چرا بخشهای روانپزشکی هستند و منحصر به فرد در معرض Coronavirus

A patient on a hospital bed sinking into the water
Coronavirus و بهداشت عمومی اقدامات انجام شده به سرعت گسترش آن است به خصوص خصمانه به مراقبت های روانی.تصویر از فضل J. Kim

B. صحبت کرد به من زوم از ماشین پارک شده در خارج از خانه خود را—ما نمی تواند صحبت می کنید زمانی که ب بود در محل کار و یا در داخل خانه که در آن B. کودکان بازی می کردند. B. نیز استفاده می شود ماشین به زوم با همکاران در مورد تلاش برای ابداع پروتکل های ایمنی برای محل کار خود را به دلیل آن بیش از حد مکالمات B. نمی توانید در محل کار. B. توسط مدیر پزشکی از بیماران بستری روانپزشکی واحد در یک بیمارستان کوچک در عرض زیادی برای سود شبکه. بیمارستان, مدیریت, B. گفت: من نه اجازه پزشکان به پوشیدن خود N95 ماسک و یا سایر تجهیزات حفاظتی حتی اگر در بیمارستان به حال کمی تجهیزات به موضوع است. نه بوده و پزشکان قادر به تست و یا جداسازی بیماران با موارد مشکوک از COVID-19. روانپزشکان B. گفت: من هنوز هم نیاز به نظر می رسد برای مشاوره حضوری, زمانی که از راه دور ارتباط شده اند ممکن است و امن تر است. هیچ راهی و هیچ تلاش واقعی برای به اجرا درآوردن, فیزیکی, فاصله, B. به من گفت. بیماران می تواند جدا شده و تنها یک بار آنها علامتی و تا به حال آزمایش مثبت اما بیماران با آنها شده بود در تماس مداوم به درآمیزند در این بخش است.

من شنیده مشابه حساب از دیگر پزشکان شاغل در بستری در بخشهای روانپزشکی در برای انتفاعی, غیر انتفاعی و دولتی و بیمارستان در سراسر ایالات مختلف. همه از این پزشکان که صحبت به شرط ناشناس ماندن به من گفت که تغییرات در همان داستان: چگونه عدم تست P. P. E. و انزوا پروتکل ساخت یک کار دشوار است—حفظ ایمنی بسیار آسیب پذیر جمعیت و مراقبت از خود کارگران در طول یک بیماری همه گیر — تقریبا غیر ممکن است. همه آنها به من گفت در مورد درگیری با مدیران بیمارستان. همه آنها مبارزه بی رحمانه منطق از مدل های کسب و کار و پرداخت بیمه.

چالش های مواجه شده توسط روانپزشکی-بخش پزشکان در سراسر کشور در حال خوانا در چه چند آمار تلفات داریم. در غرب بیمارستان دولتی در واشنگتن برای مثال حداقل بیست و هفت کارگران و شش بیماران دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 با یک مرگ—اما این اعداد به ما بگویید که کمی پس از, بر اساس گزارش تنها دو نفر در این مرکز مورد آزمایش قرار گرفتند در طول دو هفته اول ماه آوریل است. نیویورک پست نوشت که از هفته دوم مارس نیوجرسی چهار بیمارستان های روانی تا به حال دو صد و چهل مورد از coronavirus و پنج مرگ و میر. چهار نفر از مرگ شد و در یک بیمارستان Greystone Park بیمارستان روانی در Morris County, که در آن سی و سه نفر—حدود یک در ده نفر تحت درمان وجود دارد—و چهل و چهار کارکنان آزمایش مثبت است. در میان نیویورک در بیست و چهار ایالت روان بيمارستان پنج بيماران با COVID-19 در هر واحد.

Coronavirus و بهداشت عمومی اقدامات انجام شده به سرعت گسترش آن است منحصر به فرد متخاصم به مراقبت های روانی. یک بیمارستان معمولی واحد a lonely place: بیماران به طور کلی در تخت خواب در اتاق خود را از لحاظ فیزیکی از یکدیگر دور. در مقابل, پیشگیری از تنهایی ساخته شده است به معماری psych واحد مندرج در قوانین و مقررات حاکم بر آنها. روانپزشکی واحد اغلب طراحی شده به منظور تسهیل در برقراری ارتباط و فعالیت های گروه; اما اکنون به نظر می رسد به عنوان اگر آنها طراحی شده برای گسترش ویروس. بر خلاف دیگر واحدهای بیمارستان بیماران را صرف روز خود را در اتاق خود را: آنها انتظار می رود برای حضور در, درمان, بازی, تماشای, تلویزیون, بیرون بروید و نگاهی به وعده های غذایی خود را همراه با دیگر بیماران است.

C. پزشکی مدیر یک دولت روانپزشکی بیمارستان گفت: تسهیلات تجدید نظر کرده بيماران برنامه تا مطمئن شویم که بیش از ده نفر در یک روز اتاق یا سالن ناهار خوری در یک زمان. بین وعده های غذایی و درمانی و نظارت فعالیت های گروه بیماران باید چهار ساعت زمانی که هیچ فعالیت های برنامه ریزی شده و این زمانی است که کارکنان بیمارستان سعی کنید تا آنها را متقاعد به ماندن در نزدیک به اتاق خالی برای دلایل است که دشوار است برای برخی از بیماران به روند. اتاق هیچ تلویزیون یا تلفن; دستگاه های شخصی مانند تلفن های همراه و تبلت ها و رایانه ها امکان پذیر نیست چرا که از میان چیزهای دیگر, نگرانی که بیماران آسیب خود و یا گرفتن عکس و یا فیلم ها در نتیجه نقض حریم خصوصی قوانین و مقررات. اکثر امکانات باید MP3, بازیکنان, اما معمولا به اندازه کافی برای هر بیمار است. ایالت نیویورک است که در حال حاضر در تلاش برای ترتیب یک خرید عمده تبلت های خود را با غیر فعال دوربین های روان-سلامت بیماران, اما هزینه شده است به احتمال زیاد برای اثبات سنگین است.

پزشکان نمی تواند در واقع نیاز بیماران به ماندن در اتاق خود را. این قانون در اکثر ایالت ها اجازه می دهد تا بیماران محدود به یک اتاق تنها زمانی که آنها مطرح فوری خطر برای خود و یا دیگران و تنها برای یک زمان کوتاه است. انزوا خود نیاز مکرر reassessments هر یک همراه با مدارک فراوان و اکثر واحد تنها یک یا دو انزوا اتاق است که اغلب مورد نیاز برای واقعی اورژانس های روانپزشکی به جای اجتماعی فاصله. “شما نمی توانید با استفاده از انزوا برای منزوی کردن کسی که به خاطر COVID-19,” G., یک پزشک, که با این نسخهها کار برای یک دولت نظارتی آژانس به من گفت. پس از همه, G. استدلال در جهان خارج یک واحد روانی مردم هستند و نه به زور قفل شده است برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله پس همان قوانین باید درخواست خود را در بخش. اگر اختلال در نظم است که در راه گرفتن که قادر به متقاعد کردن بیمار به رعایت اجتماعی فاصله و سپس آن را به دکتر خود را برای پیدا کردن دارو تا زمانی که او می تواند موفق مکالمه. آنچه در مورد بیمارانی که اختلال روانی دائمی است—مانند زوال عقل است که اغلب مردم رنجور در سالمندان روان بخش که در آن تاثیر coronavirus می تواند وحشتناک ترین? تنها گزینه دیگر این است که آرام بخش, G. گفت.

وقتی S. پزشکی مدیر یک واحد روانی در غیر انتفاعی بیمارستان کشف شده است که بدون علامت سلامت-مراقبت کارگر که رفت بین واحد ممکن است در معرض خود را بیست و نه بیماران مبتلا به کروناویروس, S. بلافاصله تقسیم این واحد به دو بخش است. این نیاز به کمی خلاقیت: S. واحد است که به طور معمول به دو دسته تقسيم شدند: یکی برای بزرگسالان و برای افراد مسن. S. استفاده می شود جدایی فیزیکی تقسیم بیماران با COVID-19 از کسانی که آن را ندارد. سپس S. جدا بیماران از علم پیری شناسی بیماران در هر یک از نتیجه واحد است. “که معمولا ما چگونه تمرین در روانپزشکی به عنوان ما برنامه نویسی مختلف برای هر گروه سنی” سيد به من گفت. “آنچه من انجام داد من در خار از لحظه ای است. این ممکن است درست است. وجود دارد هیچ دستورالعمل.”

تا کنون حدود پانزده نفر در S. بیمارستان آزمایش مثبت است. S. همچنین مبارزه با موفقیت برای توانایی برای تست هر بیمار جدید است که مراجعه کننده به این واحد است. “و هنوز هم ما در حال گرفتن یک خطر بزرگ از آنجا که ما می دانیم این آزمون در سی درصد منفی کاذب,” S. گفت. برای بیمارانی که آزمایش مثبت S. منتظر برای دو دوره متوالی منفی آزمایشات قبل از اینکه فرد مجاز است به حرکت می کند به غیرCOVID بخشی از واحد. بیمارستان دولت ناراضی است و با این عمل S. گفت: من به دلیل آن است که دقیق تر از مراکز کنترل بیماری دستورالعمل.

تست جدید بیماران بسیار مهم است چرا که مردم در بستری روان واحد به احتمال زیاد از آینده مخاطره آمیز زندگی شرایط, و یا هیچ خانه در همه—هیچ جایی برای خود منزوی و یا حتی دست خود را بشویید. بر خلاف اکثر افرادی که به طور منظم اورژانس روانپزشکی بیماران به همراه دارد و اغلب بسیار انرژی; آنها لزوما دریافت نزدیک معاینات فیزیکی در هنگام ورود. آنها همچنین به احتمال زیاد به دیگر ترکیبات شرایط پزشکی. بسیار بیماری به ارمغان می آورد که آنها را به یک بیمارستان روانی ممکن است آن را سخت تر برای آنها به دنبال بهداشت خود فاصله و سایر دستورالعمل های پیشگیری, که باعث افزایش خطر ابتلا به آنها و هر کس در اطراف آنها.

C. به من گفت که بیماران جدید می تواند قرنطینه جدا شده را به یک اتاق با جزئیات امنیتی—تنها در صورتی که علائم کروناویروس عفونت از جمله تب حداقل یک صد و دو درجه است. “آن هزینه های زیادی از پول” به قرنطینه از میلاد به من گفت که به ویژه به دلیل مقررات دولت نیاز به ثابت one-on-one نظارت از افرادی که محدود به اتاق خود. در یک مورد C. مبارزه بیمارستان را دولت به قرنطینه یک بیمار جدید که سرفه و تب در حال اجرا از صرف نود و نه درجه است.

بدتر بر خلاف S. C. هیچ دسترسی به در خانه تست. هنگامی که بیماران دچار علائم آنها گرفته شود باید به نزدیک ترین بیمارستان عمومی برای تست یک فرایند است که همچنین شامل حداقل یک راننده و یک عضو از کارکنان امنیتی. C. خودش اولین کسی بود که برای نشان دادن علائم COVID-19 در مرکز, در روز جمعه, آوریل 20th, چند ساعت بعد از دیدن آخرین بیمار از روز است. دولت وزارت بهداشت را تکذیب کرد, C. a test چرا که او تا به حال شده است در معرض هر کسی که تایید شد با آلوده coronavirus و نه تا به حال سفر او به یک کشور است که دولت و سپس به عنوان در معرض خطر. “من خوش شانس بود” C. به من گفت. “من در بر داشت یک مراقبت فوری است که تا به حال تست و آنها سریع—من تا به حال در نتیجه من در دو روز.” او به پرداخت یک صد و بیست و پنج دلار برای آزمون و نتایج مثبت بودند. میلاد که هنوز دوره نقاهت بعد از COVID-19 از کارگردانی دوازده نفر از همکاران خود را به همان مراقبت فوری برای تست. حداقل سی و دیگر کارگران در بیمارستان خود را آزمایش مثبت و یک کارگر و نه بیماران فوت کرده اند از عوارض این ویروس. اما به دلیل دشواری اخذ تست این اعداد به ما بگویید کمی در مورد شيوع عفونت در این بیمارستان دولتی. در ضمن این بیمارستان به شدت understaffed در بخش C. به من گفت چرا که مردم می ترسند به کار می آیند.

در اواخر ماه مارس به عنوان coronavirus بحران به دست آوردن شتاب در نیویورک اندرو کومو فرماندار دستور داد بیمارستان ها در دولت برای افزایش ظرفیت است. به عنوان بخشی از این تلاش واحد روانپزشکی بيمارستانهای عمومی شروع به حرکت بیماران خود را به بیمارستانهای دولتی; در بيمارستانهای دولتی منتقل بیماران انتقالی به امکانات و کسانی که امکانات شروع به تخلیه بیماران زودتر از برنامه ریزی شده—اغلب ارسال آنها را به مسکونی برنامه ها و یا در نیمه راه به خانه های که در آن آنها خواهد بود بیشتر در معرض خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی و در تمام موارد ارسال آنها به جامعه در یک وحشتناک زمان.

اوج COVID-19 بستری خواهد شد بنابراین تقریبا قطعا به دنبال چه روانپزشکان تماس “افزایش حدت”: بیشتر مردم با روانی-مسائل مربوط به سلامت از آمدن به اتاق اورژانس از همان بيمارستانهای عمومی که باید آزاد تا تخت استفاده می شود که متعلق به روان بیماران. “این جایی است که ما در حال حاضر: آغاز حدت” K. به من گفت.

در سال 2017 روزنامه نگار Ron Powers انتشار یک کتاب در مورد آمریکا روانی-بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم “هیچ کس در مورد مراقبت از مردم دیوانه.” عنوان قرض گرفته بود از یک یادداشت نوشته شده توسط اداری دستیار به اسکات واکر بود که فرماندار ویسکانسین در زمان; نتیجه این است که هیچ کس به نظر می رسد به مراقبت زیادی در مورد کسانی که مراقبت از مردم دیوانه یا. “آنچه واقعا من نگه داشته در شب بیدار است که همیشه کمتر توجه به خدمات روانپزشکی از خدمات پزشکی” G. گفت. پزشکان من مصاحبه تنها نیمی-شوخی با اشاره به خود و بیماران خود را به صورت مجزا از “واقعی پزشکان” و “واقعی بیماران است.” K. پزشکی مدیر یک واحد روانی در سازمان های غیر انتفاعی در بیمارستان به من گفت که آن دولت را تشویق روانپزشکان برای صرفه جویی در بیمارستان-ارائه N95 ماسک با استفاده از پزشکی از راه دور. بیمارستان دستورالعمل های بیشتر تعیین می کند که N95s تواند استفاده شود تنها در طول تهاجمی در پزشکی است. “اما ما باید بسیاری از بسیار بسیار بیمار, بیماران روانی, جنون آینده به بخش اورژانس” K. گفت. یکی از راه های که در آن بیماران روانی بیان پریشانی و اضطراب است که توسط تف. “ما باید یک پنجره بود که همه تحت پوشش با تف از این یکی بیمار است. ما در حال نگه داشتن بیمار پایین است تف بر ما و ما هنوز هم فقط با پوشیدن ماسک های جراحی,” K. گفت.

در مارس 4, K. به من گفت: این بیمارستان برگزار شد تاون هال برای بحث در مورد کوروناویروس; آن را در حال حاضر اولین مورد تایید شده. “من به یاد داشته باشید فکر” چرا همه این افراد در یک مکان؟’ “K. گفت: من بیش از زوم. چند صد نفر از پزشکان و کارکنان حضور داشتند تقریبا پر بزرگترین سالن در بیمارستان دانشگاه. (پس از آن به بیمارستان منتقل شده است کارکنان آن جلسات آنلاین.) “همه ما در مورد خواسته P. P. E.,” K. گفت. “ما تا به حال دیده می شود پزشکان در چین و ایتالیا همه مناسب است.” با توجه به K. مدیران گفت: کارکنان که بیمارستان زیر خواهد بود C. D. C. دستورالعمل که متمرکز بر حفظ P. P. E. لوازم و پیشنهاد رزرو P. P. E. برای روش های تهاجمی. دستورالعمل تصاویر پزشکان پوشیدن تمام بدن دنده در جای دیگر در جهان و آگاهی است که مراقبت های بهداشتی کارگران در چین و ایتالیا بودند و هنوز هم در حال سقوط بیمار با وجود مشهود احتیاطی را اضافه نمی کند. “آنها به ما گفت که به این دلیل است که پزشکان در چین در حال آلوده شدن است که آنها نمی دانند که چگونه برای قرار دادن بر روی P. P. E. درستی” K. گفت. در بیمارستان دولتی که در آن C. آثار N95 ماسک استفاده می شود به مدت دو هفته و فولاد ماسک برای چند روز در یک زمان هر چند پزشکان قبلا تدریس به دور فولاد ماسک پس از سی دقیقه استفاده کنید. (همانطور که از هفته گذشته کارگران با وجود دریافت یک جدید N95 ماسک در هر روز است.)

بسیاری از بیمارستان سیستم منع پرسنل از پوشیدن خود تجهیزات حفاظتی حتی زمانی که در بیمارستان تامین در حال اجرا هستند ، بخشی از دلیل این است که حسن نیت اصل برابری. اما B. توضیح داد: برابری است ساده ترین راه برای تضمین در پایین ترین سطح از حفاظت و دستورالعمل های فدرال اجازه می دهد آن را. “C. D. C. ساخته شده آن را بسیار سهل انگار است که بیمارستان ها در حال حاضر می گویند شما نمی توانید این کار را به دلیل آن را مورد نیاز نمی باشد,’ ” ب گفت. “چگونه می تواند به شما می گویند, ‘شما نمی توانید با استفاده از بیشتر حفاظت’? به خصوص اگر آن را به خود شما و شما تخلیه منابع است.” در ایالت نیویورک اتحادیه های کارگری برپا موفق نبرد برای حق خود استفاده P. P. E., اما آن را در زمان هفته به مقررات مناسب بخشیده است.

ب را سالمندان-روانپزشکی واحد است هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال یک مورد از COVID-19. دولت اولین مورد گزارش شده در اوایل فوریه و حداقل از اواسط ماه مارس, B. بود “التماس” بیمارستان دولت برای ایمنی پروتکل. “ما به پاسخ” نه شما نمی توانید این کار را. ما نمی توانیم آزمایش مردم است.’ ما در حال صحبت کردن در مورد سه یا چهار آزمون نه صدها نفر. من نگه داشتن فشار دادن و نگه داشتن شنوایی ” ما در حال صحبت کردن در شرکت های بزرگ ما در حال صحبت کردن در به وزارت بهداشت روانی.’ هفته بروید.”

زمانی که پزشکان نبرد بیمارستان بوروکراسی برای بهتر پروتکل ها و بهبود حمایت از آنچه که آنها در حال مبارزه است که منطق کسب و کار: جریان نقدی صرفه جویی در هزینه و پایداری مدل کسب و کار. بیمارستانهای آمریکایی در حال تشکیل به عنوان کسب و کار که آیا آنها برای انتفاعی, غیر انتفاعی و یا اجرا شده توسط دولت است. با مدیران بیمارستان, S. به من گفت: “وجود دارد زمینه مفهوم: شما بچه ها ماندن در خط خود را. شما بچه ها هستند نه آنهایی که در این نگاه از مالی بلند مدت-پایداری نبوده است.”

برخی از ایالت ها آهسته بوده است به چشم پوشیدن از نیازهای خود را که پزشکان حضور فیزیکی به منظور ارائه خدمات به جای ارائه مشاورههای روانپزشکی از طریق ویدئو. “چرا شما حتی نیاز به این افراد در سایت؟” S. پرسید:—فصاحت و بارها و بارها به مدیران بیمارستان. پاسخ S. گفته بود که “ما نمی دانیم که چگونه ما در حال رفتن برای حفظ تداوم کسب و کار.” به عبارت دیگر اداره بیمارستان انداز یک تغییر احتمالی به تصویری مشاوره در نظر billable خدمات; آن است که به دنبال به جلو به زمانی که همه گیر است و بیماران تبدیل شده اند عادت کرده اند به کمتر از گران قیمت و از این رو کمتر سودآور شکل از درمان.

فکر کردن در مورد آینده ممکن است لوکس برای برخی روانپزشکی امکانات. در ایالت نیویورک که در آن فرد نیاز شده است چشم پوشی ثروتمند غیر انتفاعی سرعت نقل مکان کرد به ساز و برگ خود را با امکانات تصویری تجهیزات برای کنترل از راه دور مشاوره و درمان. اما بخش قابل توجهی از بیماران بستری روانی-بهداشت و درمان در دولت است که ارائه شده توسط جامعه کوچک سازمان های غیر انتفاعی. آنها بیش از حد درهم به راه اندازی از راه دور, خدمات, اما آنها هنوز نمیفهمد چگونه به لایحه شرکت های بیمه به صورت ذهنی-مراقبت های بهداشتی ارائه شده در فاصله—بیمه امتناع از پرداخت. به عنوان یک نتیجه کوچکتر امکانات روبرو هستند و عظیم کمبود: آنها در معرض خطر ساخت و دستمزد داشتن به اخراج کارکنان و یا اینکه مجبور به تعطیل در عرض چند ماه. کسانی که بسته شدن آمده به احتمال زیاد حتی به عنوان نیاز به مراقبت های روانی ممکن است در مورد افزایش است. “واقعیت این است که” B. به من گفت: “دولت بر کسب و کار پزشکی قرار دادن ما—همه ما—در راه آسیب است.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>