چرا آیووا انجمن Birthed یک هزار و تئوری های توطئه

برایان اسنایدر / ایسنا

سیاست مانند طبیعت از خلا متنفر و در صورت عدم نتیجه از آیووا انجمن طیف وسیعی از تئوری های توطئه جوانه زده اند.

از امروز صبح نتایج از شب گذشته جلسه هنوز هم برجسته است. آیووا حزب دموکرات مقصر می داند که در شکست یک برنامه جدید نورد آن را به جمع آوری نتایج از سراسر کشور. آن را هنوز هم غیر ممکن است بدانید که کاملا آنچه اتفاق افتاده است, در بخشی به دلیل این حزب را داده تا کمی اطلاعات در مورد چیزی را اشتباه رفت.

که ایجاد یک محیط مناسب برای تئوری های توطئه به گسترش است. زمزمه هستند که از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات دموکراتیک از اعضای کنگره از نیویورک تایمز نظر نویسندگان و از عادی آمریکایی که نا امید و یا freaked خارج و یا به سادگی چرخش. در یک کشور که در آن وحشی اعتقادات در حال حاضر شایع با رئیس جمهور خود را تنظیم سرعت; که در آن وجود دارد کمتر و کمتر شایع منابع قابل اعتماد از اطلاعات و, که در آن سهام از سیاست احساس دائمی زندگی یا مرگ این توطئه می توانید پذیرای مخاطبان و به خصوص مضر است.

بهترین اطلاعات در دسترس در حال حاضر نشان می دهد که حزب دموکرات آیوا فقط فاجعه جناح انتخابات. بسیاری از ناظران از جمله همکار من ایلین گادفری گزارش جلوتر از زمان روی ترس است که یک ترکیب جدید انجمن قوانین و برنامه های جدید ممکن است تولید ظروف سرباز یا مسافر.

“به نظر می رسد مانند بی کفایتی” ریک Hasen, یک متخصص در قوانین انتخابات در UC Irvine و نویسنده جدید و fortuitously بهنگام کتاب بحران انتخاباتبه من گفت. Hasen اشاره کرد که حزبی است اجرا شود نه توسط دولت بلکه توسط دولت حزب دموکرات که لزوما باید از این ظرفیت برای رسیدگی به چنین یک رویداد بزرگ است. “این یک زمان هر چهار سال است که چشم از جهان هستند در آیووا. آنها واقعا پیچ آن را. این مسائل نباید علم موشک اما یک حزبی است که یک چیز بسیار پیچیده است.”

با اینحال “من پیدا کردن ادعای تقلب عمدی به غیر مسئولانه و خطرناک” Hasen گفت.

این نظریه ها در محدوده خاص به صورت بسیار مبهم است. با توجه مستند روسیه دخالت در سال 2016 و 2020 انتخابات برخی از افراد بلافاصله می ترسید کرملین دست در کار است. وجود دارد در این نقطه هیچ مدرکی وجود ندارد که درست است; شکست برنامه در آیووا به نظر می رسد به پایین آمدن به یک قطعه از فن آوری که نیست تا به مردن. رئیس جمهور که به مدت طولانی را تکذیب کرد که روسیه دخالت در انتخابات 2016—هر چند دولت او در غیر این صورت یکنواخت اذعان به آن—مسخره ایده, به tweeting,, “هنگامی که دموکرات ها شروع به سرزنش روسیه, روسیه, روسیه به جای کفایتی خود را برای رای گیری فاجعه است که فقط اتفاق افتاده در ایالت آیووا?”

هنوز انتخاباتی خود را در همان زمان تنزیل صرف بی کفایتی به عنوان علت و گسترش تئوری های توطئه خود را دارد. “علامت گذاری کلمات من آنها تقلب این چیز” اریک تهمت توییتی در حالی که برادر او افزود: “ثابت است…. دوباره.” (پدر خود را بارها و بارها ادعا کرد که پیش از انتخابات 2016 بدون شواهد که انتخابات شد “تقلب” و او به دروغ ادعا کرد که میلیون ها نفر از برگه های رای ریخته شد توسط فاقد شرایط لازم رای دهندگان است.) یک کمپین سخنگوی پرسید که آیا در این مسابقه شد “بودن تقلب در برابر برنی ساندرز.”

برخی از ساندرز طرفداران شده اند به خصوص شک و تردید از snafu. ساندرز بود و انتظار می رود را به نفع خود یا محل بسیار بالا در انجمن حزبی و آنها ادعا می کنند که حزب دموکرات مهندسی این شکست مفتضحانه به او را متوقف کند. دیگری مربوط به تئوری توطئه مراکز در برنامه خود دارد. این برنامه یک محصول از یک شرکت به نام—من ساخت این سایه. در ماه جولای این کمپین از پیت Buttigieg نیز پرداخت می شود سایه $43,000 برای نرم افزار حقوق و اشتراک. شب گذشته با وجود عدم رسمی نتایج Buttigieg ادعا آیووا به عنوان “یک پیروزی” را برای مبارزات انتخاباتی خود را بر اساس نتایج اولیه و ورودی های رای گیری.

در نتیجه تئوری های پیشرفته توسط نماینده Ilhan عمر یک ساندرز ستایش: Buttigieg در لیگ با سایه که شکست خورده اجازه می دهد او را به اعلام برنده. اما آن را غیر معمول نیست برای کمپین tech فروشندگان به کار کمپین های متعدد و نهادهای دیگر مانند دولت احزاب و مطبوعات بد که سایه دریافت برای آیووا افتضاح مطمئنا هزینه آن به مراتب بیشتر از $43,000.

مانند بهترین تئوری های توطئه اینها همه ریشه در برخی از حقیقت است. روسیه واقعا دخالت در انتخابات قبلی است. دموکراتیک رهبران حزب به وضوح آیا به نفع هیلاری کلینتون در سال 2016 و سیاسی گزارش فقط در هفته گذشته در تلاش دموکراتیک ملی اعضای کمیته به کنوانسیون تغییر قوانین در تلاش برای نگه داشتن ساندرز از برنده شدن در نامزدی این زمان. Buttigieg واقعا پرداخت سایه. اما مانند تمام تئوری های توطئه این عزیزان نیز فاقد شواهد به آنها را به عقب. (اگر آنها ثابت نمی شود آنها تئوری های توطئه است.)

آمریکایی ها اگر چه در ابتدا به آنها اعتقاد دارید. نگاه هیچ بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن بود که فقط استیضاح در بخشی برای پیگیری ساختگی نظریه است که اوکراین و روسیه دخالت در انتخابات 2016. به عنوان یک گزارش مرکز تحقیقات پیو در ماه گذشته داشت جمعیت تراست تنها چند رسانه برای ارائه دقیق اخبار. این درست است به خصوص از شکاف میان جمهوری خواهان و دموکرات ها اما آن هم درست در درون احزاب: حامیان برخی نامزدها به خصوص ضد استقرار آنهایی که مانند ساندرز و اندرو یانگ, مشخصات رسانه ها به عنوان مغرضانه خود را در مقابل لیگ.

در ضمن چهره قدرتمند مانند تهمت تقویت و در برخی از موارد تولید بی اساس ادعا می کند که خود را پارتیزان سپس بر این باورند. اطلاعات غلط تضعیف دولت دموکراتیک در همه زمان ها اما از آن است که به خصوص خطرناک است هنگامی که رای گیری شروع می شود.

“ما صلح آمیز انتقال قدرت در دموکراسی ما اعطا شده برای” Hasen گفت. “انتخابات سیستم شکننده تر از مردم بر این باورند. هنگامی که همه چیز به این بسته و آنها این گرم می شود چرا که ما تا به حال بسیاری از افتضاحات در نحوه انتخابات ما در حال اجرای آن می شود علوفه برای مردم به شک روند.”

است که به ویژه در حال حاضر که سهام از انتخابات احساس می کنم نه تنها بالا بلکه وجودی. به عنوان همکار من یونی Appelbaum گزارش در سال گذشته دو سوم از سال 2016 تهمت رای دهندگان بازدید از این انتخابات به عنوان آخرین شانس برای جلوگیری از آمریکا کاهش است. و در حالی که آنها باقی می ماند آخرالزمانی بسیاری از دموکرات ها در حال حاضر به نظر می رسد به احساس به همان شیوه در مورد این مسابقه است. وسواس در میان رای دهندگان دموکرات در مورد انتخاب یک نامزد که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن امتیاز به حالت ترس در مردم است. وحشتزده رای دهندگان است بیشتر مستعد ابتلا به باور کردن ادعاهای بدون مدرک.

شاید در واکنش به آیووا افتضاح ارائه می دهد یک پیش نمایش از آنچه که ایالات متحده در برابر در طول نه ماه. اما با هر قسمت که تضعیف اعتماد به روند انتخابات آن را می شود کمی کمتر احتمال دارد که وجود خواهد داشت مرتب پایان به انتخابات در ماه نوامبر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر