چرا روحانی می خواهد کشورهای ورشکسته

آمریکا در حال ناگهان رو به بدترین بحران مالی از زمان رکود بزرگ. این مرکز در بودجه و اولویت های سیاست تخمین می زند که بیش از 25 درصد از درآمد دولت را تبخیر به دلیل بیماری همه گیر. خواسته دولت در بهداشت و درمان-مراقبت از بودجه دولت بیکاری سیستم و امور اجتماعی-مزایای رفاهی در حال افزایش. در تابستان سال 2022 بودجه دولت فاصله می تواند کل یک و نیم تریلیون دلار است.

متحده نیاز به کمک. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نمی خواهید به ارائه آن است. در این هیو هویت نشان می دهد در آوریل 23, مک کانل پیشنهاد ایده دیگر. به جای بیشتر فدرال کمک دولت ها باید در کاهش هزینه های خود را با اعلام ورشکستگی:

من قطعا به نفع متحده اجازه می دهد به استفاده از مسیر ورشکستگی. آن را موجب صرفه جویی در برخی از شهرستانها. و هیچ دلیلی برای آن نمی شود در دسترس است. حدس من این است که اول خود انتخاب خواهد بود برای دولت فدرال به قرض گرفتن پول از نسل های آینده به ارسال آن به آنها را در حال حاضر به طوری که آنها مجبور به انجام این کار است. این چیزی است که من قصد دارم به نفع.”

مک کانل در گسترش دولت-ورشکستگی مفهوم بعد که همان روز در یک مصاحبه تلفنی با رادیو فردا لایحه Hemmer:

ما علاقه مند به حل مشکلات بازنشستگی خود را برای آنها. ما علاقه مند هستید در نجات آنها را از تصمیم گیری های بد آنها ساخته شده در گذشته ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را به استفاده از این همه گیر به حل بسیاری از مشکلات است که آنها خود را ایجاد کرده و [با] تصمیم گیری های بد در گذشته است.

مک کانل کلمات فورا جلب توجه و نقد و حتی برخی از تمسخر. فرماندار نیویورک اندرو کومو لعنتی این ایده به عنوان “گنگ” “غیر مسئولانه” و “petty”:

چگونه می توانم به شما فکر می کنم این است که رفتن به محل کار ؟ و پس از آن به پیشنهاد ما در مورد اقتصاد متحده باید اعلام ورشکستگی. این است که چگونه شما در حال رفتن به این اقتصاد ملی ؟ توسط متحده اعلام ورشکستگی ؟ شما می خواهید برای دیدن که سقوط بازار از طریق انبار? … منظورم این است که اگر وجود دارد هرگز یک زمان برای انسانیت و نجابت در حال حاضر زمان است.

کومو را ملتهب رد برداشت دوربین. آن را حل و فصل این مسئله است. ورشکستگی دولت است نه عبور فانتزی. جمهوری خواهان شده اند پیشبرد ایده برای بیش از یک دهه است. بازگشت در سال 2011 جب بوش و نیوت گینگریچ منتشر شده به طور مشترک bylined op-ed دفاع از ورشکستگی دولت به عنوان یک راه حل برای ایالت کالیفرنیا است. چای حزب کنگره انتخاب شد در سال 2010 این ایده از ورشکستگی دولت در جلسات و سنا بحث. نیوت گینگریچ ترویج آن در اجرا خود را برای سال 2012 به توافق رسیدند.

به درک که چرا جمهوری خواهان می خواهند ورشکستگی دولت لازم است برای درک آنچه ورشکستگی است—و آنچه در آن است.

ورشکستگی نیست به طور پیش فرض. متحده به قصور در بدهی های خود را قبل از این که جدید نیست. آرکانزاس قصور افسردگی در سال 1933. هشت متحده قصور در کانال راه آهن و بدهی در یک سال 1841. چهاردهم متمم مورد نیاز سابق مؤتلفه متحده به رد جنگ های داخلی خود را بدهی.

یک پیش فرض است که مستقل عمل می کنند. یک قراردادی مستقل می تواند برای خود تصمیم بگیرند که—اگر هر گونه بدهی به طور کامل پرداخت که به بازپرداخت بخشی از آن بدهی را پرداخت نمی کند در تمام.

ورشکستگی در مقابل یک فرایند قانونی است که در آن یک قاضی تصمیم می گیرد که بدهی پرداخت خواهد شد در چه منظور و در چه مقدار است. تحت قانون ورشکستگی یک قدرت کاملا متعلق به دولت فدرال است. آمریکایی ورشکستگی نظارت در دادگاه فدرال توسط یک قاضی فدرال با توجه به قانون فدرال است.

درک کنند که شما شروع به درک که درخواست تجدید نظر از ورشکستگی دولت به قانونگذاران جمهوری خواه در ارسال-2010 عصر.

از سال 2010 آمریکا فدرالیسم مالی تعریف شده توسط سه قریب به اتفاق حقایق است.

اولین کشور ثروتمند ترین و سازنده ترین کشورهای در حال اکثریت آبی. از 15 متحده حداقل متکی فدرال, نقل و انتقالات, 11 در حال رهبری دموکراتیک فرمانداران. از 15 متحده بیشتر متکی فدرال, نقل و انتقالات 11 باید فرمانداران جمهوریخواه.

دومین کنگره تحت سلطه جمهوریخواهان. جمهوری خواهان کنترل مجلس برای هشت نفر از 10 سال گذشته; سنا برای شش. چرا که جمهوریخواهان در سنا فدرال قوه قضاییه است نیز منتقل محافظه کار و جمهوری خواه جهات.

دولت روند ورشکستگی خواهد در نتیجه فعال حزب جمهوری خواه مستقر در کشورهای فقیر به استفاده از آن فدرال تعالی به اعمال اولویت های خود را بر بودجه از غنی متحده است.

زمانی که Cuomo, اعتراض مک کانل ورشکستگی ایده فرماندار نیویورک افزایش خطر هرج و مرج در بازارهای مالی است. اما مک کانل نیست مدافع ورشکستگی دولت در سفارش به موضوع دولت و دارندگان اوراق قرضه به سختی. بدیهی است که نه! زمانی که مک کانل صحبت به هویت مورد لحاظ مالی مشکل متحده او خود را به آدرس پیوند بدهی. او خود را خطاب به بازنشستگی بدهی. ورشکستگی دولت این است که یک پروژه به تغییر سختی بر بازنشستگان در حالی که حفاظت از دارندگان اوراق قرضه و حتی بیشتر از دارندگان اوراق قرضه مالیات دهندگان.

خواه قصد دارد برای ورشکستگی دولت sedulously محافظت از دولت و مالیات دهندگان. بوش-گینگریچ op-ed 2011 بود که صریح در این نقطه است. یک قانون فدرال ورشکستگی دولت “باید به صراحت منع هر قاضی فدرال از الزامی یک افزایش مالیات” آنها نوشت. شما ممکن است تعجب: چرا ؟ اگر یک رهبر اکثریت جمهوریخواه از کنتاکی مایل به فشار های دولت آمریکا بازنشستگان, چرا که او در مورد مراقبت از محافظ های دولت آمریکا مالیات دهندگان ؟ پاسخ این است که در بر داشت در سوم از حقایق سه آمریکایی مالی فدرالیسم:

ایالات متحده سناتور از کوچکتر و فقیرتر قرمز متحده نه تنها خود را نشان متحده است. اغلب آنها حتی در درجه اول خود را نشان متحده است. آنها نشان دهنده بیشتر, ثروتمندترین افراد بزرگتر و غنی تر آبی متحده که پیدا کردن آن را بیشتر مقرون به صرفه برای سرمایه گذاری در کمتر از گران قیمت کوچک-دولت نژادها. بزرگترین کمک کننده به میچ مک کانل را 2020 مبارزات و رهبری کمیته PAC مستقر در Englewood, New Jersey. دوم این است که یک مجرا برای سرمایه از املاک و مستغلات سرمایه گذاران. سوم توتون و تنباکو شرکت Altria. چهارم بسته خدمات تحویل یو پی اس. پنجم الی لیلی دارویی شرکت. ششمین خانه مراقبت های بهداشتی شرکت LHC ، هفتم استون به صندوق های تامینی. و غیره و….

یک ورشکستگی فدرال فرایند مالی دولت می تواند در نتیجه فعال کردن افراد ثروتمند و گروه های ذینفع در غنی متحده به اهرم نفوذ خود را در ضد اکثریت سیستم فدرال به معکوس سیاسی شکست در بیشتر اکثریت نظامهای سیاسی از غنی ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک و ایلینوی.

هیچ سوال بسیاری از کشورهای مواجه با مشکلات جدی خود را تهی دست بدهی دولت به بازنشستگان است. ایلینوی مسئولیت عملیاتهای $140 میلیارد و شهرداری ها مسئول اضافی میلیاردها. کالیفرنیا ایالتی و محلی تهی دست بدهی مقدار به 1.5 تریلیون دلار.

کسانی که بدهی اغلب به عنوان “بازنشستگی” بدهی اما آنها رانده بالاتر از همه سریع تر از حد انتظار افزایش بازنشسته هزینه های مراقبت های بهداشتی. آنها نیاز به خطاب و پرداختن به آنها خواهد بود یک سیاست سخت به چالش بکشد. از آن خواهد شد سخت چالش قانونی هم پس از آن بدهی اغلب به عنوان در ایلینوی—محاط به دولت در قانون اساسی است.

دشوار و مهم است که به این مشکلات آنها را مشکلات فوری. وجود آنها 24 ماه پیش; آنها باقی خواهد ماند 24 ماه از در حال حاضر. از شدت اقتصادی نقطه نظر مک کانل طرح برای ورشکستگی دولت کاملا بی ربط برای حال بحران است. کاهش حقوق بازنشستگی آینده بدهی را نمی خواهد دوباره پر درآمد از دست رفته و یا کاهش ناگهانی خرد اجتماعی-رفاه بار.

اما مک کانل به نظر می رسد پس از حکومت “هرگز اجازه ندهید یک بحران خوب هدر برود.” او واقع گرا به اندازه کافی به رسمیت شناختن است که این بیماری همه گیر احتمالا به معنای پایان نه تنها از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری, اما از خود اکثریت رهبری است. او تا ژانویه به refashion دولت فدرال در راه است که محدود جانشینان او. این چیزی است که دولت-ورشکستگی طرح مورد تمام شده است.

مک کانل می شود. در حال حاضر شما انجام بیش از حد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>