه بدنسازی — طبیعی است. و ورزشی است که یک خروجی برای زمانی که همه چیز بیش از حد سنگین است.

چرا شما فکر می کنید صدها نفر از هزاران نفر از کانادایی ها در تنظیم شده برای قطعات از سال گذشته رپتورز قهرمانی حذفی اجرا هنگامی که آن را به پخش در Sportsnet و TSN ماه گذشته بسیاری از آنها احتمالا فریاد سر خود را در دنی سبز زمانی که او توپ را به حالت طلایی با کمتر از 10 ثانیه به سمت چپ در بازی 6 نهایی? به دلیل آن چیز دیگری بود چیزی راحت تر هضم می شوند. پست-صحنه های بازی به عنوان هزاران نفر به خیابانها خواهند ریخت تورنتو برای یک جشن به طوری غیر قابل تصور در حال حاضر به ما یادآوری از جامعه است که می آید با یک فن.

شمارش زنده ورزشی مشاهده به عنوان سرگرمی های مورد علاقه خود نیست مانند خرید یا کار کردن. من هنوز هم می توانید فهرست این قفسه از من در صفحه نمایش کامپیوتر و یا دریافت من عرق از حصیر یوگا که در حال حاضر اشغال طبقه در دفتر من-slash-اتاق ناهار خوری. و آن را مانند من به تماشای هر بازی زندگی می کنند قبل از این بیماری همه گیر — به دور از آن. اما در حال حاضر که من مجبور به دور از این چیزی است که من دوست دارم که “نمی تواند” از آن همه خودخواهانه داره.

“این است که حس, ‘اینها برخی از چیزهایی که من احساس شاد,'” گفت: فرگوسن. “که من از چیزی. چرا نمی توانم انجام این کار کنه؟”

به عمده ورزشی لیگ های اعتباری. آنها سعی کرده اند به وفق دهند. بازی بیس بال, برخی از ستاره های آن از جمله جیز shortstop بو ❄ رفتن سر به سر در یک بازی از “MLB The Show” و وجود دارد NBA H-یا-S-E چالش است که به تازگی پخش در ESPN. اما چه جالب است که تماشای شخص دیگری بازی بازی های ویدئویی ؟ و یا تلاش به دنبال همراه با فقیر و جریان ویدئو و کمتر از مبتکر عکس?

New Orleans Pelicans گارد J. J. Redick قرار داده و آن را بهترین tweeting: “H-یا-S-E نمی تواند بدتر. من آن را به 5 دقیقه. سخت عبور کند.”

این چیزی نیست که ما استفاده می شود به, و از درجه اعتبار ساقط است استرس زا باشد.

“(ورزش) اطمینان داد آن تأکید گفت:” دانشگاه تورنتو استاد بروس Kidd سابق المپیک دونده و لو مارش برنده است. “این برنامه واقعا مهم درام و معانی در زندگی ما است. اگر ما می توانیم, ما نیاز به تجدید ورزش در زمانی که این است در راه است که تأکید و مردم به ارمغان می آورد به عقب با هم.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

امیدوارم که آن روز می آید و ورزشی می تواند نقش حیاتی در reuniting جوامع ما. در ضمن اگر شما از دست رفته زندگی ورزشی و یا هر آنچه مورد علاقه خود فعالیت می دانم که شما تنها نیستید.

آن را OK به مدت طولانی برای احمق های آسان, معمولی و در یک زمان وقتی که زندگی احساس می کند هیچ چیز به جز. من انجام دهد.

Laura Armstrong

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>