سوپر باول LIV ارائه طرح به صورت حرفه ای فوتبال را به طور بالقوه در آینده ای پویا.جیمی اسکوایر / گتی

به عنوان NFL سر آن به قرن دوم حمل وزن وجودی نگرانی در مورد اینکه آیا آن را می توانید زنده ماندن یکی دیگر از 100 سال سوپر باول LIV به نظر می رسد هرالد زنده عصر ورزش گرسنه برای چهره های جدید و ایده های جدید در مورد چگونگی این بازی باید برگزار شود. و نیست که فقط به خاطر پاتریک Mahomes 24 ساله Kansas City Chiefs کارفرمایی که رهبری تیم خود را به یک 31-20 باز گشت پیروزی بر سن فرانسیسکو 49ers در روز یکشنبه. قبل از Mahomes گرفت در دقایق پایانی این سوپر باول در حال حاضر قاب شده به عنوان یک نقطه عطف چیزی حقه باز و سریع تر و سرگرم کننده تر از آنچه مخاطبان تبدیل شده اند عادت کرده اند به طول نزدیک به دو دهه از خونریزی New England Patriots سلسله. در دو طرف توپ, همه چیز در مورد این بازی هیجان انگیز بود. در اینجا دو سریع ترین فهرست اسامی در NFL در نظر خالص با سرعت یک جفت از تیم های است که تکیه بر گمراهی و ظرافت به تکمیل زشت فیزیکی از ورزش است. این بازی ارائه شده یک طرح به صورت حرفه ای فوتبال را به طور بالقوه در آینده ای پویا.

برای سال NFL بود و تمایلی به در آغوش متنوع تر و مترقی توهین آمیز ایده هایی که تعریف کالج بازی. اما بازیکنان مانند Mahomes—که دارای یک استعداد برای هجوم عقل متعارف که چگونه یک کارفرمایی باید در بازی فوتبال—مجبور جانباز حرفه ای مربیان به ترکیب آن طرح به منظور به حداکثر رساندن استعداد است. او باعث می اندازد در سراسر بدن خود و در اجرا است که به طور سنتی به پایان رسید در فاجعه; او قادر به فک انداختن touchdown همونطور که اوج با تقریبا balletic دقت است. مهارت های خود را تنظیم گسترده تر از آن است که از هر کارفرمایی در NFL تاریخچه و او ثابت کرد که یکشنبه شب زمانی که او به عنوان قدرتمند ترین بازیکن. روسای دو بار تصمیم به اجرای یک بازی به جای گریه کردن یا لگد زدن به اهداف رشته در چهارمین فراز که می شده اند بی سابقه یک دهه پیش. آنها همچنین harkened به 1940s در یکی دیگر از بازی: اجرا در نزدیکی خط دروازه که در آن چهار بازیکن در backfield به اطراف چرخید قبل از ضربه محکم و ناگهانی توپ به عنوان اگر راه اندازی به یک هماهنگ روال رقص. آن بود که فوتبال را از گذشته و آینده melded به یکی از سرگرم کننده بسته است.

حتی زمانی که میهن پرستان برنده هیجان انگیز سوپر کاسه آن را به طور معمول به نظر می رسد به عنوان اگر آنها تا به تدریج خفه زندگی از حریف خود: مسلط در دفاعی سمت توپ در حال اجرا توپ را با دقت و کارآمد در جرم و با تکیه بر تام بردی به هیچ اشتباهات عمده در کلاچ لحظات. این تیم درگیر شد در enervating رسوایی و پیش بینی بی پایان surliness. و خود بازیکنان نیست حتی به نظر می رسد به لذت بردن از خود برتری دیگر.

اما در یکشنبه میهن پرستان رفته بودند (بردی از تلاش برای ربودن سوپر باول از طریق Hulu تجاری احساس برهنه شگرد برای جلب توجه بینندگان شد بهتر است نادیده گرفتن). و در اینجا برخی از چهره های جدید را جایگزین لایحه Belichick یک مربی که راحت بازی نقش شیطانی نابغه و بردی که شد بزرگترین کارفرمایی از همه زمان با نزدیک شدن به موقعیت با دقت و محاسبه Westworld آندروید. The 49ers’ 40 ساله مربی کایل Shanahan است که به طور گسترده ای به عنوان یک دانشمند که ساخته شده یک برش لبه جرم در اطراف مجموعه التقاطی از شخصیت او به کار با: یک کار در حال پیشرفت کارفرمایی جیمی Garoppolo; یک احساسی و دشوار برای مقابله با تنگ پایان جورج بازیگوش; یک بیمارستان کایل Juszczyk که reinvigorated چه بود به عنوان یک زن در حال مرگ و کهنه موقعیت و تعداد انگشت شماری از کارگر ماهر پشت در حال اجرا مانند Raheem eagles report, که صرف زمان با شش تیم مختلف قبل از فرود با 49ers. Shanahan موفق به ورق را رو کردن مفاهیم قدیمی در مورد ورزش با امکانات جدید و recasted خود را به جرم هر هفته در طول فصل برای مقابله با قوت تقریبا هر دفاع او مواجه شده است. ورزش احساس تازه تر از آن بود که در سال به لیگ برتر کشیده شد از آن به طور سنتی موقر آرمان نسبت به یک محصول است که بسیار جالب تر به تماشای.

شاید شما می توانید استدلال می کنند که میهن پرستان با کمک برخی از آن—آن را Belichick پس از همه, که برای اولین بار mainstreamed ایده تلاش برای تبدیل در چهارمین فراز در موقعیت های حیاتی. اما با این وجود فوتبال نیاز به تزریق انرژی جدید اگر آن امید به حفظ جایگاه خود را به عنوان قوی ثابت در فرهنگ آمریکایی است. این چیزی بود که بینندگان رو در شب یکشنبه: یک سوپر باول که چیزی جز یک پف کرده, کشیدن, در انتهای یک فصل تعریف شده توسط پر انرژی و متنوع و رو به جلو فکر کردن طرح.

آن را فقط یک بازی از دوره و یک فصل و آن را هرگز نمی تواند به طور کامل از آنچه NFL آینده ممکن است مانند نگاه. آن را نمی خواهد از بین بردن قبر سوالات بلندی بیش از ورزش: نگرانی در مورد ضربات مغزی و CTE عدم آفریقایی سر مربیگری استخدام, مشکل از خشونت خانگی در میان آن بازیکنان ستاره مانند روسای’ Tyreek هیل که یک کلید عبور از Mahomes که تبدیل به بازی در اطراف. اما آن را به طرفداران امید که شاید وجود می توان به آینده است. در یک لحظه زمانی که فوتبال حرفه ای را تبدیل به یک مخزن برای آمریکا فراگیر سیاسی و فرهنگی و اضطراب آن را خوب است برای دیدن این ورزش مناسب خود را—اگر فقط برای یک لحظه پشت پویا ترین فرد کارفرمایی استعداد شاید تا کنون. Mahomes نمی تواند رفع تمام بازی مشکلات اما به نظر می رسد به عنوان اگر او ممکن است قادر به پیدا کردن یک زاویه برای فوتبال به تکامل به چیزی بهتر است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی