چرا مایکل بلومبرگ صرف نیم میلیارد دلار به تحقیر شود

مارکو Bello / ایسنا

هنگامی که جو بایدن راه می رفت به قهوه ای چپل AME کلیسا در شهر سلما در ایالت آلاباما در یکشنبه, جمعیت استقبال او به یک صندلی در پشت منبر او بود هنجار پیاده روی به سلامتی.

مایکل بلومبرگ نشسته شده بود در مقابل پیو برای دو ساعت در حال حاضر تنها نامزد وجود دارد از شروع سرویس. کشیش معرفی کرده بود او را از محراب با گفتن یک داستان در مورد چگونه بلومبرگ در ابتدا نمی خواهید به آمده است. حدود 10 نفر منتظر بود تا مهر شروع به صحبت به ایستادن و به نوبه خود پشت خود را به او در سکوت کردند. او می خواهم گذشت حدود قلع Altoids (عطر و طعم اصلی) به مردم نشسته در کنار او. او ایستاده بود برای سرودهای فقط گوش دادن.

زمانی که بلومبرگ کردم تا به صحبت می کنند او گذاشته باریک notecards او با استفاده از در بالای باز و مقدس است. او در مورد سابقه او به عنوان شهردار شهر نیویورک و در مورد کار با Reverend Al Sharpton نیویورک–بر اساس حقوق مدنی رهبر که موعظه در کلیسا هر سال در سالگرد یکشنبه خونین. اما Sharpton وجود ندارد آن را بشنود چرا که او می خواهم گرفته بایدن برای یک تور خصوصی از یک بنای یادبود در این نزدیکی هست. تنها زمان Sharpton صحبت علنی در مورد بلومبرگ که روز به دنده او را به قرار دادن برخی از پول برای بازسازی کلیسا به مجموعه سبد خرید.

میلیاردر دست هایش را; او در حال حاضر می خواهم کشیده دو اسکناس از کیف پول خود را. او آنها را در سبد—یکی دیگر از چند دلار نسبت به آنچه باید یک رکورد برای بیشترین مقدار پول صرف شده در کوتاه ترین مقدار از زمان حداقل را نشان می دهد برای آن است. بلومبرگ صرف 500 میلیون دلار در 16 هفته و کاهش یافته است کمتر از 12 ساعت پس از نظرسنجی بسته شده در سه شنبه اولین بار او در انتخابات.

چرا هنگامی که به شما کردم 60 میلیارد دلار و شما از 78 ساله یهودی را صرف خیلی از شما یکشنبه نشستن در کلیسا در آلاباما? چرا که رسیدن به رای دهندگان به خصوص در طول تاریخ و احساسی از مکان های مهم مانند سلما چیزی است که در حال اجرا برای رئیس جمهور خواسته است. بنابراین بلومبرگ آن را انجام داد حتی اگر این بدان معنی است که نشسته در سکوت در حالی که زادگاه آقای جان, تری Sewell, نگاه کردن در جماعت و گفت که بایدن نیست غنی اما او می خواهم “به دست آورده” نقطه خود را در کلیسا.

به یاد داشته باشید یک ماه پیش پس از آیووا حزبی فرو ریخت و بایدن به کمپین تلاش برای توضیح دهید که چگونه در آینده دور چهارم وجود ندارد یک مشکل و نه در آینده پنجم در نیوهمپشایر? به بلومبرگ کمپین کنار هم قرار دادن این نوع از عملیات زمینی تن به تن برای استخدام بالقوه به عنوان “فکر می کنم در مورد گرفتن به انجام همه چیز شما همیشه می خواستم به در مبارزات انتخاباتی.” سپس بایدن برنده کارولینای جنوبی یک دولت واحد بود که او همیشه انتظار پیروزی (اگر او برنده توسط یک حاشیه بزرگ تر از او تا به حال جرأت امید) و چانه-strokers و ضد برنی ساندرز panickers فورا تبدیل بایدن به یک نیروی عظیم منهدم کننده.

آن را به اندازه کافی بود. زمان بلومبرگ در زمان صندلی خود را در پیو او دستیاران و برجسته ترین حامیان حال شروع به درک که این انفجار از مبارزات انتخاباتی خود را نمی تواند متوقف شود. آن را مانند بلومبرگ شد بازی بزور و با تهدید با 16—شاید به اندازه کافی خوب را به نفع خود, اما او هنوز هم عصبی انتظار برای دیدن آنچه که فروشنده بدبختانه. که در خوش بینانه است.

بسیاری از بلومبرگ است کمپین یک عملیات کامل با پلیس سابق او جزئیات استخدام به عنوان امنیت خصوصی (آنها عینک earpieces و سبز پین برگردان با عقاب سر در آنها برای کمک به نگاه بخشی از سرویس مخفی که نیست حفاظت از هر یک از نامزدهای دموکرات در عین حال). جانباز از هر دو کلینتون’ مبارزات شرکت که تسلط همه چیز را به روشنایی است که باعث می شود حتی آیفون تصاویر نگاه خوب زد تدارکات. اما سلما بازدید از یک ظرف غذا بود. به جای هر کسی سازماندهی چهار نامزد ریاست جمهوری و هزاران نفر از مردم در حضور آماده به دوباره ایجاد 1965 راه رفتن در سراسر ادموند Pettus پل وجود دارد فقط یک مرد فریاد نیمه جهات به یک بلند گو حرف زدن و دیگری ایستاده در مقابل کسانی که منتظر مارس انجام عجیبی در جعل هویت از مارتین لوتر کینگ جونیور ارائه خود “من یک رویا دارم” سخنرانی. بلومبرگ کارکنان راه می رفت او را به یک نقطه در مقابل جمعیت است که آنها فکر شده بود خود را کنار بگذارند برای او. اما آن را تا به حال نشده است. بایدن را ترک کرده ساندرز هرگز برنامه ریزی برای آمدن و الیزابت وارن پیت Buttigieg و ctq این ماجرا بودند با هم در نیمه راه پایین بلوک جایی که آنها تصور می شود. یک زن در تلاش برای کنترل تعقیب پس از بلومبرگ و تیم او: “این خط!” او گفت:. “این است که جلوی خط!”

بنابراین بلومبرگ تیم راه می رفت او را به جایی که دیگر نامزدها بودند و هل او را با هر کس دیگری. اما وارن و Klobuchar برگزار شد به هر یک از دیگر و کشیدن از طریق جمعیت در یک نقطه. Buttigieg خود را متصل به Sharpton. میلیاردر در کت و شلوار با موضوع تعداد خیلی بالا شما می توانید آن را مشاهده کنید در سمت چپ بود و بدون او همکار ریاست جمهوری رقیب بار دیگر همراه با مردم بودند پیوست او در کلیسا از جمله کلمبیا, کارولینای جنوبی, شهردار استیو بنیامین. “Ain’t gonna let هیچ کس به نوبه خود من در اطراف” جمعیت شروع به آواز خواندن و بلومبرگ شروع به حرکت می کند, تقریبا, برروی آن بکشید همراه در سیاه و سفید خود را tasseled کفش راحتی. یک زن به نام به از او بخواهید به صندوق یک موزه برای یکی از زنانی که می خواهم منجر به یکشنبه خونین مارس. او به نظر نمی رسد به گوش او.

یک دستیار ارزیابی هرج و مرج راه بلومبرگ در گرفتن ضربه در اطراف و ارائه شده به او را بیرون بکشد و او را به انتظار خود هواپیما.

“ما لازم نیست به آن را انجام دهد” گفت: بلومبرگ. نامزد رد کرد که بلافاصله. “ما باید برای رفتن از روی پل,” او گفت:. کارکنان خود را کشیده و او را به جلو. تام Steyer همسر, کت تیلور تا به حال فقط به پایان رسید آواز یک Aretha Franklin آهنگ Steyer که می خواهم رانده شش ساعت یک شبه از کارولینای جنوبی پس از حذف روز قبل از این تجمع در میکروفون صحبت کردن در مورد چگونه او می خواست همه بدانند که او از غرامت.

بلومبرگ تحت فشار قرار دادند به آینده. او رفت و از روی پل.


اولین بار من نوشت: یک داستان مصرف بلومبرگ ریاست جمهوری قصد دارد به طور جدی در اکتبر 2007. او آماده سازی خود برای اجرای به عنوان یک مستقل است. من صحبت با آن خروجی سناتور چاک هیگل از نبراسکا در مورد او احتمالا در حال بلومبرگ در حال اجرا همسر و نمی توانید هیچ. میانه رو و مستقل بودند و با داشتن سند چشم انداز از یک نامزد که می تواند درخواست تجدید نظر در سراسر معمول احزاب سیاسی و از یک فضای مجاز: نامحدود هزینه های ثروت باد اورده. برخی از آنها گمانه زنی در مورد آنچه کوین Sheekey و پتی هریس و سپس مهر را بالا مشاوران (و هنوز هم سوار بر هواپیما با او دیروز) قادر خواهد بود به جلو و در سطح ملی است. بلومبرگ تیم صحبت در مورد تخمگذار پایین در اواخر مسابقه سپس با او در آمده به عنوان یک پتانسیل نجات دهنده است. “این کشور را در دردسر بزرگ و کسی رو به جلو و آن را” من به نقل از بلومبرگ گفت: در آن زمان.

در سال 2016 بلومبرگ دوباره مشغول به کار در کل طرح به اجرا به عنوان یک مستقل و سعی کنید به زور یک تقسیم کالج انتخاباتی به طوری که مجلس نمایندگان را برای انتخاب رئیس جمهور به جای. اما چهار سال پیش تقریبا به بعد او کشیده پلاگین در آخرین لحظه تصمیم گیری است که آن را نمی خواهد کار. “آن وزن بر او” یک نفر که درگیر شد به من گفت که در آن زمان “اما در پایان روز این واقعیت است که این احتمالا آخرین شات به اندازه کافی به او را می خواهید به آن را انجام دهد.”

سپس او تصمیم گرفت تا او در واقع یکی از آخرین تاریخ و زمان آخرین شات. به نوعی همه چیز در مورد سیاست تغییر کرده است و او نشان داد تا این زمان به عنوان یک دموکرات گفتن دموکرات آنچه که او فکر دموکرات باید انجام دهید اما نمی دانستند و کاملا چه زمانی که آنها بازگشت اخراج.

یکشنبه شب او در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس, در یک هواپیما آشیانه که تبدیل شده بود به یک فضای رویداد. وجود شش قطعه mariachi گروه روی صحنه. وجود دارد سه کامیون مواد غذایی (کباب, tacos و همبرگر) که تا به حال پرداخت شده است به خوبی به اندازه کافی به همه چیز به صورت رایگان. نشسته در نوار وجود دارد یک کاسه تگزاس خاص بلومبرگ کمپین دکمه. و در آنجا بود بلومبرگ به نوع no-frills گفتار او را بهترین در. (هیچ کس تا به حال به او رای دادند برای این سراب.) “او در او” کانی Reyna 56 ساله پزشکی transcriptionist در را زمین مادر بزرگ دوباره درپوش به من گفت و سپس افزود: و نه حتی متوجه چقدر خود را با شعار (“مایک می توانید آن را انجام داده”) شده بود حفر شده به او را با تمام تبلیغات “من فکر می کنم او می تواند آن را انجام داده.”

“مایک! مایک! مایک!” جمعیت شعار می دادند. در یک نقطه زمانی که او ذکر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح چند فریاد زد: “او قفل کردن!” و بلومبرگ خندید تقریبا giggling. او گفت که او می خواهم تلنگر دولت است. “آبی! آبی! آبی!” آنها فریاد زد. او با داشتن یک زمان خوب است. هرگز از حد از یک handshaker او یک دور کار جمعیت سپس قبل از بیرون رفتن از درب و انجام دیگر. صبح روز بعد پرواز به واشنگتن او حتی بیشتر در عنصر خود را در مقابل 18,000 در کنفرانس ملی برای آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته لابی طرفدار اسراییل افرادی که احتمالا نمی گرفتن خطا زمانی که او گفت که یهودیان “حتی نمی توانند به توافق برسند که جالب ترین نیویورکر: جری جوک لری دیوید یا من.”

زمان بلومبرگ وارد دانشگاه جورج میسون برای یک فاکس نیوز تاون هال در روز دوشنبه, هر چند همه چیز به نظر می رسید پخته شده. Sheekey و هریس دومی در یک دوزی انجام آن پیراهن تماشا از بالکن چند پا دور از خبرنگاران آنها می خواهم اجازه دهید به تماشای این رویداد زندگی می کنند. بلومبرگ بیشتر در سهولت در شهر-سالن فرمت و او به نظر می رسید به برنده شدن بیش از مخاطبان با صحبت کردن در مورد تخصص مدیریت و بوالهوسی از نرخ بهره است. در اولین شکست تجاری او نشسته در سکوت خود را بالا بالای صندلی تا زمانی که مردم شروع به دعوت از او عکس. سپس او مشتاقانه کار می کرد جمعیت است.

بعد یک سوال در مورد اسلحه آمد و یک مرد در یک پرتقال اسلحه صرفه جویی در زندگی کلاه ایستاد و شروع به فریاد در بلومبرگ. همه چیز خراب شد. چهار معترضان ایستاده بود تا با تکان دادن در خانه تجاوز-حقوق پرچم و فریاد او را به انتشار کارمندان سابق از عدم اطلاع موافقت نامه های که آنها می خواهم امضا شده با شرکت خود (که وارن به حال با چکش او را به صورت در بحث مرحله در لاس وگاس). این مرد که بوده است می خواهم فریاد در مورد حقوق تفنگ عصبانی بود.

“ما نمی که ما نمی اعتراض!” او فریاد زد در گی-حقوق معترضان به عنوان روباه اخبار امنیت آنها را گرفت اما او را در صندلی خود را. بلومبرگ وعده داده شده برای صحبت با او و میزبان رفت و به سرعت برای شکستن. در اتاق هرج و مرج ادامه داد.

“با تشکر از شما برای صرفه جویی در زندگی کودکان ما!” یک زن به نام.

“چه شما در حال صحبت کردن در مورد ؟ او برای حامی! او را به صورت کامل-اصطلاح سقط جنین!” زن دیگری فریاد زد و برگشت.

بینندگان در خانه نمی بینم چند صد افرادی که تشویق و تحسین او. که هسته از بلومبرگ مشکل. مردم نشان داد تا در حوادث و فریاد زد: “ما مانند مایک!” مقامات منتخب تایید او. اما برای بسیاری از افرادی که مراقبت از, ترین, فعال ترین و پر سر و صدا, عصر ایران اشتباه است—در مورد اسلحه مورد سقط جنین در مورد نوشابه اندازه در مورد هر. “او یک نسیم, اعتراض های چپ و راست شما می توانید استفاده کنید که” یک کمپین دستیار به خبرنگاران گفت: به عنوان ما به سمت خارج از شهر سالن تلاش شاد چرخش.


بلومبرگ آغاز شده صبح دیروز در هاوانا کمی Miami, اذیت. او می دانست که تمام این سوالات می تواند در مورد اینکه آیا او می خواهم رها کردن و او هرگز یک مرد که طول می کشد انتقاد هست. بایدن تا به حال تغییر کرده و نه تا به حال بلومبرگ را ارزیابی بایدن به عنوان ضعیف و unelectable. اما بایدن به نظر نمی آید ضعیف و هسته سخت دموکرات ها واقعا می خواستم به این باور است که او نبود. بنابراین بلومبرگ قرار بود به رها کردن و متحد کردن یک حزب است که به نظر نمی رسد به مراقبت چقدر آن را مدیون آن زمان قدرت را به پول خود را. نبود او کمک ساندرز با ماندن در او اصرار داشت: “من در تلاش برای کمک به خودم.” پرسید: اگر او می خواهم در سوم روز سه شنبه گفت: “تنها سه نامزد. شما نمی تواند انجام دهد و بدتر از آن.” و زمانی که به کسی اشاره کرد که او می خواهم فراموش شده در مورد وارن گفت: “من نمی دانستم او هنوز هم در. او است؟” پرسید که آیا او باید رها کرد و گفت: “جو آرای دور از من. آن می رود در هر دو جهت. از شما خواسته جو اگر او برای رفتن به رها کردن ،

پس از آن او در یک منشور هواپیما به اورلاندو به بازدید از یک زمینه و برای ذخیره کردن یک تاج گل در پالس کلوپ شبانه با متوسط خواه پدر و مادر یک قربانی ژوئن 2016 تیراندازی وجود دارد نوع مردمی مبارزات انتخاباتی خود قرار بود (و آیا برای یک زمان) جذب کند. چند ساعت بعد او وارد چه بود به یک پیروزی حزب در غرب پالم بیچ پایین جاده از دریا یک لاگو—جدیدترین ترول از مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کمپین است که عمدا و بارها و بارها مسخره جمهور. به جای Sheekey سابق شهردار مدیر کمپین بود, making شدت مبهم پیش بینی به خبرنگاران که نظر سنجی بسته شد: “مایک بلومبرگ است که هر دو نامزد حزب یا تنها مهم ترین فرد کمک که نامزد شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

زمانی که بلومبرگ نشان داد تا در پیروزی-حزب-که-نیست, جمعیت نشئه بود. وجود دارد از 2200 نفر از جمله قاضی جودی تکان دادن پرچم آمریکا و تشویق او نام همه آنها گرفته شده توسط یک جرثقیل دوربین. او به آزادی بیان به عنوان اگر او کسی است که فقط می خواهم انجام می شود trouncing حتی اگر چلیپا از آن سخنرانی بود و اصرار دارد که آن مهم نیست که چگونه بسیاری از نمایندگان را به دست آورد.

بلومبرگ به پایان رسید شب با آنچه به نظر می رسید به یک لبخند واقعی بر روی صورت خود را. بسیاری از مردم در حال کار برای او به پایان رسید و شب در تلاش برای کشف کردن اگر آنها ریشه برای برخی از راه را برای ادامه و یا برای اینکه قادر به شروع به برنامه ریزی تعطیلات آنها توان با پول او پرداخت آنها.

“شما نمی تواند یک نجات دهنده” بسیار درگیر دموکراتیک دهنده که می خواهم به شدت شک و تردید از بایدن و کنجکاو در مورد بلومبرگ گفت: من بیش از این گوشی در روز سه شنبه صبح “و پس از آن بود منفجر نشده.”

پس: چرا او آن را انجام دهد ؟ او واقعا می خواهد به رئیس جمهور. او برای سال ها. دلیل او هرگز زد قبل از این است که او نمی خواهید به از دست دادن. او نمی خواست به خجالت. و در پایان او به پایان رسید و شب گذشته برنده American Samoa. او احتمالا می تواند خریداری American Samoa برای او صرف شده است.

صبح امروز پس از بلومبرگ تصمیم به ترک دموکراتیک نژاد, من به یاد یک لحظه در لیتل هاوانا دیروز. عصر ایران موافقت کرده بود برای برگزاری یک تشکیل دهنده به دختر جوان برای یک عکس. او سعی کرد به لبخند و آن را به کار. اما او نمی خواهد متوقف مینمودم.

“همه حق” بلومبرگ به او گفت: پدر به عنوان به زودی به عنوان عکس انجام شد. “همه شما دوباره.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme