چرا ما خنده در Coronavirus

جهانی طنز ما کمک می کند تا کنترل و اتصال دو چیز ما را از دست ما در مبارزه با این بیماری همه گیر. اقیا

توسط NEWS-SINGLE در 15 فروردین 1399
اقیانوس اطلس

گوشی من چشمک می زند روشن است. یک ویدئو جدید را به نظر می رسد در خانواده گروه واتساپ. قبل از من حتی فشرده بازی من لبخند—یک رول کاغذ توالت در شات پس از آن باید خوب باشد. کسی پاسخ با تصویری از یک مرد برهنه دوچرخه سواری. گل را spattered خود را پشت. یکی دیگر از توالت تهوع. یک سوم تصویری می رسد از یک کودک نو پا گریه از آنجا که محلی مک دونالد تا به حال به عنوان یک نتیجه از coronavirus مستند وادار کردن او به خوردن پدر و مادر خود را پخت و پز. و در آن می رود.

Coronavirus همه گیر باعث شده است که بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد قابل پیش بینی برخی از دیگران نیست. رهبران اروپایی باید محدود مردم در خانه و دیده خود را تصویب رتبه بندی افزایش می یابد. جناح راست سیاستمداران را به طور موقت به اجتماعی خود را در اقتصاد ملی. و به عنوان جهان hunkers پایین تهدید بدترین بهداشت جهانی بحران در 100 سال شده است وجود دارد یک توده فوران شوخی memes, funny videos, و به طور کلی حماقت. ما ممکن است می ترسم اما ما به نظر می رسد مصمم به انجام در خنده.

آنچه در آن است در مورد فاجعه ای است که بسیار خنده دار است ؟ چرا من خودم flicking از طریق توییتر در شب به طور متناوب به دنبال در جداول COVID-19 نرخ مرگ و قیمت محصولات memes? چگونه می توانم پیدا کردن چیزی بسیار ترسناک یک دقیقه خیلی خنده دار ، و آنچه در آن است در مورد این بحران در خاص است که باعث شده است چنین صنعتی خروجی از شوخ طبعی ؟ حتی به من نوشت: این قطعه به دنبال از پنجره من در قفل شده-پایین لندن تصویری وارد از همسایه شامل یک پشته از قوطی خالی آبجو آواز "Nessun dorma." آیا این نوعی هیستری?

به همین دلیل از طنز شده است یک راز است. برای فیلسوفان یونان باستان از جمله افلاطون و ارسطو آن را یک پدیده خطرناک, چیزی که تا به حال بالقوه برای تضعیف اقتدار و نظم جامعه است. خنده در کسانی که مسئول یک مسئله جدی پس از آن (و هنوز هم باقی مانده است در مورد بیشتر استبدادی نقاط جهان). امروز در جوامع دموکراتیک ما می دانیم اهمیت تمسخر کسانی که با قدرت و ما آن را جشن می گیرند در شب شنبه زنده در ایالات متحده و آیا من اخبار را برای شما در انگلستان. روز یکشنبه پس از بوریس جانسون—به تازگی تشخیص داده شده با COVID-19—اعلام کرد که ارسال هر خانوار در بریتانیا نامه ای اصرار مردم به دنبال اجتماعی-فاصله دستورالعمل دریافت کردم doctored عکس از نخست وزیر, red-nosed با چشم آبکی زدن یک پاکت نامه با عنوان: "هر آنچه که شما انجام ندهید باز حرف از بوریس." جانسون بود مورد تمسخر و اقتدار خود را تضعیف در یک شیوه ای به مراتب کشنده تر از هر مخالفان سیاسی خود را می تواند مدیریت کند. در یک به طور معمول تحریک آمیز مقاله برای Vanity Fair, اواخر کریستوفر هیچنز در گسترش پیوند بین قدرت و خنده با این استدلال که شوخی بود "بخشی از زره پوش-صفحه" بشریت حمایت از ما از زندگی را تیره و تار واقعیت—که در نهایت مرگ برنده. چگونه است که برای یک LOL. ما شوخی چرا که اگر ما را نمی, ما می خواهم گریه.

اما طنز این است که بیش از ل دماغمون در قدرت است. این کمدی بزن و بکوب تا آنجا که طنز یک مرد ضربه زدن مرد دیگری با یک ماهی تابه; Kevin McCallister وحشت هری و مرو; Ross, راشل و چندلر تلاش برای به دست آوردن یک مبل تا از پله ها به راس آپارتمان. اواخر Robert R. Provine یک استاد در دانشگاه مریلند که تبدیل به یکی از کارشناسان برجسته جهان در, خنده به این نتیجه رسیدم بعد از یک دهه مطالعه چرا و چگونه مردم را به خنده که آن را در واقع یک راه وجود آمدن اربتاط. "فکر می کنم اکثر مردم از خنده به عنوان یک پاسخ ساده به کمدی یا مسهل و خوی-lifter," او نوشت. "به جای ... من به این نتیجه رسیدند که خنده در درجه اول اجتماعی تلفظ صوتی متصل است که مردم با هم است." ما خنده را با دیگران به ما "لذت بردن از پذیرش" Provine استدلال—به نشان می دهد که ما یکسان هستند. سیمون استوارت روانشناس بالینی در انگلیس به من گفت که از دیدگاه تکاملی خنده است ریشه در این توانایی به اتصال. این سیگنال های اجتماعی به اشتراک گذاشته.

ما خنده و سپس به کنترل و اتصال دو چیز ما را از دست ما در مبارزه با کروناویروس. نه تنها ما قادر به متوقف کردن موج جزر و مدی از عفونت شستن بیش از ما, اما ما مجبور به تحمل این واقعیت به تنهایی در خانه خود ما. ناتوان و جدا ما در حال پیدا کردن که شوخی در حال حاضر برای ما قابل اعتماد ترین سپر—و ما گرمترین راحتی پتو.

انگلیسی کمدین و نویسنده دیوید Baddiel به من گفت که او تجربه کرده است قطعا بوده است که مردم را تبدیل به کمدی در زمان مانند این. در تازه ترین مکان ایستاده تور قبل از بریتانیا اجرا محدودیت در گردهمایی های اجتماعی او باز با یک coronavirus تهوع: "این فوق العاده است برای دیدن شما آماده هستید به جمع در چنین تعداد زیادی در این مرحله در آخرالزمان است." آن را همیشه یک خنده. در آخر فرفره قبل از تور خود را تا به حال به لغو یک مرد در مخاطبان performatively سرفه در پاسخ, که به دست آورد حتی بزرگتر خنده. "مردم می خواهند جوک" Baddiel به من گفت. "تا حدی به خاطر جوک ها امداد و آنها را در لبه خطر; تا حدودی به دلیل آنها یک راه پردازش تجربه; و بله تا حدودی به دلیل این است که یک تجربه مشترک است." مردم به دنبال آزادی از فیلم کمدی و دانش است که آنها تنها نیستند. اگر همه ما در حال پیدا کردن این تجربه از اینکه مجبور به اقامت در خانه های خنده دار, این, اطمینان بخش, شکل جمعی درمانی است. "ما واقعا نمی تواند فراموش زیاد در مورد این چیزها اما ما می خنده در چهره آنها," او گفت:. "در یک بی خدا جامعه آن را یک پیروزی ابدی ما است."

Tim Minchin, بریتانیا, استرالیا کمدین بازیگر و آهنگساز به توافق رسیدند. "ما نمی خندند چیز ترسناک از آنجا که ما درک نمی کنند خود جدیت" او به من گفت. "ما خنده زیرا آنها جدی است. جوک به ما می دهد احساس قدرت بیش از این تهدید است." Minchin بود Baddiel رد این تصور که شوخی در مورد مسائل جدی شد به نحوی نامناسب کسانی که استدلال او گفت: در واقع برای رسیدن به همان چیزی که حس قدرت بیش از ترسناک است. "سلاح خود را است سیگنالینگ اخلاقی خود خلوص" Minchin توضیح داد. یکی لزوما بهتر از دیگری است ، "دو دلقک و فضیلت می توانید در زمان تواند خسته کننده و یا boors یا قلدر" او گفت:. اخلاق است که به سادگی نمی کمدی مخالف است اما در سمت تلنگر یک سکه. هر دو ارائه به مردم امید و یا امداد و حس یک تجربه مشترک و هر دو طرف تاریک.

تأمل در این عجیب و غریب زن و شوهر از هفته coronavirus بازداشت خانگی من متوجه شدم من تا به حال بیشتر فیلم های خنده دار برای من فرستاده از همسایگان در 10 روز نسبت به گذشته چهار سال است که من و زندگی در این محله است. شاید به همین دلیل است که هنگامی که ما دریافت جوک از دوستان ما اغلب بلافاصله رو به جلو آنها را به دیگران است. ما در حال رسیدن به ایجاد یک تجربه مشترک است. و هنگامی که تمام جوک ها در مورد زندگی در مستند ما به طور غریزی انجام این کار حتی بیشتر; زیرا ما شده ممنوع از تجمع در فرد ما جمع آنلاین—ما جماعت.

ما خنده را با هم نشان می دهد ما همان است. در عین حال در اینجا ما باید مسیر انحرافی به سمت تیره تر از طنز. متاثر از فراگیر برای برخی از است که اغلب در انحصار برای دیگران. جوک می توان معنی و derisive چیدن بر روی کسانی که, مختلف, ایجاد, است که در داخل و چه کسی نیست. ما خنده با مردم به متعلق و در دیگران به حذف. این است که چرا خندید که احساس می کند خیلی وحشتناک است. در آن است—بازگشت به یونان باستان—چرا سیاستمداران ترجیح می ترسید یا دوست نداشتند از تمسخر.

ما در زمان بحران طنز در همه جا به دلیل ترس بیش از حد است. خنده متصل می شود و ما با هم در برابر دشمن مشترک. جوک ها و الگوهای رفتاری مشترک بودن (هنوز) از معنی یا انحصاری تا حدودی به دلیل تهدید جهانی است. اما از آن است که اوایل هفته در بریتانیا مستند آغاز شد و تنها در هفته گذشته. جوک عمدتا در مورد حماقت زندگی محبوس داخلی بیهوده و پوچ و نگرانی است. آنها در مورد روال ورزش و videoconferences, چالش های کار از خانه و البته کاغذ توالت. اما شاید ما باید در سپاه پاسداران در مورد جوک و آنها شروع به هدف قرار دادن افراد آسیب پذیر و یا بیمار و یا اقلیت که ممکن است متهم به ایجاد بحران.

طنز نیز در دسترس نیست برخی از موضوعات حتی اگر آنها بخشی از جمعی ما ترس است. انگلیسی کمدین مت Forde به من گفت که زمان مهم بود: "اگر شما در حال شوخی کردن در مورد چگونه خسته کننده خود انزوا زمانی است که مرگ و میر نسبتا کم است, پس از آن که احتمالا توهین نیست بیش از حد بسیاری از مردم است." ممکن است این تغییر همانطور که بیشتر مردم می میرند و ملی تغییرات خلق و خوی. روانی دانشمندان Peter McGraw و کالیب وارن پیدا کرده اند که جوک poking سرگرم کننده در مشکلات جهان باقی می ماند خنده دار معمولا تنها در صورتی که در نظر گرفته "خوش خیم است." مشاهدات در مورد رفتار مردم می تواند خنده دار اگر آنها بهم زدن سرگرم کننده در یک هنجار اجتماعی است که در حال شکسته نسبتا inoffensive راه—مانند احتکار کاغذ توالت یا شراب خواری-تماشای Netflix بکشد. اگر شوخی در مورد دیگر انواع حکومت-شکستن رفتار دیده می شود به عنوان نچسب یا نفرت انگیز و ناراحت کننده آن است که بسیار سخت تر برای آن می شود خنده دار است. هیچ کس در حال ساخت الگوهای رفتاری مردم بدون ماسک در عذاب مرگ. ما نمی خنده در این واقعیت است که سوء استفاده از کودکان ممکن است با افزایش طول دوره اجرا داخلی جداسازی هر چند حتی در حال حاضر برخی از "شوخی" مورد ضرب و شتم همسر خود.

همه چیز پس از آن می شود بیش از حد جدی به شوخی در مورد. طنز می تواند هر دو را با هم و رد. اما با این وجود همچنان بخشی از طبیعت انسان است. ما به آن نیاز دارید. ما در حال خنده در حال حاضر از آنجا که ما در حال ترس و از آنجا که ما در حال نگه داشته و دور از کسانی که ما را دوست دارم.

البته ما نیز در حال خنده از آنجا که ما در حال نگه داشته و با کسانی که دوستشان داریم. این تصویری که ساخته شده من خنده ترین نیست در مورد کاغذ توالت یا آنلاین کلاس اسپین اما مجبور خانواده قرنطینه. این ویژگی جدی صدایی راوی توصیف فرضی معمای. "از آنجا که از coronavirus شما در حال رفتن به قرنطینه" صدای اطلاع یک مرد بر روی دوربین. "اما شما باید یک انتخاب: آیا شما (یک) قرنطینه خود را با همسر و فرزند و یا (b)—" قبل از اینکه گزینه دوم این است که خواندن مرد میافزاید: "B" او می گوید: قطعی. "B. B." خنده من نشان داد که تصویری به همسرم که اقدام تا حدودی disconcertingly به خنده و حتی بلندتر قبل از ارسال آن به تمام دوستان خود را. بیشتر ما به تماشای آن هم بیشتر به ما خندید با هم. آن ما احساس بهتری در مورد مصیبت در پیش است. این احساس خیلی بهتر از نگاه کردن به مرگ نمودار.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب