چرا مردم پشت Quibi هستند تا با اعتماد به نفس

Quibi در حال ورود به یک جریان-تصویری درست است که بیشتر شلوغ روز به روز.فریز Harrison / نیلسون Barnard / گتی / اطلس

آن ساخته شده بود به تماشا در سرقت لحظات شلوغ و ساعت 7 صبح و 7 p. m.—در یک مکث در مترو پلت تقلا کردن از طریق فرودگاه-امنیت خط صبر کنید در یک بعد از ظهر همسفری صف. پس چه زمان منطقی برای Quibi جدید کوتاه-قالب موبایل-تصویری پلت فرم است که آغاز بکار فردا در گسترده دریا بدون ساختار, روز اجرا, انزوا و اجتماعی فاصله با توجه به کروناویروس?

Jeffrey Katzenberg و مگ ویتمن می گویند که یک برنامه برای آن و یا حداقل یک استدلال برای آن است. آنها از بنیانگذاران جدید “سریع نیش” خدمات جریان حمایت هالیوود بزرگترین استودیو بازیکنان و لیست سازندگان محتوا با هدف ارائه فیلم برداری سرگرمی در اقساط 10 دقیقه یا کمتر.

“مردم گفت:” من در گیر در خانه من خانه-تحصیل من نیاز به یک استراحت,'” ویتمن سابق مدیر عامل شرکت eBay و هیولت-پاکارد به من گفت در یک زوم کنفرانس تماس با Katzenberg روز دیگر. “”من در تلاش برای نگه داشتن همه چسب و با هم و من نیاز به یک 10 دقیقه استراحت. و من ممکن است تماشای سه, چهار, پنج, شش قسمت از چیزی است که شما باید ارائه دهد.’ بنابراین من فکر می کنم مردم در حال رفتن به می آیند در راه های جدید است.” Katzenberg کهنه دیزنی اجرایی و از بنیانگذاران دریم SKG افزود: “مردم باید یک تن از زمان, اما به عنوان مگ گفت: آن را مانند آنها را در خانه انجام هیچ چیز نیست. من در مورد شما نمی دانم, اما من مشغول به کار در تمام طول روز.”

که به خوبی ممکن است ، اما ارائه انحراف از یک بیماری همه گیر بود قطعا نه هدف که Katzenberg و ویتمن مطرح $1.75 میلیارد دلار در سرمایه گذاری و به فروش می رسد کل 150 میلیون دلار در سال اول تبلیغات در دسترس بودن برای ایجاد یک پلت فرم که در آن رفتند تلفن همراه-تلفن کاربران می تواند مصرف تئاتری با کیفیت فیلم مستند واقعیت های سری بازی را نشان می دهد و اخبار به راحتی قابل هضم بخش. بیشتر چه Quibi در حال ورود به یک جریان-تصویری درست است که بیشتر شلوغ روز به روز. WarnerMedia را HBO حداکثر تنظیم شده است به راه اندازی در مه, و ان بی سی طاووس در ماه جولای پیوستن به دیزنی+. اما خدمات دیگر خواهد شد از ویژگی های دیگر قالب محتوا و همچنین از جمله کلاسیک ثابت محتوا به عنوان دوستان و Seinfeld. بنابراین Katzenberg و ویتمن اصرار دارند که Quibi فرصتی برای اشغال جدید و منحصر به فرد تو رفتگی در دیوار.

سریال داستان سرایی است که به عنوان قدیمی به عنوان دیکنز و به عنوان فعلی که فیلمهای پرفروش ترین رمان های دن براون و جیمز پترسون که علامت تجاری سوپر-فصل کوتاه طراحی شده اند به عنوان خوانده شده در دوزهای کوچک قبل از خواب. وقتی از او پرسیدم که چرا او و ویتمن این باور وجود دارد که یک بازار برای این آخرین ترکیب سیلیکون ولی تکنولوژی و هالیوود رویای کارخانه (در 4.99 $در ماه با تبلیغات $7.99 بدون), Katzenberg brandished گوشی های هوشمند خود را از راه دور بر روی صفحه نمایش لپ تاپ. “از آنجا که این دستگاه” او گفت: “همه چیز تغییر کرده است, در راه است که ایجاد یک فرصت است. ما تحسین شگفت انگیز, خلاقیت و کارآفرینی چیزهایی که اتفاق افتاده است در اطراف این که آیا آن را از یوتیوب و یا Snapchat یا Instagram تلویزیون و یا همه این چیزها متفاوت است. اما آنچه که هیچ یک از آنها در واقع تا به حال این منابع حتی تلاش برای انجام … است که برای مطابقت با سبک هالیوود سه گانه-A بهترین در کلاس سرایان با منابع مالی قادر به بگویید که این نوع از داستان است.”

از ویژگی های متمایز از پلت فرم است که یک فن آوری اختصاصی به نام Turnstyle که اجازه می دهد تا بیننده را به یکپارچه تغییر یک تلفن جهت از حالت عمودی (portrait) به افقی (چشم انداز). در کمال استفاده از فناوری تغییر جهت گیری از تلفن به طور خودکار تغییرات را مشاهده کنید. به طوری که کاربر می تواند از دیدن همان صفحه نمایش یک شخصیت در فیلم دیدن در یک حلقه زنگ خطر, سیستم های امنیتی و سپس به دیدن یک ولگرد در درب جلو و عقب دوباره. و یا محتوا را می توان مستقیما از طریق همه در یک دیدگاه و یا دیگر. “من فکر می کنم این خواهد بود که در رسانه های اجتماعی” ویتمن گفت: “چون مردم خواهند گفت,” آیا شما دیده می شود چه Quibi می توانید انجام دهید؟'”

فن آوری اقتباس شده است نجات از هالیوود برای بخشی بهتر از یک قرن—از صحبت کردن در تصاویر تلویزیونی به صورت تصویری ضبط به جریان ویدئو دیجیتال. اما آیا Quibi را به نوبه خود به آینده Netflix اقتصادی و خلاق تعویض بازی در سرگرمی چشم انداز و یا آخرین نسخه از fads مانند Smell-O-Vision و 3-D است یک سوال باز است.

اما اگر مصرف کننده اشتها برای چنین سرویس هنوز ثابت نشده است (مخاطبان اصلی است 18-به-44 ساله بینندگان), Quibi درخواست تجدید نظر برای هالیوود خلاق جامعه در حال حاضر مسلم—حداقل در کوتاه مدت. فرصتی برای ایجاد محتوا در یک کاملا جدید با فرمت برانگیخته فیلمسازان تخیل. تقریبا دو-و-یک-نیمه-های-پنج-اینچ عمودی نسبت آی فون است به حداقل می گویند نه معمولی قاب سینمایی داستان سرایی اما Katzenberg گفت: مدیران باید تحریک شده است با چالش تیراندازی هر فیلم دو راه در یک بار. “شما آن را به صدا مانند آن را یک مسئولیت” او گفت:. “آنها واقعا هیجان زده در مورد آن.”

اولیه سرمایه گذاران شامل دیزنی NBCUniversal, سونی, عکس, سرگرمی, Viacom, WarnerMedia, Lionsgate, MGM و انگلیسی ITV. “و در حالی که ما بسیار خوشحالیم که سرمایه گذاری خود را” ویتمن گفت: “آنچه مهم بود این بود که آنها به ما دسترسی به بهترین خود را [مطالب] و خود را بهترین نشان می دهد در حال اجرا استعداد است.” او افزود: “آنها فکر می کنم اگر ما موفق این صفحه نمایش—صفحه نمایش کوچک—ممکن است بعد از بزرگ عصر در فیلم برداری, سرگرمی.”

ستاره مانند جنیفر لوپز نیکول ریچی, Idris Elba, Liam Hemsworth, و ریس ویترسپون را همه امضا کردند. Chrissy Teigen, یک دیرین فن قاضی جودیرا فراموش دادگاه نشان دادن از خود (Katzenberg به نقل از شعار: “هیچ ادعا می کنند که بیش از حد کوچک است برای Chrissy دادگاه“). و Katzenberg را شریک قدیمی استیون اسپیلبرگ ایجاد شده پس از تاریک, “فوق العاده ترسناک داستان” Katzenberg که در دسترس خواهد بود بر روی یک تلفن مشترک تنها پس از خورشید پایین رفته بیننده را محل.

محتوای کلی تقسیم به سه گروه گسترده گروه: فیلم در فصل (یک reboot از فراری با بازی کیفر ساترلند که در آن یک فرد بی گناه است قاب برای یک عمل تروریستی); unscripted سریال و مستند (از جمله پخت و پز نشان می دهد با Andy Samberg); و “ملزومات روزانه” (شش دقیقه اخبار بخش تولید هر روز توسط امثال ان بی سی نیوز, بی بی سی, ESPN و سرگرمی هفتگی). در همه Quibi منتشر خواهد شد بیش از 30 قطعه از محتوای اصلی هر روز و پنج روز در هفته به علاوه اخبار تازه و ورزشی در آخر هفته. که روزانه بیش محتوا از زمان نخست شبکه صف.

یکی از دلایل Katzenberg و ویتمن بودند مصمم به افزایش سرمایه زیادی قبل از راه اندازی هزینه شده است از محتوای با کیفیت. خود را بلند پروازانه ترین برنامه نویسی هزینه خواهد شد در مورد $100,000 یک دقیقه یا حدود 7.5 میلیون دلار برای یک ساعت به ارزش های کوتاه بخش قابل مقایسه با هر دقیقه هزینه یک مجموعه تلویزیونی مانند بازی تاج و تخت. ویتمن گفت: آنها انتظار دارند که حدود 75 درصد از مشترکان را انتخاب کنید ارزان تر از نسخه با تبلیغات و این که به طور کلی درآمد مخلوط خواهد شد در حدود دو سوم اشتراک و یک سوم تبلیغات. این پلت فرم است که ارائه رایگان 90 روزه اشتراک محاکمه به کسانی که ثبت نام تا قبل از 20 آوریل در تلاش برای فریب بینندگان.

هر دو Katzenberg و ویتمن اذعان کرد که در حالی که پلت فرم محتوا راه اندازی شده است تا حد زیادی بر اساس است که قدیمی ترین هالیوود barometers—احساس دل و روده—سخت داده خواهد شد درایو آینده آن دوره و آن موفقیت یا شکست است. Quibi صرفا یک پلت فرم یک استودیو; تمام محتوای آن تولید خواهد شد توسط شخص دیگری و ویتمن گفت: این استودیو بودند فرانک در مورد سرمایه گذاری جدید بالقوه تجدید نظر شود. “آنها گفتند: هیچ یک از ما می تواند انجام این کار توسط خودمان; هیچ یک از ما می تواند به اندازه کافی محتوای آن را غنی و منحصر به فرد تجربه”‘ او به من گفت. “گفتند:” پس بیایید با هم و ببینید که اگر ما می تواند به ایجاد فرصت رشد برای همه ما است.'” با هم آنها به شرط تقریبا 2 میلیارد دلار و پایدار از استعدادهای برتر است که آنها می توانند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>