چرا تهمت فقط نمی تواند ترک روزانه خود را در کنفرانس های مطبوعاتی

ایده های رئیس جمهور خود را دوست دارد جلسات حتی اگر آنها به نظر می رسد انجام می شود به کشور خود و جایگاه خو

توسط NEWS-SINGLE در 9 اردیبهشت 1399
الکس براندون / AP

رئیس جمهور تهمت روزانه coronavirus جلسات دولت را تنها سازگار ترین و طولانی در حال اجرا در پاسخ به همه گیر شده اند و یک شکست اخلاقی و بهداشت عمومی رهبری از شروع. اما پس از به خصوص خشن سری از جلسات هفته گذشته به نظر می رسید که کاخ سفید بود و در نهایت به درک که این جلسات نیز عدم کمک به تهمت سیاسی است.

در این دولت که یک دور قلمزن گناه است. "آنچه را که هدف از داشتن کاخ سفید, اخبار کنفرانس ها زمانی که Lamestream رسانه ها می پرسد چیزی جز خصمانه سوالات و سپس حاضر به گزارش حقیقت یا حقایق دقت" مغلوب ساختن پیشی جستن fumed در توییتر. "آنها ثبت و رتبه بندی و مردم آمریکا چیزی جز خبر جعلی. ارزش زمان و تلاش!"

کاخ سفید لغو جلسه امروز. مختلف, اخبار, گزارش ها نشان می دهد که وجود دارد را نمی توان در یک کنفرانس مطبوعاتی به طور منظم در آینده هم که مغلوب ساختن پیشی جستن به جای خواهد به نظر می رسد در مکانهای دیگر. و سپس در اوایل بعد از ظهر امروز در کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany اعلام کرد که وجود دارد خواهد بود یک جلسه مطبوعاتی امروز بعد از همه.

کنفرانس مطبوعاتی را در قیامت از مردگان—بیشتر رومرو از لازاروس—به وضوح نشان می دهد که دولت باریک رویکرد به این بیماری همه گیر. از آنجا که این ویروس در نهایت برداشت توجه خود را تقریبا دو ماه پیش مغلوب ساختن پیشی جستن با نزدیک شدن است نه به عنوان یک بیماری همه گیر بهداشت عمومی بحران و نه حتی در شرایط عملی به عنوان یک بحران اقتصادی است. او تا به درمان آن را به عنوان یک ارتباطات مشکل است که نیاز به یک فروش خوب زمین که او را بیشتر تحویل از طریق اتاق جلسه کاخ سفید.

این جلسات در حال حاضر به دست آورده unflattering مقایسه با دوران جنگ ویتنام "5 ساعت حماقت" و بود که قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن فاجعه زندگی می کنند فکر ورزش در ضد عفونی روش ها در طول روز پنج شنبه در این جلسه پس از نزدیک به عنوان فاجعه پاکسازی تلاش در روز بعد آن را به عنوان معلوم شد هیچ مقدار از Clorox می تواند سفید کننده لکه. در عین حال حتی با به رسمیت شناختن روزانه افتضاح سیاسی تلفات تهمت نمی تواند خود را به ترک.

این یک عهد به هر دو خود رئیس جمهور predilections و دولت فراگیر با رویکرد حاکم. به عنوان ترشرویی و piqued است به عنوان برگ برنده می تواند به نظر می رسد در یک کنفرانس مطبوعاتی آن را نیز روشن است که او را دوست دارد فرمت. در واقع این یکی از معدود ریاست جمهوری وظایف او در واقع به نظر می رسد برای لذت بردن از. او خوشحال در کنفرانس های مطبوعاتی در طول مبارزات انتخاباتی 2016 هر چند او به پایان رسید و آنها پس از این ممکن است صدای آشنا—او ساخته شده است یک اشتباه فاجعه در طول یک. او به ارمغان آورد آنها را برای یک بار در اوایل ریاست جمهوری خود ، مغلوب ساختن پیشی جستن ارضا شدن jousting با خبرنگاران گفت که هر دو نور افکن خود را هدیه ای برای توهین و در خدمت پروژه خود را تضعیف مطبوعات است. او عاشق تجمل است که در آن او می شود به انجام بودن رئیس جمهور قبل از ملت و شاید مهم تر کمی چراغ قرمز از دوربین. و چون مغلوب ساختن پیشی جستن مادام العمر است فروشنده کنفرانس مطبوعاتی هستند یک فرصت برای او به عمل آشنا نقش سیار.

آن را کمی تعجب که این اداره کل با رویکرد همه گیر اتحاد حول ارتباطات است. مغلوب ساختن پیشی جستن تا حد زیادی کنار عمومی-بهداشت حرفه ای, صرفه جویی در همه جا Anthony Fauci و دبورا Birx. (سی ان ان گزارش می دهد که تهمت ممکن است مقیاس جلسات خود را همه گیر وظیفه نیروی بیش از حد نشان می دهد که بدن بیشتر وجود دارد به عنوان یک ژست.) که در آن دولت فدرال ارائه شده عمومی-بهداشت و درمان, مشاوره تهمت تمایل به دریافت در راه خود را و یا درهم و برهم کردن آن است. مغلوب ساختن پیشی جستن اضطراب در مورد اقتصاد—که متصل به کسب و کار شخصی و سیاسی چشم انداز هر دو خطر—رانده است او را به تحریک برای بازگشایی اقتصاد است. اما او شده است تقریبا به طور کامل بی ربط به اقتصادی-محرک تلاش ها با تغذیه صندلی Jay Powell, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و رهبران کنگره رانندگی قطار.

حتی چند مناسبت که در آن تهمت مداخله در سیاست—lambasting شرکت (گفته) نه همکاری با دولت نزدیک به اندازه کافی و یا حمایت اتوبوس بیش فرماندار برایان کمپ گرجستان برای حرکت به بازگشایی دولت خود—تمایل به آمده در طول جلسات. با وجود این گاه به گاه شلاق در مقامات دیگر این که آیا در دفاع از قدرت مطلق بیش متحده و یا تهدید به موکول کردن کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که او را بیش از مبارک برای آمریکا و کنگره به سیاست های سخت را انتخاب کند. او فقط وجود دارد سعی کنید به چرخش وضعیت.

با اینحال دولت حساس است به درک که آن را رسانه ای-وسواس. در روز پنج شنبه در نیویورک تایمز گزارش "رئیس جمهور تمرکز اصلی مشاوران گفت: بررسی نحوه عملکرد خود را بر روی این ویروس است که اندازه گیری شده در اخبار رسانه ها و میزان که تاریخ را سرزنش او." داستان چارچوبه یک روز طولانی سخنرانی دراز وشدیداللحن از مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله عجیب و غریب, ولگردی و قانونی شکنی توییت تماس برای روزنامه نگاران که خود را "شریف" جوایز لغو—اگر شما می دانید که آن را "نوبل" و روزنامه نگاران برنده نیست آنها شما جلوتر از رییس جمهور و یک , New York Post , داستان های نوشته شده با دولت همکاری که ادعا تهمت مشغول کار بر روی همه گیر پاسخ او گاهی اوقات مجبور به جست و خیز ناهار. به جز شما می دانم که او تا به حال همه که وقت برای نوشتن آن توییتهایی. به عنوان تلاش برای کم ارزش کردن ادعای رسانه های وسواس به تلاش شد amusingly خود شکست.

طنز در اینجا این است که این دولت نگرانی برای ارتباط نیست کاملا نابجا. اگر چه هیچ بهانه ای برای دولت فدرال شکست سیاست و هماهنگی چارلز Duhigg اشاره می کند که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را در زمینه اپیدمیولوژی دستی اختصاص داده است توجه قابل توجهی به اهمیت برقراری ارتباط موثر با مردم در شیوع.

بنابراین مشکل این نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن متمرکز شده است در ارتباط است. مشکل این است که ارتباطات در عمل شده است یک فاجعه: هر دو در رهبری ملی را ارائه کرده است در طول یک بیماری همه گیر و همچنین در آن بیشتر بدبینانه نقش تقویت تهمت سیاسی در چشم انداز. سیاسی گزارش می دهد که کاخ سفید به دنبال رسانه های جدید برای انرژی در حال حاضر اختصاص داده شده به کنفرانس های مطبوعاتی: "روزانه جلسات دیگر دیده می شود در داخل کاخ سفید به عنوان موثر ترین فرمت برای مغلوب ساختن پیشی جستن و بنابراین [دستیار امید هیکس] و دیگران باید توسعه مکانهای دیگر و وزن زمانی که او می تواند دوباره شروع به سفر به اتفاقاتی که پس از او انرژی می دهد."

این واضح است که به مقصد به شکست است. هر کسی که هنوز هم انتظار جدید statesmanlike مغلوب ساختن پیشی جستن به ظهور است فریب خورده پس televising مغلوب ساختن پیشی جستن در تنظیمات مختلف—کابینه جلسات و میزگردها با رهبران کسب و کار و غیره—دارای دو پتانسیل نتایج: یا او را می یابد و آنها را قانع و sulks از طریق آنها و یا او موفق به ربودن آنها را با همان جنون انرژی او را به جلسات و با نتایج مشابه.

مقیاس از چالش های پیش روی دولت در طول این همه گیر می تواند دلهره آور برای هر رئیس جمهور اما بهتر ساختار کاخ سفید داشتن اذعان به شکست این جلسه gambit, خواهد بود, در جستجوی ایده های جدید و روش های. مغلوب ساختن پیشی جستن است و فقط تا به حال یک ایده, اگر چه, و در حال حاضر که فروش زمین نیست پیدا کردن خریداران است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب