چرا NBA آینده نامشخص در زمان بحران بازدید رپتورز به خصوص سخت

هیچ پاسخ وجود دارد در این ترین نامشخص از NBA بار تنها سوالات و عدم قطعیت و بزرگ و پهناوری از ناشناخته است.

از سرگیری معلق فصل در خط مقدم بسیاری از ذهن: زمانی که و یا اگر این بازی خواهد آمد و چه آن را مانند نگاه کنید باید آن را از سر گرفت.

برخی از فصل به طور منظم بازی ؟

تمام بازی های باقی مانده?

درست به پلی آف?

تغییر پست-فصل?

یک ماه جولای پایان یک ماه اوت تکمیل و یا تعطیلی کامل و “ما شما را در ماه سپتامبر؟”

به عنوان کمیسر آدم نقره این هفته گفت: همه چیز روی میز و spitballing می رود روزانه — بین جلسات با بهداشت حرفه ای همه گیر کارشناسان و اپیدیولوژی.

و در حالی که همه از آن است که از اهمیت به رپتورز — آنها از سوم بهترین رکورد در لیگ مدافع عنوان قهرمانی به دنبال به جلو به دیگری طولانی و طاقت فرسا هیجان انگیز پست های نجومی اجرا وجود دارد خیلی بیشتر است که باید coursing از طریق ذهن تیم رئیس جمهور Masai Ujiri و مدیر کل بابی وبستر.

در این فصل قرار بود منجر به یکی از گفتن و مهم سامرز در تاریخ حق رای دادن با مقدار زیادی از پول را صرف برخی از پرسنل کلیدی تصمیم گیری برای ایجاد و بیش از یک سوم از یک فهرستی را پر کنید. همه در حال حاضر در سوال به این دلیل که موضوع مرکزی — پول نقد مورد نیاز برای انجام آن همه است.

بدون شک وجود دارد NBA مالی به طور کلی تصویر را تغییر دهید به طور چشمگیری پس از coronavirus همه گیر به پایان می رسد و زندگی را برمی گرداند به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی. این ضربه مالی از به تعویق انداختن نزدیک به یک سوم از این فصل به طور منظم خواهد اجرا شمالی از 100 میلیون دلار (ایالات متحده). همراه با صدها میلیون نفر است که ناپدید شده قبل از فصل شروع شد که ده ها تن از حامیان مالی از دست داده بودند و بیش بی ربط صدای جیر جیر در مورد هنگ کنگ دموکراسی آسیب قابل توجهی می شود.

برای رپتورز — که نه تنها بازیکنان تحت قرارداد برای سال آینده و فقط چهار نفر از آنها در نظر گرفته بود بالا به پایان چرخش قطعه — چقدر پول آنها را به صرف خواهد بود حیاتی در تعیین چگونه آنها ممکن است با پر کردن فهرست و چقدر خوب آن را ممکن است.

فرد VanVleet, Serge Ibaka و Marc Gasol تمام اعضای حیاتی در این سال این تیم را به پرداخت می شود و یا مجموعه ای رایگان. نداشتن پول برای خرج کردن به آنها را به عقب می تواند زیان تاثیر بر 2020-21 فهرست.

بله آن خواهد بود برای هر تیم دیگر که ممکن است می خواهم به ثبت نام آنها, اما رپتورز نیاز خط مقدم استعداد برای حفظ جای خود را در میان لیگ نخبگان و Ujiri و وبستر را به کار سحر و جادو خود را مانند قبل از هرگز مدیریت به مراتب بیشتر ناچیز منابع مالی از آنها انتظار می رود.

متغیرهای هر چند هر گونه دراز مدت برنامه ریزی غیر ممکن است. برخی از قراردادها مانند پسوند برای پاسکال Siakam که ضربات در فصل آینده — گره خورده به یک درصد از حقوق و دستمزد کلاه تعدادی که احتمالا نمی تواند شناخته شود تا تاثیر کامل از ضربه مالی روشنتر است.

فوری تر و تقریبا به عنوان مهم است که در آینده از 2020 NBA پیش نویس و آماده سازی برای آن است.

برای اولین بار از آنها را انتخاب OG Anunoby با 23 انتخاب در سال 2017 رپتورز را انتخاب در دور اول این تابستان و یا هر زمان که این پیش نویس در نهایت برگزار شد — در اصل میله میله برای 25 ژوئن در بروکلین.

و در حالی که توانایی خود را برای پیدا کردن سنگهای پنهان است که به خوبی مستند رپتورز و هر NBA تیم در خطر از دست دادن حیاتی ارزیابی زمان. انتخاب یک دارایی است. آنها می توانید آن را به نگه داشتن پا بازیکن خط لوله و یا بسته بندی آن را در برخی از معامله اما آماده سازی نهایی برای آن بوده است مختل شود.

لغو NCAA مارس جنون نیست که یک عامل به دلیل اینکه اکثر سراغ کار انجام شده است و قبل از آن داشته اند اما با داشتن این کنفرانس مسابقات هزینه تیم های گذشته زندگی می کنند-بازی فرصتی برای ارزیابی بازیکنان است. و سرنوشت لیگ را پیش نویس ترکیب بسیار بالا در هوا نیز از جمله قطعات حیاتی از این روند به عنوان فرد مصاحبه و معاینات پزشکی است که کمک به ایجاد پرونده فردی بازیکنان است که تیم ها تکیه می کنند به شدت منجر به پیش نویس است.

رپتورز در حال حاضر انجام می شود خود را به علت سعی و کوشش در صدها چشم انداز و تصویری را از طریق رفتن در طول این عجیب و غریب, بیکار, بار, اما نه داشتن که یکی از آخرین بررسی برای تایید آنچه که آنها در حال فکر کردن ممکن است تاثیر بر چه اندازه موفق پیش نویس است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

قرار است نماز جماعت در پیش نویس اما عقب هل دادن فصل بدون شک معنی عقب هل دادن فرآیند انتخاب.

از سرگیری قطع نجومی — در برخی از فرم در برخی از زمان است که هنوز نمی توان پیش بینی کرد — این است که در خط مقدم برای همه در ارتباط با NBA و جایی که توجه خود را متمرکز شده است هر روز.

اما در دراز مدت تصویر برای رپتورز — چگونه آنها می توانند همچنان به ساخت تیم در این تابستان و بیشتر به آینده است که بخشی از این روند امروز نیز هست.

Doug Smith

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>