چرا ترمیم سخت افزار فروشگاه مرگ نمی

بازی Giacomo بگنرا

وقتی که شما وارد RH (که قبلا ترمیم سخت افزار) megastore در شهر نیویورک بسته بندی گوشت می آمد منطقه شما ممکن است فکر می کنم آن را یک محل برای خرید مبلمان. از لحاظ فنی این است که با ده ها هزار متر مربع با اتاق ناهار خوری مجموعه و پادشاه اندازه تخت و تخت وبهلسترد در سایه های خاکستری و بژ و beiger و لوازم با شکوه فرش و فلزی مجهز به لامپ. یا شاید شما اشتباه آن را برای لابی هتل با سقف بالا کافی صندلی و لبخند دربان.

اما در هر دو طرف از فروشگاه گسترده مرکزی مسیر شما واقعی خود را ببینید, روحانی, اگر عملی نیست هدف: به عنوان یک معبد به پایان مبلمان زنجیره ای بدنام “منبع کتاب است.” دو دایره جداول به اندازه کافی بزرگ برای یک خانواده گسترده را شام شکرگزاری (شما برای $7,995 هر) هشت نسخه های مختلف نشستن در شسته و رفته پشته و ارائه الهام بخش طراحی شده برای اسکی کلبه ساحل academist:: دانشجویان و یا مهد کودک برای غنی نوزادان بسته به طعمه. غرق در نور طلایی از عظیم $12,000 لوستر خدایان از پست الکترونیکی مستقیم بازاریابی اشاره enticingly از خود “کوره تقسیم بامبو” محراب.

بزرگترین RH را 2019 کاتالوگ شد 730 صفحات براق—از چند پا دور, شما ممکن است فکر می کنم آن را در شماره ماه سپتامبر از رواج. این شرکت نشان می دهد چه مقدار از آن صرف اسراف compendiums اما در سال 2012 یک متخصص صنعت تخمین زده است که آنها نیاز به یک دلار چند بودجه با هر فردی کتاب هزینه تا آنجا که $3 به چاپ و کشتی—یک شکل نیست که شامل برگه برای عکاسی یا طراحی صفحه. RH را کاتالوگ و قیمت آن نقاط بودند و شبیه به سفال انبار و Crate & Barrel را تا اواخر aughts زمانی که منبع کتاب و opulently منصوب فروشگاه شروع به معرفی می شود. هر دو بخشی از آنچه دیرین رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل گری فریدمن به عنوان یک استراتژی برای پروژه وفور و به نوبه خود سر از مشتریان ثروتمند; ظاهرا این کار کرده است. در سال 2001 این شرکت بود teetering در لبه ورشکستگی. در حالی که وجود داشته است برجستگی در طول راه RH فروش پس از آن به طور چشمگیری افزایش یافته و در ماه دسامبر آن قیمت سهام ضربه تمام زمان بالا.

همه تب و تاب برای کاتالوگ ممکن است گیج کننده به نظر می رسد با توجه به این که رسانه های چاپی و فروشگاه های خرده فروشی در حال تلاش برای رقابت با سرگرمی توپی از گوشی های هوشمند. اما اگر چه تعداد کاتالوگ از طریق پست در امریکا کاهش یافته است پس از آن بالا از 19 میلیارد دلار در سال 2007 حدود 11.5 میلیارد دلار شد و هنوز هم ارسال می شود در سال 2018 است. به عنوان خرده فروشان تا کنون بیشتر از جان گذشته برای پیدا کردن راه هایی برای فروش مسائل خود را بدون tithing به تکنولوژی عظیم و امریکا ممکن است ورود به یک عصر طلایی از فروشگاه.

“شایعات از مرگ و وفات تا حد زیادی اغراق آمیز می گوید:” همیلتون Davison مدیر اجرایی آمریکایی فروشگاه Mailers انجمن که طرفداران برای چیزهایی مانند مطلوب نرخ هزینه پستی و مالیات قوانین. “نیست که چه مارک تواین گفت؟” در اواخر 2000s تغییر در مقررات فدرال مطرح پستی قیمت کاتالوگ و خرید آنلاین شتاب در سال های پس از آن بسیاری از شرکت های رها کاتالوگ به نفع اجتماعی و ایمیل-استراتژی های رسانه ای با هدف قرار دادن مصرف کنندگان جوان تر. کسانی که خرده فروشان شامل شرکت های شناخته شده خود را در پست مستقیم محصولات مانند JCPenney که فروشگاه تا به حال کشف برجسته در آن نام تجاری از سال 1963 اما قطع شد در سال 2010.

پنج سال بعد, اگر, JCPenney فروشگاه بود پشت در را شکست داد و به رسمیت شناختن است که جهان فیزیکی هنوز هم مهم است. “شما نمی توانید به من ایمیل خود را باز کنید شما نمی توانید به من باز کردن وب سایت خود را, شما نمی توانید من را به رفتن به فروشگاه های خرده فروشی, اما شما می توانید با ارسال یک بزرگ قالب قطعه الکترونیکی من را انتخاب کنید تا” Davison می گوید. “این مهاجم اما آن را خوش آمدید.” Davison منافع مقرره در آینده فرمت, البته, اما او ادعا می کند از عهده تحقیقات نشان می دهد که حتی اگر کاتالوگ به طور معمول وارد unbidden مصرف کنندگان پیدا کردن آنها را کمتر مغرور و تحریک کننده تر از بازاریابی ایمیل. “اینترنت بیش از حد است مانند کار” Davison می گوید در حالی که کاتالوگ احساس بیشتر شبیه به بازی. “اینترنت فوق العاده است اگر شما می دانید آنچه شما دنبال آن هستید,” او می افزاید: “اما این شپشو مرور وسیله نقلیه است.” به جای اینکه به دنبال در اطراف آنلاین برای روز توسط تبلیغات برای محصول شما در حال حاضر دستور (یا در نظر گرفته و حکومت) شما می توانید مطالعه کاتالوگ در اوقات فراغت خود و خلاص به طور کامل هنگامی که شما انجام می شود. آن چنان آنالوگ این احساس تقریبا سالم و بی خطر.

در حدود همان زمان که JCPenney بازگشت به صندوق پستی کاتالوگ شروع به دست آوردن حمایت در میان جدیدتر شرکت. “شما می توانید فکر می کنم در مورد یک فروشگاه به عنوان یک فشار در مقابل کشش می گوید:” مت Krepsik جهانی سر از تجزیه و تحلیل برای نیلسن بازاریابی-اثربخشی بازو. “در اینترنت من فقط باید به امید که مت کشف وب سایت من. وقتی که من ارسال مت یک فروشگاه من رسیدن به او یک به یک است.”

از مزایای دیگر: کاتالوگ-mailers می “چشم انداز” با ارسال کتاب های خود را به هر کس آنها را انتخاب کنید اما اکثر ایمیل-بازاریابی خدمات نیاز به خرده فروشان برای به دست آوردن رضایت از دریافت کنندگان. این تا حدودی به دلیل ارسال ایمیل های بازاریابی بدون اجازه غیر قانونی است و در برخی از کشورها و تا حدودی به دلیل آن را در برابر قوانین برخی از اینترنت و ایمیل-ارائه دهندگان خدمات—کسب و کار در معرض خطر داشتن همه چیز آنها ارسال algorithmically نادیده گرفته به عنوان هرزنامه.

اگر چه متوسط کاتالوگ در مورد هزینه یک دلار در هر کپی برای تولید و کشتی در مقایسه با سکه در هر ایمیل Krepsik می گوید که آنها به خصوص موثر در, باعث خرید های بزرگ (تا دو بار به عنوان گران قیمت به عنوان کسانی که ساخته شده توسط noncatalog خریداران) و برگشتاندن به عقب مشتریان پس از اولین خرید. بالاتر رسید و وفاداری مصرف کننده دقیقا چه دلیر تازه بدوران رسیده نیاز به تبدیل شدن به یک پرچمدار—و یا برای طولانی مدت کسب و کار به مبارزه علیه آمازون است.

داستان از این Vermont کشور فروشگاه مخالف در حال حاضر آشنا قصه های احتیاطی از کسب و کار بیش از حد آهسته به تهیه کردن به خواسته های جوانان است. “ما هنوز چاپ سیاه و سفید فروشگاه در سال 2000 می گوید:” الیوت اورتن یکی از سه برادر که در حال حاضر خود را کسب و کار آغاز شده توسط پدربزرگ خود را در سال 1946. “ما به آرامی مهاجرت به رنگ حتی انجام یک آبرنگ درمان به طرح ما انجام شد در آن زمان است.” فروشگاه فروشگاه فرستاده فصلی با نسخه های ویژه برای تعطیلات در حال حاضر پر از رنگ, عکاسی, اما هیچ کس نمی خواهد اشتباه آن را برای یک امتیاز به آمریکا بازاریابان وسواس با جوانان است. آن بسیار راحت و nightgowns فلانل منسوجات خانگی و مدرسه قدیمی, آب نبات و محصولات پخته مستقیم از نورمن راکول fantasia.

نه تنها معاون شرکت محصولات خود را برای جمعیتی اما ساختار آن کسب و کار است که هنوز هم اجازه می دهد تا مردم را به سفارش از طریق تلفن و یا ارسال در یک فرم با یک بررسی می تواند به راحتی تبدیل به یک چیزی از گذشته. تعداد قابل توجهی از آمریکایی ها هنوز هم عدم اعتماد به اینترنت با سرعت بالا و یا خدمات اعتباری و بسیاری از افراد مسن فقط اعتماد ندارند اینترنت یک سوء ظن است که مسلما توجیه می شود. “ما 30 سال گذشته را صرف دردناک بیش از وجود دارد که آیا یک صخره و اینکه آیا مخاطب ما خدمت خواهد تبخیر و نمی تواند جایگزین” کابوت اورتن می گوید. اما مشتریان جدید و حفظ پیری به فروشگاه بازار. شما نمی باید بسیار پیر, بعد از همه, به رشد خسته از تلاش برای نگه دارید تا با تکنولوژی—فقط بخواهید هر 30-چیزی آمریکایی هنوز در تلاش برای تصمیم گیری که آیا برای دانلود Infinite. هیچ کس تا به آموخت که چگونه به تلنگر از طریق یک فروشگاه.

حتی اگر اکثریت یک شرکت سفارشات آنلاین ساخته شده به عنوان Vermont کشور فروشگاه در حال حاضر کاتالوگ ارائه یک فرصت مهم را برای کسب و کار است که درخواست تجدید نظر می رود فراتر از فوق العاده سریع خدمات در سوپر-قیمت های پایین است. فروشگاه کسب و کار خانوادگی است که کارکنان از عکاسان به انبار کارگران تمام زندگی می کنند در این نزدیکی هست. برادران اغلب به نوبه خود در فروشگاه مدل شطرنجی پیراهن و همه میدارد شیفت پاسخ دادن به تلفن در طول فصل تعطیلات شلوغ. این یک شرکت است که به طور مداوم به شما یادآوری می کند که آن را هنوز هم ممکن است برای خرید برخی از آنچه شما نیاز دارید از مردم است که در تلاش برای از بین بردن رقبا و یا استخراج هر تاریخ و زمان آخرین بیت از ارزش از کارکنان و یا استعمار ماه. این نوع از چهار چوب از دست داده است به طور کامل زمانی که یک شب به نظر می رسد گوگل در خرید تب در کنار جایگزین های گران قیمت کمتر از خارج شده است.

یک میزبان از اینترنت-برای اولین بار شروع به یو پی اس مانند آرایشی نام تجاری Glossier و مردانه, شرکت بنابو ها را سوار فروشگاه ارابه موسیقی در دهه گذشته است. این شرکت تا به حال رونق مستقیم به مصرف کننده وب سایت های اجتماعی و رسانه ای تبلیغاتی اما نیاز به استراتژی های جدید به صورت کامل برای کسب و کار خود را.

که به ویژه برای بسیار مدرن subgenre از شرکت است که به دنبال جذب اجتماعی آگاهانه افراد جوان با ترکیبی از فعالیت های بشردوستانه و فروش. با نام تجاری Cotopaxi که با استفاده از مواد بازیافتی را به چیزهایی مانند کوله پشتی و کت در میان آنها است. فضای-دنده اذوقه رسان شاخه های آن کاتالوگ در ماجراجویی سفر نقاط در رابطه با محلی و سازمان های غیر انتفاعی از جمله اخیرا Escuela نووا فراهم می کند که آموزش و پرورش به مردم بومی و مهاجرین در آمریکای جنوبی است. سازمان های متوسط دریافت کمک های مالی از Cotopaxi و همچنین به عنوان پوشش در شرکت فروشگاه و حقوق به استفاده از این مواد برای جمع آوری اعانه خود را. “این سخت است برای گفتن که داستان بیش از [social media] گاهی اوقات می گوید:” آنی Agle, Cotopaxi مدیر نام تجاری و تاثیر. “این می تواند احساس و عاطفه وجود دارد مقدار زیادی از زمان و شما در حال مبارزه برای جلب توجه.” کاتالوگ در راه خود را ضد ویروسی هستند—آنها به راحتی به اشتراک گذاشته و آنها را به عمق و توضیح. اگر کاتالوگ در صندوق پستی خود را شروع کرده اند به دنبال بیشتر شبیه به مجلات و به همین دلیل است.

هنوز هم مصرف کنندگان نگران زباله و تغییر آب و هوا ممکن است قلم در دریافت مقاله ایمیل زمانی که آنها را می توان به صورت دیجیتالی. Agle می گوید: او می داند که نگرانی اما اشاره می کند که بیش از 90 درصد از پوشاک شرکت کربن اتفاق می افتد قبل از پوشاک دوخته شده است چرا که تولید و حمل و نقل از پارچه های بسیار گران و بی فایده. به طوری که او می گوید: است که در آن بسیاری از Cotopaxi تلاش در کاهش زباله رفته اند.

حتی اگر مقاله ارسال از طریق پست ناقص است متوسط, آن را هنوز هم ممکن است بهترین راه برای کسب و کار مستقل برای جلوگیری از مکیده شدن به آمازون-گوگل-Facebook گرداب—و برای اینترنت خسته مصرف کنندگان برای جلوگیری از دیدن کل جهان از طریق فیلتر از سه الگوریتم. “چیزی که ما در مورد بحث های زیادی داده است-مسائل حریم خصوصی” Agle می گوید. “بدیهی است که تبلیغات الکترونیکی است که بیشتر پایدار اما نه لزوما بهتر برای جامعه است.”


این مقاله به نظر می رسد در ماه مارس سال 2020 نسخه قابل چاپ با تیتر “چرا مرمت سخت افزار می فرستد کاتالوگ به اندازه یک کودک نو پا.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>